Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

See oli jah päris suur summa, mitte küll 100, aga siiski raha :)

 

// võtke bawi otsus vastu, sest see tundub õiglane

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No aga siis 01.04 lükkad 4 euri juurde ja saad terve elu jätkata cruisimist embleemiga ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
the fuck mees?? annetasid mingi 100 euri ve, et niimoodi halad siin?

Praegust on asi põhimõttes.

Sama hästi, keegi annetab sulle koera, läheb aasta mööda ja sa oled vaeva näinud selle koera kasvatamisega ja see sama vend kes annetas sulle, tuleb võtab sult lihtsalt selle koera ära. Huvitav, milline tunne sul siis oleks.

Mõneks jaoks on see 6.4€ ka raha ja kui nüüd tuleb veel uus annetus teha siis +4€ veel juurde.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei hakka rohkem annetama, liiga halvad kritieerumid..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Kahjuks eelmine omanik ei jätnud neid annetusi Geirile, et ta saaks nendega foorumit elustada. Kõikidele ei saagi olla meelepärased need uued muutused, üritame võimalikult palju kõigile vastu tulla, aga osad muutused tuleb paraku diktaatorlikult sisse viia ja nendega tuleb leppida ja jääda või lihtsalt edasi liikuda. Pole vaja rippida siin, et me üritame seda asja välja suretada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks eelmine omanik ei jätnud neid annetusi Geirile, et ta saaks nendega foorumit elustada. Kõikidele ei saagi olla meelepärased need uued muutused, üritame võimalikult palju kõigile vastu tulla, aga osad muutused tuleb paraku diktaatorlikult sisse viia ja nendega tuleb leppida ja jääda või lihtsalt edasi liikuda. Pole vaja rippida siin, et me üritame seda asja välja suretada.

 

Ei taha küll solvata avalikult, aga sobid ideaalselt Geir'i suuvoodriks :D Oleksid nagu asjadega põhiliselt kursis. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan, et sa sobiksid palju paremini vahvli omanikuks kui see Geir, vähemalt asjad läbi mõeldud ja väga selgelt ära põhjendatud :)

No offence Geir aga vaata, et peale seda uuendust üldse keegi maksab midagi ja need viimasedki aktiivsed siis ära lähevad (juhtub see, et vahvel sureb välja)

 

 

Vahvli omanikuks sobivad kõik, kes selle raha välja maksavad. Geir investeerid selle summa, see mis Tema plaanib, on Tema teha. Igaüks oleks võinud omanikuks hakata, kui oleks raatsinud selle summa välja taguda.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praegust on asi põhimõttes.

Sama hästi, keegi annetab sulle koera, läheb aasta mööda ja sa oled vaeva näinud selle koera kasvatamisega ja see sama vend kes annetas sulle, tuleb võtab sult lihtsalt selle koera ära. Huvitav, milline tunne sul siis oleks.

Mõneks jaoks on see 6.4€ ka raha ja kui nüüd tuleb veel uus annetus teha siis +4€ veel juurde.

 

Miks nii lolle analooge luua? Kaks täiest võrreldamatut asja ikkagi ju. Foorum vajab tegutsemiseks raha. Annetamine on vabatahtlik. 6,4 eur on jah raha, aga palju sa tänu vahvlile oled suutnud ise teenida? Tehinguid sul ikkagi omajagu. Ära sülita pihku, mis sind toidab. Kogukonnale võiks midagi tagasi ka anda, et see ilusti toimida saaks ju. Muutuseid on vaja.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praegust on asi põhimõttes.

Sama hästi, keegi annetab sulle koera, läheb aasta mööda ja sa oled vaeva näinud selle koera kasvatamisega ja see sama vend kes annetas sulle, tuleb võtab sult lihtsalt selle koera ära. Huvitav, milline tunne sul siis oleks.

Mõneks jaoks on see 6.4€ ka raha ja kui nüüd tuleb veel uus annetus teha siis +4€ veel juurde.

 

Samamoodi nagu enne võrdlesid Sa auto ostu foorumi annetamisega, võrdled nüüd koera kasvatamist foorumi annetamisega. Foorumi annetad korra 4-5€, aga koeraga tegutsed Sa päevast päeva ja põhimõtteliselt kõik päevad taod Sa tema alla raha, see on juba midagi muud.

 

Eriti naerma ajavad need vennad, kes teenivad tänu sellele foorumile head raha, ning halavad kopikate pärast. Paljudes foorumites maksaksid oma kasumist teatud % ära, siin annetada iga 3. kuu tagant mõne euro, mis on kopikas üldise kasumi kõrvalt, seda on palju.

