Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

VIP
Ma naeran, et mõned ei saa isegi lahja trenniga hakkama :lol:

Nagu üks ütles enamus on tühjad kotid, kes ei jõua lõuga tõmmata isegi, rääkimata ripumisest

 

Ja kaitsevägi teeb sust Rambo? Ma just sellepärast ei soovigi minna, et tean, et seal korraliku trenni teha ei saa ning lihtsalt arvan, et mu isiklikud eesmärgid tähtsamad kui riigi tahe minu elu 11 kuud dikteerida. Olen saanud ka trahvi juba 2 korda ja see ei motiveerinud kohe kindlasti mind rohkem sinna minema.

Mind ajab lihtsalt vihale see, kuidas nii paljud saavad sealt ära mähkerdada, kes tegelikuses jumala terved ja siis need, kellel realsed põhjused mitte minna, neid nussitakse. Lihtsalt ei mahu pähe, et keegi ütleb mulle, et ma pean lihtsalt 11 kuud oma noorusest loovutama riigile. Mul lihtsalt on targemat teha. Piisavalt mees olen ka juba, et jutt sellest, et kaitsevägi meheks teeb, selle võib itta vaatava eesli läänepoolsesse otsa sosistada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
murfi, mis summad trahvid olid??:D

Pisikesed olid. Mõlemad alla 180 euro. Esimene alla 100 isegi.Täpset summat ei mäletagi. Ma sain selle eest, et pole kordagi nende kutset vastu võtnud ja arstliku isegi ilmunud. Esimesest kutsest mingi 3-4 aastat möödas ja siis selle aja jooksul olen need trahvid saanud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja kaitsevägi teeb sust Rambo? Ma just sellepärast ei soovigi minna, et tean, et seal korraliku trenni teha ei saa ning lihtsalt arvan, et mu isiklikud eesmärgid tähtsamad kui riigi tahe minu elu 11 kuud dikteerida. Olen saanud ka trahvi juba 2 korda ja see ei motiveerinud kohe kindlasti mind rohkem sinna minema.

Mind ajab lihtsalt vihale see, kuidas nii paljud saavad sealt ära mähkerdada, kes tegelikuses jumala terved ja siis need, kellel realsed põhjused mitte minna, neid nussitakse. Lihtsalt ei mahu pähe, et keegi ütleb mulle, et ma pean lihtsalt 11 kuud oma noorusest loovutama riigile. Mul lihtsalt on targemat teha. Piisavalt mees olen ka juba, et jutt sellest, et kaitsevägi meheks teeb, selle võib itta vaatava eesli läänepoolsesse otsa sosistada.

Olen ma öelnud, et sõjavägi teeb sinust Rambo? See on juba sinu enda süü, et trahvi said ja päris vähe said ikka trahvi. Need kes kirja pannud ja lampi kohale ei tule, need peaksid saama ikka kõvasti rohkem trahvi(ikka 500€ ringis).

See mingi vana müüt, et sõjavägi teeb poisist mehe. See sama asi, et teed kangi siis jääb kasv kinni(käib tõstespordi kohta) see puhas lollus.

Ega mina lähen sellepärast sinna, et mõelda kuhu minna edasi õppima peale gümnaasiumi ja saada omale b,c ja d load omale + uued tutvused ei tee ka paha.

See iga inimese asi, kas läheb või mitte.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aa ok, smurfi,vedas sul:D ma käisin arstlikus 2ra ja nimme ei läinu kaitseväkke. sain 260 juurot, tõin vabanduseks rahaprobleemid. siis ytles et tekib auk rahakotti trahvi pärast, tahtsin naerma hakata et nii vähe tegi :D.

Oleks seda teadnud et mitte arstlikku komisjoni minna saab nii vähe oi rsk.. :D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen ma öelnud, et sõjavägi teeb sinust Rambo? See on juba sinu enda süü, et trahvi said ja päris vähe said ikka trahvi. Need kes kirja pannud ja lampi kohale ei tule, need peaksid saama ikka kõvasti rohkem trahvi(ikka 500€ ringis).

See mingi vana müüt, et sõjavägi teeb poisist mehe. See sama asi, et teed kangi siis jääb kasv kinni(käib tõstespordi kohta) see puhas lollus.

Ega mina lähen sellepärast sinna, et mõelda kuhu minna edasi õppima peale gümnaasiumi ja saada omale b,c ja d load omale + uued tutvused ei tee ka paha.

See iga inimese asi, kas läheb või mitte.

