Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vaata kunagi olid siin foorumis kõik buddyd. Teatsin kes on normaalne ja kellega millest rääkida. Enam ma ei tea kes on normaalne, sest ma mul ei ole põhjust kellegiga niimoodi suhtlema hakata. Sinuga hakkasin ka rääkima, sain kohe aru, et normaalne vend. Kui ühiseid huve pole, siis nii kergelt kellegiga lambist suhtlema ei hakka.

Kunagi olid kõik rsorid, kõigiga oli midagi rääkida või siis suured muusika fännid nagu mina. Nüüd mind see bs mäng ei koti. Vanad buddyd kaovad ära.

 

You feel me bro?

 

Tõesti, oli jah ennem normaalsem see koht, aga ega sa ei tulegi siia foorumi bestikaid otsima. Tuled siia, et aega veeta ja rahvaga rääkida, aga mitte mingeid eluaegseid sõpru otsima!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaata kunagi olid siin foorumis kõik buddyd. Teatsin kes on normaalne ja kellega millest rääkida. Enam ma ei tea kes on normaalne, sest ma mul ei ole põhjust kellegiga niimoodi suhtlema hakata. Sinuga hakkasin ka rääkima, sain kohe aru, et normaalne vend. Kui ühiseid huve pole, siis nii kergelt kellegiga lambist suhtlema ei hakka.

Kunagi olid kõik rsorid, kõigiga oli midagi rääkida või siis suured muusika fännid nagu mina. Nüüd mind see bs mäng ei koti. Vanad buddyd kaovad ära.

 

You feel me bro?

 

jup, kahjuks vanad head liikmed lähevad ära ning 10 aastased tatikad kes tulevad siia foorumisse ära suruma. Kahjuks nii see on.. :'(

 

Moded ka nii ära tõusnud, et jube..

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõesti, oli jah ennem normaalsem see koht, aga ega sa ei tulegi siia foorumi bestikaid otsima. Tuled siia, et aega veeta ja rahvaga rääkida, aga mitte mingeid eluaegseid sõpru otsima!

 

Mees mida sa ajad, nii asjad ei veere(just in case smilyface :D). Ma just selle pärast siia tulengi, et uusi ja huvitavaid inimesi leida, keda ma ei näe igapäev. Ma saan teada mida huvitavat kuskil toimub ning saan vajaduse korral just nende poole pöörduda. Bestikaid muidugi ei otsi, aga sa ei kujuta ette ka mis vendi siit leida võib. Ma olen ikka igast inimesi siit leidnud ja äri ajanud. Irl ofc. See oligi fun part foorumis, leida inimesi. Nüüd on kogu fun part kritiseerimine ja oma arvamuse avaldamine. Mis tegelikult on täiesti lamp, aga muud siin enam teha pole.

 

Foorumi aitamine ka ära ei toida, kõik asjad on kopa nii ette visanud. Aga neid scammereid ma jäängi vist elu lõpuni välja nuhkima. See on nagu eriti lõbus tegevus. Eriti siis, kui sa oled neilt üle saanud.

 

Mis veel selle kõigega seoses on, on see, et ka scammerid nagu Revo ja Mati on tegelikult iseloomult suht chillid tüübid, aga noa lõid selga mõlemad. Minu viga ongi selles, et ma usaldan inimesi liiga palju ning ma ei saa õppetundi sellest, selles suhtes, et kas ma saan üle või mitte, ma ei usalda uusi inimesi selle võrra vähem.

 

Ja kõige haigem on foorumite ja üldse inerneti juures see, et ma olen internetis täiesti teistsugune inimene. Inimesed kes mind tunnevad, ei usu, et selline tekst minu poolt väljub. Mitte nagu heas ega halvas mõttes, vaid pigem laiemalt üldises.

