Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

2. okt Tapale. Määrati esialgu jalaväeprigaadi ja öeldi et kohapeal otsustatakse, kes kuhu läheb. Kes veel Tapale 2. okt?


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

6. Juulil Tapale, samuti jalaväebrigaadi.

Muudetud liikme Marks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida v* te ajate oma brigaadiga :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On 1. ja 2. jalaväebrigaad, Tapal asub 1. jalaväebrigaad. Tapale jõudes jagatakse teid pataljonide vahel. Isiklikult soovitan Tagalapataljoni.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
o/ Ellab ss

 

aa mv, davaj :D


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sõjaväkke minek suht pask Eestis, kui ei kutsuta, ei lähe kah, waste of time.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sõjaväkke minek suht pask Eestis, kui ei kutsuta, ei lähe kah, waste of time.

Pigem minna noorelt kui vana peerult ;)

Küsimus, et oled käinud, et saad öelda, et waste of time ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pigem minna noorelt kui vana peerult ;)

Küsimus, et oled käinud, et saad öelda, et waste of time ?

 

Küla peal jutud ju käivad :D:D ja mis see vanus ongi, mil enam ei võeta? mingi 26 vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küla peal jutud ju käivad :D:D ja mis see vanus ongi, mil enam ei võeta? mingi 26 vms?

Ahh neid jutte ei tasu kunagi uskuda, enamus on need 8 kuu omad kes sellist jama ajavad. Aga samas, igal inimesel on erinev arvamus ja kogemus. Kõik oleneb kuhu läheb ja kes sul seal rühmas jne on.

"17-27-aastasena on noormees kutsealune aja- või asendusteenistusse asumise või sellest vabastamiseni."

 


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küla peal jutud ju käivad :D:D ja mis see vanus ongi, mil enam ei võeta? mingi 26 vms?

 

27.

 

Isegi kui üritad ära saada, siis ilmselt pead hakkama iga aasta või 2 aasta tagant arstlikus koguaeg käima, et vahepeal terveks ei ole saanud. Arstlikus käimine on parajalt rõve passimine terve päev. Mina soovitan küll kõigil lihtsalt seal see 8 või 11 kuud ära käia.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
27.

 

Isegi kui üritad ära saada, siis ilmselt pead hakkama iga aasta või 2 aasta tagant arstlikus koguaeg käima, et vahepeal terveks ei ole saanud. Arstlikus käimine on parajalt rõve passimine terve päev. Mina soovitan küll kõigil lihtsalt seal see 8 või 11 kuud ära käia.

 

17-27 ehk 10 aastat. 5x arstlikus komisjonis, arvestame et üks päev kulub sul sellejaoks(kuna vaja veel perearsti juures käia) 5x1 päev(24h) teeb 5 päeva, lihtne matemaatika. Valik on 8-11 kuud või 5 päeva oma elust.

 

Eks ise soovitan ka minna, aga need inimesed kes tõesti ei soovi minna, ei peaks seda ka tegema. See võib mõjuda väga halvasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis seal nii halvasti mõjub? Kui sa mingi full retard pole(mida sa ilmselt pole, sest selliseid sinna vastu ei võeta), siis midagi halvasti "mõjuda" ei tohiks nagu...

 

Kui sa ei soovi seal olla, siis just see lihtne asi sulle mõjuda võibki. Kui sa oled juba eelnevalt vaimselt häiritud ning ei soovi minna, kuid sind sunnitakse, siis on üsna loogiline, et sinu vaimne tasakaal läheb seal veel rohkem paigast ning sa ei suuda seda nautida. Meil kõigil on tutvus ringkonnas keegi kes ei tahtnud minna, aga kuna ta seal juba oli, siis võttis ta sealt seda mida võtta andis ning elas ilma suurema vaevata selle üle. Aga on ka neid kes ei tahtnud sinna minna, ei tahtnud seal olla ja piinlesid terve ajateenistuse aeg kuna nad ei suutnud emotsionaalset tasakaalu leida.

 

Ma olen väga palju põnevaid asju kuulnud ajateenistuse kohta ning tundub väga huvitav koht. Aga kui sa näed inimest kes räägib sulle sellest nagu veneaja siberist, siis mõistad kuidas see võib teatud inimestele halvasti mõjuda.

 

Ise ei ole käinud veel kuna kooli tõttu pikendust saanud, aga ei ole veel otsustanud kas soovin minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eesti sõjavägi on naistele. Mdea miks räägite pask. Tasuta hea söök ja lahja trenn... Pole midagi seal rasket

Ma naeran, et mõned ei saa isegi lahja trenniga hakkama :lol:

Nagu üks ütles enamus on tühjad kotid, kes ei jõua lõuga tõmmata isegi, rääkimata ripumisest


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma naeran, et mõned ei saa isegi lahja trenniga hakkama :lol:

Nagu üks ütles enamus on tühjad kotid, kes ei jõua lõuga tõmmata isegi, rääkimata ripumisest

Aga nii ongi, kutid tulevad kohale teevad 6 kätekõverdust ja kuidagi pingutades 4 kõhulihast ja ongi läbi omadega


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellised "tühjad kotid" tulekski sinna saata, äkki saavad sealt mingit kasu ka


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.