Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Pangast öeldi, et nad vaatavad manuaalselt asja üle mingi aja jooksul. Telefonis detailidesse laskuda ei saanud, selleks peab kontorisse ronima -.-

 

//pangast öeldi, et hommikuks asi korras, väga vinge, :D

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas kirjeldada Eesti kaitseväge "Eesti kaitsevägi on sama putsis kui Eesti riik"


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas kirjeldada Eesti kaitseväge "Eesti kaitsevägi on sama putsis kui Eesti riik"

 

lamp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvlis pikemat aega vaikne olnud


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suvi,paljud naudivad suve, panevad pidu, särki värkki :D Ainult mina istun oma kipsiga kodus -.-


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nii räägivad ainult need vennad kes juba arstlikus komisjonis sitta ajavad

 

Sinu asemel ma nii kindel poleks, ja kui midagi ei tea siis sitta suust välja ei.tasu ka ajada ;)

Oled sportlane siis saad teada, miks see mõttetu on aga kui oled tavaline jorss kes sporti ei tee(käid pidudel jne) siis muidugi lebo elu jne


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu asemel ma nii kindel poleks, ja kui midagi ei tea siis sitta suust välja ei.tasu ka ajada ;)

Oled sportlane siis saad teada, miks see mõttetu on aga kui oled tavaline jorss kes sporti ei tee(käid pidudel jne) siis muidugi lebo elu jne

Sul on ikka päris huvitav maailma vaade, see kes sporti ei tee ja käib pidudel on koheselt jorss?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mad_Dog* tõstatas sportlase teema üles ja mul oleks paar sõna öelda :D. Sportlase eluiga on niigi lühikene ja kui ligi aasta eemal oled siis kaotad põhimõtteliselt 2 aastat kohe oma "sportlase elust". Muidugi on olemas spordirühm: pikkuseks on ainult 3 kuud, aga ikkagi sellest aastast ei tule enam midagi välja, kuna ettevalmistusperiood jääb ju ära. Kaitseväe "treeningud" pole veeranditki sellest, mida näiteks kergejõustiklane teeb näiteks 9 kuulisel perioodil. Üldjuhul sportlased on niigi distsiplineeritud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on ikka päris huvitav maailma vaade, see kes sporti ei tee ja käib pidudel on koheselt jorss?

 

Vaadates tänapäeva noori kes joovad siis ütleme, et on jah. Muidugi on erandeid aga see selleks. Ja Mlma mõtlesin selliseid, kes ülepäeviti joovad.

 

Mad_Dog* tõstatas sportlase teema üles ja mul oleks paar sõna öelda :D. Sportlase eluiga on niigi lühikene ja kui ligi aasta eemal oled siis kaotad põhimõtteliselt 2 aastat kohe oma "sportlase elust". Muidugi on olemas spordirühm: pikkuseks on ainult 3 kuud, aga ikkagi sellest aastast ei tule enam midagi välja, kuna ettevalmistusperiood jääb ju ära. Kaitseväe "treeningud" pole veeranditki sellest, mida näiteks kergejõustiklane teeb näiteks 9 kuulisel perioodil. Üldjuhul sportlased on niigi distsiplineeritud..

 

Jõhvis ongi olemas selline asi nagu spordiruhm aga need treeningud ja harjutused on nii mõttetud, et isegi nendega ei saa soojaks või ei venita ära. Pole ime, miks pooltel on pärast põlved perses või mõni muu vigastus. Kõik kes kergejõustikus on käinud ja läbisid sõjaväe, nende tulemused on lihtsalt langenud poole võrra. Kaitseväes on lihtsalt kord nii käest läinud, et paha hakkab.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

krt need sääsekupud ikka hullud asjad, raiped korraks käivad nahal ära ja siis alles päeva pärast hakkab sügelema :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sul on ikka päris huvitav maailma vaade, see kes sporti ei tee ja käib pidudel on koheselt jorss?

 

Tundub nii :D :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kutt sai sõjaväkke ja arvab nüüd endast ma ei tea mida. Seisa rivis edasi ja ära puhu paska.

Aitäh tähelepanu eest!

 

Ära nüüd üle ka pinguda oma fantaasiaga ja kui midagi tarka pole öelda siis ole üldse vait.

Thank you!

Ja täpselt samasugune nagu ennem, mine käi rohkem väljas ja.hinga värsket õhku

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära nüüd üle ka pinguda oma fantaasiaga ja kui midagi tarka pole öelda siis ole üldse vait.

Thank you!

Ja täpselt samasugune nagu ennem, mine käi rohkem väljas ja.hinga värsket õhku

Srry, et sul pole sõpru, et kuskil pidudel käia, srry tabasin hella kohta :(

Ja kindlasti kõik kiusavad sind+ nüüd pead veel sõjaväes ka tiksuma... Kahju kohe sinust :(


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Srry, et sul pole sõpru, et kuskil pidudel käia, srry tabasin hella kohta :(

Ja kindlasti kõik kiusavad sind+ nüüd pead veel sõjaväes ka tiksuma... Kahju kohe sinust :(

 

Ausalt öeldes ma ei viitsi selliste lollide ja jorssidega vaielda, kes minust midagi sittagi tea.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.