Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tsüklit polegi pannud.

 

Tuli välja, et see relv oli makett ja tüüp sai 4 kuud tingimisi karistuse 2 aastase katseajaga avaliku korra raske rikkumise eest. Ei kujuta ette mida ta siis rikkus täpselt mängupüssiga väljas mängides.

 

Sain oma jootejaama ka kätte ja tegin ühe oma e-sigarettidest korda. Teist kavatsen veidi modida kui viitsin.

 

Korpus on ka ära tellitud ja homme peaks kätte saama.

 

Töölt võtan selle nädala vabaks, et puhata ja mängida.

 

Nädalaga mille puhkamiseks võtan proovin oma botivägi käima saada uuesti. Plaan on 10 vmi kus on 10 rsi botti ja 10 wowi botti. Kui see toimiks kuu aega siis oleks kuu sissetulek. 2-3k euri.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Korpusega oli see jama, et e-poes kus telliti oli smartposti variandis arvestatud väikse automaadiga ja sinna ei mahtunud ära see. Pidi 1.10€ juurde saatma, et suurega saata ja täna peaks siis see lõpuks kohale jõudma.

 

Müüsin maha oma 3333 santa hatti 110 euriga ja maksin ära vennale eelmine nädalavahetus tekkinud võla ~80 euri.

 

Võtsin 400 euri ülemuselt avanssi ja käisin sõbraga tallinnas, ning ostsin omale 97a Honda Civicu. Auto eest maksin 310 euri ning kohe kirjutasime auto ka minu nimele.

Autol on olemas kehtiv üv kuni 03.2015 ja kindlustus. Saab vähemalt vajadusel liikuda jälle. Jube tüütu oli koguaeg sõpru tüüdata kui sõita vaja.

 

Autol on kõvad roosteprobleemid nagu neil ikka on. Kui järgmise ülevaatuseni ära pole surnud on minu jaoks oma eesmärgi ta mitmekordselt täitnud.

 

Paar päeva tagasi jõudis ka kohale s3 uus ekraani klaas mille täna ära vahetasin. Tegin youtubes õpetuse järgi ja minu jaoks jäi tulemus rahuldav.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin siin vahepeal oma auto kohta teema: http://vahvel.net/showthread.php?174206-Honda-Civic-1-4-66kw-1997

 

Ladusin vahepeal oma arvuti uude korpusesse ära, seest näeb välja hetkel selline:

 

[spoiler=Seest]ubmRxNd.jpg

 

 

[spoiler=Vana korpus, uut ka tagant näha]ev0uEIn.jpg

 

 

Väike pilt lauast ka kui esimese lakikihi all oli:

 

[spoiler=Laud]FrlYYIU.jpg

 

 

Kahjuks küll töö käigus unustasin pilte teha mida lubasin.

 

Hetkel toas pime kuna pirn läbi läinud, aga proovin lähisajal oma keskkonnast kus oma korda tehtud laua ja uue korpusega päevi veedan pildi panna.

 

Kahjuks bottidega kaugele ei jõudnud. Ruuni botid mis panin said kohe banni ja wowi bottidel sai gametime läbi ning ostsin nende enda teenitud kulla eest uued gametimed neile. Raha lihtsalt pole hetkel, et rohkem panna. Wowis jookseb hetkel 3tk.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kadestan, et endal pole viitsimist päevast päeva niimoodi pingutada-tegeleda, et eesmärkideni jõuda. Kindlasti üks lemmikteemasid vahvlis. Kuigi sul väga palju ei kommenteerita, siis ikka kirjuta hoolega. Ega üsna keeruline on sinu eluolu kommenteerida. Aga nagu näha siis teemal vaatajaid on omajagu. Kindlasti anna rahvale teada, mis huvitavat toimub ja ära kirjutamist unarusse jäta ainult sellepärast, et su teemal kommentaare vähe liigub.

Edu!


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Loen seda igapäev, sest see on huvitav. Jätka sellega, Ken!

