Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Terve päeva tegelenud selle league lehega suht. SAMP pausid ka muidugi... Ehk saab ikka tehtud varsti kui suudan mõelda välja mida foorumiga teen. Praegu nii väsinud, et ei viitsi midagi teha enam.. vaatan dokumentaali.

 

Sheeri dokumentaali, mind need huvitavad.

 

Tegin nalja muidu.. RpS_crying.gif

 

Kuule no shit. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D , teate ma avastasin et ma teeksin cookingu/fm 99 , aga mul saab ennem cash osta :D:D:D:D , niiet peab hakkama kuskilt annetusi korjama :D

 

Lase cooking profitiga ning siis tee fmi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lase cooking profitiga ning siis tee fmi. :)

 

F2pis :D , mida ma sul profitiga lasen :D ?


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik. Peaks sleepi minema.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sheeri dokumentaali, mind need huvitavad.

Sõltub suht millised sulle meeldivad, mulle meeldivad rohkem teaduslikud.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LM_iiPFkNas&hd=1


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
F2pis :D , mida ma sul profitiga lasen :D ?

 

Ämm, ma pole küll hindu vaadanud aga näiteks, trout, salmo ja vb pike?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ämm, ma pole küll hindu vaadanud aga näiteks, trout, salmo ja vb pike?

 

Eks ma hilejm uurin , praeegu lähen tabletti otsima hammas valutab :s , ja siis üks suits .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sõltub suht millised sulle meeldivad, mulle meeldivad rohkem teaduslikud.

 

Kõige rohkem meeldivad inimeste alateadvusest ja mõistuse võimetest rääkivad dokumentaalid. Ja illuminati teema ka. Vaatasin sissejuhatuse ära, see räägib ka inimeste võimetest? Ma öösel poolunisena ei hakka vaatama, hommikuks pole midagi meeles sellisel juhul. Või noh mis öösel, mis hommikul enam lol.

 

//E: Vaatasin veel veits edasi, panin kinni ära, ma jätan selle maiustuse hommikuks. Vot täpselt selline teema mulle meeldib. Ava Mõtt näitas ka kunagi klassis filmi "Secret", vot siis mul huvi nende dokumentaalide vastu tõusis ja üldse inimese mõistuse kohta. Lihtsalt nii fucking huvitav teada, mida kõike teha annab. :w00t:

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kõige rohkem meeldivad inimeste alateadvusest ja mõistuse võimetest rääkivad dokumentaalid. Ja illuminati teema ka. Vaatasin sissejuhatuse ära, see räägib ka inimeste võimetest? Ma öösel poolunisena ei hakka vaatama, hommikuks pole midagi meeles sellisel juhul. Või noh mis öösel, mis hommikul enam lol.

 

Jep, see räägib kuidas su alateadvus teeb sinu eest väga palju otsuseid ja kuidas sa õpid jne. Illuminati teema on natuke.. jah.. uuri pigem vabamüürlastest, templirüütlitest ja sellisest. Lihtsalt ära arva, et mingi uus maailmakord tuleb mida nemad juhivad või mingi muu selline bs. Ning kui teema väga meeldib siis loe Dan Browni raamatuid, täpsemalt Lost Symbol, Da Vinci Code ja Angels and Demons. Mul kõik tema raamatud inglise keelsetena ostetud :wub: Digital Fortress on lemmik.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
HAHAHAH miks ma praegu naeran selle venna yle tuimalt :D:D:D:D

 

Ma juba enne ka mõtlesin, et küsin temalt kellega ta räägib. Aga siis mõtlesin, et las ta olla siis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HAHAHAH miks ma praegu naeran selle venna yle tuimalt :D:D:D:D

 

Mis seal naerda, tahtis veel suve nautida, selles pole midagi imelikku.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jep, see räägib kuidas su alateadvus teeb sinu eest väga palju otsuseid ja kuidas sa õpid jne. Illuminati teema on natuke.. jah.. uuri pigem vabamüürlastest, templirüütlitest ja sellisest. Lihtsalt ära arva, et mingi uus maailmakord tuleb mida nemad juhivad või mingi muu selline bs. Ning kui teema väga meeldib siis loe Dan Browni raamatuid, täpsemalt Lost Symbol, Da Vinci Code ja Angels and Demons. Mul kõik tema raamatud inglise keelsetena ostetud :wub: Digital Fortress on lemmik.

 

Kahjuks ma raamatuid väga ei fänna, kuigi teema mind vägagi huvitab. Aga mine tea, ehk isegi proovin lugeda.

 

Aga kui sa ei usu, et pangad meid ei orjasta ning inimestele peale ei astuta, siis kuidas sa põhjendad sellist käitumist ja ühiskonda? Kõik on sinu jaoks täiesti sobilik? Ma ei taha siin planeedil eladagi, kui ma mõtlen sellele, kuidas meid orjastatakse. Selle thrive vaatasid läbi muidu? Ja vabamüürlased? Kes nad on?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainult seda kuulakski..

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ainult seda kuulakski..

