Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
vaatan, et facebookis on mingi eesti RS grupp aktiveerunud, pidevalt ostetakse ja müüakse kulda.

 

Nii tulus äri, et juba Facebooki üle läinud :D

 

Issi tõesti ostab kõik mille vastu korraks huvi tekib :D?

 

Tänapäeva noorus, lihtne on vanemate raha raisata, kui ise teenida või vaeva näha siis üldiselt arusaamad muutuvad :D

Tean enda kandist ühe päris rikka perekonna poega, kes nooruses käis samas koolis ja emme-issi ei ostnud midagi utoopilist, tahtis siis tegi vanemate juures tööd sama hinnaga mis töölised ja selle raha eest osteti. Mis nüüd mehest saanud ? Juhib Issi suurt firma, mis on ikka väga suur tehnika ja asjade poolest, ehk siis teda ei hellitatud, nägi vaeva ja sai tunda mis on raha ja kuidas see tuleb. :)

Paljud on lihtsad poosetajad, kes vanemate rahade eest ostavad nn jama kokku, et paista sellega inimestele silma, tehes ennast suht fake tegelaseks, keda ei saa tõsiselt võtta. Raha oskavad kõik kulutada, aga raha teha, see on juba suur kunst.

 

Btw, minu tekst ei käinud kellegi pihta, vaid lihtsalt tuli jutuks ja ütlesin nn oma arvamuse noortest, keda on siin väga palju ja elavad sihukest elu.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issi tõesti ostab kõik mille vastu korraks huvi tekib :D?

ega päris kõike ikka ei osta, käekell on lihtsalt viisakuse pärast ja on hea vaadata, ei pea koguaeg telefonist vaatama, see käekell suht 1kordne investeering kah, vast kestab ikka ca 5a+, igakuu paned 10eur kõrvale ja nii teed 5aastat, siis on sul 600eur olemas :) niiet pole probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
ega päris kõike ikka ei osta, käekell on lihtsalt viisakuse pärast ja on hea vaadata, ei pea koguaeg telefonist vaatama, see käekell suht 1kordne investeering kah, vast kestab ikka ca 5a+, igakuu paned 10eur kõrvale ja nii teed 5aastat, siis on sul 600eur olemas :) niiet pole probleemi.

 

Ma sain 20ndaks sünnipäevaks esimese käekella oma elus ja kadus vist 4 kuuga ära:D Aga tellisin oma raha eest uue samasuguse. Usun, et 200 eurine käekell töötab samamoodi kui 650nene :P

 

 

e/ aga ega muidugi, ilmselt kui endal oleks sellised võimalused kogu elu, siis kasutaks ka neid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii tulus äri, et juba Facebooki üle läinud :D

 

 

 

Tänapäeva noorus, lihtne on vanemate raha raisata, kui ise teenida või vaeva näha siis üldiselt arusaamad muutuvad :D

Tean enda kandist ühe päris rikka perekonna poega, kes nooruses käis samas koolis ja emme-issi ei ostnud midagi utoopilist, tahtis siis tegi vanemate juures tööd sama hinnaga mis töölised ja selle raha eest osteti. Mis nüüd mehest saanud ? Juhib Issi suurt firma, mis on ikka väga suur tehnika ja asjade poolest, ehk siis teda ei hellitatud, nägi vaeva ja sai tunda mis on raha ja kuidas see tuleb. :)

Paljud on lihtsad poosetajad, kes vanemate rahade eest ostavad nn jama kokku, et paista sellega inimestele silma, tehes ennast suht fake tegelaseks, keda ei saa tõsiselt võtta. Raha oskavad kõik kulutada, aga raha teha, see on juba suur kunst.

 

Btw, minu tekst ei käinud kellegi pihta, vaid lihtsalt tuli jutuks ja ütlesin nn oma arvamuse noortest, keda on siin väga palju ja elavad sihukest elu.

