Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Saksamaa finaali ei jõudnud, mul täiesti savi kes selle võitis :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Blää homme ARK teooria, vast teen ära ikka. Ei viitsi küll jälle 2 nädalat oodata enne kui uuesti teooriat teha saab :D


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Blää homme ARK teooria' date=' vast teen ära ikka. Ei viitsi küll jälle 2 nädalat oodata enne kui uuesti teooriat teha saab :D[/quote']

 

feil plz


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blää homme ARK teooria' date=' vast teen ära ikka. Ei viitsi küll jälle 2 nädalat oodata enne kui uuesti teooriat teha saab :D[/quote']

 

See pohh ju. Kui tunned ebakindlalt ennast, siis mine ja harjuta seal.

http://www.liiklustestid.ee/testid/

 

Aga muidu , have fun .

Ma lähen tegema 3-ndat korda sõidueksamit Tln-s .

Kui siis ka ei saa, võtan sõiduõpetaja pakkumise vastu et minna kuskile teise linna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
feil plz

 

Tänud toetamast :D

 

See pohh ju. Kui tunned ebakindlalt ennast, siis mine ja harjuta seal.

http://www.liiklustestid.ee/testid/

 

Aga muidu , have fun .

Ma lähen tegema 3-ndat korda sõidueksamit Tln-s .

Kui siis ka ei saa, võtan sõiduõpetaja pakkumise vastu et minna kuskile teise linna.

 

Pidi olema küll lebo ja. No eks ma olen õppinud ka ikka jh ning usun et teen ära ikka. Teen teste vihikust ja ka siit https://paberivaba.ark.ee/ark_demoeksam/teooriaeksam?kat=B

 

Seda liiklustestid.ee testi pole teinud, aga usun et nad on sarnased.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud toetamast :D

 

 

 

Pidi olema küll lebo ja. No eks ma olen õppinud ka ikka jh ning usun et teen ära ikka. Teen teste vihikust ja ka siit https://paberivaba.ark.ee/ark_demoeksam/teooriaeksam?

kat=B

 

Seda liiklustestid.ee testi pole teinud, aga usun et nad on sarnased.

Demoeksam pole päris õige.

Seal liiklustestid see hea et seal kui regad on sul üle 500 küsimuse olemas. Ja kontrollib ära ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Demoeksam pole päris õige.

Seal liiklustestid see hea et seal kui regad on sul üle 500 küsimuse olemas. Ja kontrollib ära ka.

 

E:// Jep, tegin juba paar korda, tundub küll mõistlikum jah :D ty

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõned asjad, mis mul pidevalt sassi läksid ehk on abiks.

Luukide peal tohib peatuda, aga mitte parkida.

Sisselülitatud kollaste vilkuritega sõidukil on eesõigus.

Tee ja raudteeülesõidukoha piiriks on tõkkepuu, selle puudumisel ühe- või mitmerööpmelise raudtee märkide asukoht

Trammil on eesõigus, väljaarvatud siis kui märk näitab et sinul on.

Ole ka ettevaatlik , selle tagasipöörde ja vasakpööret sooritavast sõiduki pildi vaatamise puhul. Siis kui toimub tagasipööre ja vasakpööre tohib mööduda teepeenra kaudu, aga kui sõiduk lihtsalt passib ei tohi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin edukalt teooriaeksami ära, ainult 1 loll viga oli.

 

Mõtlesin et tulen koju viskan sõidueksami aja kirja, et pohh mingi 2 nädalat oodata vms. Võtan lahti, vaatan MV pärnus 1 ja pool kuud järjekord. Vaatan Paidet, vaatan Võru, vaatan Valgat. Täpselt sama, mõnel oli paar päeva vähem. RIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.

 

15d994ab7ceb4a76b56ac741b0f9a1ca.png


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin edukalt teooriaeksami ära, ainult 1 loll viga oli.

 

Mõtlesin et tulen koju viskan sõidueksami aja kirja, et pohh mingi 2 nädalat oodata vms. Võtan lahti, vaatan MV pärnus 1 ja pool kuud järjekord. Vaatan Paidet, vaatan Võru, vaatan Valgat. Täpselt sama, mõnel oli paar päeva vähem. RIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.

 

15d994ab7ceb4a76b56ac741b0f9a1ca.png

 

Congratz

Pead lihtsalt peale passima. Ise sain laupäeval reedese aja tallinna arkis. Lihtsalt vaatad suvalisel ajal aegu.

