Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma ise arvan et erinevate riikide omad vms, ning sealt ka hinnavahe, võrdle Austraalia ja Eesti hindasid(tehnika osas).

Ise arvan et sealt see hinnavahe tulebki.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

neid botfarmi blogisid võiks rohkem olla.

kas mitte lihtsa flippimisega ei oleks seal võimalik teenida?

isegi kui juba 4m päevas sellise lihtsa tegevusega teenib, siis ju väga hästi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neid botfarmi blogisid võiks rohkem olla.

kas mitte lihtsa flippimisega ei oleks seal võimalik teenida?

isegi kui juba 4m päevas sellise lihtsa tegevusega teenib, siis ju väga hästi.

Võiks olla muidugi neid rohkem. Ise pean ainult välismaa foorumites kolistama, et enda isu boti päevikutest täis saada. :D

Kui sa mõtled lihtsalt itemite flippimist läbi grand exchange siis on muidugi võimalik. Kui Froggeni päevikut oled lugenud siis tead, et tal ongi "alt" kasutaja kellega ta enda maini kõrvalt flipib ja teeb korralikku lisa, muidugi ilmselt mitte irl raha eesmärgil ma eeldan.

Kui sa mõtled flippimist bottides siis ka need scriptid on olemas. Bot istub grand exchange-is 24/7 ja flipib asju. Et sellega korralikku profitit teha peab olema suur algkapital accil peal, et häid asju flippida. Ise ei näe sellel mõtet, sest kui algkapitaliks on 50m+ ja acc teeb 500k/hr max tunnis siis risk liiga suur.

Isiklikult enda viimasest postitusest rääkides siis see on samuti mõnesmõttes flippimine. Ostan rs shoppidest asju ja müün grand exchange-i kallimalt edasi. Kusjuures see script on täiesti avalik ja 10$/kuus saadaval.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võiks olla muidugi neid rohkem. Ise pean ainult välismaa foorumites kolistama, et enda isu boti päevikutest täis saada. :D

Kui sa mõtled lihtsalt itemite flippimist läbi grand exchange siis on muidugi võimalik. Kui Froggeni päevikut oled lugenud siis tead, et tal ongi "alt" kasutaja kellega ta enda maini kõrvalt flipib ja teeb korralikku lisa, muidugi ilmselt mitte irl raha eesmärgil ma eeldan.

Kui sa mõtled flippimist bottides siis ka need scriptid on olemas. Bot istub grand exchange-is 24/7 ja flipib asju. Et sellega korralikku profitit teha peab olema suur algkapital accil peal, et häid asju flippida. Ise ei näe sellel mõtet, sest kui algkapitaliks on 50m+ ja acc teeb 500k/hr max tunnis siis risk liiga suur.

Isiklikult enda viimasest postitusest rääkides siis see on samuti mõnesmõttes flippimine. Ostan rs shoppidest asju ja müün grand exchange-i kallimalt edasi. Kusjuures see script on täiesti avalik ja 10$/kuus saadaval.

 

Lisaks siin sellegi ära, et kui sul on algkapital 50m+ siis sa teenid tunnis tunduvalt rohkem kui 500k/hr kui saad õiged itemid kätte ja kui pidevalt tegeled siis sellega ei tule probleeme. Muidugi boti puhul on risk suurem ja kas see ära tasub, on iseasi aga käsitsi tasub väga hästi ära. Ise flipin/merchin samamoodi 3 erineva kasutajaga ja väga kenasti toob sisse, 1 kasutajat on merch jaoks ja teised 2 on lihtsalt flippimiseks. Algul kui tegelema hakkasin siis tundus ka, et jube tüütu ja ei teeni aga kogemused/itemid kätte saad siis on väga hea profit. Muidugi kui flipid siis peavad olema alt kasutajad millega seisad G.E, mainiga merchin ja sama aeg saan midagi muud teha.