 

Foorumis on see ka, et siin on vajalik pidev smailide kasutamine, muidu on võimatu kellegiga üht keelt rääkida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näiteks ma sain siit üsna hea sõbra. Küll ei suhtle eriti palju, aga tänu vahvlile ilmselt käin läbi temaga. Sitaks tsill tüüp, ehk siis Lotus(Timo).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noja, samas osad arvavad, et kui smaile kasutad oled mingi eit. Vähemalt lugesin nii ühest postitusest välja..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Näiteks ma sain siit üsna hea sõbra. Küll ei suhtle eriti palju' date=' aga tänu vahvlile ilmselt käin läbi temaga. Sitaks tsill tüüp, ehk siis Lotus(Timo).[/quote']

 

Noo ma räägin. Eesti on lihtsalt nii tilluke koht, et siit väiksest foorumist, võid sa leida omale uue elu. Noo ma päris uut elu ei tulnud siia otsima, praegusega rahul, aga toon siis ühe näite. Oletame, et tahad kooli minna kuhugi Tartusse, aga oled terve elu Tallinnas elanud ja ei tunne kedagi sealt, aga tead ühte venda vahvlist, kes seal ligidal sulle elab. Automaatselt oleks semu olemas + ajapikku ka tema sõbrad. Hoopis teised inimesed, elavad hoopis teist elu. Ongi nii öelda uus elu. Siin kohal ma mõtlesin just sellist foorumlast, kellega ikka läbi ka saad ja pidevalt suhtled.

 

DAMN! Jälle tabas mind see filosoofi hoog. Vahest lihtsalt hakkab teksti voolama. Tuleb selline tahtmine maast ja ilmast pikemalt arutleda.

 

Thank god, et mingeid avaldusi enam teha ei saa, kirjutaks raudselt mingi tuhande sõnalise kirjandi valmis lol.

 

Noja, samas osad arvavad, et kui smaile kasutad oled mingi eit. Vähemalt lugesin nii ühest postitusest välja..

 

Ei oleks ma smaili kasutanud p0lt postitusele vastates, oleks kohe raudselt tundunud, et ma saatsin kurjad sõnad talle peale. Kuigi see oli selline lööbiv hoiak.

 

Mulle vahest tundub, et need kes smaile kasutavad on just sellised nooremad ja lapsikumad. Tegelikult see nii olla ei tohiks. Ennegi olen inimestest valesti aru saanud, kuna nad on midagi naljaga mõelnud ning minul pole võimeid, et inimese emotsioone läbi mustvalge kirja lugeda.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noja, ma kasutan peaaegu igakord smaile kui midagi kirjutan, pohh mis teised minust arvavad.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Noja, ma kasutan peaaegu igakord smaile kui midagi kirjutan, pohh mis teised minust arvavad.. :D

 

Ma ei mõelnud seda päris nii nagu sina neid kasutad. :D Ma ei oska hetkel väga arusaadavalt selgitada. Pean näite otsima, aga praegu küll ei viitsi ja ausalt öeldes, väga ei näe vajadust ka.

 

 

Martin - Oleneb olukorrast muidugi. Aga kui sa siin naljaga nokid siin kedagi ning smaile ei kasuta... well... ma olen kindel, et oled näinud mis edasi juhtub.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On suur vahe smaili kasutamis viiside vahel... on see 12-14 aastaste idiootsus:

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd :D:D:D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ja on normaalne ja viisakas:

 

:) :smile:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On suur vahe smaili kasutamis viiside vahel... on see 12-14 aastaste idiootsus:

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd :D:D:D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ja on normaalne ja viisakas:

 

:) :smile:

 

Täiesti nõus sinuga, aga mõte oli selles, et millal ja kus neid kasutada tuleks. Kuigi ega tühja koha peal smail paha ei tee, näitab inimese positiivsust.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma peaks siis päris positiivne inimene olema.. :D

 

Aga jh päris igav un.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole seda teemat veel korralikult ära jaganud mis te arutasite seal ennemat :D , aga mu bottid ei lähe tööle :S , ja peaks süüa tegema ja suitsule :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole seda teemat veel korralikult ära jaganud mis te arutasite seal ennemat :D , aga mu bottid ei lähe tööle :S , ja peaks süüa tegema ja suitsule :D

 

Aga vaata kui huvitav meil oli. :) Foorumlased peaksidki rohkem teemadesse süvenema ja foorumist osa võtma. Rääkima, jagama jne. Mitte, et keegi postitab uue video kus mingi kuulus laulja sai surma, kõik panevad rip ja kogu lugu. Selle asemel, et surnud inimest nii paljugi austada, et kirjutada tema koht kasvõi üks lõik. Mida ta on korda saatnud, mida temast mäletama peaks jne. Või keegi postitab mingi naljaka video. Mis mõte on teemale vastata sellise postitusega "polnud naljakas" või "olen näinud juba enne". Selle asemel võiks kirjutada, miks ei meeldinud kasvõi. Mitte tühja poste laduda.

