Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sellel aastal jäänud 4korda joomisega vahele , umbes 3nädalat tagasi istusin kaineris.

eelneval aastal ma arvan et joomise trahvid olid umbes 5000eek kokku.

3korda olen ka suitsuga vahele jäänud viimase trahvi sain 780suitsu eest kooliteritooriumil tegemine oli 540 +suits 240.

 

Normaalne, hea et ma ple teiega koos olnud siis:huh:

Muidu ise olen paipoiss, 4a tagasi jäin suitsuuga vahele(suits oli priima:D)Oli alaealiste komisjon, trahvi ega midagi ei tulnud, aind suuline hoiatus:)

Rohkem pole midagi olnud, aind pisi rikkumised ja ärajooksmised, muidu trahvide kohapealt suur 0:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Politsei, ei ole vahele jäänud, olen VÄGA palju kordi teinud politse ees suitsu,nad ei teinud midagi,tegin suitsu rahulikult edasi,olen jooksnud politsei eest, ligikaudselt ~150 korda.

Munitsipaalpolitseilt olen saanud 2 protokolli , ühe 19 detsember, 2008 ( 360.- ) Teise 2 aprillil , ( kah 360.- ) ,ega rohkem protokolle ei ole, tunnen ,et on väga napilt mul läinud.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik korrad kui on mingi väike oht olnud siis olen saanud kuidagi eest ära nihverdada aga nüüd sellel aastal yritasin rattaga eest ära lasta kukkedel, arvasin et olingi ära saanud aga eksisin kui nägin enda ymber 3 kuke autot ja oligi vsjo. topiti käed raudu ja kapotile. Lõpuks siis kujunes trahv 4990,- joobes jalgratta juhtimise eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Panime sõbra juures tina, kui ma olin 16 ja kutsuti ment.

Ma olin öö otsa joonud siis ja ma võin ainult ette kujutada mis kuradi haisud meil seal korteris olid. Ment rääkis teiste sõpradega ja vaatas, et korteris poleks midagi "kahtlast"

Ja siis, kui minuni jõudsid siis ütles politsei "No, siin on küll räige viinahais... paneme puhuma kõik!"

ma puhusin 0.96 promilli(tolleks hetkeks polnud ma umbes 4 tundi peale saanud) ja sõbranna puhus välja 3,06 promilli( ta võttis koos minuga viimase lonksu)

Ja politsei ei saanud ise ka Rahumäel aru, et, kui ma haisen nagu tõhk ja olen jumala ära joodud, siis ma puhun ikka vähem välja, kui mu sõbranna.

Pärast tulid vanemad järgi ja ma pidin koju magama minema. Siis, kui kainem olin panin padavai jälle sinna sama sõbra juurde ja vaatasin, et teised olid otse politseist sinna läinud- panime edasi!

Trahvi sain 690.- sellise nalja eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilma piletita bussis s6itmine minngi minu peatus tuli eks nh ja mul polnud piletit hakkasin v2lja minema ja siis tulid need kontrollijad nh ma ytlesin et ma l2hen v2lja et minu peatus siis nad ytlesid et ei l2he sa enne v2lja kui piletit n2itad siis minngi polnud j2rgmises peatuses l2ksin v2lja koos nendega nende autosse andsin andmed 2ra siis visati koju millalgi peaks see protokoll tulema .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan ka, et 16 aastane pannakse kakluse eest 5 aastaks kinni. Sellise asja saad healjuhul mõrva eest, arvestades Eesti kohtusüsteemi.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viimane kokkupuude oli eelmine aasta, käisime tuttavaga sõitmas krossikatega, kuna mu maja on mereääres siis käisime rannas sõitmas ja keegi helistas järelikult, kui hakkasime tagasi minema nägime et ment teepeal ootamas, ma sain 400kr trahvi kuna mul oli 125ccm, tuttav ei saanud midagi, ta oli 18 ja A kategooria load kuigi tal oli 250ccm -.-

muidu olen üpris korralik olnud, rohkem jamasid pole sellestpeale olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga see oli aasta tagasi nyyd on jh seadused muutunud

