Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
45min ei olnud v

 

Ma istusin autosse siis ütles, et sõit kestab 25 min ja ta kontrollb selle ajaga.... tegime tõrvandist ja ülenurmest tiiru läbi ja oligi kõik. Ülenurmes parkisin ja siis tagurgamine ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma istusin autosse siis ütles, et sõit kestab 25 min ja ta kontrollb selle ajaga.... tegime tõrvandist ja ülenurmest tiiru läbi ja oligi kõik. Ülenurmes parkisin ja siis tagurgamine ka.

 

mis aastal see oli ?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõit siiski 45min

Muudetud liikme seeder17'i poolt

Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis aastal see oli ?

 

See aasta 3 juuni.

Muudetud liikme Lenox'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõtlesin küll, et maanteel näed kaugele ette kui mõõdavad kiirust aga vennad olid mingi x kohas peidus ja järksu sõitis üks mootorrattaga järgi :D

 

Tuttav tunne ...Minu lubasid nad kahjuks või õnneks ära võtta ei saa, kuna tegemist soome lubadega.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See aasta 3 juuni.

Sa tegid järelikult piimakaid


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa tegid järelikult piimakaid

 

Tegin jah aga kõik peaks olema sama ju tavaliste lubadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lähen ka veebruaris uuesti arki teooriat & sõidueksamit tegema, sõitsin 160ga kogemata.

 

Ise lähen jaanuaris uuesti tegema :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise lähen jaanuaris uuesti tegema :D

 

MIKs uuesti siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MIKs uuesti siis?

 

Vahtralehega kiiruseületamine. Lisaks sellele, et saad rahatrahvi ja pead teooria uuesti tegema, suudetakse ikka korralikult veel ajusid peedistada. Muidugi riigilõiv uuesti teooriaeksami eest, lisaks tuleb sellises situatsioonis nagu mul, minna kohale ARK esindusse, et üldse teooriaeksamile registreerida (muidu saab netis kõik paberimajanduse korda, lisaks koha peal kallim lõiv) ja eksamile ei saa isegi registreerida enne, kui lubade lõppemiseni on jäänud alla kuu aja.. täielik lollus ning tekib suure tõenäosusega võimalus, kus vahepeal istud ilma lubadeta.

Muudetud liikme Viis'i poolt

viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
liiklushuligaan

 

Üldse mitte :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldse mitte :D

 

sul eriti vedas ju :D ma pean mingi http://jkoolitus.ee/ läbi tegema mis maksab mingi 250 euri veel ja kestab kuu aega :D


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sul eriti vedas ju :D ma pean mingi http://jkoolitus.ee/ läbi tegema mis maksab mingi 250 euri veel ja kestab kuu aega :D

 

Ops okei, kuskil anonüümsete liiklushuligaanide vestlusringis ei pea käima?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ops okei, kuskil anonüümsete liiklushuligaanide vestlusringis ei pea käima?

 

 

 

õnneks mitte, aga selle koolituse käigus pean kirjutama referaadi miks ma sõidan autoga, kui joonud olen, kuigi ma jäin kiiruseületamise pärast lubadest ilma :D veits ret värk imo


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahtralehega kiiruseületamine. Lisaks sellele, et saad rahatrahvi ja pead teooria uuesti tegema, suudetakse ikka korralikult veel ajusid peedistada. Muidugi riigilõiv uuesti teooriaeksami eest, lisaks tuleb sellises situatsioonis nagu mul, minna kohale ARK esindusse, et üldse teooriaeksamile registreerida (muidu saab netis kõik paberimajanduse korda, lisaks koha peal kallim lõiv) ja eksamile ei saa isegi registreerida enne, kui lubade lõppemiseni on jäänud alla kuu aja.. täielik lollus ning tekib suure tõenäosusega võimalus, kus vahepeal istud ilma lubadeta.

 

Palju siis kiirust ületasid? Praegu kui vanematega sõidan siis ka pidevalt seier läheb sinna 110 lähedal ja saan sõimata. Peab hakkama rahulikumalt sõitma kui load saab kuna ei taha ilma jääda :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegin jah aga kõik peaks olema sama ju tavaliste lubadega.

 

 

Nope


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju siis kiirust ületasid? Praegu kui vanematega sõidan siis ka pidevalt seier läheb sinna 110 lähedal ja saan sõimata. Peab hakkama rahulikumalt sõitma kui load saab kuna ei taha ilma jääda :D.

 

+27, 50 alas. Olin varem isegi Waze pealt tähele pannud, et mendid ootavad, aga hakkasin tööle kiirustama ja sõitsin tuimalt radarisse sisse


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njaa, ootan kah kiiruseületamise pauku.. Möödasõidu lõpuks on 180 täiesti normaalne nähtus.. Samas kellegi teise autoga enam ma maanteele ei lähe.. Väga kohutav on loksuda maanteel ( Pärnu - Tln ) kellegi taga mitu kilti, sest autoga ei kannata rekkast mööda sõita.. Enda autoga vähemalt normaalne, vaatad, et vastutuleva autojuhi nägu veel ei näe, siis võib süstida :D Peab vist simracingu uuesti tugevalt käsile võtma, simracinguga tegeledes ei tekkinud isu eriti kiirust ületada.. Kuigi 110ga ikkagi paras sõita, sest sorts aga 90-100, siis mina kustun ära roolitaga..