 

Võiks olla muidugi neid rohkem. Ise pean ainult välismaa foorumites kolistama, et enda isu boti päevikutest täis saada. :D

Kui sa mõtled lihtsalt itemite flippimist läbi grand exchange siis on muidugi võimalik. Kui Froggeni päevikut oled lugenud siis tead, et tal ongi "alt" kasutaja kellega ta enda maini kõrvalt flipib ja teeb korralikku lisa, muidugi ilmselt mitte irl raha eesmärgil ma eeldan.

Kui sa mõtled flippimist bottides siis ka need scriptid on olemas. Bot istub grand exchange-is 24/7 ja flipib asju. Et sellega korralikku profitit teha peab olema suur algkapital accil peal, et häid asju flippida. Ise ei näe sellel mõtet, sest kui algkapitaliks on 50m+ ja acc teeb 500k/hr max tunnis siis risk liiga suur.

Isiklikult enda viimasest postitusest rääkides siis see on samuti mõnesmõttes flippimine. Ostan rs shoppidest asju ja müün grand exchange-i kallimalt edasi. Kusjuures see script on täiesti avalik ja 10$/kuus saadaval.

 

Lisaks siin sellegi ära, et kui sul on algkapital 50m+ siis sa teenid tunnis tunduvalt rohkem kui 500k/hr kui saad õiged itemid kätte ja kui pidevalt tegeled siis sellega ei tule probleeme. Muidugi boti puhul on risk suurem ja kas see ära tasub, on iseasi aga käsitsi tasub väga hästi ära. Ise flipin/merchin samamoodi 3 erineva kasutajaga ja väga kenasti toob sisse, 1 kasutajat on merch jaoks ja teised 2 on lihtsalt flippimiseks. Algul kui tegelema hakkasin siis tundus ka, et jube tüütu ja ei teeni aga kogemused/itemid kätte saad siis on väga hea profit. Muidugi kui flipid siis peavad olema alt kasutajad millega seisad G.E, mainiga merchin ja sama aeg saan midagi muud teha.

Lisaks selle ka juurde, et kui tõsiselt merchida tahad, siis peab sul cashstack olema mitu billi, et meeletult head kasumit toota, või leidma endale mitu inimest juurde kellega koos teatud itemeid merchid. Mõned kuud tagasi ostsin merch clan varjus Seers ringe kokku, mis tõusid pea 500k, kahjuks müüsin veidi hilja aga teenisin 1 pealt 200k profit, ning kokku oli mul neid üle 300. Väikse ajaga väga hea kasum.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisaks siin sellegi ära, et kui sul on algkapital 50m+ siis sa teenid tunnis tunduvalt rohkem kui 500k/hr kui saad õiged itemid kätte ja kui pidevalt tegeled siis sellega ei tule probleeme. Muidugi boti puhul on risk suurem ja kas see ära tasub, on iseasi aga käsitsi tasub väga hästi ära. Ise flipin/merchin samamoodi 3 erineva kasutajaga ja väga kenasti toob sisse, 1 kasutajat on merch jaoks ja teised 2 on lihtsalt flippimiseks. Algul kui tegelema hakkasin siis tundus ka, et jube tüütu ja ei teeni aga kogemused/itemid kätte saad siis on väga hea profit. Muidugi kui flipid siis peavad olema alt kasutajad millega seisad G.E, mainiga merchin ja sama aeg saan midagi muud teha.

Lisaks selle ka juurde, et kui tõsiselt merchida tahad, siis peab sul cashstack olema mitu billi, et meeletult head kasumit toota, või leidma endale mitu inimest juurde kellega koos teatud itemeid merchid. Mõned kuud tagasi ostsin merch clan varjus Seers ringe kokku, mis tõusid pea 500k, kahjuks müüsin veidi hilja aga teenisin 1 pealt 200k profit, ning kokku oli mul neid üle 300. Väikse ajaga väga hea kasum.