 

Tänud, eks ikka jätkan.

 

Kadestan, et endal pole viitsimist päevast päeva niimoodi pingutada-tegeleda, et eesmärkideni jõuda. Kindlasti üks lemmikteemasid vahvlis. Kuigi sul väga palju ei kommenteerita, siis ikka kirjuta hoolega. Ega üsna keeruline on sinu eluolu kommenteerida. Aga nagu näha siis teemal vaatajaid on omajagu. Kindlasti anna rahvale teada, mis huvitavat toimub ja ära kirjutamist unarusse jäta ainult sellepärast, et su teemal kommentaare vähe liigub.

Edu!

 

Eks ma kirjutan seda enda jaoks ka nagu päevikut. Kui ma tean, et sajad inimesed vaatavad mida ma teen, siis on ka rohkem motivatsiooni häid asju teha.

 

Praegused plaanid siis:

 

Auto ostuks võtsin avanssi ülemuselt, aga kuna tal ei olnud anda eelmine nädal võtsin vanaonu käest laenu selle 400 euri kuni homseni. Homme kui saan selle kätte, lähen tartu ja viin raha onule ära.

 

Pühapäeval on mul sünnipäev ja saan 22. Sünnipäeva kavatsen ära pidada laupäeval. Eks veidi loodan, et onu viskab sünnipäeval puhul veidi pappi, kuna endal seisud suht kehvad rahadega.

 

Tuli mulle ka selline pakkumine, et võtan tüdruku venna töökoha üle, kuna ta läheb soome. Hetkel olen mitteametlikult tööl ja palk on 500 euri kuus, tolle koha peale saaks ametlikult ja palk oleks juba katseajal 500€-600€, muidu ~780€ ringis. Katseaeg pidi olema umbes 4 kuud. Kui selle koha võtaks oleks ma juba täitsa normaalne ühiskonna liige. Maksumaksja ja puha.

 

Kui lähen ametlikule tööle tuleb palk enda arvele ja kohtutäitur võtab ära kõik mis üle miinimumi.

Niisiis kätte jääks iga kuu 350€ aga trahvid oleks järgmise aasta alguseks makstud.

 

Esmaspäeval lähen vaatama kuidas seal asjad on.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud, eks ikka jätkan.

 

 

 

Eks ma kirjutan seda enda jaoks ka nagu päevikut. Kui ma tean, et sajad inimesed vaatavad mida ma teen, siis on ka rohkem motivatsiooni häid asju teha.

 

Praegused plaanid siis:

 

Auto ostuks võtsin avanssi ülemuselt, aga kuna tal ei olnud anda eelmine nädal võtsin vanaonu käest laenu selle 400 euri kuni homseni. Homme kui saan selle kätte, lähen tartu ja viin raha onule ära.

 

Pühapäeval on mul sünnipäev ja saan 22. Sünnipäeva kavatsen ära pidada laupäeval. Eks veidi loodan, et onu viskab sünnipäeval puhul veidi pappi, kuna endal seisud suht kehvad rahadega.

 

Tuli mulle ka selline pakkumine, et võtan tüdruku venna töökoha üle, kuna ta läheb soome. Hetkel olen mitteametlikult tööl ja palk on 500 euri kuus, tolle koha peale saaks ametlikult ja palk oleks juba katseajal 500€-600€, muidu ~780€ ringis. Katseaeg pidi olema umbes 4 kuud. Kui selle koha võtaks oleks ma juba täitsa normaalne ühiskonna liige. Maksumaksja ja puha.

 

Kui lähen ametlikule tööle tuleb palk enda arvele ja kohtutäitur võtab ära kõik mis üle miinimumi.

Niisiis kätte jääks iga kuu 350€ aga trahvid oleks järgmise aasta alguseks makstud.

 

Esmaspäeval lähen vaatama kuidas seal asjad on.

Keegi ei keela sul sulas välja võtta palka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi ei keela sul sulas välja võtta palka.

