Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõlemas tiimis oli mingi 3 venda, kes pole lvl 30gi veel. Polnud minu arust lvl 20gi veel, ei ole meeles. Miks selliseid asju siia postitada? Ilmselgelt uued mängijad ongi halvad ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No jinx oli last season gold, kuid lvl 10 duolane omas ära ta :D Mu level 11 sõber oli level 30 vastu lanes 3/9, jinx 1/13 lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

lol@CHAT!!!!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa oled last season gold ja lvl 10 omab su ära.... nüüd ranked kha 17/9 lose lel :D

 

Kle polenime, anna ign :D

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erilist vahet pole, kellele ja mismoodi sa kaotad normalites. See ongi niisama proovimiseks mõeldud. Ise pelan normaleid ikka väga harva ja kui pelangi, siis katsetan mingeid random builde ja gameplayd. Siis hea vaadata kuidas inimesed nutavad, et nad normalit ei võida. Kuigi normal ei käigi võidu peale, kuna võiduga ei teeni sa mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omg..

 

Ma ei tea mis toimub, täna mitu mängu tryhardisin, proovin ikka võita, võtan vastaseid, turreteid, korralikud gankid, mängin 2vs5, mingid trollid jne, AGA IKKA KAOTAN.. Siis lihtsalt juba väsinud sellest kaotamisest ja siis ise oled uues mängus nii sitt, et feedid ( 0/6/3) ja siis võidad..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on meeletult olnud selliseid mänge kus terve team feedib ja mina olen see kes carryb. Piisab ainult ühest veast sinu poolt ja mäng on kaotatud. Pidevalt on nii, et on late game ja tänu minul oleme veel mängus ja siis ma teen täieliku idiootse play ning suren, automaatselt kaotan mängu sest ülejäänud team ei suuda midagi teha. Ma ei süüdista neid, et neil on negatiivne skoor, ma süüdistan ennast, et ma nii rumalalt mängu throwisin.

 

Mida rohkem mängid, seda vähem vigu teed, et oleks võimalik üksi mängu carryda. Vahet ei ole kui halb su team ka poleks, kui sina teed vea tähendab see seda, et see on sinu süü, et mängu kaotasid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oh, silver 1 again :D, kolmas kord juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljud teevad seda viga, et kui hakkavad carryma siis jäävad champe huntima mitte pushima.

 

Mida ma tihedalt näen on, see et ei märgata ohtu midlaneri level kolmes. Alati kui ma level kolm saan roamin botti ning üldjuhul saan teamile vähemalt ühe killi, tihti peale kolm kuna vastaste jungler täpselt nii ajastab end. Aga sellega kaasneb see, et kui burnid oma summonerid ning pead recallima ilma, et oleksid teamile ühtegi killi saanud, siis on su enda lane koheselt kaotatud(xp + gold loss).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi oskab aidata?

 

Nimelt mure selles, et tahtsin oma smurf kasutajaga eunes sisse logida ja tahab et ma nime muudaksin kui olen sisse loginud, tavaliselt tuleb see siis kui keegi kasutab su nime vist? Kuid läksin siis lolkingi ja seal näitab ikka minu kasutaja, kasutaja ise on lv2 ja 11 kuud pole mängitud.

 

Võibolla asi selles, et login sisse vale kasutajaga, mingi mille olen unustanud.. Aga et seda kontrollida, kas saaks mingi loli kasutajaga kuhugi sisse logida, mingile lehele, kus näeks match history vms?

 

Loodan et saite aru mida ma mõtlesin :D :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi oskab aidata?

 

Nimelt mure selles, et tahtsin oma smurf kasutajaga eunes sisse logida ja tahab et ma nime muudaksin kui olen sisse loginud, tavaliselt tuleb see siis kui keegi kasutab su nime vist? Kuid läksin siis lolkingi ja seal näitab ikka minu kasutaja, kasutaja ise on lv2 ja 11 kuud pole mängitud.

 

Võibolla asi selles, et login sisse vale kasutajaga, mingi mille olen unustanud.. Aga et seda kontrollida, kas saaks mingi loli kasutajaga kuhugi sisse logida, mingile lehele, kus näeks match history vms?

 

Loodan et saite aru mida ma mõtlesin :D :D

 

kasutajanimi oli lihtsalt aegunud ning vahepeal tehti cleanupi, millega sinu vana nimi vabanes.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sain curse voice koodi, tahaks mingit skini ka saada

 

mul see juba suht kaua aega, probleem on selles, et kellegil teisel seda pole, niiet erilist mõtet see endast ei kujuta. Va baron/drake timers, ja ultid.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kasutajanimi oli lihtsalt aegunud ning vahepeal tehti cleanupi, millega sinu vana nimi vabanes.

Aga kui ma nüüd uue kasutaja teeksin ja kasutan seda nime, kas siis ta laseks või seda nime peab ostma?

 

Küsin sp kuna prgu pole kodus, aga kui saab siis tean ette ära teha kasutaja.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4 win spree rank, 22/8 vayne op, tristanaga oli mingi eriti close 17/11 win ka, 1-2 mängu veel siis gold promod :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.