Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

WoW. Nii kurii. Miks heidid? :D

 

Ei old kuri.. Ja ma ei heidi. Lihtsalt mõnuga naerda saab, kuidas inimesed ignoreerivad potensiaalset ohtu. Ja naerda saan veel kui mõne kuu pärast näen postitusi, kus kirjas, et pidev hackerite ülejooks jms rüüstamine käib, kuhu saab väga hea tabava lause öelda vastu... "Told you so.."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Väike preview meie ARKist, tegelikkuses on kogu protsess 10x pikem.

 

 

Meiega on taas Patarei, kelle ülesanneteks on administratiivi liikmete haldamine ning mappimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Hmm, on mingeid ennustavaid prognoose anda, mil server valmida võib?

 

Eelmisel lehel on kirjas, et avamine toimub 26. aprillil. Esimene postitus on veel uuendamata, kuid kui mul tekib vaba aega (hell no), koostan uue teksti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kvann on tubli, kindlasti saab asja! Ootan põnevusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota mida sa praegu ajad? Et pääseda atiimi? Segaseks oled läinud? Ütle, mitmes serveris sa tead mind administratiivis? Ühes võib-olla. Jah, Nebulosis olen, aga enne seda olin Nebulosi mänginud ee 3 aastat vist või 2, ei tea. Minu prioriteet on alati atiimi pääsemiseks mitte see, et saada endale ägeda skulli kuradi foorumisse vaid just see, et anda panust. Nii et Mickey, räägi enda eest.


logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erik, oled sa see sama Erik, kes oli Febexxi aTiimist, kust sa lahkusid, läksid SNJ (mitte aTiimi,) ja kirusid Nebulost taga & peale seda kandideerisid ise Nebulose aTiimi & said sisse?

 

Serveriga edu, paistab põnev tulema.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Administratiivi koosseis peaks jääma üldiselt samaks, võivad tekkida mõned muudatused. Administratiivi võtmine tuleb avaldustega, kuid sees on omad konksud:

Välja jäävad inimesed, kes on kandideerinud väga mitmesse administratiivi - Otsime püsivaid inimesi;

Tavalise "olen 15-aastane töökas, kohusetundlik poiss, kes mängib 24 tundi päevas" avaldusega ei saavuta midagi - Otsime talente;

SuperAdministraatoritel on õigus panna avaldus ilma küsimata arhiivi, kui inimesega on varasemalt halvad kogemused.

 

Edaspidi tegeleb administratiiviga Patarei.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avaldustega administratiivi? Miks keegi enam ei võta administratiivi inimesi kes actually silma jäävad hea käitumisega? Siis inimesed teavad, et nad peavad olema 24/7 best behaviour, kuna teavad, et see mõjutab nende future pääset administratiivi, mitte hakata mingit jama kokku kirjutama enda avaldusse, et ta on parim, ta on olnud seal ja seal ja siin ja siis seal ja siis teinud seda ja toda ja sada asja veel, et enda avaldust ilustada. Ja kui nüüd ütlete, et üldiselt te valite vaid parimaid, siis kui te tõesti parimaid valiksite, siis te ei teeks avaldustega. Eriti veel, et need on AVALIKULT foorumis üleval, wtf lol.

 

gl, anyway.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Avaldustega administratiivi? Miks keegi enam ei võta administratiivi inimesi kes actually silma jäävad hea käitumisega? Siis inimesed teavad, et nad peavad olema 24/7 best behaviour, kuna teavad, et see mõjutab nende future pääset administratiivi, mitte hakata mingit jama kokku kirjutama enda avaldusse, et ta on parim, ta on olnud seal ja seal ja siin ja siis seal ja siis teinud seda ja toda ja sada asja veel, et enda avaldust ilustada. Ja kui nüüd ütlete, et üldiselt te valite vaid parimaid, siis kui te tõesti parimaid valiksite, siis te ei teeks avaldustega. Eriti veel, et need on AVALIKULT foorumis üleval, wtf lol.

 

gl, anyway.

