Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

hommikust. IT'S PAYDAY MOFOS MUHAHHAHAAH

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uhhuu, reede pole kaugel enam

 

L00l

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1 tuttav käib ka, teenib päris korralikult sellega


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Raha on hea, aga tööpäevad on ka 12h/6days minu teada

 

nii tõesti on. Aga no ega ei peagi lihtne olema. Saab vähemalt arendada oma suhtlemis oskust ning võimet teha tööd teises kultuuris/keeles/keskkonnas. + CVsse annab suure plussi, kui oled suve ära teinud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures enamused tulevad tagasi sealt miinustega. Summad võivad suured olla, kui suudad müüa, aga see alati nii ka pole.

Võid sattuda ma ei tea kuhu piirkonda, kus ei suudagi midagi müüa. Lõpuks, kui tüdimus peal kuna ei suuda müüa midagi, siis hakkad koju tahtma ja mida kõike veel.

Muidugi respekt, kui ära proovid. Mitte, et ma oleks seal käinud, aga jutte olen palju kuulnud tuttavatelt, kui tuttavate tuttavatelt.

Enamus mõtleb, et lähedki suuri summasi teenima, kuigi see pole nii. Elad ka mingi ma ei tea kus. Reaalselt magadki mõne tunni ja hommikul varakult juba hakkad müüma.

Muudetud liikme Chouzy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures enamused tulevad tagasi sealt miinustega.

 

aga suure kogemusepagasiga, mida sa eestist elusees ei saa. Seda esimesel suvel, ega elu peale seda suve otsa ei saa ;)

 

kui raha tahad teenida, võid ju soome ehitama ka minna :D

 

mina isiklikult lähen kogemuse ja oskuskte õppimise pärast(kui lähen, kuigi nende poolt tuli "JAH" ära). Raha tuleb siis kui on piisavalt oskuseid omandatud ning on justkui raske töö preemia. Eks lugusid olen ka mina erinevaid kuulnud, kes räägib negatiivset, kes positiivset. Negatiivset kuuleb üldjuhul neilt, kes pole käinud ning süvenenud sellesse.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles on sul õigus, tulebki varakult maailma näha ja kogemusi saada.

Respekt.

 

Seda minagi, kui olen veel noor, tuleb kasutada võimalusi enda täiustamiseks. Kunagi ei tea, mis juhtuda võib.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda minagi, kui olen veel noor, tuleb kasutada võimalusi enda täiustamiseks. Kunagi ei tea, mis juhtuda võib.

 

kuidas kuhu kandideerisid, tutvuste kaudu v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas kuhu kandideerisid, tutvuste kaudu v?

 

pmst eelmine aasta haarati mul sabast kinni. Tundus juba siis väga huvitav ja põnev ettevõtmine. Tookord jäi ära, sest suvi oli juba kooliste tegevustega hõivatud. Seekord võttis sõber ajateenistusest ühendust, kes eelmine suvi käis. Ja nii ta läkski, väga rahul ise :)

 

 

// https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Nutiseadmete-lisad-Akupangad/Akupank-CANYON-CNE-CPB44BL-4400mAh-helesinine-165240

 

oleks see norm akupank? hetkel mingi aliexpressi pask, mis laeb pool akut ära ja siis viskab pildi kotti :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pmst eelmine aasta haarati mul sabast kinni. Tundus juba siis väga huvitav ja põnev ettevõtmine. Tookord jäi ära, sest suvi oli juba kooliste tegevustega hõivatud. Seekord võttis sõber ajateenistusest ühendust, kes eelmine suvi käis. Ja nii ta läkski, väga rahul ise :)

 

 

// https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Nutiseadmete-lisad-Akupangad/Akupank-CANYON-CNE-CPB44BL-4400mAh-helesinine-165240

 

oleks see norm akupank? hetkel mingi aliexpressi pask, mis laeb pool akut ära ja siis viskab pildi kotti :D

 

pmst tutvuste kaudu, kui ma tahaks minna siis ei saaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst tutvuste kaudu, kui ma tahaks minna siis ei saaks :D

 

seal see faktor, et peab tudeng olema. Ei tea kas oled või mitte :D esimene kord ei olnud tutvused ning sesmõttes, kui su mindset on sitt aga saad hästi inimesega läbi, kes su kutsus, siis öeldakse ikka ei.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst eelmine aasta haarati mul sabast kinni. Tundus juba siis väga huvitav ja põnev ettevõtmine. Tookord jäi ära, sest suvi oli juba kooliste tegevustega hõivatud. Seekord võttis sõber ajateenistusest ühendust, kes eelmine suvi käis. Ja nii ta läkski, väga rahul ise :)

 

 

// https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Nutiseadmete-lisad-Akupangad/Akupank-CANYON-CNE-CPB44BL-4400mAh-helesinine-165240

 

oleks see norm akupank? hetkel mingi aliexpressi pask, mis laeb pool akut ära ja siis viskab pildi kotti :D

oleneb mitu mAh on su telefon, selle hinnaklassi kohta on normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
seal see faktor, et peab tudeng olema. Ei tea kas oled või mitte :D esimene kord ei olnud tutvused ning sesmõttes, kui su mindset on sitt aga saad hästi inimesega läbi, kes su kutsus, siis öeldakse ikka ei.

 

Olen, plaanisin erasmust kasutada, et välismaal midagi teha aga mul õpe niigi 4a et ei taha seda pikemaks teha. Ei usu et seal saan oma õppekava täita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nii tõesti on. Aga no ega ei peagi lihtne olema. Saab vähemalt arendada oma suhtlemis oskust ning võimet teha tööd teises kultuuris/keeles/keskkonnas. + CVsse annab suure plussi, kui oled suve ära teinud.

 

Olen ka seda kuulnud, et kui liiga pikalt seal USAs raamatuid müümas käid, oled lõpuks ajupestud nagu püramiidskeemis. Muidugi inimesed erinevad ja tubli, et proovima lähed! Kõva kogemus garanteeritud, ära ainult nuga saa


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ka seda kuulnud, et kui liiga pikalt seal USAs raamatuid müümas käid, oled lõpuks ajupestud nagu püramiidskeemis. Muidugi inimesed erinevad ja tubli, et proovima lähed! Kõva kogemus garanteeritud, ära ainult nuga saa

 

tekib küsimus kuidas on see tegevus ja püradiimiskeemid seotud lol? täiesti erinevad asjad mida ei anna võrreldagi ju.

 

Neljap ARKI teooria. Teen neid netis olevaid teste.. https://paberivaba.ark.ee/ark_demoeksam/teooriaeksam?kat=B


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.