 

Ükski korralik firma ei maksa sulle palka sulas. Niinimetatud ''ümbripalk'' tähendab mustalt maksmist ja on tänapäeval keelatud. Töötajale tähendab see maksude vältimist ja tööandale rahapesu.

 

Ma ei väida, et seda ei tehta, vaid väidan, et see keelatud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ükski korralik firma ei maksa sulle palka sulas. Niinimetatud ''ümbripalk'' tähendab mustalt maksmist ja on tänapäeval keelatud. Töötajale tähendab see maksude vältimist ja tööandale rahapesu.

 

Ma ei väida, et seda ei tehta, vaid väidan, et see keelatud.

Keegi pole rääkinudki mingist ümbrikupalgast. Jutt käib lihtsalt sulas palga välja võtmisest. Kui sa tahad, siis peab ettevõte sulle peopeale laduma papi, mitte panka kandma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi pole rääkinudki mingist ümbrikupalgast. Jutt käib lihtsalt sulas palga välja võtmisest. Kui sa tahad, siis peab ettevõte sulle peopeale laduma papi, mitte panka kandma.

 

Tööandja väljastab sulle palga sularahas, kuid sa oled ametlikult tööl st. sul on sissetulek. See tähendab, et kohtutäiturile pead niikuinii tasuma. Ega kohtutäiturile pea võlgu maksma ainult siis, kui raha laekub kontole.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olen kuulnud, et saab ka kellegi teise arvele kanda kui endal arvet pole vms, aga võtaks juba kätte ja maksaks trahvid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tööandja väljastab sulle palga sularahas, kuid sa oled ametlikult tööl st. sul on sissetulek. See tähendab, et kohtutäiturile pead niikuinii tasuma. Ega kohtutäiturile pea võlgu maksma ainult siis, kui raha laekub kontole.

No suht loogiline ju. Aga see kui sa sulas välja võtad, sellega võidad kuu/kaks. Oleneb kui kiirelt kohtutäitur jaole saab.

Ma ei saa aru, mis imeinimesed siin on, et selliste asjadega lagedale tulevad.

 

On võimalus ka enne palgapäeva uues pangas konto avada ning lasta sinna kanda, siis võtab jälle kohtutäituril aega enne kui jaole saab jne. Aga no muidugi imelik oleks tööandja juures iga kuu pangakontot muutmas käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No suht loogiline ju. Aga see kui sa sulas välja võtad, sellega võidad kuu/kaks. Oleneb kui kiirelt kohtutäitur jaole saab.

Ma ei saa aru, mis imeinimesed siin on, et selliste asjadega lagedale tulevad.

 

On võimalus ka enne palgapäeva uues pangas konto avada ning lasta sinna kanda, siis võtab jälle kohtutäituril aega enne kui jaole saab jne. Aga no muidugi imelik oleks tööandja juures iga kuu pangakontot muutmas käia.

 

Mõttetu nii teha, pigem proovida võlad tasuda kiiremas korras, et vältida probleeme ning elada lihtsamalt.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi pole rääkinudki mingist ümbrikupalgast. Jutt käib lihtsalt sulas palga välja võtmisest. Kui sa tahad, siis peab ettevõte sulle peopeale laduma papi, mitte panka kandma.

 

Kusjuures pean tõdema, et sul on õigus, rääkisin täna enda raamatupidajaga, kui leiad kooskõla firmaga, siis nad võivad maksta sulle sularahas.

 

 

Aga ma soovitan ka võlad maksta kiiresti, sest nigunii pead kunagi tasuma, seega mida kiiremini, seda parem.

 

Teine asi on muidugi selles, et kui kohtutäitur võtab enamus palgast ja endaga reaalselt selle miinimumiga hakkama ei saa, siis ei ole ju eriti muud valikud kui nifferdada seda raha natuke rohkem välja.

 

Aga ikkagist, kui suudad selle rahaga kuidagi hakkama saada, siis pigem kannata see aeg ja hiljem ei ole muresid rohkem sellega.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu nii teha, pigem proovida võlad tasuda kiiremas korras, et vältida probleeme ning elada lihtsamalt.

