Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Aga selleks ei pea meilt privileege ära võtma ja siis kui tahad, annetad uuesti. See oleks nagu topelt maksmine vms.

+1 Baw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milleks kisendada nagu keegi tahaks iga kuu 100€ saada ?

Siin foorumis hea äritseda, jutustada ja olla, aga vahepeal annetada mõnda euri, see on liiga suur kahjum. Muidugi paljude jaoks on ka paar euri suur raha, kuid inimesed kes teenivad tänu sellele foorumile endale kenasti raha, võiks ka aegajalt kopika annetada foorumi heaoluks.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui juba hinnakiri muutub siis võiks muutuda ka värvide kompinatsioon (olge rohkem suurema mõtlemisega, ega väga kirjuks ka ajada ei taha aga lihtsalt mainin) :)

Nagu kunagi rune24 oli, seal oli hästi tehtud need annetajate värgid, mis polnud liiga kirju ega liiga tavaline.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun Logic jutuga.

See oleks sama, et ostad omale uue auto esindusest aga aasta pärast vahetub omanik ära kuna ostis selle firma ära ja tänu sellele võetakse auto ära või pead lihtsalt uuesti hakkama maksma, see on juu ebareaalne ?!

Teine asi mis silma hakkas oli see, et miks väiksel annetajal kui ka suurel nimevärv on sama ? Võiks olla ikka erinev või nagu praegu.

Minumeelest kellel on ikka annetus tehtud juba siis neile võiks jääda see embleem, olgu kasvõi teistvärvi või teistsugune embleem nagu logic ütles.

Hetkel olen mina küll selle vastu, et ära võetakse

 

Auto ostmine ja annetamine foorumile on kaks erinevat asja.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga selleks ei pea meilt privileege ära võtma ja siis kui tahad, annetad uuesti. See oleks nagu topelt maksmine vms.

+1 Baw

 

Isegi ei mäleta mis kaasa sai annetamisega. Nime muutmine tuleb ette ainult.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
embleem + usaldusväärsus tõusis :D

 

Postkasti mahu suurus oli see mis tõttu sai, tuli meelde eelmist lehte vaadates. :)


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Auto ostmine ja annetamine foorumile on kaks erinevat asja.

 

See oli lihtsalt lambine näide, saage üle juba.

Asi on lihtsalt põhimõttes


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma isiklikult arvan, et praeguste annetajate privileege oleks veidi kohatu kärpida. Reklaami müügiga saaks vast foorumiga seotud kulud kergelt tagasi. Ma saaks aru, kui lisada juurde Vip ja Supervip koos vahvli mänguserveritega, nt csgo, minecraft, runescape ja muud mängud, mida reaalselt mängitaks ka. Vip annaks nt reserved sloti ja Svip võiks anda adminni õigused serveris või midagi sinna lähedale.

 

Mind otseselt see uuendus ei mõjuta, aga äriliselt tundub see muudatus nagu enesetapp. Negatiivne reklaam võib osutuda kallimaks kui need mõned €, mis uue süsteemiga laekuma hakkaksid. Hetkel jätab kogu üritus veidi läbimõtlemata mulje. Pigem stiilis "Hmmm, kuidas saaks foorumit tootma panna? Ma tean, peenestame neid, kes on foorumit juba toetanud!".

 

Võiks ikka mingit lisaväärtust pakkuda, mitte vana asja eest raha juurde küsida. Põhjus miks mina omal ajal annetasin oli, et saaks oma teema pealkirju ise muuta, kuid ma ei näe, et ma puhtalt selle pärast uuesti maksma hakkaks. Ma kardan, et paar sellist uuendust veel ja juhtubki see, et vahvel sureb välja. Ja ma usun, et keegi ei soovi seda.

