Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma ei saa aru, miks ma space ei saa vajutada, kui privaatkirjale tahan vastata.. avan kirja, siis hakkan vastama, vaatan, et space ei funksi, panen korra "foorum" peale ja avan uuesti siis kirja ja proovin uuesti, ei saa :D mingi glitch


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõesti huvitav, kui 80% andmetest valed on :) Ebaõnnestunud projekt siis äkki?

 

Sa ise vale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Päris hea idee -

http://ipv6tree.bitnet.be/

 

Ma ei saa aru, miks ma space ei saa vajutada, kui privaatkirjale tahan vastata.. avan kirja, siis hakkan vastama, vaatan, et space ei funksi, panen korra "foorum" peale ja avan uuesti siis kirja ja proovin uuesti, ei saa :D mingi glitch

 

ava chrome://help/ ning uuenda enda brauser ära - kui chrome.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommik, täna kohe hea tuju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reede käes, saab trippima minna


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt! Eile sai ka tiirul käidud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See messengeri uus uuendus on jah paras jama, nüüd saab seal ka storysse asju panna nagu sapis või instas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See messengeri uus uuendus on jah paras jama, nüüd saab seal ka storysse asju panna nagu sapis või instas.
Miks ta jama on? Mu arust hea kui kõik asjad ühes kohas ära teha saab. Pole ise küll kunagi snaptchatis ega instas käinud, kuid mis seal halba olla saab kui kõik ühes kohas? Or am i wrong? Keegi seletaks üldse lahti, et mis vahe on Instasse pildi laadimisel ja fb-sse pildi laadimisel? Samad inimesed ju mõlemas kohas.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks ta jama on? Mu arust hea kui kõik asjad ühes kohas ära teha saab. Pole ise küll kunagi snaptchatis ega instas käinud, kuid mis seal halba olla saab kui kõik ühes kohas? Or am i wrong? Keegi seletaks üldse lahti, et mis vahe on Instasse pildi laadimisel ja fb-sse pildi laadimisel? Samad inimesed ju mõlemas kohas.

 

Kogu facebooki sõbralisti eraelu ei huvita väga, samas oma viga, peaks listi ära puhastama


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

same old same old.

 

fb tahab sellega lihtsalt tagada seda, et inimesed oleksid veel kauem facebookis ja tarbiksid nende teenuseid, mis tähendab neile rohkem raha :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks ta jama on? Mu arust hea kui kõik asjad ühes kohas ära teha saab. Pole ise küll kunagi snaptchatis ega instas käinud, kuid mis seal halba olla saab kui kõik ühes kohas? Or am i wrong? Keegi seletaks üldse lahti, et mis vahe on Instasse pildi laadimisel ja fb-sse pildi laadimisel? Samad inimesed ju mõlemas kohas.

 

Lõpuks kaob jah mõte ära neil kolmele äpil, kui kõikidega saab samu asju teha. Mulle el meeldi, et messengeris koguaeg nüüd see kaamera ees kui tõmbad ülevalt alla, kui saadad kellegile pildi siis ta koguaeg küsib, et kas tahad storysse panna jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Instagram'i ja Facebook'i vahe ikkagi erinev, funktsioonid ja võimalused võivad küll samad olla..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Instagram'i ja Facebook'i vahe ikkagi erinev, funktsioonid ja võimalused võivad küll samad olla..

 

Erinev ikka aga järjest rohkem sarnasemaks läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

peaks olema nii, et mida erinevam, seda parem neile ehk siis jõuavad rohkem erinevate kasutajategruppideni = more money.

facebook tahab ilmselgelt üha rohkem kasutajaid endale saada ja kuna snapchat nii hea hoo sisse sai, siis nad teevad enda platvormile ka sama asja.

proovivad nii saada snapchati kasutajaid + uusi kasutajaid enda platvormile. summad ju meeletud, miljardites käib jutt.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
peaks olema nii, et mida erinevam, seda parem neile ehk siis jõuavad rohkem erinevate kasutajategruppideni = more money.

facebook tahab ilmselgelt üha rohkem kasutajaid endale saada ja kuna snapchat nii hea hoo sisse sai, siis nad teevad enda platvormile ka sama asja.

proovivad nii saada snapchati kasutajaid + uusi kasutajaid enda platvormile. summad ju meeletud, miljardites käib jutt.

 

Arusaadav, et tehakse teiste järele. Samsungi telefonid sarnanevad ka juba iphone-ga.

 

Samsung%20Galaxy%20S6%20review%20(34).JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu Balbiino ärimudel


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.