Kui sul enda elamine on siis sa ei ela miinimum palgaga mitte mingi nipiga ära.

Kui väljaostetud on korter, siis jah, aga kui üürikas on, siis kohe kindlasti mitte.

 

Sa võid ju kohe selle võla ka ära maksta paari kuuga kogu palga eest, aga mis su enda elust järgi jääb.

 

Arvestades seda kuidas riik sind nu**ib, siis ma paneks sajaga vastu. Oleks veel mingid kiirlaenu asjad, siis ma annaks kohe kohtusse ning jebiks maksimaalse aja, nii et lõpuks kustutataks ära üldse. 5 aastat oli vist see periood.

 

Trahvide kohapealt nagu eriti ütlemist ei saa olla, aga kiirlaenude kohapealt saad sajaga näkku nu**ida firmadele. Lõpuks lepivad su originaalse võetud summaga või siis lõpetavad üldse asja ära, kuna neile tegelt kohtus käimised eriti ei meeldi. Teavad väga hästi, et lepingud jumala vigased. Teistelt inimestelt ja meediast näiteid olemas küll.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul enda elamine on siis sa ei ela miinimum palgaga mitte mingi nipiga ära.

Kui väljaostetud on korter, siis jah, aga kui üürikas on, siis kohe kindlasti mitte.

 

Sa võid ju kohe selle võla ka ära maksta paari kuuga kogu palga eest, aga mis su enda elust järgi jääb.

 

Arvestades seda kuidas riik sind nu**ib, siis ma paneks sajaga vastu. Oleks veel mingid kiirlaenu asjad, siis ma annaks kohe kohtusse ning jebiks maksimaalse aja, nii et lõpuks kustutataks ära üldse. 5 aastat oli vist see periood.

 

Trahvide kohapealt nagu eriti ütlemist ei saa olla, aga kiirlaenude kohapealt saad sajaga näkku nu**ida firmadele. Lõpuks lepivad su originaalse võetud summaga või siis lõpetavad üldse asja ära, kuna neile tegelt kohtus käimised eriti ei meeldi. Teavad väga hästi, et lepingud jumala vigased. Teistelt inimestelt ja meediast näiteid olemas küll.

 

Ega jah see on küll paras nali 350 euroga elamine(kui pole endal pinda), riigi poolt ka määratud miinimum. Aga mida sa teed kui meie riigil pole organiseeritud need asjad paremini.

 

Miks sa nimetad enda lollust riigi nu**imiseks? Kes käskis sul võtta kiirlaene ja igast pahna veel? Kiirlaenud on saatana hiirelõks, kui sa õigel ajal ei maksa ära raha. Kohtusse kaebamine pole mingi variant, egas nii pole et võtad endale laene ja siis istud nagu strauss pea liivas. Sellisel juhul sa satud musta nimekirja ja enam sa laene ei saa oma elu jooksul ja ongi kõik. Sinu laen kustutakse küll 5a pärast, aga riik hakkab su arvelt jahtima igat senti kui vaja ja tööle minnes suure palga saamisel jätab sulle miinimumi kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sa nimetad enda lollust riigi nu**imiseks? Kes käskis sul võtta kiirlaene ja igast pahna veel? Kiirlaenud on saatana hiirelõks, kui sa õigel ajal ei maksa ära raha. Kohtusse kaebamine pole mingi variant, egas nii pole et võtad endale laene ja siis istud nagu strauss pea liivas. Sellisel juhul sa satud musta nimekirja ja enam sa laene ei saa oma elu jooksul ja ongi kõik. Sinu laen kustutakse küll 5a pärast, aga riik hakkab su arvelt jahtima igat senti kui vaja ja tööle minnes suure palga saamisel jätab sulle miinimumi kätte.

