Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse, et sisse logida. ×

Andre

Liikmed
 • Postituste kogus

  78
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  130 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

0 Neutral

info Andre'i kohta

 • Aste
  Küpsev Vahvel

Kontaktid

 • Veebileht
  http://xat.chat
 1. Ootan seda mängu väga kannatlikult, ei usu, et selle aasta jooksul väljastatakse ega pooldagi tagakiirustamist - kui teha, siis juba korralikult. Usun, et enne järgmise aasta lõppu selle väljastamist on mõttetu eeldada, vaevalt nad E3-e niisama vahele jätsid see aasta, kui mäng valmimas. Kuna tegemist on uue ajastu seeria osaga, siis eelmise ajastu (kõik eelnevad GTA seeria osad) tegelasi ei kaasata. Sama kehtis GTA 4-ja puhul, v.a raadiotegelane Lazlow, Fernando Martinez jne, kes universumeid vahetavad. Peategelane ei ole Tommy Vercetty ning mängus ei kohta te tegelasi, kes ilmutasid end GTA San Andreases jne, visake peast välja see mõte.
 2. Oman alljärgnevaid konsoole: PlayStation 1 - 1 mäng Xbox - 15 mängu Xbox 360 - 10 mängu Pole eriline mängur. Esimesed 2 ülaltoodud konsoolidest koguvad tolmu ning '360-l mängin (kui mängin) põhiliselt GTA nelja ning selle lisapakette.
 3. Ei ole ma lasknud end ühiskonnal veel niivõrd mõjutada, et suitsetama tikkuda. Usun, et suurt eeskuju annavad eelkõige vanemad või lähedasem neist.. kui nood suits hambus ei käi, siis ei pruugi lapski algust teha ja sedasi läks ka minuga. Proovinud olen - leidub väheseid, kes poleks - ometigi ei tundunud see ei huvitava, meeldiva ega mõistliku tegevusena.
 4. Miks mitte märgistada vastavaid tegelasi embleemidega? Ma arvan, et need annavad parema ülevaate, kui embleem "troll" näiteks.
 5. Andre

