Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinx

Blokeeritud
 • Postituste kogus

  1 102
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  0 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

0 Neutral

info Rinx'i kohta

 • Aste
  Banned
 • Sünnipäev 18.12.1990
 1. Powerbotis räägitakse, et 3-6 kuud rivist väljas. Combat scriptid kindlasti, skillid saadakse võibolla töösse isegi.
 2. Räägi siis juba nii nagu asi oli. Ma soovisin, et sa midagi asja suhtes ette võtaks, et ma saaks appellatsiooni kirjutada või midagi. Sina vastasid, et sa ei taha ja ei viitsi mind aidata ja "irv" ja ":D" stiilis vastused tulid. Nagu ma ütlesin, ähvardus oli lihtsalt sital kujul, aga ainult selle eesmärgiga, et sinu tähelepanu saada ja sa mulle reaalselt vastama hakkaksid lõppude lõpuks. Elaks ma lähedal oleks ma lubanud ,et viskan kiviga aknasse, poleks mul su ema nr oleks ma midagi muud välja mõelnud. Ähvarduse tegin ainult selle eesmärgiga, et su tähelepanu saada. Nõmedal kujul küll jah aga sinu tähelepanu ma sain või mis. see "PALU VABANDUST" tuli peale seda, kui sa ei kuskilt otsustasid mu vanemaid värdjateks kutsuda, mis on alla igasuguse piiri muidugi ma läksin närvi ja peale seda tuli sinu suust jutt, et davai saame kokku taon ära blablabla tule siia saad molli etc. tekst. Peenet ei olnud su tekstis mitte midagi.
 3. Tuli välja, et MSNis öeldu tõttu ei tohi vist ikka ära väänata ja sain unbanned. Anyways back with the old.
 4. Nastja juures ei saa kaardiga maksta, sulliga ei vea välja sinnamaale.
 5. Siis jääbki, küsimus mida see juurde annab? Minusilmis on postide arv ja liitumisaeg üks suuri ettekäändeid, mis näiteks mulle algusajal toodi, kui vähe tehinguid oli ja öeldi ,et näe mul rohkem poste ma kauem kasutaja olnud, et sa käid ette. Nüüd mõni revopea laseb mitmel kasutajal online vahtida. Ütleme, et läheb kahe kasutaja vahel tehinguks, mõlemal 0 tehingut, vähe poste, alles liitunud ja siis ütleb see scammeri nahk, et "näe ma jälgin foorumit lihtsalt, ostan sitaks mille ja värki tehinguid ei lisa aga vaata, kui palju ma online olen, see ongi minu äri" Ja tekitab uusi pahaaimamatuid ohvreid see kammajaa.
 6. Nojah, lihtsalt vaata, kuidas erinevaid teemasid vohab, kus inimesed kandideerivad igale poole (Moderaator, Aktivist, Eeskujulik) Siis see sinu idee, kaua keegi online on olnud, oleks mõne näiteks 2011 lõpus liitunud venna mu**i pikendus, kes on 365 päeva online ja ütlevad "Tehke mind moderaatoriks ma olen koguaeg sees ja jälgin olukorda nagu näha, minu sees oleku aja järgi" Ja siis tuleks neid teemasid VEEL ROHKEM. Kui postituste alusel teha siis spam suureneks ja kui mingite clickide alusel siis on selleks autoclicker.
 7. Rinx

  Notifications!

  Ühes teises foorumis tehti väga huvitav uuendus, mis mulle väga meeldib. Foorumi nime ei ole vaja nimetada isegi siis, kui keegi selle ära tunneb. Tegemist ei ole reklaamiga. Nimelt on üleval selline kellukese märk, millel on punaselt numbrid juures kui keegi on su posti likenud/quotenud. Likemisest on savi aga ülitore oleks, kui vahvlis ka ära näitaks, kui keegi sind quoteb, et saaks talle vastata. Pikka juttu ei olegi, kui saaks siis võtaks ühe
 8. Jätan vahvli lahti ja lähen kuuks ajaks venemaale, olen aktivist? See on pigem mängude teema, et kui kaua online oled olnud ja mida selle ajaga saavutanud.
 9. Mul on mingi needus peal, kui võtaks mingi raha välja siis on nii alati, et järsku avastan, et mis ma vahin võiks minna kuskile, sest kui plekk on käepärast on koguaeg mingi viitsimine sees. Ja kui ma lähengi siis üldjuhul Tallinnasse kust ma enam tagasi ei saaks, kui mul pangakaarti pole.
 10. Ei ole, valgusta mind. ///EDIT Fail olen küll. Sellega saab aint raha välja võtta. Kodus viibides käin 99% juhtudest jala poes, sest juhtimisõigus võeti mul ju ära. Ja pangaautomaati lähedal ei ole. Asenduskaardiga ei saa poes maksta, sellega saab raha välja võtta, kuna tal on aint magnetriba.
 11. Soovitan alguses ikka nii, et oled nõus geari ja supplies korral ette ära tegema ja siis kui tehtud saad makstakse sulle summa (usaldusväärsete isikute puhul muidugi) Ja kui sa juhuslikult suudad tokhaari teha madalate statsidega nagu näiteks minul tehti pray 43 ja sum 1-ga ära see siis maini kindlasti, sest see toob kliente juurde. Isik, kes minul tegi ei olnud seda maininud ja joppas lihtsalt, et küsisin kas suudab teha. Edu!
 12. Mul on see, et uut peab ootama ja vana lükatakse off selleks ajaks. Mingi 3 päeva peaks ilma panga kaardita olema ja mul ei tule nii kohe kuidagi välja. Sularaha minu käes ei kesta on 5 või on 500€ suudan ikka ära raisata.
 13. Mul on pangakaart nii ära sööbinud, et päris tihti peab poes 2-3 korda kiipi puhastama kaardi, ennem kui masin loeb seda. Ma ei viitsi uut kaarti ka teha
 14. Väär Järgmine isik ei vihka oma ema.
 15. Väär Järgmine on süütu.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.