Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

Praegu on hakanud levima uus aine nimega Mefedron nn Hiina kokaiin, mille kass ületab trippi ennast ja on kahjulikum, kui teised ained (Me Aitame Sind :: Vaata teemat - Mefedron - mida ta endast kujutab ?). Samamoodi ei leidu ka enam head ecstasyt tänavatel... Õige aine asemel topitakse sinna sisse igast muud saasta, mis toob kaasa migreeni ja mille tunne on ainult sarnane õige kommi omale...

 

Mõned räägivad üldse, et varsti on Eesti samale tasemele jõudnud, kus Ameerika praegu on (õiget kommi ei leidu, ainult üks kümnest on õigetest ainetest tehtud)..

 

See pidavat tulema sellest, et head keemikud pannakse vangi, aga üha uusi inimesi tuleb juurde, kes tahavad kergelt raha teenida, aga kergem on neil teha sitast koostisosast narksi, sest nkn ostetakse seda, mis vähegi kammib. ;/

 

 

Ise tahaks vähemalt suvel häid kettaid saada... See jama mis praegu liigub, pole küll söömist väärt (ühe korra proovisin). Loodan väga, et tuleb veel midagi head liikvele.

 

 

//artikkel uue "ecstasy" kohta: http://www.tarbija24.ee/?id=184316

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on vana hea jutt, et "õiget kraami pole olemas" ja see on mõned mõttes natukene rumal, sest, mis õigupoolest on, siis "õige kraam"?

See, mis oleks puhas MDMA? Kraam, mis ei oleks näffi moodi? Midagi, millel poleks nii jubedat kassi?

 

Selge pilt on see, et E on segu mitmetest ainetest, ning üks osa sellest on kindlasti solk- ehk siis mingi mõttetu lisand, nagu ka A ja koogi puhul.

 

Ma ise arvan, et, kui on soov saada "E effekti" siis saab teha teisi aineid, mis on E osad, ehk siis MDMA ja muid research drooge, mis annavad isegi parema tripi, kui "E" kui selline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegemist ilmselt RC-ga, siis on kõik toimed avastamata. Igal inimesel on erinev organism ja reageerib erinevalt. Mõnele sobib, mõnele mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mina igatahes narkootikume ei tarbi, eilne vaatepilt oli lihtsalt jube mida nägin -.-:(

 

Räägi lähemalt ka, jaga seda meiega. :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures, ma hakkasin ka selle peale mõtlema ja esimene mõte oli: " Tal ei saa olla ometi midagi nii jubedat, mida ma juba näinud poleks"

Jutt ei käi tavalistest bussherokatest kes vanamutte peksavad, vaid korralikest junkidest, kes on eluga alla käinud.

Kurb vaadata kõrvalt, kuidas inimene kes oli 14. aastasena normaalne on nüüd herokas ja tiksub linnas ringi ja korjab raha inimestelt ja tänaval vastu tulles tervitab, ning saab ise ka aru, et ta on nii kalts, et keegi ei taha teda tervitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

feelsgoodmmanhigh.jpg

 

On the side note: post on viimasel ajal meeletult aeglane :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
smoke weed everyday,

 

aga teind ka hapet, antsu, DMT, seeni. DMT ja happe trippid on ikka elukogemus

 

praegu oled ka vist laksu all...

sa oled peast vähe soojaks sõõnud ennast..

mine kerja endale 100.- ja jäta mind rahule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

лололололололол

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile oli esimene päev sel aastal, mis oli mitte pilves.Kass oli veits peal, sest asi jäi ära ühe tüübi külmakartusest:huh:

Täna saab jälle smõugitud.Peab tunnistama, et selline eluviis mõjutab tunduvalt su psüühikat.Olen näinud palju siin " o jee, everyday smõuker" ise teevad wiidi kord kuus ja sellised wannabe'd=/

Oleks huvitatud reaalsest vaffli smõukerite kokkutulekust, saaks näha, mis vennad siin siis on:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile oli esimene päev sel aastal, mis oli mitte pilves.Kass oli veits peal, sest asi jäi ära ühe tüübi külmakartusest:huh:

Täna saab jälle smõugitud.Peab tunnistama, et selline eluviis mõjutab tunduvalt su psüühikat.Olen näinud palju siin " o jee, everyday smõuker" ise teevad wiidi kord kuus ja sellised wannabe'd=/

Oleks huvitatud reaalsest vaffli smõukerite kokkutulekust, saaks näha, mis vennad siin siis on:cool:

sa surud praegu siin peale, et sa oled kõige reaalsem "smõuker" siin vahvlis. ega see, et sa igapäev kivi teed, ei tee sind mingiks realwiidsmõukeriks. ja mis see realsmõuker üldse sinu arust tähendama peaks? mina ei näe sellisel asjal üldse mõtet. las inimene suitsetab siis kui ta seda ise tahab ning see igapäevane suitsetamine ei tee sulle head poiss.

igastahes mina üritan nüüd ka iga jumala päev kivi teha, et sind troonilt tõugata ning saada vahvli reaalsemaiks smõukeriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahju, et ma võistluses ei saa kaasa lüüa, oleksin kindlasti favoriitide seas. :D

Timo järel teine kohe, siis järgneks ehk Supa ja siis see neljas tundmatu everydaysmõuker.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pisemale pole andnud, aga suurem kiisu, nimeks Masu, tema teeb minuga suht tihti ja siis istume mõlemad diivanil ja ta grin on selline, et ma ei saa kunagi naeru pidama. Räägime veits juttu ja peale seda lähme magama....

Peaks pisikesele kiisule ka andma, vaatama, mis ta teeb:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, priit ise on ka vist 14 ja kõige kangem asi, mis ta võtab, on aspiriin:)

 

Mine pekki kus ma naersin praegu:D

 

Ise teen siis kui juhtub peokäigus nii ,et läheb kanepi või E- ni asi. Aga jah üldiselt ei ole hea. A-d ei soovita üldse teha noh eriti kui sebimine käsil on. Kellega on nii juhtunud siis teab millest räägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine pekki kus ma naersin praegu:D

 

Ise teen siis kui juhtub peokäigus nii ,et läheb kanepi või E- ni asi. Aga jah üldiselt ei ole hea. A-d ei soovita üldse teha noh eriti kui sebimine käsil on. Kellega on nii juhtunud siis teab millest räägin.

 

Varakult võid kõvaks saada, pärast enam mitte; asi piirdub vaid paari :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Varakult võid kõvaks saada, pärast enam mitte; asi piirdub vaid paari :kiss:

 

haha, ise ei tarvita midagi! Täiesti pointless asi see narko. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha, ise ei tarvita midagi! Täiesti pointless asi see narko. (H)

 

Jah, narko on tõesti paha, sest narkootikume teevad ainult hipid ja hipid sakivad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.