 

Ma olen ammu loobunud rs-is käsitsi raha tegemisest, bottimine liiga mugav kuniks nad bottide vastu suurt midagi ette ei võta. :D

Mitu billi cashstack on siis muidugi võib see profit/per hr väga kenaks kerkida, sest saab väga korralikke itemeid merchida ja mitte ühekaupa.

Tundub, et oled rohkem asjas sees ja tead asja paremini. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Kunagi kui zulrah hakkas telesi droppima 1 kaupa, mitte enam 20 kaupa, siis ütlesin Geirile, et osta nii palju kui saad neid, ta ostis 100k neid ja need vist korra tegid umbes 500gpse languse ning geiril oli kiiresti cashi vaja ja müüs need. 2 nädalat hiljem oli need juba 20k ja vahepeal kerkisid siin 48k-ni. Potentsiaalne 4k€ jäi poisil tegemata:D

 

e/ too hetk võis gp isegi rohkem olla, kui 1ea, seega jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi kui zulrah hakkas telesi droppima 1 kaupa, mitte enam 20 kaupa, siis ütlesin Geirile, et osta nii palju kui saad neid, ta ostis 100k neid ja need vist korra tegid umbes 500gpse languse ning geiril oli kiiresti cashi vaja ja müüs need. 2 nädalat hiljem oli need juba 20k ja vahepeal kerkisid siin 48k-ni. Potentsiaalne 4k€ jäi poisil tegemata:D

 

e/ too hetk võis gp isegi rohkem olla, kui 1ea, seega jah :D

 

Aiiiiia .. :D Selle pealt nii mõnigi tüüp teenis jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis iganes deemonitega sel hetkel võtiles, küll neist jagu saab. Pealtnägija kirjelduse järgi võib eeldada, et sel hetkel ei olnud Elbing Elbing. Eks kõigil on omad vimkad. Aga sellist heiti ta küll ära teeninud pole mida ta praegu internetis saab.

 

 

see

on tegelt suure papa AKA aropi insta pealkiri samal päeval kui see juhtus,.

 

.

Kindlasti. Istus kinni selle eest, et mingi vend proovis talle roosi anda pudeliga, kuid tõmbas selle käest ning andis ise. :)

200+ sõitis kiirteel mis ei olnud Eestis. Minu meelest ei saaks seda pahaks panna? Jah ma ei kiida ka heaks seda, et ta seda poodi röövida üritas aga ma ei arva, et sellepärast ta peaks nüüd end peldikupotist retooriliselt alla laskma. Narko on tänapäeval täiesti tavaline asi noorte seas ning arvan et kutil oli lihtsalt bad trip millestki. Inimesed teevad vigu ning üldiselt ka õpivad sellest. Ma ei usu, et ta seal arestikas ise selle jama üle õnnelik hetkel on.

 

 

Näed

Loom.. eesti meedia ohver see l0llmoderaator, see tee, kus ta kõrvalistmel istus kui 200ga sõideti oli poole - saksa kiirtee, kus teadupärast võib sõita niipalkju, kuipalju torust tuleb.

Muudetud liikme Sfinks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lisaks siin sellegi ära, et kui sul on algkapital 50m+ siis sa teenid tunnis tunduvalt rohkem kui 500k/hr kui saad õiged itemid kätte ja kui pidevalt tegeled siis sellega ei tule probleeme. Muidugi boti puhul on risk suurem ja kas see ära tasub, on iseasi aga käsitsi tasub väga hästi ära. Ise flipin/merchin samamoodi 3 erineva kasutajaga ja väga kenasti toob sisse, 1 kasutajat on merch jaoks ja teised 2 on lihtsalt flippimiseks. Algul kui tegelema hakkasin siis tundus ka, et jube tüütu ja ei teeni aga kogemused/itemid kätte saad siis on väga hea profit. Muidugi kui flipid siis peavad olema alt kasutajad millega seisad G.E, mainiga merchin ja sama aeg saan midagi muud teha.

