Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nice, mul stv 30 mega/s nett, kaabliga mõnus kiire, stabiile ja probleeme pole 3 aasta jooksul kordagi olnud.

 

STV on päris paljudel Rakvere kandis, kuid paljud on öelnud, et ei pidanud väga stabiilne olema. Ise mõtlesin ka, et võtan sellega ühendust.

Momendil kes teenust pakub, sellelt saan hea hinnaga pildi + interneti, aga viimased kaks kuud on kadunud olnud, lubab vaatama tulla aga pole jõudnud. Asi selles, et väike firma ja kahekesi toimetavad, tööd on niipalju ja nad ei suuda enam kliente aidata. Kunagi helistasid, mõne tunni jooksul tuli kohale ja vaatas üle, kasvõi öösel. Ning sentigi ei tahtnud, aga noh. Iga hea pidi kord lõppema. Praegu tele2 4g pulk taga, mille maht 20gb ( Sai võetud ja oli töömehe käes, kuna ta muudmoodi interneti ei saanud ) ning kordagi kuu jooksul mahtu täis ei saanud ja levi oli hea olnud. Muidugi kui sa filme ei tõmba, ega siis väga maht ei vähene ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
STV on päris paljudel Rakvere kandis, kuid paljud on öelnud, et ei pidanud väga stabiilne olema. Ise mõtlesin ka, et võtan sellega ühendust.

Momendil kes teenust pakub, sellelt saan hea hinnaga pildi + interneti, aga viimased kaks kuud on kadunud olnud, lubab vaatama tulla aga pole jõudnud. Asi selles, et väike firma ja kahekesi toimetavad, tööd on niipalju ja nad ei suuda enam kliente aidata. Kunagi helistasid, mõne tunni jooksul tuli kohale ja vaatas üle, kasvõi öösel. Ning sentigi ei tahtnud, aga noh. Iga hea pidi kord lõppema. Praegu tele2 4g pulk taga, mille maht 20gb ( Sai võetud ja oli töömehe käes, kuna ta muudmoodi interneti ei saanud ) ning kordagi kuu jooksul mahtu täis ei saanud ja levi oli hea olnud. Muidugi kui sa filme ei tõmba, ega siis väga maht ei vähene ?

 

mul õnneks tallinnas STV'ga hea ühendus. aasta tagasi oli telekaga jama, aga tuli välja, et kaabel oli hoopis deformeerunud ja sees olid ühendused katki :D

 

Mis too firma nimi on? mul isale pakub ka väike firma teenust ja väga odavalt ka veel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul õnneks tallinnas STV'ga hea ühendus. aasta tagasi oli telekaga jama, aga tuli välja, et kaabel oli hoopis deformeerunud ja sees olid ühendused katki :D

 

Mis too firma nimi on? mul isale pakub ka väike firma teenust ja väga odavalt ka veel.

 

Imrega tegu, It-service oli kunagi, siis vahepeal muutus wifinetiks ja igorexa-ks. Ehk saad uurida kellega tegu ja mis hind on `? Mul moment nii, et minu majas pole interneti + tv pilti, samas 150-200m kõrval Isa majas on sama pakkuja poolt kõik olemas. Tal tuleb ühest saatjast, mul teisest.

Võibolla rumal küsimus, kuid vaatan telia/starmani teenust, seal 30mbit/s neti puhul maht piiramatu, ehk siis ei tohiks probleeme esineda, et maht saab täis ? Või on jällegi mingi nn varjatud huumor seal, et alguses kõik ilus ja hea ning lõpp läheb ikka käest.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pärnus STV nett ja telekas, kokku 22€ kuus, saab asjad aetud. Tallinnas Telia, nett vist 21€ kuus, kiirus 20mbit vist?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Momendil sain Starmaniga kokkuleppele, pidid 10. nov tulema. Võtsin 30 mbit/s interneti + 35 kanalit ja atm mingi kampaania, 25.99 eurot kuus + 1,99 kuna panevad enda antenni. Maht on piiramatu ja õhu kaudu. Eks näha ole kas tasub ära või mitte, ainukene jama, et 2 aastat klient olema. :)

Kaabliga rohkem võimalusi + parem hind, aga nooo. Kui pole siis peab leppima muuga :D

