Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Raaske tunnistada aga olin nõrk ja tegin eile ikka ühe suitsu.

Plaan jääb ikka samaks ja loodan, et rohkem nõrkusehoogusid ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Raaske tunnistada aga olin nõrk ja tegin eile ikka ühe suitsu.

Plaan jääb ikka samaks ja loodan, et rohkem nõrkusehoogusid ei tule.

Kui sa ühe suitsu tegid siis sa ilmselt pakki ei ostnud vaid küsisid kellegilt? Vähemalt ei raiskand raha suitsupaki peale. Võid sõpradele öelda, et nad ei annaks sulle suitsu isegi siis kui sa küsid. ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav lugeda, jaksu edasipidiseks, kuid kus sa niimoodi programmeerima õppisid? Ja kas mitte WoW'is ei lähe natuke kõvemat arvutit vaja kui sul see algeline arvuti oli 2gb ramiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kui sa ühe suitsu tegid siis sa ilmselt pakki ei ostnud vaid küsisid kellegilt? Vähemalt ei raiskand raha suitsupaki peale. Võid sõpradele öelda, et nad ei annaks sulle suitsu isegi siis kui sa küsid. ;D

 

Suitsu saan ikka kui vaja on, ise pean tugev olema lihtsalt. Siiani edukalt edasi hakkama saanud.

 

Huvitav lugeda, jaksu edasipidiseks, kuid kus sa niimoodi programmeerima õppisid? Ja kas mitte WoW'is ei lähe natuke kõvemat arvutit vaja kui sul see algeline arvuti oli 2gb ramiga?

 

Programeerimist või no skriptimist õpin nii nagu vaja. Üldiselt vaatan mida teised teinud on, muudan seda oma vajadustele vastavaks ja hiljem tuleb juba iseenesest.

 

Wow jookseb 2gb rami ja int graafika peal ära küll niipalju kui 1 bottimiseks vaja. Et rohkem panna on juba paremat vaja jah. Hetkel see 2 tuumaline prose mis on üle 3 ikka välja ei vea.

 

Edit: No persse tegin jälle pool tobi. Mõtlesin million vabandust ka välja et suitsusõltuvus pea sama hull kui heroiini oma ja mida veel aga tegelt olen nõrk lihtsalt. No see ei tapa mind vähemalt nii kiiresti ära kui alko. Waah.

 

Testin hetkel oldschool rsis merchi scripti, vb panen ühe ikkagi 07 tootma kui töötab normaalselt.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Päris palju suisu teinud juba :( Harjumuse vägi on suur. Selle tarbeks tellisin ikka e-sigareti ära vb ikka saan sellest abi.

 

Võtsin siis dealextremest 10 ce4 atomizerit ja 2 h2 atomizerit, 2 akut ja 2 laadijat. Kokku 30 eur.

 

07 bot teeb umbes 200k tunnis minu settingutega, olen rahul.

 

Wowi botid töötavad edukalt. E: Sai kell 22:45 72 tunnise bani üks :(

 

E: Ja juba käisin poes suitsupaki järel.

 

Sain ka diili monitori ostu jaoks. Kasutasin muidu 17 tollist crt monitori 1280x1024 resoga. Nüüd on tulemas 21.5 tolline LG lcd monitor 1920x1080 resoga, mille soetasin 45 euro eest :D

 

Et ma ka ise ära ei unustaks siis väike plaan on veel töötukassas ennast töötuna kirja panna, ning koolitustel käima hakata.

Üks väike äriplaan on veel tegelikult. Pean vaatama kuskohast leian rahastuse :)

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Monitor tundub asjatu kulutusena atm. Ja kurat jäta see suits maha, ürita leida endale mingi teine harjumus selle asemel. Kindlasti mitte rämpstoit, aga otsi netist soovitatakse erinevaid asju.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Monitor tundub asjatu kulutusena atm. Ja kurat jäta see suits maha, ürita leida endale mingi teine harjumus selle asemel. Kindlasti mitte rämpstoit, aga otsi netist soovitatakse erinevaid asju.

 

Sp e-sigareti tellisigi, et suitsetamisest lahti saada.

 

Monitori koha pealt niipalju, et produktiivsus tõuseb kuna on mugavam töötada. Pildi erinevus ka öö ja päev lausa lust on vaadata :D

 

Oldschoolis panin teise boti santa hatte merchima. Plaan kooguda kokku 10k neid mis oleks väärt 300m+. Teen selle koha pealt päeviku ka õigesse alafoorumisse.