 

Eelmise postituse selgituseks mainiks, et "veterani stiilis" embleemi all mõtlesin ma siiski süsteemi mille järgi seda antakse. Mode läheb erru -> veteran. Annetaja läheb erru -> KappaPride või mingi muu lambine fun embleem. Et jah ärge nüüd pabistage, et ma kohe kõiki annetajaid veteranideks tahan teha.

 

 

//Esialgu sai annetatud postkasti suuruse tõttu ja siis maksin juurde, et teema pealkirja ise muuta saaks, vist oli ikka selles järjekorras.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma isiklikult arvan, et praeguste annetajate privileege oleks veidi kohatu kärpida. Reklaami müügiga saaks vast foorumiga seotud kulud kergelt tagasi. Ma saaks aru, kui lisada juurde Vip ja Supervip koos vahvli mänguserveritega, nt csgo, minecraft, runescape ja muud mängud, mida reaalselt mängitaks ka. Vip annaks nt reserved sloti ja Svip võiks anda adminni õigused serveris või midagi sinna lähedale.

 

Mind otseselt see uuendus ei mõjuta, aga äriliselt tundub see muudatus nagu enesetapp. Negatiivne reklaam võib osutuda kallimaks kui need mõned €, mis uue süsteemiga laekuma hakkaksid. Hetkel jätab kogu üritus veidi läbimõtlemata mulje. Pigem stiilis "Hmmm, kuidas saaks foorumit tootma panna? Ma tean, peenestame neid, kes on foorumit juba toetanud!".

 

Võiks ikka mingit lisaväärtust pakkuda, mitte vana asja eest raha juurde küsida. Põhjus miks mina omal ajal annetasin oli, et saaks oma teema pealkirju ise muuta, kuid ma ei näe, et ma puhtalt selle pärast uuesti maksma hakkaks. Ma kardan, et paar sellist uuendust veel ja juhtubki see, et vahvel sureb välja. Ja ma usun, et keegi ei soovi seda.

 

Eelmise postituse selgituseks mainiks, et "veterani stiilis" embleemi all mõtlesin ma siiski süsteemi mille järgi seda antakse. Mode läheb erru -> veteran. Annetaja läheb erru -> KappaPride või mingi muu lambine fun embleem. Et jah ärge nüüd pabistage, et ma kohe kõiki annetajaid veteranideks tahan teha.

 

 

//Esialgu sai annetatud postkasti suuruse tõttu ja siis maksin juurde, et teema pealkirja ise muuta saaks, vist oli ikka selles järjekorras.

 

Super hästi ära selgitatud. Administratiiv lugegu läbi ja tehku järeldused :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jhm, nüpd vaja postkastist kõik ära kustutada, et uusi kirju vastu võtta, kuigi tahaks, et need alles jääks.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kardan, et paar sellist uuendust veel ja juhtubki see, et vahvel sureb välja.

 

....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma isiklikult arvan, et praeguste annetajate privileege oleks veidi kohatu kärpida. Reklaami müügiga saaks vast foorumiga seotud kulud kergelt tagasi. Ma saaks aru, kui lisada juurde Vip ja Supervip koos vahvli mänguserveritega, nt csgo, minecraft, runescape ja muud mängud, mida reaalselt mängitaks ka. Vip annaks nt reserved sloti ja Svip võiks anda adminni õigused serveris või midagi sinna lähedale.

 

Mind otseselt see uuendus ei mõjuta, aga äriliselt tundub see muudatus nagu enesetapp. Negatiivne reklaam võib osutuda kallimaks kui need mõned €, mis uue süsteemiga laekuma hakkaksid. Hetkel jätab kogu üritus veidi läbimõtlemata mulje. Pigem stiilis "Hmmm, kuidas saaks foorumit tootma panna? Ma tean, peenestame neid, kes on foorumit juba toetanud!".

 

Võiks ikka mingit lisaväärtust pakkuda, mitte vana asja eest raha juurde küsida. Põhjus miks mina omal ajal annetasin oli, et saaks oma teema pealkirju ise muuta, kuid ma ei näe, et ma puhtalt selle pärast uuesti maksma hakkaks. Ma kardan, et paar sellist uuendust veel ja juhtubki see, et vahvel sureb välja. Ja ma usun, et keegi ei soovi seda.