 

Parandan, herr Keni jutu järgi polnud need mitte saatanast kiirlaenud, vaid kohtutäituri poolt määratud trahvimenetlused, mida ta on pika aja jooksul endale lihtsalt kokku korjanud. Eks me kõik oleme ju noored olnud ja pahandusi teinud, mõni lihtsalt veidi (või palju) rohkem kui meie :)

 

Kiidusõnad päeviku pidajale, et viitsis ennast ette võtta!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul on ja trahvid kuhjunud, ning trahvide aegumise aeg on 4 aastat. Võiksin ka ju selle aja ära oodata ja maksta kõvasti vähem neid, aga ausaltöeldes, ei viitsi enam.

 

Räägin nüüd vähe oma nädalavahetusest.

 

Reedel sõitsin tartu poole ja võtsin haagelt peale 2 hääletajat. Pakkusid mulle variandi, et käiks tartus ühes kohas ära ja sõidaks haagele tagasi kütteraha eest(haage-tartu on umbes 8km). Olin nõus ja käisime tartus ära. Seal tuli välja, et lähevad lõunaka juures ikka maha ja viskasid 10 euri kütterahaks.

 

Otsustasin, et kuna kütust on käiks juba korra ringi elvas eksi juures ka ära. Tõin sealt ära oma dokumendid ja mõned muud asjad. Polnud teda 8 kuud näinud. Päris kurb oli ausaltöeldes.

 

Õhtul läksin siis onu juurde, ja leppisime kokku, et ma ei hakka ülemuselt hetkel raha võtma kuna plaan teist kohta vaatama minna ja arvatavasti tööle minna sinna, et maksan talle lihtsalt veidi hiljem. Andis mulle veel 10 liitrit kütust ja 50 euri juurde.

 

Laupäeval tulin viljandi tagasi ja hakkasin jooma. Õhtu sai veedetus klubi tähes, kus tuttav pidas enda sünnipäeva pidu. Rahvast oli vähe, aga tümm oli hea.

Pühapäeval oli juba päris ränk pohmell, võtsin peaparanduseks veel 1.5l ginni ja magasin terve päeva maha. Nädalavahetusega raiskasin 125 eur.

 

Esmaspäeval ei jõudnudki tööd vaatama kuna ikka veel oli suht kehva olla. Veetsin päeva tüdrukuga voodis.

 

Täna käisin kohal ära ja näidati umbes mis kus on. Homme saan juba ise kätt proovida.

 

Võlgu siis hetkel onule 400 ja vennale umbes 30. Arvetega on see kuu korras.

 

Enne jaanipäeva ma ei kavatse midagi võtta.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võib küsida, et kes see eks sul elvas on? Lihtsalt ise olen Elva inimene suht ja äkki on ühine tuttav või midagi:)

Aga edu!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Stella ...

Muudetud liikme Genka'i poolt
eemaldasin perenime

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah see on küll paras nali 350 euroga elamine(kui pole endal pinda), riigi poolt ka määratud miinimum. Aga mida sa teed kui meie riigil pole organiseeritud need asjad paremini.

 

Miks sa nimetad enda lollust riigi nu**imiseks? Kes käskis sul võtta kiirlaene ja igast pahna veel? Kiirlaenud on saatana hiirelõks, kui sa õigel ajal ei maksa ära raha. Kohtusse kaebamine pole mingi variant, egas nii pole et võtad endale laene ja siis istud nagu strauss pea liivas. Sellisel juhul sa satud musta nimekirja ja enam sa laene ei saa oma elu jooksul ja ongi kõik. Sinu laen kustutakse küll 5a pärast, aga riik hakkab su arvelt jahtima igat senti kui vaja ja tööle minnes suure palga saamisel jätab sulle miinimumi kätte.

Siiski nii need asjad ei käi.

Miks peaks riik taga hakkama ajama erafirmast võetud teenust? Ei lähe sa kuskile "musta" nimekirja. Ära kujuta ette. Sa ei saa enda postituses ikka absoluutselt aru kuidas asjad toimivad. Võiks veidi ikka lugeda selle kohapealt enne.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.