  Embleemid vol.2

  Vol.1: http://vahvel.net/showthread.php?134259-Embleemid Erruläinud/privileegidest vabastatud moderaator/(abi)administraator või kes iganes muu foorumi personali kuuluv isik: Ver1: Ver2: Ikoonist võib tõlgendada lahkumisavaldusele alla kirjutamist. Ametlik vahendaja: Ver1: Ver2: -- Praeguseks kõik - avaldage arvamust.
 6. No taolise sisuga teemad ongi ju loodud postituste kogujate poolt postituste kogujatele. Isiklikult ei võta ose ei foorumi mängudest ega sarnasest eeltoodud mõttetusest. Oluline on postituste sisu, mitte koguarv.
 7. Kui mul midagi mängib, siis reeglina pole see sellest sajandist. Näiteks, ühed läbi aegade isiklikud lemmikud: 70ndatest: The Beatles - Let It Be (salvestatud aastal '68, väljastatud '70) Afric Simone - Hafanana Toto - Hold the Line 80ndatest: Bon Jovi - Livin' on a Prayer; Born to Be My Baby; Runaway KC & the Sunshine Band - Give It Up Lionel Richie - Dancing on the Ceiling Nik Kershaw - The Riddle Aerosmith - Dude Looks Like a Lady Alice Cooper - Poison Belinda Carlisle - Heaven Is a Place on Earth Beth Andersen - Dance Dance Dance (filmist "Scarface") George Harrison - Got My Mind Set on You Murray Head - One Night In Bangkok Van Halen - Jump The Outfield - Your Love Toto - Africa jne.. 90ndatest: Culture Beat - Mr. Vain Darkness - In My Dreams Eclipse - Let the Rhythm Move You Ace of Base - Life Is a Flower; Cruel Summer; Beautiful Life; The Sign Real McCoy - Another Night; One More Time; Automatic Lover Dr. Alban - It's My Life E-Type - Do You Always; This Is The Way; Set the World on Fire; Life (küll aastal 2001 väljastatud, aga leian, et vääriks vabalt 90ndate alla liigitamist) Magic Affair - In the Middle of the Night; Omen III Megadeth - Angry Again Rednex - Cotton Eye Joe; Old Pop In an Oak Snap! - Rhythm Is a Dancer jne..
 8. Viimati vaatasin Kariibi mere piraatide seeria neljandat osa. Isiklikult ei jäänud rahule, ootasin midagi tunduvalt põnevamat ja vaatamisväärsemat. Filmi muutis kehvemaks juba see, et teatud peategelased ei mänginud osa sündmustikus nagu näiteks Orlando Bloom ja Keira Knightley. Põhjus miks ma üldse vaevusin antud filmi khmm.. hankima, oli see, et tungiv huvi oli teada saada, mis sai edasi lendavast hollandlasest, kuid see ei ilmutanud end filmi vältel kordagi. 3/5
 9. Momendil just rüüpan Hustlerit - meeldiv maitse, hea aroomiga. Piisavalt tappev ja kahjulik.
 10. Tere, See õpetus võib tunduda naeruväärsena ning mitte ainult ei tundu vaid ongi naeruväärne, kuna raha ülekandmine moneybookers (skrill) kontole ei tohiks tekitada kellelegi mitte mingisuguseid raskusi, kuid äkki ma eksin? Teen selle õpetuse igaks juhuks, kuna leidub inimesi, kes loodavad vahendajana selle lihtsa toimingu pealt teenida nagu näiteks: viewtopic.php?f=60&t=86815 Nii.. Eeldades, et oled omale saidil moneybookers.com kasutaja loonud ning sisse loginud, tee järgnevat: 1. Vajuta üleval asuval menüüribal nupu "Upload funds" peale. 2. Pangaülekandeks läbi internetipanga vajuta valiku "Pangaülekanne internetis" peale ning sealt edasi vali moneybookersi pangakonto "Swedbank" (ülekannet saad sooritada antud kontole ükskõik, mis panga kontolt, olgu see Swedbank, SEB, Sampo või mõni muu, lihtsalt lisanduda võivad ülekande kulud, mis ei tohiks ületada ~0,3 EURi, olenevalt pangast). Vali summa, mida kontole soovid kanda ning vajuta nupule "next". 3. Nüüd kuvab sulle ülekande andmeid, jättes selle avatuna, ava uus veebilehitseja leht/kaart ning logi internetipanka sisse ja alusta uut (siseriiklikut) makset. Andmed vastavad: Saaja nimi - Beneficiary name Saaja konto - Account number Summa - Amount Selgituse lahtrisse sisestage kindlasti "Reference" (viitenumber). Kui sa ei sooritanud ülekannet Swedbangast, siis tuleb sul kõigepealt oodata, millal panga personal ülekande teise panka kinnitab, selleks kulub (tööpäevadel) paarikümnest minutist kuni paari tunnini. Kuid kui ülekannet teostad samast pangast (Swedbank), siis ei tohiks raha laekumisele kuluda üle 15 minuti.
 11. Vaatasin esimest videot ning küsimus selline, et kas see videos esinev inimene üritas nalja teha dünamiiti õhkides, või naerma peaks tema tuima juttu peale? Ma ei tea seni ühtegi mõistliku jutuga eesti kommentaatorit, kes oleks hea huumorisoone ning huvitava jutuga, seni on kõik tuima mölaga wannabe naljamehed - minu arvamus.
 12. Väga armas, kuid tavakasutajate targutamisest on vähe kasu, sõna võiks võtta administratiivpersonal ning põhjendada, kas ja miks saab/ei saa lubada postituste muutmine antud alafoorumi all. Tänud.
 13. No väga hea oleks, kui inimene saaks oma postitusi muuta kõikjal, ma ei näe selles halba.
 14. No ma eeldan, et kasutaja õigused on jaotatud alafoorumite alusel? Kuna alafoorumi "Uuendused & Tähtsad teated" teemade all pole enda postituste muutmine võimaldatud.
 15. Tere, Soovitusena niipalju, et enese postitust peaks olema võimalik muuta. Märgates viga/vajadust täiendada tunnen end üsna abituna. Tänud.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.