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Starmanil kirjas näiteks kuni 30 mbit/s või kuni 500 mbit/s, siis reaalselt tuleb nii palju ? Sest lugedes infot, siis võib olla see, et võid ka poole vähem saada, kui kasutajaid naabruskonnas palju + võrk on koormatud ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha what? tallinnas starmanil 500 Mbit/s selle raha eest. :D

elangi tallinnas, ca mingi 2-3kuud tagasi tuli see müügimees pakkus teenuseid jms, ütles, et siin majas kõik kaablid jms olemas, et saab panna 500se neti, ütlesin emale edasi, et kui see mees tuleb las paigaldab ruuteri jms muu tuppa. kui see tehnik tuli siis ta ütles, et siin majas ei ole kaableid (wtf), et siia saab panna ainult 50nese, ja mdea antsid lihtsalt mingi sim, et topi ruuterisse ja vsjo -.- eelmine kord oli telia mul, kaablid elutoas, aga äike lõi läbi ss lõi ka kõik teised süsteemid kah nässu, kutsusime tehniku maksa igakord 60eur+ et mitte midagi ei muutuks...

 

Starmanil kirjas näiteks kuni 30 mbit/s või kuni 500 mbit/s, siis reaalselt tuleb nii palju ? Sest lugedes infot, siis võib olla see, et võid ka poole vähem saada, kui kasutajaid naabruskonnas palju + võrk on koormatud ?

oleneb ka ruuterist, seda 500 sa ei pruugi kätte saada aga pakun, et 300+ vähemalt saab kätte, isal mul

500ne telia nett, kuid saab maximum sealt 100välja.

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
elangi tallinnas, ca mingi 2-3kuud tagasi tuli see müügimees pakkus teenuseid jms, ütles, et siin majas kõik kaablid jms olemas, et saab panna 500se neti, ütlesin emale edasi, et kui see mees tuleb las paigaldab ruuteri jms muu tuppa. kui see tehnik tuli siis ta ütles, et siin majas ei ole kaableid (wtf), et siia saab panna ainult 50nese, ja mdea antsid lihtsalt mingi sim, et topi ruuterisse ja vsjo -.- eelmine kord oli telia mul, kaablid elutoas, aga äike lõi läbi ss lõi ka kõik teised süsteemid kah nässu, kutsusime tehniku maksa igakord 60eur+ et mitte midagi ei muutuks...

 

 

oleneb ka ruuterist, seda 500 sa ei pruugi kätte saada aga pakun, et 300+ vähemalt saab kätte, isal mul

500ne telia nett, kuid saab maximum sealt 100välja.

 

Samas, kui Starmani tegelane tuleb, to pidi tooma uue ruuteri, siis reaalselt kui müüakse 30 mbit/s interneti, siis võiks ikka ruuter ka vastav olla ( Mille nad ise toovad ), mis võimaldaks sihukest kiirust. Aga eks näha ole, minu jaoks see jube võõras teema. Põhiline, et 30mbit/s asemel ei ole 5 mbit/s :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Momendil sain Starmaniga kokkuleppele, pidid 10. nov tulema. Võtsin 30 mbit/s interneti + 35 kanalit ja atm mingi kampaania, 25.99 eurot kuus + 1,99 kuna panevad enda antenni. Maht on piiramatu ja õhu kaudu. Eks näha ole kas tasub ära või mitte, ainukene jama, et 2 aastat klient olema. :)

Kaabliga rohkem võimalusi + parem hind, aga nooo. Kui pole siis peab leppima muuga :D

 

Meile just käis eile starman ja võtsima sama paketi, praegu annab küll kiiruse 30 üles ja 5 alla. Mul endal oli ruuter olemas siis ei pidanud neilt võtma, 2.99€ kuus ruuter muidu või 2aastat tähtajalst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meile just käis eile starman ja võtsima sama paketi, praegu annab küll kiiruse 30 üles ja 5 alla. Mul endal oli ruuter olemas siis ei pidanud neilt võtma, 2.99€ kuus ruuter muidu või 2aastat tähtajalst.

 

Siis on hästi, mul endal ka mingi wifi ruuter, mille sai kevadel osta ( uuena ), ehk aitab ja ei pea neilt võtma.

 

Korralik, julgelt võib väita, et kõige paremini alustatud. Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi targem teab kas läbi telo on ka võimalik mobiil id sõlmida. Ma olen lugenud, et peab kuhugi minema oma id kaardiga jne.. Kuid see võimalus mul puudub.

 

Mul on telefon, mobiil-id kaart kust sain uue sim kaardi ja siin need paroolid ka ning id kaart olemas. Id kaardi lugeja ja arvuti kasutamuse võimalus puudub


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käid id-kaardiga või passiga piirivalve ametis ära ja sõlmid seal ära? Ei ole keeruline? Vaevalt kuidagi muudmoodi saab


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iga aasta on olnud selline asi, et kui lund vaja siis pole aga nii kui kaitsevaes saab olla siis tuleb mingi ilge lumi maha, lihtsalt nagu miks


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.