Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP

 

Töötavad jah, aga pead mingi 3 pakki ära sööma ja suht hilja hakkab littima mingi 30 min pärast alles :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
um wut? hilja?

Tavaliselt muskaatpähklid hakkavad alles mingi 3-4 tunni pärast, kui ma ei eksi.

 

Mina olen kuulnud et kui õhtul sööd siis lähed magama ja veits peale ärkamist hakkab realiseerima alles.

 

Muidu see 30 minti on küll mingi loll jutt ma arvan, 3-4 tundi oleks juba loogiline.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei tarvita kuid plaanin muskaatpähkleid, sest nende pähklite saamine legaalne, paha on see et mõjuma hakkab 3-4 tunni pärast nagu bong rääkis

 

Mina ei ole öelnud ju et 3-4 tunni pärast hakkab toimima :D

Aga muidu jah, üks on kindel, aega võtab see ikka mitmeid tunde, aga midagi rohkem ma ei oska öelda.

Tean niipalju kui tuttavad rääkinud/proovinud on.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures, vb see 30 jah nats liiga väha, aga mul hakkas tunniga littima ja sõbral 45min, nii et oleneb ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pisemale pole andnud, aga suurem kiisu, nimeks Masu, tema teeb minuga suht tihti ja siis istume mõlemad diivanil ja ta grin on selline, et ma ei saa kunagi naeru pidama. Räägime veits juttu ja peale seda lähme magama....

Peaks pisikesele kiisule ka andma, vaatama, mis ta teeb:D

 

Lmao, see tuletab mulle seda meelde, et alati sassis peaga koju tulen, siis kass alati jälitab mind ja nuusib jms.. justkui saaks aru, rämedad parakad tekivad..

Ei tarvita narkootikume, ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei tarvita kuid plaanin muskaatpähkleid, sest nende pähklite saamine legaalne, paha on see et mõjuma hakkab 3-4 tunni pärast nagu bong rääkis

 

Tervisemuredega võiks igasugu jamast eemale hoida, pealegi oled niivõrd noor.

 

 

Taaskord mainin ära, et muskaatpähkli 'pilv' on kauakestev, 24h pole probleemiks, mõjuma hakkamiseks kulub 1-7h ning järelmõjusid on tunda kuni 72h. Mõningate ravimitega koos pruukida ei tohi, peamiselt on tegemist MAOI-dega(monoaminooksüdaasi inhibiitorid; peamiselt depressiooni ravimid). Kõrvalmõjudest on kirjas ka südamepekslemine - nõrga südamega oleks täielik idiootsus suures koguses seda pähklit süüa. Samuti pole harv oksendamine ja kõhulahtisus. Mõnikord on pruukijatel probleeme ka urineerimisega. Alati on kõrvalmõjuna meeletu suukuivus, mis ka juues ei kao, keel oleks nagu paks puuvillane klimp.

Laksule järgneb pikk ja sügav uni(16h jäi kuskilt silma).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

420 varsti. Võib olla siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kanepit teinud ühe korra ja jutt ,et kanep vist esimesel korral ei laksa oli minul 100%.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepini jõutsin alles mingi 8 klasS?

 

algul 5klass tul i suits/joomine siis 6 kl mokakas siis 7-mendas korra oli muda( 2 päeva oli sitt olla) 8-nda algul proovisime kanepit 1g 3 peale suht jh, olin kuulnud, et essa kord ei laks auskusin ka seda ja läksin koju ja olin naernud nagu hull ( ema rääkis ise ei mäleta), kanepit enam ei taha tarvitada( ei meeldi sellised segased hommikud)--- praegu ainult joon nädala vahetusel ja pohmaka vältimiseks 3 klaasi vett enne magama minekut :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, kohvi on narkootikum, niiet jah. MINA TARVITAN NARKOT!

 

ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

 

narko muidu m6tetu raha raiskamine, kahjustad tervist ja maksad, m6tetu minujaoks, olen isegi alkoholi proovinud, ei jäe külge, sihukesed kahjulikud vms. ei taha jääda kylge, muidu m6tlen ''ma profff, teen kh'' joon m6nuga pool klaasi sampust, ei jää külge

 

aga noh, üldiselt puhas raha raisk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

 

narko muidu m6tetu raha raiskamine, kahjustad tervist ja maksad, m6tetu minujaoks, olen isegi alkoholi proovinud, ei jäe külge, sihukesed kahjulikud vms. ei taha jääda kylge, muidu m6tlen ''ma profff, teen kh'' joon m6nuga pool klaasi sampust, ei jää külge

 

aga noh, üldiselt puhas raha raisk

 

Poolest klaasist loomulikult ei juhtu midagi.

Aga no,sul veel aega on ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

 

narko muidu m6tetu raha raiskamine, kahjustad tervist ja maksad, m6tetu minujaoks, olen isegi alkoholi proovinud, ei jäe külge, sihukesed kahjulikud vms. ei taha jääda kylge, muidu m6tlen ''ma profff, teen kh'' joon m6nuga pool klaasi sampust, ei jää külge

 

aga noh, üldiselt puhas raha raisk

 

Sa jah nii noor veel..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

Narkootikumid on seadusega määratletud ja tõepoolest kohv nende hulka ei kuulu.

Küll aga on kohv(ning tubakas ja alkohol) sisuliselt samad asjad mis narkootikumidki, erinevusteks on efektid, seaduslik staatus ja sõltuvuspotensiaal.

 

Piltlik näide:

Mis on ühist kohvil-tubakal(seaduslikud stimulandid) ja kokaiinil-amfetamiinil-ecstasyl(ebaseaduslikud stimulandid)? Nad kõik omavad ergutavat toimet, st tekitavad tunde nagu sul oleks rohkelt energiat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.