 

Avaldused pole avalikult üleval, vaid administratiiv näeb neid, nagu ka vana Imperiali aegadel (Vältimaks seda nokkimist ja spämmi, mida ma UltraTime aegadel kohutavas koguses nägin). Avaldus näitab ära, kui väga soovib inimene administratiivi pääseda, kas tal on loomingulisust (Üldjuhul mitte, igas avalduses on sarnane ilustatud tekst, nagu ka sina mainisid) ning millised on tema talendid. Loomulikult eelistame me inimesi, kes on end hästi üleval pidanud, kelle nupp nokib ning kelles on midagi erilist.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Administratiivil on õigus võtta inimesi ka ilma avaldusteta administratiivi, kui inimene on tõesti näidanud üles pädevust, head suhtumist ning eeskujulikku käitumist. Häid inimesi on alati vaja. Olen piisavalt kaua sampi mänginud, et teha vahet jutupaunikul ja tegelikul tahtjal. Sellised mehed, kes kirjutavad oma avaldustesse, et neil on üli külm närv ja tahavad muuta serveri elu paremaks jne jne. See on bs ja sellega oleme me kõik kokku puutunud. Usun, et suudan välja sõeluda need taibukad ja eeskujulikud mängijad. Olen sinuga nõus selles osas, et ilma avaldusteta tuleks admineid võtta. Nagu ka eRP ajal oli. Selle probleem on see, et administratiiv võib väga väikeseks jääda, sest enne peavad inimesed end tõestama meile ning kogu selle aja peame pisikese osaga hakkama saama. Seepärast tegimegi süsteemi, et laseme neil avaldustega proovida. Saame võtta nii sealt kui ka silma järgi administraatoreid. Tänan, et tõid välja selle punkti.

 

Serveri tutvustus avaldus on muudetud! Soovitan lugeda!

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsiselt võimsa arendusega server ning nagu Cppu juba ütles, on see tõesti väga järjekindel server. Kvann, sinu videoid on lihtsalt nii hea vaadata, vaataks neid kasvõi 10 korda järjest läbi, administratiiv on ka viimase peal. Palju-palju edu veelkord, avamiseni pole palju aega jäänud. =)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisasime foorumisse ajutise shoutboxi. Saate juttu ajada ning tasapisi juba omavahel tutvuda, kes keda ei tunne.

Lisaks tuletan meelde, et avamine toimub 26'ndal aprillil kell 19.00. Olete kõik oodatud!

Praegu on toimumas veel arendus tööd, kuid oleme juba finishi sirgel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen vist unustanud mainida aga foorumisse registreerimine on juba avatud.

Ootame mängijaid kandideerima grupeeringute peadirektoriteks.

http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=47

 

Lisaks ootame mängijaid kandideerima administratiivi.

http://imperial-ls.eu/foorum/forumdisplay.php?fid=103

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris korralik server tuleb, igatahes. Avamine toimub 26'ndal aprillil kell 19.00 - 4 päeva veel.

 

----

 

Olen vist unustanud mainida aga foorumisse registreerimine on juba avatud.

Ootame mängijaid kandideerima grupeeringute peadirektoriteks.

http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=47

 

Lisaks ootame mängijaid kandideerima administratiivi.

http://imperial-ls.eu/foorum/forumdisplay.php?fid=103


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsiselt võimsa arendusega server, avamine juba 26. aprillil, kell 19:00! - Registeerige kindlasti ka enne seda end foorumis ära, jääme teid ootama! -

http://imperial-ls.eu/foorum/

 

Siit saate te kerge ülevaate serveri süsteemidele, kuid kõigest osaliselt:

https://www.youtube.com/user/RaadioDrox/videos

 

 

 

Olen vist unustanud mainida aga foorumisse registreerimine on juba avatud.

Ootame mängijaid kandideerima grupeeringute peadirektoriteks.

http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=47

 

Lisaks ootame mängijaid kandideerima administratiivi.

http://imperial-ls.eu/foorum/forumdisplay.php?fid=103

Muudetud liikme Smurf.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.