 

Hah, kuulasin täna seda. Ema käskis sheerida seda. Ema on juhtumisi ilge dnb fänn mul. :D Netsky'd kuulab n shit.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma loen väga palju uudiseid iga päev ja mul on oma pilt maailmast ja selle tulevikust. Ma tean rohkem kui enamus majanduskriisist, selle tulemustest, tulevikust ja kõigest muust. Kahjuks ma ka tean, et ma ei saa seda parandada. Kogu süsteem on vale ja ei sobi enam tänapäeva maailmale kus kõik inimesed ja riigid on pidevas ühenduses. Praegu aga on pankadel tohutu jõud mille parimad näited on Kreeka, Libori skandaal ja muidugi kogu masu ja nende käitumine maksumaksja rahadega. Ehk 50 aasta pärast on üks keskne valitsus mille otsused tehakse ära kõigi maailma inimeste poolt kasutades interneti. 50 aastat on aga kahjuks liiga vähe ning seda ei juhtu enne kui kogu maailma rahvad on enam-vähem samal tasemel majanduslikult ja hariduselt ja see võtab aega. 20 aastat peale berliini müüri kukkumist ning triljonit dollarit on ida-saksamaa ikka maas lääne saksamaast. Muutused maailmamastaabis ei käi nii kiirelt ja mina neid oma elu jooksul ei näe isegi. Ma lihtsalt loodan näha teed sinna ja nautida oma elu, ei saa muretseda selle üle mida sa muuta ei saa.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hah, kuulasin täna seda. Ema käskis sheerida seda. Ema on juhtumisi ilge dnb fänn mul. :D Netsky'd kuulab n shit.

 

lol, hea ema siis, teab mis väärt kraam.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellegil mulle plaani pole anda kuidas ma saan p2p pinni :D ? Vöi annetab keegi :D ? kuna saan raha mingi järgmine nädal :D , aga sinna niikrdi kaua aegaa :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma loen väga palju uudiseid iga päev ja mul on oma pilt maailmast ja selle tulevikust. Ma tean rohkem kui enamus majanduskriisist, selle tulemustest, tulevikust ja kõigest muust. Kahjuks ma ka tean, et ma ei saa seda parandada. Kogu süsteem on vale ja ei sobi enam tänapäeva maailmale kus kõik inimesed ja riigid on pidevas ühenduses. Praegu aga on pankadel tohutu jõud mille parimad näited on Kreeka, Libori skandaal ja muidugi kogu masu ja nende käitumine maksumaksja rahadega. Ehk 50 aasta pärast on üks keskne valitsus mille otsused tehakse ära kõigi maailma inimeste poolt kasutades interneti. 50 aastat on aga kahjuks liiga vähe ning seda ei juhtu enne kui kogu maailma rahvad on enam-vähem samal tasemel majanduslikult ja hariduselt ja see võtab aega. 20 aastat peale berliini müüri kukkumist ning triljonit dollarit on ida-saksamaa ikka maas lääne saksamaast. Muutused maailmamastaabis ei käi nii kiirelt ja mina neid oma elu jooksul ei näe isegi. Ma lihtsalt loodan näha teed sinna ja nautida oma elu, ei saa muretseda selle üle mida sa muuta ei saa.

 

158075_347944645225798_830065672_n.jpg

 

aga true story

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma loen väga palju uudiseid iga päev ja mul on oma pilt maailmast ja selle tulevikust. Ma tean rohkem kui enamus majanduskriisist, selle tulemustest, tulevikust ja kõigest muust. Kahjuks ma ka tean, et ma ei saa seda parandada. Kogu süsteem on vale ja ei sobi enam tänapäeva maailmale kus kõik inimesed ja riigid on pidevas ühenduses. Praegu aga on pankadel tohutu jõud mille parimad näited on Kreeka, Libori skandaal ja muidugi kogu masu ja nende käitumine maksumaksja rahadega. Ehk 50 aasta pärast on üks keskne valitsus mille otsused tehakse ära kõigi maailma inimeste poolt kasutades interneti. 50 aastat on aga kahjuks liiga vähe ning seda ei juhtu enne kui kogu maailma rahvad on enam-vähem samal tasemel majanduslikult ja hariduselt ja see võtab aega. 20 aastat peale berliini müüri kukkumist ning triljonit dollarit on ida-saksamaa ikka maas lääne saksamaast. Muutused maailmamastaabis ei käi nii kiirelt ja mina neid oma elu jooksul ei näe isegi. Ma lihtsalt loodan näha teed sinna ja nautida oma elu, ei saa muretseda selle üle mida sa muuta ei saa.

 

Wat, ise omandad selliseid teadmisi ja ei jaga kellegiga? Selline ego oledki, et kõik endale hoiad?:D Ei tegelt ka, hakka postitama ja jagama selliseid asju. Tee kohe eraldi foorumi nurk "dokumentaalid", liigita kogu kraam ära ja vaatame kes veel huvi tunneb selle vastu. Isegi kui väga aktiivsust seal ei oleks, siis on ka neid väheseid, kes elu sees hoiaks. Stan kohe raudselt oleks üks neist. Mina samuti.

 

lol, hea ema siis, teab mis väärt kraam.. RpS_biggrin.gif

 

Muidugi on. :D Bose sound süsteem on ka autos, laseb julma. Lihtsalt koom on vaadata sellist ema. :D

 

Sellise masinaga.

audi.jpg


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mulle isegi meeldib see idee, nurk neile keda huvitab. Vaatab kas ma viitsin selle millagil ära ka teha.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mulle isegi meeldib see idee, nurk neile keda huvitab. Vaatab kas ma viitsin selle millagil ära ka teha.

 

Teades sind... ma tuletan sulle mingi nädala pärast meelde äkki. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teades sind... ma tuletan sulle mingi nädala pärast meelde äkki. ;)

 

Done, aga mu uni nüüd nii suur, et lähen vajun voodisse.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.