 

 

 

Lisaks siin sellegi ära, et kui sul on algkapital 50m+ siis sa teenid tunnis tunduvalt rohkem kui 500k/hr kui saad õiged itemid kätte ja kui pidevalt tegeled siis sellega ei tule probleeme. Muidugi boti puhul on risk suurem ja kas see ära tasub, on iseasi aga käsitsi tasub väga hästi ära. Ise flipin/merchin samamoodi 3 erineva kasutajaga ja väga kenasti toob sisse, 1 kasutajat on merch jaoks ja teised 2 on lihtsalt flippimiseks. Algul kui tegelema hakkasin siis tundus ka, et jube tüütu ja ei teeni aga kogemused/itemid kätte saad siis on väga hea profit. Muidugi kui flipid siis peavad olema alt kasutajad millega seisad G.E, mainiga merchin ja sama aeg saan midagi muud teha.

Lisaks selle ka juurde, et kui tõsiselt merchida tahad, siis peab sul cashstack olema mitu billi, et meeletult head kasumit toota, või leidma endale mitu inimest juurde kellega koos teatud itemeid merchid. Mõned kuud tagasi ostsin merch clan varjus Seers ringe kokku, mis tõusid pea 500k, kahjuks müüsin veidi hilja aga teenisin 1 pealt 200k profit, ning kokku oli mul neid üle 300. Väikse ajaga väga hea kasum.

 

Võiks olla muidugi neid rohkem. Ise pean ainult välismaa foorumites kolistama, et enda isu boti päevikutest täis saada. :D

Kui sa mõtled lihtsalt itemite flippimist läbi grand exchange siis on muidugi võimalik. Kui Froggeni päevikut oled lugenud siis tead, et tal ongi "alt" kasutaja kellega ta enda maini kõrvalt flipib ja teeb korralikku lisa, muidugi ilmselt mitte irl raha eesmärgil ma eeldan.

Kui sa mõtled flippimist bottides siis ka need scriptid on olemas. Bot istub grand exchange-is 24/7 ja flipib asju. Et sellega korralikku profitit teha peab olema suur algkapital accil peal, et häid asju flippida. Ise ei näe sellel mõtet, sest kui algkapitaliks on 50m+ ja acc teeb 500k/hr max tunnis siis risk liiga suur.

Isiklikult enda viimasest postitusest rääkides siis see on samuti mõnesmõttes flippimine. Ostan rs shoppidest asju ja müün grand exchange-i kallimalt edasi. Kusjuures see script on täiesti avalik ja 10$/kuus saadaval.

 

Pange merch päevikud püsti :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see

on tegelt suure papa AKA aropi insta pealkiri samal päeval kui see juhtus,.

 

 

 

 

Näed

Loom.. eesti meedia ohver see l0llmoderaator, see tee, kus ta kõrvalistmel istus kui 200ga sõideti oli poole - saksa kiirtee, kus teadupärast võib sõita niipalkju, kuipalju torust tuleb.

 

 

Nii ja siis? Kas nüüd ei tohigi samal arvamusel olla kuulsusega? Lohh.

Ma tõesti ei mõista mida sa siin vahvlis üritad kuid võin kohe väita, et see ei õnnestu sul.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.

Tule ütle mulle tallinna kesklinnas lohh, sa rotikutsikas lõpetad verelompi pekstuna.

xd.

Lohh.

 

Ega sa juhuslikult Revo lohh pole, käitumismaneer küll jube ühine. Ole aus. Lohh. :lol:

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ütleks et see embleem oluliselt minu eluolu siin muudab. Tehinguid mida vaja, teen niivõinaa. Aga tundub, et see kivi läks õigesse kapsaaeda, et nii triggered oled. Selgitab ka seda pingelist isiku varjamist. Täitsa kahju sinust kohe. Nuta nüüd veel paar pisarat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mõni vapsjee tagujavend siin :D

.

Ma vaatan ka jah. :lol:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.