 

Edit: http://vahvel.net/showthread.php?171574-Genka-tee-10000-sant-hatini&p=2404680#post2404680

 

Hetkel prose pudelikael, muidu tahaks botfami kasvatada.

 

Hetkel 2 wowi botti ja 2 ruuni botti. 1 wowi bot kuni reede õhtuni banned. 1 ruuni bot merchib santasid ja kogub niisama teine toodab raha natukene :)

 

Kahju, et mängida ei viitsi ammu enam lõbu pärast.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niipalju kui ma kuulnud olen siis e-sigar küll kellegil pole aidanud suitsetamist maha jätta. See põhimõtteliselt sama asi kui keegi ütleb, et ''Ma jätsin suitsetamise maha, nüüd teen tupsu.'' Ise jätsin suitsetamise maha ja pole üle kuu aja teinud, vahepeal on selline idee, et tahaks teha aga siis ikka mõtlen, et pole vaja. Minu arvamus kogueag olnud, et kui väga tahad siis suudad ka maha jätta. Aga eks palju edu sulle siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Niipalju kui ma kuulnud olen siis e-sigar küll kellegil pole aidanud suitsetamist maha jätta. See põhimõtteliselt sama asi kui keegi ütleb, et ''Ma jätsin suitsetamise maha, nüüd teen tupsu.'' Ise jätsin suitsetamise maha ja pole üle kuu aja teinud, vahepeal on selline idee, et tahaks teha aga siis ikka mõtlen, et pole vaja. Minu arvamus kogueag olnud, et kui väga tahad siis suudad ka maha jätta. Aga eks palju edu sulle siiski.

 

No eeks näha ole.

 

Wowi bot sai bänni teine perma. Esimene saab täna maha bani. Rsi botid vähemalt toodavad midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole siia ammu kirjutanud.

 

Kuna ruuni botid hetkel töötavad ülistabiilselt otsustasin, et neid juurde vaja.

 

See tekitab selle probleemi, et arvuti on lahja. Selle probleemi otsustasin lahendada niimoodi, et laenan 250 euri tuttavalt.

 

Selle eest ostan siis: i5-2500k (130€) HD6950 (85-100€) FSP Aurum S 600W toite(50€)

 

Natukene pean oma taskust juurde panema ja pole hullu. Videokaardi ostan kuna see teenib virtuaalraha kaevandades ennast 1-2 kuuga tasa. Arvatavasti hakkan dogecoine kaevama tollega.

 

Ostan ka sõbralt 35 euriga 91+ runecraftinguga kasutaja kellele kavatsen runnerid panna. Prognoosi kohaselt teenib too acc enast tagasi alla 3 päeva.

 

Võlgu olen siiani 150€ oma väiksemale vennale aga temal on aega oodata seni kuni rahalised seisud paremad on jälle. Ise olen õpetanud talle bottimist ja ta on hea järje peal, sp aega ongi.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea, et proovid omadega toime tulla. Jälgin suure huviga kuidas ja mida. Isegi asutunud muutuste teele, kuid mul on nats teine teema rohkem psüholoogiline.

Huvitav, kas sa elektriarved maksad ikka kinni emal või pole mõelnudki sellest kuidas üks arvuti töötades 24/7 võib hea summa tekitada elektriarvele?

Mis aga puudutab 2500k üleminekule, siis mõistlikum oleks võtta FX 8320 + MF99X PRO(ei viitsi vaadata järele). Esiteks selle emaplaadiga saaks tulevikus ilusti crossfireit kasutada ja omades siis head jahutust panna sellele prosele kena OC peale.

FX 8320 pluss on see, et sellega saab palju rohkem käivitada botte võrreldes i5.

Kindlasti jätta videokaardi edasisiseks plaaniks ja võtta juba midagi kõvemat näiteks 7970 kui selleks raha jätkub.

Muudetud liikme Tundmatu_Isik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Väga hea, et proovid omadega toime tulla. Jälgin suure huviga kuidas ja mida. Isegi asutunud muutuste teele, kuid mul on nats teine teema rohkem psüholoogiline.

Huvitav, kas sa elektriarved maksad ikka kinni emal või pole mõelnudki sellest kuidas üks arvuti töötades 24/7 võib hea summa tekitada elektriarvele?

Mis aga puudutab 2500k üleminekule, siis mõistlikum oleks võtta FX 8320 + MF99X PRO(ei viitsi vaadata järele). Esiteks selle emaplaadiga saaks tulevikus ilusti crossfireit kasutada ja omades siis head jahutust panna sellele prosele kena OC peale.