 

olen ise ka käinud tööl, kui isa pakub midagi siis ka alati lähen, aga üldiselt ta väga ei taha pakkuda mulle, emal oleks aind restoranis pakkuda nõudepesemist 2,50eur tunnis ja niimodi 9st hommikul 10ni välja, päris teiste ori ka olla ei tahaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olen ise ka käinud tööl, kui isa pakub midagi siis ka alati lähen, aga üldiselt ta väga ei taha pakkuda mulle, emal oleks aind restoranis pakkuda nõudepesemist 2,50eur tunnis ja niimodi 9st hommikul 10ni välja, päris teiste ori ka olla ei tahaks :)

 

Seda kindlasti, põhiline, et rahast peetakse lugu. Isiklikult läksin ka alguses Isa juurde tööle, samad tingimused nagu teised töölised, sama palk jne. 2a käisin kuni sain põhilised asjad selgeks, tegin oma firma ja nüüd olen tal alltöövõtja ja minu mehed teevad tema töid. Lihtsalt ta nägi, et mul pole enam mõtet tema juures tööd teha, et kogemusi piisavalt, et tasub oma OÜ teha ja tegutseda. Isiklikult olen rahul, tean mis on raha väärtus ja kuidas see tuleb. Samas paljud on sihukesed, et suudavad suuri summasi väga kiirelt kulutada, aga suurest summast uut raha teha, seda nad ei suuda. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda kindlasti, põhiline, et rahast peetakse lugu. Isiklikult läksin ka alguses Isa juurde tööle, samad tingimused nagu teised töölised, sama palk jne. 2a käisin kuni sain põhilised asjad selgeks, tegin oma firma ja nüüd olen tal alltöövõtja ja minu mehed teevad tema töid. Lihtsalt ta nägi, et mul pole enam mõtet tema juures tööd teha, et kogemusi piisavalt, et tasub oma OÜ teha ja tegutseda. Isiklikult olen rahul, tean mis on raha väärtus ja kuidas see tuleb. Samas paljud on sihukesed, et suudavad suuri summasi väga kiirelt kulutada, aga suurest summast uut raha teha, seda nad ei suuda. :)

sama siin, isa tahab, et ma ta firma kunagi ülevõttaks, aga samas on siuke meh sees, ei meeldi väga matemaatikaga tegeleda, igasugusi asju projekteerida ja päev läbi autoga sõita, palk on hea, kuid teha midagi sellist mis sulle ei meeldi, on kuidagi väga lamp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jube kole see teine kell, isiklik arvamus


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Long time no see.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui pühapäeva õhtul tuleb meelde, et homseks vaja vene keeles teha cv, ajaloos arutlus kirjutada ja muusikas mingi krdi töö koostada. Tuleb pikk öö. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
said tehtud Lenox? :D

 

Ikka sain vahelduva eduga, kell üks sai valmis .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alles oli eile ja nüüd juba varsti homne fml


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
päris kiirelt läheb see aeg!

 

Aeg võiks minna kiiremini kuni 18 täis ning load olemas. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Aeg võiks minna kiiremini kuni 18 täis ning load olemas. :D

 

meh, praegu mõtlen, et alaka iga oli ikka kõige põnevam aeg elus, kõik mida tegid oli illegaalne ja alati oli väike närv sees :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
meh, praegu mõtlen, et alaka iga oli ikka kõige põnevam aeg elus, kõik mida tegid oli illegaalne ja alati oli väike närv sees :D

 

No seda ka aga tahaks juba lube saada siis oleks kõik korras, aitab küll võrriga sõitmisest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
meh, praegu mõtlen, et alaka iga oli ikka kõige põnevam aeg elus, kõik mida tegid oli illegaalne ja alati oli väike närv sees :D

 

Täpselt, siis oli tegevust ja kõik tundus põnevam, nüüd on raha ja võimalused, pole enam poolt nii huvitav. Ning peale seda kui 18 saad, siis aeg lendab meeletu kiirusega, järsku märkad, et oled 25 ja siis juba 30 ja nii ta läheb.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ning peale seda kui 18 saad, siis aeg lendab meeletu kiirusega, järsku märkad, et oled 25 ja siis juba 30 ja nii ta läheb.

 

Ma olen juba 7 aastat saanud 21, ei lenda ta midagi!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen juba 7 aastat saanud 21, ei lenda ta midagi!

 

Haha, eks enamused loodavad seda :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt, siis oli tegevust ja kõik tundus põnevam, nüüd on raha ja võimalused, pole enam poolt nii huvitav. Ning peale seda kui 18 saad, siis aeg lendab meeletu kiirusega, järsku märkad, et oled 25 ja siis juba 30 ja nii ta läheb.

 

18 täis saab siis võib aeg seisma jääda, põhiline on ikka load saada! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.