 

 

Miks see voodi mind kunagi ei kutsu. :(


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga vaata kui huvitav meil oli. :) Foorumlased peaksidki rohkem teemadesse süvenema ja foorumist osa võtma. Rääkima, jagama jne. Mitte, et keegi postitab uue video kus mingi kuulus laulja sai surma, kõik panevad rip ja kogu lugu. Selle asemel, et surnud inimest nii paljugi austada, et kirjutada tema koht kasvõi üks lõik. Mida ta on korda saatnud, mida temast mäletama peaks jne. Või keegi postitab mingi naljaka video. Mis mõte on teemale vastata sellise postitusega "polnud naljakas" või "olen näinud juba enne". Selle asemel võiks kirjutada, miks ei meeldinud kasvõi. Mitte tühja poste laduda.

 

 

Miks see voodi mind kunagi ei kutsu. :(

 

selle koha pealt pean olema sinuga 101% nöus :D , ja meil on sama probleem mind ka see voodi ei kutsu kunagi :S


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga vaata kui huvitav meil oli. :) Foorumlased peaksidki rohkem teemadesse süvenema ja foorumist osa võtma. Rääkima, jagama jne. Mitte, et keegi postitab uue video kus mingi kuulus laulja sai surma, kõik panevad rip ja kogu lugu. Selle asemel, et surnud inimest nii paljugi austada, et kirjutada tema koht kasvõi üks lõik. Mida ta on korda saatnud, mida temast mäletama peaks jne. Või keegi postitab mingi naljaka video. Mis mõte on teemale vastata sellise postitusega "polnud naljakas" või "olen näinud juba enne". Selle asemel võiks kirjutada, miks ei meeldinud kasvõi. Mitte tühja poste laduda.

 

 

Miks see voodi mind kunagi ei kutsu. :(

 

lol, i need moar pc pls..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

panin praegu seda tähele , et inimesed kes on eelmine/üle eelmine aasta joininud on rohkem PC kui minul , seega see tähendab et ma olen ebaaktiivne :S


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
selle koha pealt pean olema sinuga 101% nöus :D , ja meil on sama probleem mind ka see voodi ei kutsu kunagi :S

 

Neid üleskutseid peaks tegelikult keegi aegajalt korraldama. Meelde tuletama ja inimesi suunama. Vahvlil on vaja kuningat kes rahvaga suhtleb. Nagu Erik oli, suhtles rahvaga vähemalt. Tema postitustes oli sisu ja ta suunas inimesi paremuse poole. Mina vähemalt tõesti seda nägin. Kuni ta muidugi ära väsis ja trollima hakkas. Keeras vapsee nugiseks ära. :wink:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nah, pigem spämmerid, like me.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol, i need moar pc pls..

 

Kui ainult foorumlased mõistaksid, et selle pc'ga ei saavuta mitte fucking midagi siin. Kui raske on aru saada, et postitustest loeb inimese intelligentsi päris lihtsasti välja. Mida rohkem on tühiseid ja lolle poste, seda suurem on võimalus, et sa jääd foorumis meelde just oma lollusega ning potentsiaal foorumis respekti teenida, langeb aina kiiremini. Selle asemel, et postitada sinna, kuhu sa tõesti tahad ja midagi asjaliku ning sellega kellegi respekt teenida.

Nah, pigem spämmerid, like me.. RpS_biggrin.gif

 

Naa, sa mod, sa võidki spamida ja oma kohal olekuga spammereid hirmutada. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin nalja muidu.. :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D , teate ma avastasin et ma teeksin cookingu/fm 99 , aga mul saab ennem cash osta :D:D:D:D , niiet peab hakkama kuskilt annetusi korjama :D

Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Terve päeva tegelenud selle league lehega suht. SAMP pausid ka muidugi... Ehk saab ikka tehtud varsti kui suudan mõelda välja mida foorumiga teen. Praegu nii väsinud, et ei viitsi midagi teha enam.. vaatan dokumentaali.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.