Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

No miks sa täna pead siis toas passima?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sest täna sai tööd teha ja eriti küll kuhugi ei viitsi minna aga vb poodi veel viitsiks minna:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan, et seda aktiivsust mõjutab suvi ning Henry tegi sellepärast mõned moderaatoriteks, et aktiivsust juhtkonnast tõsta. Ma ise arvan, et kui suvi läbi siis mõned (kaasaarvatud mina) lendavad roheliseks tagasi.

 

Kui moderaatori õigused niisama ei antud, siis ka neid niisama ei võeta. Peale suve on just moderaatoreid vaja otsima hakata, paljudel on siis kool/sõjavägi/töö, või mis iganes. Suvel peaks just rohkem vaba aega olema, et foorumiga tegelda. Sellise mõtteviisiga ma ei imesta, kui varsti ilma jääd. Vähemalt sedasi arvan mina.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peace out dudes, ma võin ausalt öelda, et ma olen suht ebaaktiivne moderaator olnud viimased 1-2nädalat. Aga ma ei saa ka muud teha. Sorri bros

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rannavolle EKV 3. etapi võit tuli ka ära, nüüd vaja veel ühel etapil norm koht saada ja karikavõitja agen. :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rannavolle EKV 3. etapi võit tuli ka ära, nüüd vaja veel ühel etapil norm koht saada ja karikavõitja agen. :D

 

niceee


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus auhind käes :) my life is complete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uus auhind käes :) my life is complete.

 

Ma mõtlesin, et tõlgin veits ja sebin endale selle küpsise. Aga kui ma tõlkima jõudsin, mõtlesin ma kohe dafuq is this shit. Liiga keeruline värk. Isegi google tõlge ei anna osadele sõnadele vastust. :D Ja kui annab, siis ei tea ma selle tähendust eesti keeleski.

 

Okei okei, päris nii lootusetu ka ei ole, aga väga viitsimist küll ei jagu, et tõlkida. Vaatan, et usinad poisid ei jätagi midagi tõlkida enam. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma mõtlesin, et tõlgin veits ja sebin endale selle küpsise. Aga kui ma tõlkima jõudsin, mõtlesin ma kohe dafuq is this shit. Liiga keeruline värk. Isegi google tõlge ei anna osadele sõnadele vastust. :D Ja kui annab, siis ei tea ma selle tähendust eesti keeleski.

 

Okei okei, päris nii lootusetu ka ei ole, aga väga viitsimist küll ei jagu, et tõlkida. Vaatan, et usinad poisid ei jätagi midagi tõlkida enam. :)

Need tõlkijad on ja tublid, ma ise mõtlesin ka veidi tõlkida, aga vaatasin, et liiga pikk tekst, niiet ei viitsinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgem ausad seal on antud täiesti mõttetut teksti tõlkida enamus. Reaalselt kasutatavaid on umbes natuke peale 1k. Ülejäänud help umbes kui nii saab öelda.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunsti teema võiks veidi aktiivsem olla, tahaks CnC'd ka saada :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hääletamise aeg peaks pikem olema. 45 hääletajat on ikka väga kuiv.

 

Pikendasin, sain ise ka aru sellest. Nädal aega peaks piisama vast (11. juulist).


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi tark oskab öelda, kas on võimalik selline asi, et kui arvutit pole kasutatud 5 minutit(näiteks), siis peale selle aja möödumist arvuti läheb automaatselt sinna kus saab kasutaja valida? Vnoo kui ekraanisäästja tuleb ja ma kiirt liigutan siis ta suunaks mind enne sinna, et pean kasutajasse sisse logima.

 

Win 7.

 

Tänud :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi tark oskab öelda, kas on võimalik selline asi, et kui arvutit pole kasutatud 5 minutit(näiteks), siis peale selle aja möödumist arvuti läheb automaatselt sinna kus saab kasutaja valida? Vnoo kui ekraanisäästja tuleb ja ma kiirt liigutan siis ta suunaks mind enne sinna, et pean kasutajasse sisse logima.

 

Win 7.

 

Tänud :)

 

Sa võid ju ise enne ära minemist panna "lock/lukusta". Sama asi, ei pea ootama vms.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi tark oskab öelda, kas on võimalik selline asi, et kui arvutit pole kasutatud 5 minutit(näiteks), siis peale selle aja möödumist arvuti läheb automaatselt sinna kus saab kasutaja valida? Vnoo kui ekraanisäästja tuleb ja ma kiirt liigutan siis ta suunaks mind enne sinna, et pean kasutajasse sisse logima.

 

Win 7.

 

Tänud :)

 

Jap, power option alt saad muuta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kipub ununema ja maksis juba valusalt kätte.

 

Siis mine Start -> Otsing -> Power Options (Control Panel\All Control Panel Items\Power Options). Sealt vali Require password on wakeup.

 

Pole tänu väärt. ;)

 

Jap, power option alt saad muuta..

 

Aii kuri vaim, jõudsid ette!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis mine Start -> Otsing -> Power Options (Control Panel\All Control Panel Items\Power Options). Sealt vali Require password on wakeup.

 

Pole tänu väärt. ;)

 

 

 

Aii kuri vaim, jõudsid ette!

 

ty, i luv u 2.

 

Kui sul on läppar siis on kella kõrval peaks ka olemas olema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõni admin kuidagi "hkaar" -ile saab teada anda, et tal postkast täis?

 

Kirjuta ta külalisseinale vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi rps vendis ka tiksub vahest?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Davai, tänasest siis tõmbame õigele unerežiimile ära kah. Viimane kuu on olnud lihtsalt nii segane, et ise ka aru ei ole saanud, mis teema on. Kui kellegil tööd pakkuda, siis minu postkast on avatud. Head ööd!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.