 

Sellesuhtes jah, ma täiesti soovitan ikkagi neil minna, kellel muid plaane pole. Ise oleks ka tahtnud tegelt minna. Load ja asjad muidugi kasulikud. Oleks ka pidanud peale keskkooli vb kohe minema, sest siis polnud veel plaane. Kuid mingi 23 aastaselt sinna minna ja muud asjad sellepärast kõrvale lükata on liig mu jaoks. Need, kes arstlikus ära käivad ja kohale ei ilmu neid peaks tõesti suurema trahviga kiusama, sest nendega on juba arvestatud, et see ja see kuupäev on tema riigiteenistuses. Uut kutset pole ka mulle enam tulnud ja loodan, et ei tule kah.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, normaalsed šlangid. Saan aru nendest, kes on juba oma elu peal, kellel on juba naine/lapsed/korter, nende jaoks on see muidugi suht piin. Aga neilt tahaks küsida, kas nad ei olnud teadlikud, et varem või hiljem neile see kutse tuleb? See selleks, igatahes soovitan kõigil minna, kes on terved ja kellel on võimalus. Niisama retardi või invaliidi pole mõtet mängida, lollitad vaid iseennast. Teenistus annab sulle tegelikult päris palju, loomulikult võtab ka palju.

 

262 käidud, 69 veel minna - võiduka lõpuni!

Edu kaasteenijatele!

 

//Eriti naerma ajavad need vennad, kes käivad mingi "moekate" camo pükstega linna peal ringi ja ise pole nõus teenistusse astuma. irw

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üle lased siis SP poolt tagaotsitav ja kui kuskil kontroll on nt kui välismaalt tagasi tuled siis GG sulle sõjaväe politseiga :) Soovitatav on ikkagi ära käia või siis mingit sitta kokku ajada, et reservi saada.

 

Ei ole see asi midagi nii hull. Sitta ka ajada jura. Parem karistus vastu võtta ja eluga edasi minna.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole see asi midagi nii hull. Sitta ka ajada jura. Parem karistus vastu võtta ja eluga edasi minna.

 

Nendele päris nii lihtne ei ole see karistus vastu võtta kes karjääri sooviksid teha? See kohe kõik näha ju igalpool ja vaevalt keegi sellist meest endale tööle võtab kes isegi ajateenistust ei viitsinud läbi käia.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nendele päris nii lihtne ei ole see karistus vastu võtta kes karjääri sooviksid teha? See kohe kõik näha ju igalpool ja vaevalt keegi sellist meest endale tööle võtab kes isegi ajateenistust ei viitsinud läbi käia.

 

Kust kohas sul firmaomanik näeb seda? See pole isegi kriminaalkaristus ja firmaomanike huvitab realne tööoskus. Pole vaja ette kujutada, et firmaomanike selline asi huvitab. Karjääri see küll sul ei sega. Pigem segab kaitsevägi seda. Minu karistust ei näe mitte ükski suvaline ülemus:) Tead, kes veel kaitseväes pole käinud?- Sven Mikser, meie endine kaitseminister. Ärge looge endale sellist kujutuspilti, et kaitseväes mitte käimine keerab su elu totaalselt pahupidi.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nendele päris nii lihtne ei ole see karistus vastu võtta kes karjääri sooviksid teha? See kohe kõik näha ju igalpool ja vaevalt keegi sellist meest endale tööle võtab kes isegi ajateenistust ei viitsinud läbi käia.

 

Isiklikult tegelen ka ettevõtlusega, pole just kõige suurem, ega kõige väiksem. Ning isiklikult mina küll ei vaata, kas nüüd see mees on sõjaväes käinud ja "meheks saanud" või pole.

 

Iga inimene on erinev, on rühm neid kellele meeldib, on rühm neid kellele mitte.

Isiklikult viivitasin 4a, saadeti kutseid, ei ilmunud ja pikendasin kutset, nüüd eelmine kuu käisin komisjonis ära, kuna parasjagu oli vaba moment. Isiklikult minema ei pea, kuna tervisega teatud probleemid. Samas ei jää ka millegist ilma, kuna teen ise füüsilist tööd ja kui vähegi tervis lubab siis ka trenni.

Ühesõnaga mis ma öelda tahan, kõik inimesed on erinevad, neile kellele meeldib seal olla, need mingu, kellele mitte, need ärgu mingu, ning ma võin 100% kindlalt öelda, et paljud need kes ei lähe, mõtlevad mingi vale välja, pole sitemad mehed kui need kes seal käinud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust kohas sul firmaomanik näeb seda? See pole isegi kriminaalkaristus ja firmaomanike huvitab realne tööoskus. Pole vaja ette kujutada, et firmaomanike selline asi huvitab. Karjääri see küll sul ei sega. Pigem segab kaitsevägi seda. Minu karistust ei näe mitte ükski suvaline ülemus:) Tead, kes veel kaitseväes pole käinud?- Sven Mikser, meie endine kaitseminister. Ärge looge endale sellist kujutuspilti, et kaitseväes mitte käimine keerab su elu totaalselt pahupidi.

