Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mees, selle joomise ja pidutsemise peaksid küll maha jätma, mõtle kui palju sul jääks raha alles. "Drinking is like borrowing happiness from tomorrow"

 

Lihtne öelda, kahjuks on pidutsemine ja joomine olnud väga suureks osaks minu elu kujundamisel. Alles viimane pool aastat olen asja enam-vähem rööpasse saanud. Nagu teemast näha olin 3 kuud päris kaine ja nüüd ikka väga lambist jooma ei kuku. Nädalavahetusel ei läinud asi mitte lambist nii hulluks vaid juba kainena teadsin, et selle raha joon maha. Tundub, et unustasin mainida siin, et mul oli pühapäeval sünnipäev ja tahtsingi laupäeval pidada.

 

Praegu takistab joomist juba ka see, et pohmakad on nii hullud, et ei lähe kaotsi 1 päev vaid 2-3 päeva. Igas tahes enne jaanipäeva ei tarbi midagi.Leian, et 1 kuu on normaalne vahe.

 

Jaanipäeval on plaanis pühajärvele minna.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stella Salaka

Maailm ikka väga väike. Ei tea teda isiklikult aga praegu ta mu sugulasega suhtes minuteada.(khmh..töllakas sugulane suht)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Maailm ikka väga väike. Ei tea teda isiklikult aga praegu ta mu sugulasega suhtes minuteada.(khmh..töllakas sugulane suht)

 

Kauri miski on. Pidi armukade ja natuke ülbe olema. Pakun, et enesekindlusest puudu veidi. Kui elvas käisin siis passis ka juures kui eksiga lobisesin. Tegi asja kohatumaks kui muidu juba oli aga ikka juhtub.

 

 

Käisin täna proovipäeval ära uues töökohas. Töö kaelamurdev pole, töötingimused on head ja asi ametlik.

 

Mulle sobib. Homme hommikul teeme töölepingu ära ja olen uues kohas tööl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Wowi botid töötavad? mida botid?

 

Pole mõnda aega juba töötanud kahjuks. Sain banni kõigiga.

 

Oma plaani 10tk käima saada pole ma ka maha matnud, aga kuna mul pole omal aega väga siis sain vennaga siin kokkuleppele, et paneme 2 peale botid. Tema valvab ja vaatab, et mängus sees asjad korras alati oleks ja teeb kasutajaid. Mina vaatan et tehniline pool korras oleks(vmid, vpnid, scriptid, stabiilsus, optimisatsioon jne..)

 

1 hetkel töötab, aga täna tahaks mõne veel raha teenima saada. Valmis on tegelt 6 kasutajat aga on jamamist.

 

Esimene tööpäev käidud ja saan ametlikult palka ~730€ kuus, see on see mis arvele tiksub ja millest kohtutäitur kõik peale miinimumi omale võtab. 7 kuud järelikult läheb maksmiseks. Nüüd viiendal saan alla miinimumi siis ei lähe maha midagi ja juulis on puhkus siis ka midagi erilist ei tule. Igastahes järgmise aasta märts peaks hakkama juba omale raha saama.

 

Nädalavahetusel töötan veidi ehitust kui saab, et mõni väike asi veel ära maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav blog.

Mis töökoha said? Mida tegema pead?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lihvija. Relakaga lihvin metalli pealt keevitused ilusaks. Firma toodab tööstuslikke miksreid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore, et said töökoha. Aga mis trahvid/võlad sul on? Lihtsalt huvitab.

No terve elu olen elanud päeva korraga tuleviku peale mõtlematta. ~1300 sain selle eest: http://www.sakala.ajaleht.ee/1518984/soge-paarutaja-tegi-politseinike-elu-lihtsaks

 

Nüüd see teema räägibki sellest kuidas üks pätt inimeseks üritab saada

See arvatavasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No juhtub elus igast asju ikka.