FX 8320 pluss on see, et sellega saab palju rohkem käivitada botte võrreldes i5.

Kindlasti jätta videokaardi edasisiseks plaaniks ja võtta juba midagi kõvemat näiteks 7970 kui selleks raha jätkub.

 

Tegelikult varem või hiljem tahan omale S2011 süsteemi.

Hetkel asusin elama tüdruku juurde ja oma arved maksan ilusti kinni ikka. Paremaks seis läheb võtame eraldi korteri.

 

Ruunis 4 botti paugutab, 1 sai banni ja juba asendasin uuega. Maha sain müüa täna 30m 07, videokaardi vennal kus 15€ sain omale, ja athlon 64 prose mida alguses kasutasin 15€ eest.

Tüdruku emale andsin ka 20 euri elektri jaoks täna.

 

Hetkel pole häid diile leidnud ja jätan toite ja video hetkel ostmata. Tellisin 120 euri eest 20 teatud arvutijubinat mille kavatsen maha müüa 200-400 euro eest.

Eks näha ole kuidas õnnestub :)

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju kui ma kuulnud olen siis e-sigar küll kellegil pole aidanud suitsetamist maha jätta. See põhimõtteliselt sama asi kui keegi ütleb, et ''Ma jätsin suitsetamise maha, nüüd teen tupsu.'' Ise jätsin suitsetamise maha ja pole üle kuu aja teinud, vahepeal on selline idee, et tahaks teha aga siis ikka mõtlen, et pole vaja. Minu arvamus kogueag olnud, et kui väga tahad siis suudad ka maha jätta. Aga eks palju edu sulle siiski.

Ja e-sig selles mõttes 100x parem, kuna võhm ei vähene, mingit debiilset köhimist pole ja pole ka mingit jubedat haisu. Tavalist suitsu igatahes tõmmata ei saa ja ei kannata selle haisu ka mitte. E-sigi tõmmanud mingi aasta.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Osta endale see prose ära...

Oled juba piisavalt aega kulutanud selle otsimise peale aga tulutult, oleks võinud kohe alguses prose osta ning praeguseks oleks botid juba selle kõik tagasi teeninud :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Osta endale see prose ära...

Oled juba piisavalt aega kulutanud selle otsimise peale aga tulutult, oleks võinud kohe alguses prose osta ning praeguseks oleks botid juba selle kõik tagasi teeninud :D

 

Hetkel moneybookersis 250€ kinni, leidsin ühe s2011 6 tuumalise i7 millest väga paremat pole hetkel võimalik saada 270 eest. loodan et saan kiiresti raha kätte ja ära osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuidas muidu tulevikus kavatsed raha teenima hakata? On mõni töö hetkel silmapiiril? Egas sa nii igavesti nokitsema jääda ei saa.

 

Ettevõtlus. Saab küll nokitseda.

 

Iseeenesest miski pole raske kui ise vähe vaeva näha. Palgatööd jõuab terve elu teha, kuigi kõik väidavad sulle vastupidist.

 

Hetkel ma teen natuke ka palgatööd, et saada ressurssi investeerimiseks ja oma äride alustamiseks. Arvatavasti kõrben ka palju ja olen ka kõrbenud aga vigadest õpin juurde ja teen teinekord paremini.

 

Kirjutan siin oma elust nagu mina seda elan ja õigeks pean elada. Kui keegi kavatseb siin mulle õpetama hakata kuidas ma elama peaksin siis sulgen teema.

 

Kui on mõistlike küsimusi või soovitusi siis muidugi vaatan nad üle.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma lihtsalt küsisin, et mis tulevikuplaanid on. No offence.

 

Plaanid tulevad ja lähevad. Proovin siia üldiselt kirjutada aga kivisse raiutud pole miski.

 

I didn't take offence, lihtsalt kõik kohad on täis inimesi kes ütlevad mulle mida ma saan teha ja mida mitte. Mulle lihtsalt tundus, et su jutt tüürib sinnapoole nagu paljude teiste kes näevad maailma must-valgelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
vähe isiklikum küsimus

mis värvi trussikuid sa kannad?

 

Tumesiniseid boxereid, tahad saadan pildi sulle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vahepeal 4 päeva tööl käinud, sain esmaspäeval 100 euri palka. 50€ eest ostsin seasonic m12ii modular 520w toiteploki, 25 euriga toetasin tüdruku peret ja 25 euriga toetasin ema.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.