 

Lisaks veel ka, et Taavi Rõivas näiteks ei ole. Sellised juhivad meie riiki ja ka riigi kaitset.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Ise tahtsin minna 2015 sügisel, läksin vabatahtlikult komisjoni etc, olin kõik arstid läbi käinud ja jaatavad saanud, nii kaua kui sisearst lõpus üle vaatas ja ütles, et sul jääb ära sõbrake. Liiga kõrge vererõhk, ma ei teinud isegi midagi selle jaoks :D. Kahju küll, oleks tahtnud läbi teha, küll mitte 8 või 11 kuud, aga 3 kuud SBK-d oleks päris huvitav. Naljakas oli see, et alles nüüd lasti kõrge vererõhuga minema, ma olin enne seda ka 3x käinud arstlikus ja siis ei olnud see kordagi probleem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise tahtsin minna 2015 sügisel, läksin vabatahtlikult komisjoni etc, olin kõik arstid läbi käinud ja jaatavad saanud, nii kaua kui sisearst lõpus üle vaatas ja ütles, et sul jääb ära sõbrake. Liiga kõrge vererõhk, ma ei teinud isegi midagi selle jaoks :D. Kahju küll, oleks tahtnud läbi teha, küll mitte 8 või 11 kuud, aga 3 kuud SBK-d oleks päris huvitav. Naljakas oli see, et alles nüüd lasti kõrge vererõhuga minema, ma olin enne seda ka 3x käinud arstlikus ja siis ei olnud see kordagi probleem :D

 

Palju oli vererõhk siis?


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Palju oli vererõhk siis?

 

ma ei tea täpseid numbreid ausalt öeldes, mulle piisas sellest, et liiga kõrge ja oled mittekõlbulik. Aga ütles, et peaksin perearstiga ka sellest rääkima, et see ohtlik, aga siiamaani pole teinud ja mind ei häiri see mitte kuidagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei tea täpseid numbreid ausalt öeldes, mulle piisas sellest, et liiga kõrge ja oled mittekõlbulik. Aga ütles, et peaksin perearstiga ka sellest rääkima, et see ohtlik, aga siiamaani pole teinud ja mind ei häiri see mitte kuidagi

 

Kui käisin kontrollis, oli mul 190/130, kuigi normaalne oleks 120-130/80. Tänu sellele öeldi ka, et ei võeta vastu.

Samas niimoodi ei tunne, et vererõhk oleks kõrge, aga kui käisin tõendit tegemas, kontrollis 3 korda ja kõik näitasid samamoodi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm

Seoses sellega, et keegi siin ütles, et kas siis ei teadnud et kutse tuleb varem või hiljem? Mina näiteks poleks kavatsenudki aastateks niisama passima jääda kuna äkki tuleb kutse. Varem minna ei saa sest kõik on nii üle rahvastatud jne... 21-selt tuli kutse kuid minema ei pea suhteliselt jobu põhjuse pärast ka.. Tervis tiptop korras aga kuna käisin kunagi neuroloogi juures siis küsiti selle kohta ja mul käed veits värisesid pohmakast jne siis selle tõttu määrati kohe täielikult mittekõlbmatuks. Idee poolest olin sellega rahul kuna olen teatud asjad elus paika seadnud ja ei tahaks aega maha visata teenistuses olles. Oleks võinud vabalt nooremana minna vms. Ja see jutt et kaitsevägi teeb poisist meheks siis no pls...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krdi Terras tegi huumorit meile, lampi lendasime terve patiga ööseks Sirgalasse. Meil, virukatel, isegi lihtne, kuna suht lähedale minna, a LuKodel ja asjadel vapse kaugelt tulla sinna, lahtiste GD'dega ka veel :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a LuKodel ja asjadel vapse kaugelt tulla sinna, lahtiste GD'dega ka veel :D

Jep, sai mindud ;D just tulime korralikust laagrist, kõik täiesti magamata. Mõtlesime, et oh üli hea saame kasarmusse lõpuks. Jõudsime tapale, siis öeldi, et pange vaim valmis, lähme sirgalasse. Pohh, hüppasin ise rooli ja ega ta hea polnud. Päris mitu korda oleks teelt välja pannud. Btw, pikkadel rännakutel lähevad klaasid üles, aga hea oli see et vihma sadas ja kojamehed ei töödanud, irw


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas lampjalgsusega võetakse kaitseväkke?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lampjalgsus pole enam mingi põhjus, vähemalt mulle öeldi nii


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.