 

Sinna kuhu on vaja raha panna, sinna ei panda, sinna kus pole vaja, sinna pannakse.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetussüsteem pidi jääma ühekordseks, miks vaja järsku kolmekuuse annetusega teha? Kui raha oli osta Vahvel.net kommuun, siis on ka muud kulud ninnu-nännu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru mida te halate?Jumala eest kui teile ei sobi see süsteem minge ju kuhugi mujale foorumisse :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Annetussüsteem pidi jääma ühekordseks, miks vaja järsku kolmekuuse annetusega teha? Kui raha oli osta Vahvel.net kommuun, siis on ka muud kulud ninnu-nännu.

 

See kes ütles, et see süsteem jääb ühekordseks, see pole enam siin omanik, ning kui omanik muutub, siis tema ütleb kuidas ja mis hakkab toimuma. Saaks aru, et Teil oleks leping tehtud, et annetad ja nii jääb, siis veel õigus vinguda, aga Geir pole kunagi kellegile öelnud, et see süsteem jääb ühekordseks.

 

Päris nii pole, et kui raha on osta kommuun siis on Sul raha muid asju üleval hoida, eks muidugi see on kopikas seal kõrval, aga miks mitte panna see tagasi teenima? Mul endal olid ka mõned plaanid, kui peaks ostma, aga jah.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuskilt peab foorumile raha tulema, toetan seda ideed, kuna kui nähakse foorumis, et raha ei tuleks kuskilt, siis ei leita motivatsiooni seda ülal pidada ja pannakse kinni, osad seda vist soovivadki. Ise olen pool ja supervip incoimng


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Kuidas see mind solvama peaks? Tal on endal hetkel kiire ja kuna olen kursis mõningate muutustega, siis annan teada millised need olema saavad. Põhjendan lihtsalt miks soovitakse annetajatelt uuesti raha välja "pumbata". Ja maddile nii palju, et lollust saab vaikimisega varjata. Mida rohkem teenib foorum, seda suuremad on tulevaste minieventide auhinnad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke siis selliseid evente ka kus ei ole ainult Runescape või Lol, sest mõned ei pela seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võidu õllejoomine?

 

Mul pole nende auhinnadega midagi peale hakata siis.. Liiga kergelt tuleks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tehke siis selliseid evente ka kus ei ole ainult Runescape või Lol, sest mõned ei pela seda.

 

Tegu on põhiliselt nendele mängudele suunatud foorumiga. Eeldaks, et sellises suunas see foorum ka edasi liigub.

Muidugi võime ka potiknõia turniire pidada


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehke siis selliseid evente ka kus ei ole ainult Runescape või Lol, sest mõned ei pela seda.

 

Siin veel paar aastat tagasi üritasime Fotograafia ja Kunsti alafoorumit elustada, erinevate Signature of Week ja Fotograafia piltide võistlustega. Tollal muidugi auhindu polnud, kui siis said punkte ja hiljem punktide eest embleemi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks nii lolle analooge luua? Kaks täiest võrreldamatut asja ikkagi ju. Foorum vajab tegutsemiseks raha. Annetamine on vabatahtlik. 6,4 eur on jah raha, aga palju sa tänu vahvlile oled suutnud ise teenida? Tehinguid sul ikkagi omajagu. Ära sülita pihku, mis sind toidab. Kogukonnale võiks midagi tagasi ka anda, et see ilusti toimida saaks ju. Muutuseid on vaja.

Ma pole tänu vahvlile midagi suutnud teenida. Tehinguid võib mul olla kasvõi 1000 aga mis see annab kui 70% on sellest ostmised ja 30% müümised, ma ei jää isegi kuidagi kasumi(rahalises mõttes).


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole tänu vahvlile midagi suutnud teenida. Tehinguid võib mul olla kasvõi 1000 aga mis see annab kui 70% on sellest ostmised ja 30% müümised, ma ei jää isegi kuidagi kasumi(rahalises mõttes).

Sul on alati ju võimalus panna oma äri õitsema. See on juba sinu enda teha miks ja mida sa siin foorumis teed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Samamoodi nagu enne võrdlesid Sa auto ostu foorumi annetamisega, võrdled nüüd koera kasvatamist foorumi annetamisega. Foorumi annetad korra 4-5€, aga koeraga tegutsed Sa päevast päeva ja põhimõtteliselt kõik päevad taod Sa tema alla raha, see on juba midagi muud.

 

Eriti naerma ajavad need vennad, kes teenivad tänu sellele foorumile head raha, ning halavad kopikate pärast. Paljudes foorumites maksaksid oma kasumist teatud % ära, siin annetada iga 3. kuu tagant mõne euro, mis on kopikas üldise kasumi kõrvalt, seda on palju.