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njaa, ootan kah kiiruseületamise pauku.. Möödasõidu lõpuks on 180 täiesti normaalne nähtus.. Samas kellegi teise autoga enam ma maanteele ei lähe.. Väga kohutav on loksuda maanteel ( Pärnu - Tln ) kellegi taga mitu kilti, sest autoga ei kannata rekkast mööda sõita.. Enda autoga vähemalt normaalne, vaatad, et vastutuleva autojuhi nägu veel ei näe, siis võib süstida :D Peab vist simracingu uuesti tugevalt käsile võtma, simracinguga tegeledes ei tekkinud isu eriti kiirust ületada.. Kuigi 110ga ikkagi paras sõita, sest sorts aga 90-100, siis mina kustun ära roolitaga..

 

Eile just sõitsin Tallinn-Pärnu otsa, neljarealise peal lendavad mingid kaubikud 110ga mööda ja siis kaherealisel jõuad neile ikka järele, sest möödasõite teha ei suuda..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtne soovitus, vähem endale probleeme tekitada, seda parem endale. Ise sain vahtralehte aeg 4x, Udutuled, turvavöö, uuesti udutuled ja siis kaamera ( Narvast Rakvere poole, keerasin maanteele, kiirendasin ja kui sain 100 sisse, siis tuli 70 ala ja põmm kaamera ), kõige naljakam, et kaamera tegi ainult 20-30 euro vahel, kuigi 30 km/h oli üle. Trahv trahviks aga samas neid kes saavad korduvalt või tõesti jäävad suure kiirusega vahele, neid tuleb karistada kõrgemalt kui väiksema rikkumisega inimesi, kuna iga kiirus mis on üle, ohustab teisi. Linnas tuleks eriti jälgida õiget kiirust, kuna seal on suuremad riskid ja mida suurem kiirus, seda suurem võimalus ka õnnetus teha, ning hiljem mõelda, et kas see, et said 5-10min varem kohale, oli seda väärt. Kui arvestada, et kui vahele jääd ( Kaotad politsei autos ca 30min, ehk ajaliselt kaotad ), ajad kellegi alla/teed õnnetuse, jälle ajaliselt kaotad. Lihtsam kodunt 10-30min varem välja tulla, õigel ajal ja õige kiirusega kohal. Ei loe moraali aga samas väga palju noori kelle jaoks OK see kui ületatakse meeletult kiirust(Ning siis imestavad ja kiruvad, et miks palju trahvi said või peavad erinevaid asju tegema, see kõik jääks ära kui seda jama poleks. :) ), eriti seal kus on palju muid liiklejaid. :)

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IMO 2016 so far on olnud ikka väga jube aasta liikluse jaoks. Nii palju hukkunuid, eriti noori...iga kord põhjuseks liiga suur ning valimatu kiirus. või siis muud mõjuained.

 

 

Kurb :(


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teie ei tea seda põhjust mitte kunagi.. Kiirusel võib kindlasti olla õnnetustes roll, kuid siiski vähemalt minu arvamus on, et otseselt kiiruse pärast puusse sirgel teel ei sõideta, pigem on see, et inimesed tegelevad roolitaga igasugu debiilsustega, peale sõitmise.. Ja siis ongi, piisab väiksest eksimusest ning kiiruse tõttu on olukord vältimatu. Kui sõidad, siis ära vahi mis tagaistmel rahvas teeb..

Ja noh, kääbik jääbki kääbikuks, kui ei vii enda oskusi teeolude jms'ga kokku.

Hetkel ise 2x saanud kiiruseületamise eest trahvi.. Esimene oli 2 aastat tagasi, kui töötasin toidutakso peal ja tööd oli roppumoodi ja närvid said natuke võitu ja kiirustasin kliendi juurde, 50 alas 69 radarisse ja politsei ütles, et ma alles sel hetkel kiirendasin, tegelt oli jah mingi 73-74kmh. Teine oli üle aasta tagasi Pärnus 4ja realisel teel, kui kainekas olin ja ilgelt tore mõte tuli 4ja realise alguses teise kaine autojuhiga kiirendada.. e38 142kw disla ja 2.5 3ne bensakas, igaljuhul sai hagu antud aga meie kahjuks oli ees politsei, kes nägi asja algusest lõpuni.. Ilmselt isegi kuulsid, kuidas karjusime "1, 2, 3 " :D ÕNNEKS radarisse nad said 130kmh, kuigi tegelt nägin seieril üle 160ne. Kurb hetk oli küll.. Saime pähe enda dislaga ja veel 100€ trahvi.. ( mida ma õnneks ei pidanud maksma ) NB, lõpus hakkas 7ne ikka järgi astuma.. 200 peal oleks käes olnud.

Tagantjärgi naljakas mõelda, et kui hale bust.. Politseil oli ilmselt aega isegi popcorn välja võtta :D

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.