Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sain kätte tolle koha kus saab panna, et "nõua parooli. Kui arvuti välub puhkereziimist, ei pääse keegi teie andmete ligi..." jne. Aga ekraanisäästja pole "puhkrereziim"? vnoo kui ta sealt väljub siis ta vähemalt ei küsi paroooli uuesti...

 

Tänud aitajatele ;)

vb olen ka lihtsalt veidike peast lihtne.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uurisin veidi sinimägede lahingut, ja leidsin jälle ühe väärt tsitaadi:

 

„Iga väike lapsuke õpib koolis ajalugu, õpib meie rahva ajalugu, aga suureks sirgudes unustanud, kuis terve meie eestlaste ajalugu koosneb vaid võitlustest oma olemasolu eest, võitlustest tugevate ja suurte naabrite vastu. Ei ühegi teise rahva ajalugu küündi selleni, pole keegi nii palju põlvede kestel võidelnud ja viletsusi läbi elanud kui just meie, eestlased.

Kui Tammsaare laseb Vargamäe Pearul öelda, et see on üks kange sugu sääl Vargamäel, siis on see ju öeldud kõigi eestlaste kohta, et see on üks kange sugu sääl Balti mere kaldasopis. Meie võitleme seni, kuni oleme saanud tagasi kadunud vabaduse ja kaitseme seda viimse meheni. Need on eestlased!“

 

– Kirjapandu Paul Maitla päevikust 26.02.1943


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere jah, mõtlesin, et tulen astun üle pika aja läbi :laugh:

 

Kauaks plaan jääda on?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tere tere

 

hello my friend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arvatavasti mitte kauaks, aga miks sa seda küsid? :smile:

 

Tegelikult oli see väike test. Oleksid sa ülbitsema hakanud, siis oleks selge olnud, et kauaks sa jääda ei saa ning oleks oma küsimusele ise vastuse saanud. Nüüd ma jään järeldusele, et sa ikka jääd siia pikemaks ajaks. One does simply not quit vahvel. Välja arvatud kõige lahedamad vennad, need ainult siit quitida oskavadki. :D

 

//E: Hakkasingi nüüd mõtlema, et huvitav miks kõik tondid nagu Revo, Mati jne igast mõttetud trollid kes siin vahvlis aastaid käinud on, kunagi ei quiti foorumit. Aga üli perfid tüübid quitivad? Koostaks lausa suure nimekirja igast lahedatest vendadest, kes siin omal ajal olid ja kõik nüüd quitinud. Selle ~10 kuu või vähem, mis ma eemal olin, on nii paljud ära läinud ning nii palju juurde tulnud.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult oli see väike test. Oleksid sa ülbitsema hakanud, siis oleks selge olnud, et kauaks sa jääda ei saa ning oleks oma küsimusele ise vastuse saanud. Nüüd ma jään järeldusele, et sa ikka jääd siia pikemaks ajaks. One does simply not quit vahvel. Välja arvatud kõige lahedamad vennad, need ainult siit quitida oskavadki. :D

 

Miks ma peaks kellegiga ülbitsema? Kui keegi selleks põhjust ei anna siis minul ei ole kellegi kohta midagi halba öelda. Katseaeg on 2 nädalat ja selle aja jooksul olen siit kadunud. :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvatavasti mitte kauaks, aga miks sa seda küsid? :smile:

 

Tundub, et sa ei meeldi väga kellegi ning kõik tahavad sinust lahti saada( ma arvan )

 

 

Ära spammi ja ära banni saa. welcome back

Muudetud liikme p0lt'i poolt

If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et sa ei meeldi väga kellegi ning kõik tahavad sinust lahti saada( ma arvan )

 

 

Ära spammi ja ära banni saa.

 

See kas ma meeldin kellegile või mitte on nende endi otsustada. Ma ei saa neid panna muutma oma otsust ja ausaltöeldes ei kõiguta need mind ka. Kes siin konkreetselt öelnud on, et minust lahti tahab saada? :confused:

Ma oletan, et Netsky küsis niisama ja Robert trollis :smile:

Kui Tech ei trollinud siis on küll halvasti :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub, et sa ei meeldi väga kellegi ning kõik tahavad sinust lahti saada( ma arvan )

 

 

Ära spammi ja ära banni saa.

 

Kuule sõber, tsiteeri oma signatuur ära. Mõnele võib sinust jobu mulje jääda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
juba j2i :O

 

lololol. :D

 

Selle vähese ajaga on normaalseid inimesi juurde ka tulnud mitte ainult lahkunud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusagil hv-s pole alafoorumi kus on arvuti ostu soovitusi? Või üleüldse kusagil?

 

Vaata neoneti, ehk saad sealt abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lololol. :D

 

Selle vähese ajaga on normaalseid inimesi juurde ka tulnud mitte ainult lahkunud. :)

 

Vaata kunagi olid siin foorumis kõik buddyd. Teatsin kes on normaalne ja kellega millest rääkida. Enam ma ei tea kes on normaalne, sest ma mul ei ole põhjust kellegiga niimoodi suhtlema hakata. Sinuga hakkasin ka rääkima, sain kohe aru, et normaalne vend. Kui ühiseid huve pole, siis nii kergelt kellegiga lambist suhtlema ei hakka.

Kunagi olid kõik rsorid, kõigiga oli midagi rääkida või siis suured muusika fännid nagu mina. Nüüd mind see bs mäng ei koti. Vanad buddyd kaovad ära.

 

You feel me bro?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.