Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kui oleks minu teha, siis jätaksin "annetaja" staatuse üldse näppimata- annetus on annetus, väär oleks hakata praeguste annetajate kallale minema ning neilt privileege eemaldama. Pigem võiks tõmmata raha neilt, kes teenivad Vahvli abiga omale raha, pean selle all silmas just RSGP, P2P vahendamise ning teisi äriga seotud topicuid. Midagi HV süsteemile sarnast äkki, et müügiteema alustamiseks tuleb välja käia "krediiti" või midagi taolist, saaks korraliku budgeti erinevate võistluste jaoks ka.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Henry kuldsed sõnad (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tuled siia lugema ja pead 100% omama Annetaja staatust? Kuidas see lugemisele kaasa aitab üldse?

Ei aga kui midagi vaja maha müüa või osta siis nagu näha aitab see embleem väga hästi kaasa. Ja see, et võetakse embleem ära ja arvate, et sellega saate raha sisse + takistada petturite tegevust ? Selle viimase üle kohe ei teadgi kas naerda või lihtsalt nutta, sest kui pettur tahab kedagi petta siis ta annetab teile selle paari euri aga arvestage sellega, et sellega võib kaasneda suurem oht kui praegu on, nad hakkavad jahtima suuri jackpote, millega on nad pärast korralikkult kasumis(ei räägi mingi 30-40€, vaid juba +100€ jne) kuna mingi 13.a tatt arvas, et ta on usaldusvärne tänu selle embleemile. Kust ma võtan seda, seda näinud nii palju välismaa foorumides, et süda läheb pahaks. Aga kes teab võib olla tõesti peatab see pettureid, kunagi ei või teada.

 

daYumil, ega sul on tõesti õigus, et saab ilma embleemita olla aga kui juba mitu aastat olnud siis olen ära harjnud ja veits lamp kui embleem ära kaob :D

 

Henry järjekordselt päästab selle asja.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Karl Erik, nende kallale minema kes siin raha teenivad? Kui minna nende kallale kes siin raha teenivad, siis tekib see situatsioon, et kamp aetakse kokku ja tehakse äri jaoks oma leht.

Ma ei hakka midagi maksma selle eest, et kuu rent on 6€ lol

 

Annetus annetuseks.

VIPist saan veel kuidagi aru.

Rohkem läbi mõtlema seda asja.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
Et oma raha tagasi saada, selle jaoks pole vaja meilt embleem + privileegid ära võtta. Või sain ma valesti aru?

 

Kui sa natuke rohkem süveneksid, siis sa loeksid välja, et embleem ei kao kuhugi. Ja mis asi see täpsemalt on, mis sa arvad millest sa ilma jääd? Peamine privileeg annetajastaatusel oli nime vahetamine ja suurem postkast. Nime vahetamise arv oli ka piiratud, mis on sul ilmselt ammu täis tehtud.

 

AGA ma mõtlen veel selle süsteemi hoolikamalt läbi.

 

Minu silmis see uus pakutud süsteem ei tohiks olla nimega Annetaja, kuna sa ei anneta midagi, sa tahad saada midagi, sa tahad olla eriline - VIP. Samuti kui tõesti selle süsteemi mõte on puhuda foorumisse elu, teha lahedaid võistlusi ja panna servereid püsti siis võiks ka pidada avaliku eelarvet sellest kui palju keegi annetas ja kuhu see raha kulus, et kõigil oleks võimalik veenduda kuhu nende raha läheb.

 

Annetaja staatus jääb alles ja saavad need kasutajad, kes annetavad 4€(vanad annetajad jäävad ikka annetajateks). VIP ja SUPERVIP embleemid on uued.

Ma ei näe avalikul eelarvel väga mõtet(esialgu), kuna tõenäoliselt läheb mul siia oma taskust rohkem raha, kui ma siit üldse teeniks(alguses vähemalt). Ja ilmselt sa oled rohkem kursis, palju neid annetusi üldse tehti või tehakse - üldiselt väga vähe.

 

Minu silmis motiveerib inimesi osalema reaalsed rahalised auhinnad, mitte pehme pai & kiitus.

 

 

Ja teistele.

 

Ma tõesti ei suuda ühe-kahe päevaga seitsekümmend neli võistlust ja kuuskümmend kaheksa alafoorumit korda teha. Ma püüan.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See algatati kunagi rseesti ajal kui kasutati piraaditud vBulletini. Raha koguti selleks, et osta päris vB. Sealt edasi on annetamine olnud peamiselt inimestele endile, et nad saaksid natukene edevad olla ja näidata oma pühendumist foorumile.

Mina isiklikult ei ole kunagi selle eriti suur pooldaja olnud kuna ma näen, et selleks ei olnud vajadust. Foorumi üleval hoidmine maksab kuskil 5-10 euri kuus, lisa sinna otsa domeen korra aastas ka mingi 10 euri. Selle raha saab rahus reklaamidega kenasti kätte. Amichie tegi erinevaid proove kunagi reklaamidega aga ma usun, et see mis lõpuks jäi - külalistele üks väike reklaam igal teema lehel - oli/on piisav, et kogu foorumit üleval hoida.

