Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei ainult seda seriaali vahtinud, vaatame vist kõik osad ära ülehomseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Neljas hooaeg hetkel käsil.

 

Muidu närvivalu on hakanud vaikselt järele andma, aga asemele on tulnud köha ja nohu. Selline tunne, et ei saagi kunagi terveks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal terveks saanud ja käisin täna arsti juures, kes lõpetas ära mul sinise lehe. Peale seda käisin ära töö juures ja lõpetasin lepingu ära.

 

Haigusraha ja lõpparve peaks saam akätte ülehomme.

 

Arsti juures käies lasin pana kinni ka omale aja psühhiaatri juurde. Eluisu on lihtsalt otsas ja äkki oskab kuidagi aidata.

 

Vahepeal soetasin ka ühe katkise klaasiga LG Optimus G telefoni 35 euro eest mille kavatsen korda teha, ning sellega asendada enda olemasoleva HTC One X telefoni.

 

Olen ka vahepeal vaikselt arendanud oma pokkerisaiti. Vast saan kuu ajaga valmis.

 

Hetkel saab uudistada aadressil : http://80.235.37.102/

 

Kuna tüdrukul voodiraam andis alla on plaanis ka see ise ehitada. Kui ehitamiseks läheb siis teen vast selle kohta eraldi teema.

 

 

Postkastist leidsin ka kohtulahendi oma Audi kohta mis üle lasti. 3 osalist on sunnitud hüvitama mulle 200 eurot näkku. Maksetähtaeg on 01.03.2015. Lisaks said 2 neist ka 355 eurot trahvi ning 1 sai 60 tundi üldkasulikku tööd. Kui Ettenähtud tähtajaks pole kohustused täidetud läheb asi uuesti käima ja karistused suurendatakse.

 

Tüdruku vend kes soomes töötab mainis, et tal 2 venda läksid minema sealt. Võibolla saan sinna. Eks kui ta tagasi tuleb saab teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ei saa aru miks sa lampi ostad mingeid tahvelarvuteid ja telefone, kui endal piisavalt muid kohti mida lappida...

 

Inimestele ma võlgu pole, ainult riigile ja kindlustusele. Kindlustusega olen sõlminud maksegraafiku, riigiga tegelen tasapisi kuidas jaksan, kohtutäituritega kokkulepet sõlmida ei õnnestunud.

 

Optimus G telefon on parem kui mu praegune telefon. Remondin selle ära ja kokku läinud alla 60 euro, enda telefoni eest saan 100. Asi on siinkohal kasumlik.

 

Tahvelarvuti oli 20 eurone väljaminek, et tööl igav poleks. Ei näe probleemi.

 

Mis oleks siis sinu soovitus? Kogu raha mis kuskilt tuleb riigile anda ja ise näppu imeda? Konstruktiivne kritisism on teretulnud, niisama kritiseerimine aga mitte.

 

Läptop tahvli ostsin kuna ei istu koguaeg kodus ning mujal tahaks ka internetti kasutada. Saan tegeleda enda saidi ja muude asjadega. Osa sissetulekust tuleb ka bondide müügist mida ilma arvutita teha ei saaks.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vahetasin oma lauaarvuti ära Asus N56VV sülearvuti vastu.

 

Võtsin oma lauaarvutist välja ssd ketta ja sain peale 75 eur.

Läptopiga sain kaasa bluetooth hiire.

 

Näitajad:

 

CPU : Intel i7-3630QM

RAM : 8GB DDR3-1600 (Laiendatav kuni 16GB)

HDD : 750GB HDD 7200 RPM

GPU: NVIDIA® GeForce® GT 750M 4GB DDR3 VRAM

Ekraan: 15.6' Full-HD (1920x1080) Anti-glare Extra Wide View

Kaal: 2.7 kg

Aku: 6Cells 5200 mAh 56 Whrs

 

 

Sain antidepressante ja nüüd esimene päev võtan neid. Juba tundub, et elu polegi nii kole.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vana oled?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei ole midagi väga juhtunud, võtan antidepressante, tujud käivad seinast seina.

 

Sain ühe tööpakkumise, Tallinnas rehvivahetus. 4 eur tund kätte ja elamine. Hooajatöö.

 

Kui nüüd naise vennaga soome ei saa siis vast lähen sinna kuna viljandist tahaks minema saada.

 

Vaikselt olen enda pokkerisaiti ka arendanud. Praegu proovin selgeks saada kuidas AJAX töötab, et reaalajas infot edastada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole midagi väga juhtunud, võtan antidepressante, tujud käivad seinast seina.

 

Sain ühe tööpakkumise, Tallinnas rehvivahetus. 4 eur tund kätte ja elamine. Hooajatöö.

 

Kui nüüd naise vennaga soome ei saa siis vast lähen sinna kuna viljandist tahaks minema saada.

 

Vaikselt olen enda pokkerisaiti ka arendanud. Praegu proovin selgeks saada kuidas AJAX töötab, et reaalajas infot edastada.

 

http://80.235.37.102/ see ei tööta enam vist. Kuskilt vaadata ka saab? Props sulle selle teema õppimise eest, ise olen ka juba pikemat aega tegelenud JS-iga/õppinud JS-i.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
http://80.235.37.102/ see ei tööta enam vist. Kuskilt vaadata ka saab? Props sulle selle teema õppimise eest, ise olen ka juba pikemat aega tegelenud JS-iga/õppinud JS-i.

 

Ma kolisin hetkel tüdruku juurde ja hetkel on pordid kinni ja ei saa ruuterile ka ligi, kindlasti teen mingiaeg uuesti kättesaadavaks, kuna vaja testida erinevate resolutsiooonidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loe paar lehte tagasi mis tal plaanis teha ja siis taipad ka ehk


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ehitasin kah ühe vanaaegses stiilis talumehe voodiraami.

See enne liivapritsi tehtud pilt: http://postimg.org/image/8dw4muzv1/

 

Tore näha, et eestis on ettevõtlikke inimesi kes suudavad ise ka midagi valmis ehitada. Ilus töö.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tüdruku vennaga soome ei saanud ja see tähendab, et võtan rehvivahetuse töö vastu. Elama hakkan hotellitoas ülemuse pojaga. Palk 4 eur tund kätte ja lõuna saan ka tasuta.

Esmaspäevast alustan. Saab minust ka vähemalt detsembri alguseni Tallinnlane. Eks siis aeg näitab mis edasi saama hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.