Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ello vahvlid, mis jaurate siin varahommikul


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tellime arvutijuppe

Kahjuks on niijah, andsin õelapsele arvutis olla ja ühel hetkel kuulen, et tule siia arvuti ei tööta.... vaatan ekraanile ja näen, et ta oli pannud MSI afterburneriga kõik coreclock jms põhja... ja tänu sellele küpses mul phmst ram v rami slotid läbi, gpu idleolek 55c+ hdd writespeed läheb perse kui midagi installima hakkad ja phmst keeras kõik andurid kah perse... niiet jamh, tuleb uus arvuti phmst muretseda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks on niijah, andsin õelapsele arvutis olla ja ühel hetkel kuulen, et tule siia arvuti ei tööta.... vaatan ekraanile ja näen, et ta oli pannud MSI afterburneriga kõik coreclock jms põhja... ja tänu sellele küpses mul phmst ram v rami slotid läbi, gpu idleolek 55c+ hdd writespeed läheb perse kui midagi installima hakkad ja phmst keeras kõik andurid kah perse... niiet jamh, tuleb uus arvuti phmst muretseda...

LOL hahahah


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks on niijah, andsin õelapsele arvutis olla ja ühel hetkel kuulen, et tule siia arvuti ei tööta.... vaatan ekraanile ja näen, et ta oli pannud MSI afterburneriga kõik coreclock jms põhja... ja tänu sellele küpses mul phmst ram v rami slotid läbi, gpu idleolek 55c+ hdd writespeed läheb perse kui midagi installima hakkad ja phmst keeras kõik andurid kah perse... niiet jamh, tuleb uus arvuti phmst muretseda...

 

Wow, unlucky


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal sai soetatud eelmine suvi endale Meizu mx4 telefon, paar nädalat hiljem juhtus pizzale rattaga järele minnes taskust välja asfaldile kukkuma ning ekraani parandus 210€+.

Tuli välja, et Meizu ei olnud nõus ekraani saatma hiinast ning nad korvasid kõik kulud :D Sain kogu raha telefoni eest tagasi, ootasin paar kuud ning ostsin uue mudeli Meizu mx5.

Uuele telefonile sai välismaalt mitu kaitseklaasi ja ümbris tellitud ja siiamaani kasutuses. Kaitseklaas hetkel katki küll, peab uue tellima :D

Muudetud liikme Discorz'i poolt

joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus telekas käes, pakk käes, today was a good day.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väga ei viitsi rocca kömpida :D ja ei mäleta ID kaarti parooli

 

PIN-kalkulaator ka päris hea asi. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Helloooooooo............

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab soovitada, kus tellida omale kreatiini? Olen kuulnud veel, et on oleams erinevadi üks mis annab ka kiiresti lihast juurde/suurendab ning teine, mis siis vist nii kiiresti ei anna. Keegi teab? :D

 

Telli välismaalt või fitstop.ee

Kreatiini võta siis kui üritad lihaste saamisele kaasa aidata, täpsemalt aitab su füüsilisele sooritusele kaasa.

Üleüldiselt kui toodet valid googelda nime ning kontrolli teiste inimeste feedbacke. Ära müüjalt küsi, soovitavad sulle kallist ja ebakasulikku keemiahunnikut või seda mille reklaamimise eest neile rohkem makstud on.

http://fitstop.ee/et/a/creatine-monohydrate-1kg-powder-6

Midagi sellist peaks aitama.

Proteiinipulbri ostmine teeb õige toitumise lihtsamaks.

Samuti pead tegema omale toitumisplaani, olenevalt sihist ning kaalust. Toitumine on kõige võti.


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Telli välismaalt või fitstop.ee

Kreatiini võta siis kui üritad lihaste saamisele kaasa aidata, täpsemalt aitab su füüsilisele sooritusele kaasa.

Üleüldiselt kui toodet valid googelda nime ning kontrolli teiste inimeste feedbacke. Ära müüjalt küsi, soovitavad sulle kallist ja ebakasulikku keemiahunnikut või seda mille reklaamimise eest neile rohkem makstud on.

http://fitstop.ee/et/a/creatine-monohydrate-1kg-powder-6

Midagi sellist peaks aitama.

Proteiinipulbri ostmine teeb õige toitumise lihtsamaks.

Samuti pead tegema omale toitumisplaani, olenevalt sihist ning kaalust. Toitumine on kõige võti.

 

okei tänud, eks uurin seda linki, mis andsid ja võtan selle 500g vist.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Muidugi promod seda kuna müüd e-sigarette ja e-vedelikke, mina olen proovinud erinevaid e-sigarette ja e-vedelikke () ning enamustega hakkab kas kurgus valmis või maole vastu, ohutu ta kindlasti pole ja vaevalt ka tavalisest sigaretist.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi promod seda kuna müüd e-sigarette ja e-vedelikke, mina olen proovinud erinevaid e-sigarette ja e-vedelikke (ka jama) ning enamustega hakkab kas kurgus valmis või maole vastu, ohutu ta kindlasti pole ja vaevalt ka tavalisest sigaretist.

eeldan, et e-vedelikus oli nikotiin? kui jah siis siis nikotiiniga vedelik võib kurgule hakata.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.