See on ka põhjus miks mina adminina eriti ei võtnud annetusi vastu, ma mõistsin, et see raha läheb ainult mulle ja foorum sellest otsest kasu ei saa. Teised adminid võtsid ja ma ei heida seda neile kuidagi ette.

 

Minu silmis see uus pakutud süsteem ei tohiks olla nimega Annetaja, kuna sa ei anneta midagi, sa tahad saada midagi, sa tahad olla eriline - VIP. Samuti kui tõesti selle süsteemi mõte on puhuda foorumisse elu, teha lahedaid võistlusi ja panna servereid püsti siis võiks ka pidada avaliku eelarvet sellest kui palju keegi annetas ja kuhu see raha kulus, et kõigil oleks võimalik veenduda kuhu nende raha läheb.

 

3cc4fffb92.jpg

 

Olen ka selle poolt, et tehtud annetuste kohta on täpselt näha kuhu see raha läheb. Annetajana/VIPina võiks mul see õigus olla.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
3cc4fffb92.jpg

 

Olen ka selle poolt, et tehtud annetuste kohta on täpselt näha kuhu see raha läheb. Annetajana/VIPina võiks mul see õigus olla.

 

Nii.. ja mida sa selle pildiga tõestada tahtsid?

 

Straightforward ju, et inimene ei tee selliseid oste teiste inimeste toetamiseks VÕI et ise lahe olla. Jumal teab, võibolla teeb ka.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii.. ja mida sa selle pildiga tõestada tahtsid?

 

Straightforward ju, et inimene ei tee selliseid oste teiste inimeste toetamiseks või, et ise LAHE olla. Jumal teab, võibolla teeb ka.

 

Sa ütlesid, et plaan on toppida see enda taskusse. See oli su esimene mõte, mis pähe tuli, seega peab sellel siiski mingisugune tõepõhi all olema. Ega niisama 10seki hiljem ei editiks ju oma postitust.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsin hiljuti endale Annetaja just postkasti suurendamise tõttu. Mulle ei laeku kirju igapäevaselt, kuid väga paljud on minuga tehnika poolelt ühendust võtnud. Siiski soovin, et kirjad jääksid alles. Samuti ma ei osale mängude võistlustes ning ärifoorumis asju müümast. Mulle on see veidi ebainimlik, et minult võetakse äsja ostetud õigus ära. Annetaja privileegid võiksid siiski alles jääda, kuid kahandada näiteks võistluste poolelt. Arusaadav, et vaja tagasi teenida see meeletu summa, mis ostmiseks kulus, kuid oleme ausad. Praegused hinnad pigem näitavad uue omaniku ahnust.

Äri on investeering. Alati tuleb investeetingu puhul teha kaalutletud otsused, vastasel juhul asi ei toimi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvan samuti, et kui vanadelt annetajalt võetakse annetustase ära, siis on see ebaaus. Loomulikult saan ma ka sinust aru, et soovid oma panustatud raha tagasi teenida, aga hetkel jääb mulle mulje, et üritad seda vägisi ja väga kiirelt saavutada.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ

Endal isiklikult on sellest embleemist täiesti ükskõik. Peaasi, et vanad privileegid jääksid alles, sest see oli peamine põhjus miks sai annetatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Geir ju ütles, et teie embleem ei kao teilt kuhugile. Lugege ennem, kui postitate.

 

ta on seda muutnud järsku seda, sest alguses oli vastupidi.. ju

palun öelge, et see on aprillinali

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endal isiklikult on sellest embleemist täiesti ükskõik. Peaasi, et vanad privileegid jääksid alles, sest see oli peamine põhjus miks sai annetatud.

 

Embleem kui nüüd mõelda polegi nii suur asi, kuid privileegid võiksid jääda ikka. Lugesin siin pmts kõik lehed läbi ja jõudsin pärile jah, et palju me tegelikult ise oleme teenind läbi vahvli.

 

Elame ja näeme, mis saama hakkab :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lisaks natukene teema väliselt juurde sulle nõu, Geir.

 

Need inimesed siin kes on pahased, kes sinuga vaidlevad ja kes sinuga nõustuvad. Nemad kõik hoolivad selles foorumist. Nad võibolla ei hooli sinust või sellest ideest, aga nad on piisavalt kirglikud, et avaldavad oma arvamust. Ning kui sina või sinu suukorvita koer nende arvamustele või küsimustele üleolevalt ja ükskõikselt vastate siis on varsti ka nemad ükskõiksed. See hetk kui sa teed sarnase teema ja keegi ei avalda arvamust on ka vahvli lõpp, kuna siis pole enam inimesi alles keda huvitaks vahvli tulevik. Mul läks selle arusaamiseks päris kaua aega.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lisaks natukene teema väliselt juurde sulle nõu, Geir.