 

§ 121. Kehaline väÄrkohtlemine

 

Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti löömise, peksmise või valu tekitanud muu kehalise väärkohtlemise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

 

[RT I 2002, 56, 350 – jõust. 1.09.2002]


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge jamage:D Poiss üritas ennast tegijaks teha võibolla ,et teda kõik kardaks või austaks või peaks tegijaks?:D Ei ise olen saanud suitsu eest ja ühe posti välja tõmbamise eest mida tglt mina ei teinu dja suitsuga sama jama kuid see on see kui kooliõpsiga läbi ei saa ja mendid neid ainult usuvad. Ja eesti kohtusüsteemiga tapa kasvõi 2 inimest ära siis saad ka vb aasta aega vangi:D Nagu üks tüüp sõitis 1-2 inimest surnuks ja sai tingimisi. Jan uuspõld viskas 1-3 akent sisse ja sai sama karistuse. Et eestis on inimelud sama väärtuslikud kui aknad. Siin saad 5 aastat võibolla selle eest kui oled Osama bin laden ise:P Saab mõrva eest 5 aastat aga siis peab küll ma ei tea mis ime kohtunik või kes iganes olema. Kakluse pärast 5 aastat. Mida iganes ütlen selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
§ 121. Kehaline väÄrkohtlemine

 

Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti löömise, peksmise või valu tekitanud muu kehalise väärkohtlemise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

 

[RT I 2002, 56, 350 – jõust. 1.09.2002]

 

Sunparty, siin oldud aja jooksul ja sinu loetud postide põhjal arvan mina, et sa elad lähtudes Eesti Vabariigi seadustest.Sul tuleb siis vääga raske elu:?

Alati ei saa seadust järgida, mina seda küll ei tee, kui aus olla ma rikun pidevalt seadust ja ma arvan, et sul Eesti kriminaalseadustik pähe õpitud vms:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunparty, siin oldud aja jooksul ja sinu loetud postide põhjal arvan mina, et sa elad lähtudes Eesti Vabariigi seadustest.Sul tuleb siis vääga raske elu:?

Alati ei saa seadust järgida, mina seda küll ei tee, kui aus olla ma rikun pidevalt seadust ja ma arvan, et sul Eesti kriminaalseadustik pähe õpitud vms:-)

 

Tõesti, kui mind see valdkond huvitab, mis teha? Samuti on suurem osa seadustes riigiteatajas olemas, pole nagu raske sealt vaadata ju?

Ma lihtsalt copysin selle siia, et tõestada, et "tema" -l ei olnud võimalik saada 5. aastat reaalset vangistust sellise asja eest.

Samuti see, et mulle Juura meeldib, ei tähenda, et ma kunagi punase tulega üle tee ei läheks, alati sebra pealt ületaks teed jnejne.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njh, mulle meeldib ka uurida ja puurida pidevalt asjadest õiguslikku tagapõhja^^.Sama siin"Law school" .Igale sulle ebatõenäoliselt paistvale asjale ei tasu kohe terve riigiteataja läbipuurida ning otsida selle vastust.Sageli on enamus foorumlased poisid eas, mil on tähtis "Mida rohkem, seda uhkem", pmst saad aru küll:who:

Ning see, et sa tõestasid talle, et tema story oli väär osaliselt, polnuks vaja olnud.Seadusi saab nii kavalalt enda kasuks käänata ja väänata, et sa ise ka ei usu:wink:Btw, see jutt, mille üle meil arutlus käib on liigagi vähe, et hakata tõde uurima:wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
§ 121. Kehaline väÄrkohtlemine

 

Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti löömise, peksmise või valu tekitanud muu kehalise väärkohtlemise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

 

[RT I 2002, 56, 350 – jõust. 1.09.2002]

 

mina tõin preega selle asja siia ette mida kohtunik mulle rääkis


Speed_bmw00.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.