Loodan, et 3 korraga teen sõidueksami ära. Liiga äge minu jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekorrad on jah suvel mõnusad :3


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Congratz

Pead lihtsalt peale passima. Ise sain laupäeval reedese aja tallinna arkis. Lihtsalt vaatad suvalisel ajal aegu.

Loodan, et 3 korraga teen sõidueksami ära. Liiga äge minu jaoks.

 

Aa mis asja :D Okei jälgin neid aegu vahepeal siis ikka.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tegin edukalt teooriaeksami ära, ainult 1 loll viga oli.

 

Mõtlesin et tulen koju viskan sõidueksami aja kirja, et pohh mingi 2 nädalat oodata vms. Võtan lahti, vaatan MV pärnus 1 ja pool kuud järjekord. Vaatan Paidet, vaatan Võru, vaatan Valgat. Täpselt sama, mõnel oli paar päeva vähem. RIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.

 

15d994ab7ceb4a76b56ac741b0f9a1ca.png

 

mul oli sama jama ...

ma läksin autokooli sellise eesmärgiga, et 20. mai ehk 18. sünnipäevaks oleks käes, autokool oli juba paar nädalat enne seda läbi, teooriaeksam sai veel nädal enne sünnipäeva tehtud ja siis samal päeval lasin sõidueksamiks kirja panna ja minu üllatuseks oli esimene võimalik aeg 2. august ... wtf 70+ päeva ehk 2 ja pool kuud pidin ootama, et saaks sõidueksamit teha. aga õnneks kui aeg tuli, siis sain esimese korraga tehtud ja olid load olemas nagu naksti :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul oli sama jama ...

ma läksin autokooli sellise eesmärgiga, et 20. mai ehk 18. sünnipäevaks oleks käes, autokool oli juba paar nädalat enne seda läbi, teooriaeksam sai veel nädal enne sünnipäeva tehtud ja siis samal päeval lasin sõidueksamiks kirja panna ja minu üllatuseks oli esimene võimalik aeg 2. august ... wtf 70+ päeva ehk 2 ja pool kuud pidin ootama, et saaks sõidueksamit teha. aga õnneks kui aeg tuli, siis sain esimese korraga tehtud ja olid load olemas nagu naksti :D

 

2 ja pool kuud on ikka ulme. Okei ma õnnelik et nii kaua ootama ei pea :D Njh ma jälgin ja vaatan, ehk keegi hüppab alt ära vahepeal ja saan varem aja.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 ja pool kuud on ikka ulme. Okei ma õnnelik et nii kaua ootama ei pea :D Njh ma jälgin ja vaatan' date=' ehk keegi hüppab alt ära vahepeal ja saan varem aja.[/quote']

 

teooriaga said kiiresti aja v? endal vaja ka ära käia arkis aga laiskus käib ülejõu. Nende neti testide järgi õppisid?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
teooriaga said kiiresti aja v? endal vaja ka ära käia arkis aga laiskus käib ülejõu. Nende neti testide järgi õppisid?

 

Teooria järjekord oli 2 nädalat ja paar päeva peale. Õppisin enamus ajast siin https://paberivaba.ark.ee/ark_demoeksam/teooriaeksam?kat=B , eile tegin mingi paar tundi liiklustestid.ee's ka teste, tundus üsna mõistlik isegi. Testiraamatust õppisin ka vahepeal, aga üsna vähe.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teooria järjekord oli 2 nädalat ja paar päeva peale. Õppisin enamus ajast siin https://paberivaba.ark.ee/ark_demoeksam/teooriaeksam?kat=B ' date=' eile tegin mingi paar tundi liiklustestid.ee's ka teste, tundus üsna mõistlik isegi. Testiraamatust õppisin ka vahepeal, aga üsna vähe.[/quote']

 

ja carris kenasti ära jh.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ja carris kenasti ära jh.

 

yeez, tee järgi või maksa kinni.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui pikk Tartus järjekord on? Plaan hakata A1 tegema, aga kui järjekord nii pikk on, siis jääb küll ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui pikk Tartus järjekord on? Plaan hakata A1 tegema, aga kui järjekord nii pikk on, siis jääb küll ära.

 

Ei oska öelda, aga B-kategooria sõidueksami järjekord tartus 1 kuu, arvatavasti A1'l lühem.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.