 

Eelmise postituse selgituseks mainiks, et "veterani stiilis" embleemi all mõtlesin ma siiski süsteemi mille järgi seda antakse. Mode läheb erru -> veteran. Annetaja läheb erru -> KappaPride või mingi muu lambine fun embleem. Et jah ärge nüüd pabistage, et ma kohe kõiki annetajaid veteranideks tahan teha.

 

 

//Esialgu sai annetatud postkasti suuruse tõttu ja siis maksin juurde, et teema pealkirja ise muuta saaks, vist oli ikka selles järjekorras.

 

eks selles uues visioonis peitub ka põhjus miks eelmise juhtkonna põhiliikmed praeguse juhtkonnaga jätkata ei soovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milleks selline uuendus, tõesti on vaja mingit toodangut rahaliselt? :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma isiklikult arvan, et praeguste annetajate privileege oleks veidi kohatu kärpida. Reklaami müügiga saaks vast foorumiga seotud kulud kergelt tagasi. Ma saaks aru, kui lisada juurde Vip ja Supervip koos vahvli mänguserveritega, nt csgo, minecraft, runescape ja muud mängud, mida reaalselt mängitaks ka. Vip annaks nt reserved sloti ja Svip võiks anda adminni õigused serveris või midagi sinna lähedale.

 

Mind otseselt see uuendus ei mõjuta, aga äriliselt tundub see muudatus nagu enesetapp. Negatiivne reklaam võib osutuda kallimaks kui need mõned €, mis uue süsteemiga laekuma hakkaksid. Hetkel jätab kogu üritus veidi läbimõtlemata mulje. Pigem stiilis "Hmmm, kuidas saaks foorumit tootma panna? Ma tean, peenestame neid, kes on foorumit juba toetanud!".

 

Võiks ikka mingit lisaväärtust pakkuda, mitte vana asja eest raha juurde küsida. Põhjus miks mina omal ajal annetasin oli, et saaks oma teema pealkirju ise muuta, kuid ma ei näe, et ma puhtalt selle pärast uuesti maksma hakkaks. Ma kardan, et paar sellist uuendust veel ja juhtubki see, et vahvel sureb välja. Ja ma usun, et keegi ei soovi seda.

 

Eelmise postituse selgituseks mainiks, et "veterani stiilis" embleemi all mõtlesin ma siiski süsteemi mille järgi seda antakse. Mode läheb erru -> veteran. Annetaja läheb erru -> KappaPride või mingi muu lambine fun embleem. Et jah ärge nüüd pabistage, et ma kohe kõiki annetajaid veteranideks tahan teha.

 

 

//Esialgu sai annetatud postkasti suuruse tõttu ja siis maksin juurde, et teema pealkirja ise muuta saaks, vist oli ikka selles järjekorras.

 

Ma vaatan, et sa sobiksid palju paremini vahvli omanikuks kui see Geir, vähemalt asjad läbi mõeldud ja väga selgelt ära põhjendatud :)

No offence Geir aga vaata, et peale seda uuendust üldse keegi maksab midagi ja need viimasedki aktiivsed siis ära lähevad (juhtub see, et vahvel sureb välja)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan, et sa sobiksid palju paremini vahvli omanikuks kui see Geir, vähemalt asjad läbi mõeldud ja väga selgelt ära põhjendatud :)

No offence Geir aga vaata, et peale seda uuendust üldse keegi maksab midagi ja need viimasedki aktiivsed siis ära lähevad (juhtub see, et vahvel sureb välja)

 

Seda oli arvata, et foorum muutub kui asi läheb mõne kullaärika kätte kes üritab viimast välja pigistada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm

Ma ei saa aru mille üle teil nüüd vinguda ja põhimõtteid taga ajada on? Selge on see, et foorumit omast taskust üleval pidada ei soovi keegi. Teisalt, eeilmisel lehel on kirjas, et keegi ei jää oma embleemist ilma vaid lisatakse juurde VIP embleemid õigustega. Jah annetaja õigusi kärbitakse kuid siiski on see foorumi tuleviku ohverdus. Tore on näha, et lõpuks toimub uuendusi, et foorumit taaselustada ja keegi tegeleb sellega. See ühekordne annetus kõikide privileegidega oli lihtsalt tupik ei midagi muud. Eriti nalja pakub see, et te vingute tõesti suitsupaki raha pärast....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda oli arvata, et foorum muutub kui asi läheb mõne kullaärika kätte kes üritab viimast välja pigistada..

 

Mitte, et üritab pigistada viimast vaid arvan siin on paari, - päevaga liiga palju uuendusi välja mõeldud, kuid pole lihtsalt korralikult läbi mõeldud.

 

Vanade annetajate poolt:kui peaks uus süsteem jõustuma , siis võiks mõelda neile mingi tunnustuse. Embleem või ma ei tea,mis privileeg.Niisama tühja nurka ka ei saa vanu annetajaid visata. :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See embleemi jutt debiilsus, praegu mingi scammer raiskab 2 euri, saab embleemi järgmine kuu, tuleb mingi uus 12 aastane vaatab oo see vana *mingi kõva annetaja olnud* ja saab yle.

 

Postkasti maht võiks alles jääda see oleks tunnustus küll juba imo :)


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Mitte, et üritab pigistada viimast vaid arvan siin on paari, - päevaga liiga palju uuendusi välja mõeldud, kuid pole lihtsalt korralikult läbi mõeldud.

 

Vanade annetajate poolt:kui peaks uus süsteem jõustuma , siis võiks mõelda neile mingi tunnustuse. Embleem või ma ei tea,mis privileeg.Niisama tühja nurka ka ei saa vanu annetajaid visata. :)

 

Ei visatagi, lihtsalt teie õiguseid kärbitakse ja kõik. Kunagi selle peale olete mõelnud, et äkki Geir päästis selle foorumi üldse :D? Leedukas pakkus Geirile ja Henryle, kui kumbki neist poleks seda soetanud, oleks foorum lihtsalt kinni pandud. Pole kindel, aga minu arust Henry-l polnud mingit soovi. Paar päeva pärast ostu tegi Geir juba esimese dropvalue ralli, millesse pani 50m(50euri) üksi + siis freemani ning marko antud toetused. Järgmisena on kavas LoL-i alafoorumis viia sisse muudatused ning ka seal on plaanis teha 1v1 Rahaline turniir. Jah palju muudatusi viimastel päevadel, aga sellepärast ainult, et foorumit elustada ning nagu näha on ka see õnnestunud. Miks tuli esimene rahaline nö "turniir" runescape 07mes? Sest Geir on seal kommuunis terve oma vahvli oleku aeg tegutsenud. Ma ei tea Geiri kõiki täpseid plaane, aga isegi kui ta üritab siin natukene enda kasuks midagi teha, siis see on sellepärast, et ta soovib midagi selle ostuga tagasi teenida. Andke palun natuke aega, aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et oma raha tagasi saada, selle jaoks pole vaja meilt embleem + privileegid ära võtta. Või sain ma valesti aru?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Et oma raha tagasi saada, selle jaoks pole vaja meilt embleem + privileegid ära võtta. Või sain ma valesti aru?

 

the fuck mees?? annetasid mingi 100 euri ve, et niimoodi halad siin?

 

//ise tegin selle annetuse kasutaja algusaastatel... vist mingi 5 eur max, et muuta lihtsalt nime... suht savi kui embleem kaob. Ilmselt teen lihtsalt uue donationi, mis ei ole ju üldsegi mingi suur summa, kuna foorum meeldib ning usun, et sellest saab asja.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.