Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Keegi Uberit on sõitnud?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi Uberit on sõitnud?

 

gkdatukdue- minu promokood, seda kasutades saad 10€ tasuta sõitu.

 

aga mis puutub uberisse siis vääga mõnus asi, odavam kui taxify, KÕIK juhid on mega chillid ja coolid. 5 korda olen sõitnud, 2 korda E klassi MB, 1 kord mingi JEEP ja siis mingid tavalised korralikud sõiduautod. Igati soovitan uberit, kui tarvis saada kusagilt punktist A punkti B.

 

Lisaks sellele käib kaardiga arveldamine, raha läheb automaatselt peale sõidu lõppemist maha, seega keegi sind üle lasta ei saa.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas Weekend oli ?

tasub järgmine aasta minna ?

 

Idk ei meeldi keevitamismuusika. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav, kas keegi coca korkidega võitnud ka? ma mingi 15 korki sisestanud ja 0 võitu :D


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Huvitav, kas keegi coca korkidega võitnud ka? ma mingi 15 korki sisestanud ja 0 võitu :D

 

mul sõbral oli sama värk, ostis ka 15 pudelit ja mitte ühtegi võitu.

Teine sõber jällegi ostis 5 pudelit ja kõik olid võiduga :D

 

 

kas see kampaania juba kaks kuud tagasi läbi ei saanud?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Weekend suht lohakate ja osside narkopidu

Loll heiteri jutt :D

Ei, ma ei ole sellel peol käinud ise, et toetan seda pidu, aga sinu jutujärgi võiks öelda et seal käivadki AINULT ossid ja lohakad ning kõik panevad aineid.


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Weekend oli ülimõnus, electro house'i fänn väga ammusest ajast olnud. (Pilet sai ostetud esimesel päeval kui müüki tulid).

Viimase päeva lõpuesineja on siis favorite olnud aastaid.

 

Rahvas oli väga vinge & sõbralik

Narkot ei pannud, ei näe vajadust.

 

Kõige enam meeldib sellise ürituse juures just see kuidas rahvast nii-öelda ühtseks muutub, seda oskavad vähesed DJ'd. (Paljud lihtsalt ei viitsi, eht näide Avicii, sõnagi suust pms. ei tulnud & lasi oma setti ning ''thank you'')

Õige feeling tuleb heast DJ-Seti / Flash / Lavaehitusest + ilutulestiku combost (Y)

 

Lisaks on mõnus see kuidas paljud viitsivad oma ''outfittidega'' vaeva näha & selle kaudu oma emotsioone/rõõmu jms jagada.

 

Vedasime sinna isegi paar sõpra kes ei kuula sellist muusikat ning ka nemad jäid rahule & juba räägivad järgmise aasta plaanidest.

 

Imo, minu arust on neid narkareid ja ülal ''mainitud'' osse kas suurtel maailma rock-festivalidel või 100% pühendatud ''Hardstyle'' pidudel way more.

 

WeeKenD on smooth, peace.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.