 

Need inimesed siin kes on pahased, kes sinuga vaidlevad ja kes sinuga nõustuvad. Nemad kõik hoolivad selles foorumist. Nad võibolla ei hooli sinust või sellest ideest, aga nad on piisavalt kirglikud, et avaldavad oma arvamust. Ning kui sina või sinu suukorvita koer nende arvamustele või küsimustele üleolevalt ja ükskõikselt vastate siis on varsti ka nemad ükskõiksed. See hetk kui sa teed sarnase teema ja keegi ei avalda arvamust on ka vahvli lõpp, kuna siis pole enam inimesi alles keda huvitaks vahvli tulevik. Mul läks selle arusaamiseks päris kaua aega.

 

Well said. Tõsiselt kahju, et sul ei olnud aega või jaksu vahvliga tegeleda. :)


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
ta on seda muutnud järsku seda, sest alguses oli vastupidi.. ju

palun öelge, et see on aprillinali

 

-------

 

 

Lahendus

 

37rf7.jpg

 

Ülevalolev postitus asub 5. lehel.

 

Et oma raha tagasi saada, selle jaoks pole vaja meilt embleem + privileegid ära võtta. Või sain ma valesti aru?

 

Ülevalolev postitus asub 8. lehel


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lisaks natukene teema väliselt juurde sulle nõu, Geir.

 

Need inimesed siin kes on pahased, kes sinuga vaidlevad ja kes sinuga nõustuvad. Nemad kõik hoolivad selles foorumist. Nad võibolla ei hooli sinust või sellest ideest, aga nad on piisavalt kirglikud, et avaldavad oma arvamust. Ning kui sina või sinu suukorvita koer nende arvamustele või küsimustele üleolevalt ja ükskõikselt vastate siis on varsti ka nemad ükskõiksed. See hetk kui sa teed sarnase teema ja keegi ei avalda arvamust on ka vahvli lõpp, kuna siis pole enam inimesi alles keda huvitaks vahvli tulevik. Mul läks selle arusaamiseks päris kaua aega.

 

Good one, on point. Kurb jah, et nii läks :(


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
Ma lisaks natukene teema väliselt juurde sulle nõu, Geir.

 

Need inimesed siin kes on pahased, kes sinuga vaidlevad ja kes sinuga nõustuvad. Nemad kõik hoolivad selles foorumist. Nad võibolla ei hooli sinust või sellest ideest, aga nad on piisavalt kirglikud, et avaldavad oma arvamust. Ning kui sina või sinu suukorvita koer nende arvamustele või küsimustele üleolevalt ja ükskõikselt vastate siis on varsti ka nemad ükskõiksed. See hetk kui sa teed sarnase teema ja keegi ei avalda arvamust on ka vahvli lõpp, kuna siis pole enam inimesi alles keda huvitaks vahvli tulevik. Mul läks selle arusaamiseks päris kaua aega.

 

Piisavalt palju olen juba järginud ja lugenud, mida ja kuidas kellelegi sobiv, olen ka korduvalt muudatusi juba teinud ning ilmselt ei jää praegunegi olukord veel lõplikuks.

 

Ja mis minu "suukorviga koera" puutub, siis ei näe, et ta oleks midagi üleolevalt / ükskõikselt vastanud.

 

 

Nagu ma ütlesin, olen mina ka inimene ja teen/mõtlen nii kuidas jõuan! :)


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Embleem kui nüüd mõelda polegi nii suur asi, kuid privileegid võiksid jääda ikka. Lugesin siin pmts kõik lehed läbi ja jõudsin pärile jah, et palju me tegelikult ise oleme teenind läbi vahvli.

 

Elame ja näeme, mis saama hakkab :)

 

Kõige suurem eelis ongi postkast mu jaoks.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Piisavalt palju olen juba järginud ja lugenud, mida ja kuidas kellelegi sobiv, olen ka korduvalt muudatusi juba teinud ning ilmselt ei jää praegunegi olukord veel lõplikuks.

 

Ja mis minu "suukorviga koera" puutub, siis ei näe, et ta oleks midagi üleolevalt / ükskõikselt vastanud.

 

 

Nagu ma ütlesin, olen mina ka inimene ja teen/mõtlen nii kuidas jõuan! :)

 

Loodame, et tervet foorumit ära ei kustuta nagu eile juhtus LoLi alafoorumiga. DW, we know :=)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodame, et tervet foorumit ära ei kustuta nagu eile juhtus LoLi alafoorumiga. DW, we know :=)

 

Kui Geir ei oleks foorumit ära ostnud, siis olekski foorum kinni pandud. Ei ole vaja ilkuda nii palju, ta teeb oma parima ja andke talle nüüd aega elada sisse ka omaniku rolli.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.