 

Sinna kuhu on vaja raha panna, sinna ei panda, sinna kus pole vaja, sinna pannakse.

Aga küsimus, kes raha ei teeni ja on praegu annetaja. Miks nendelt vaja ära võta siis? Mõned on lihtsalt teinud heateo ja tuleb lihtsalt siia foorumi lugema, mitte raha teenima, miks siis neilt ära võta.

 

Sul on alati ju võimalus panna oma äri õitsema. See on juba sinu enda teha miks ja mida sa siin foorumis teed

Noo iga üks võib panna äri õitsema ega ma ei tee sellepärast foorumi kasutajat, et mingi kuskilt raha sisse tuleks. Pigem tööle kui päevad läbi arvutis passida lol.

Ma tulen siia, et vaadata mida siis näiteks päeviku pidajad teevad ja küsida nõu teistel, kuidas teha näiteks rs paremini midagi ja kiiremini xp. Easy, igakord ei pea asi seotud olema rahaga.

 

 

Kuidagi siis teistmoodi ei anna raha teenida foorumi pealt?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Aga küsimus, kes raha ei teeni ja on praegu annetaja. Miks nendelt vaja ära võta siis? Mõned on lihtsalt teinud heateo ja tuleb lihtsalt siia foorumi lugema, mitte raha teenima, miks siis neilt ära võta.

 

 

Noo iga üks võib panna äri õitsema ega ma ei tee sellepärast foorumi kasutajat, et mingi kuskilt raha sisse tuleks. Pigem tööle kui päevad läbi arvutis passida lol.

Ma tulen siia, et vaadata mida siis näiteks päeviku pidajad teevad ja küsida nõu teistel, kuidas teha näiteks rs paremini midagi ja kiiremini xp. Easy, igakord ei pea asi seotud olema rahaga.

 

Tuled siia lugema ja pead 100% omama Annetaja staatust? Kuidas see lugemisele kaasa aitab üldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga küsimus, kes raha ei teeni ja on praegu annetaja. Miks nendelt vaja ära võta siis? Mõned on lihtsalt teinud heateo ja tuleb lihtsalt siia foorumi lugema, mitte raha teenima, miks siis neilt ära võta.

 

 

Noo iga üks võib panna äri õitsema ega ma ei tee sellepärast foorumi kasutajat, et mingi kuskilt raha sisse tuleks. Pigem tööle kui päevad läbi arvutis passida lol.

Ma tulen siia, et vaadata mida siis näiteks päeviku pidajad teevad ja küsida nõu teistel, kuidas teha näiteks rs paremini midagi ja kiiremini xp. Easy, igakord ei pea asi seotud olema rahaga.

 

 

No annetamine ongi toetamine, see pole kohustuslik ju, foorumis saad olla ka ilma embleemita :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kes ütles, et see süsteem jääb ühekordseks, see pole enam siin omanik

 

See algatati kunagi rseesti ajal kui kasutati piraaditud vBulletini. Raha koguti selleks, et osta päris vB. Sealt edasi on annetamine olnud peamiselt inimestele endile, et nad saaksid natukene edevad olla ja näidata oma pühendumist foorumile.

Mina isiklikult ei ole kunagi selle eriti suur pooldaja olnud kuna ma näen, et selleks ei olnud vajadust. Foorumi üleval hoidmine maksab kuskil 5-10 euri kuus, lisa sinna otsa domeen korra aastas ka mingi 10 euri. Selle raha saab rahus reklaamidega kenasti kätte. Amichie tegi erinevaid proove kunagi reklaamidega aga ma usun, et see mis lõpuks jäi - külalistele üks väike reklaam igal teema lehel - oli/on piisav, et kogu foorumit üleval hoida.

See on ka põhjus miks mina adminina eriti ei võtnud annetusi vastu, ma mõistsin, et see raha läheb ainult mulle ja foorum sellest otsest kasu ei saa. Teised adminid võtsid ja ma ei heida seda neile kuidagi ette.

 

Minu silmis see uus pakutud süsteem ei tohiks olla nimega Annetaja, kuna sa ei anneta midagi, sa tahad saada midagi, sa tahad olla eriline - VIP. Samuti kui tõesti selle süsteemi mõte on puhuda foorumisse elu, teha lahedaid võistlusi ja panna servereid püsti siis võiks ka pidada avaliku eelarvet sellest kui palju keegi annetas ja kuhu see raha kulus, et kõigil oleks võimalik veenduda kuhu nende raha läheb.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.