 

Laupäeva õhtul vastu pühapäeva kel 00:05 sõitsin enda väikese honda civicuga stop märgi tagant peateele ja mulle sõitis küljepealt sisse 30ndates aastates naisterahvas, 2007a sõiduautoga Seat Leon. Keegi õnneks vigastada ei saanud. Teisel autol oli tükkideks stange, esituled ja radikas lekkis. Minu autol sai löögi tagumise ratas. Tagusild on kõver nüüd ja pean vaatama kas remontimine on mõtekas.

 

Kuna mu load on kehtivuse kaotanud juba 2 aastat tagasi, arvan, et kindlustus nõuab remondiraha sisse minu käest. Aga eks loodan, et näevad, et mult midagi võtta pole ja ei hakka kohut käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dafaq, ennem võiksid load ja asjad korda ajada, kui sõitma hakkad. Aga noh mõistus pole enda teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Dafaq, ennem võiksid load ja asjad korda ajada, kui sõitma hakkad. Aga noh mõistus pole enda teha.

 

Load olid mul olemas, aga seaduse järgi ma neid uuendada ei saa kuna on maksmata liiklustrahv. Asi oli selles, et unustasin kunagi maksta 20 euri kiiruse ületamise eest. Sõitsin 30 alas 50nega, ei pannud märki tähele.

 

Sõidan oma autoga ringi palju tahan ja vastutangi ise selle eest. Ei näe, et ma oleks järsku palju ohtlikum liikluses, kuna mu lube ära ei uuendatud. Autokool ja riiklikud eksamid on siiski läbitud ja autoga ringi sõitnud juba 4 aastat.

 

Igalühel on muidugi enda arvamus.

 

Load saan ma tagasi alles 2 aasta pärast ametlikult. Sellepärast elu elamatta ei jää.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tundub, et oled suhteliselt suur sitamagnet.

 

Tundub nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub üsna tavaline külaossi päevik - alkohol, peod, segiroolid. Päeval paneb kipsi, õhtul pidu.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sõidan oma autoga ringi palju tahan ja vastutangi ise selle eest. Ei näe, et ma oleks järsku palju ohtlikum liikluses, kuna mu lube ära ei uuendatud. Autokool ja riiklikud eksamid on siiski läbitud ja autoga ringi sõitnud juba 4 aastat.

 

Igalühel on muidugi enda arvamus.

 

Load saan ma tagasi alles 2 aasta pärast ametlikult. Sellepärast elu elamatta ei jää.

No juhtub elus igast asju ikka.

 

Laupäeva õhtul vastu pühapäeva kel 00:05 sõitsin enda väikese honda civicuga stop märgi tagant peateele ja mulle sõitis küljepealt sisse 30ndates aastates naisterahvas, 2007a sõiduautoga Seat Leon. Keegi õnneks vigastada ei saanud. Teisel autol oli tükkideks stange, esituled ja radikas lekkis. Minu autol sai löögi tagumise ratas. Tagusild on kõver nüüd ja pean vaatama kas remontimine on mõtekas.

 

Kuna mu load on kehtivuse kaotanud juba 2 aastat tagasi, arvan, et kindlustus nõuab remondiraha sisse minu käest. Aga eks loodan, et näevad, et mult midagi võtta pole ja ei hakka kohut käima.

Tundub, et oled ikka ohtlik liikluses kui tuimalt sõidad peateele ja sulle keegi külje pealt sisse sõidab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tundub üsna tavaline külaossi päevik - alkohol, peod, segiroolid. Päeval paneb kipsi, õhtul pidu.

 

Olengi tavaline külaoss. Enda elu parandan iseenda jaoks, vabandama küll ei hakka. Elu on selline. Kui ma oma varasemast elust siia kirjutaksin saaksid küll vist infarkti.

 

Tundub, et oled ikka ohtlik liikluses kui tuimalt sõidad peateele ja sulle keegi külje pealt sisse sõidab.

 

Tegin valearvestuse, seda juhtub igal inimesel, lihtsalt alati ei lõpe see nii. Oleks 20 euri trahvi ära maksnud ja load ilusti uuendatud saanud oleks asi teistmoodi lõppenud?

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mismoodi on võimalik veetorni ristis stopi alt ette sõita. Pimedat panid w?

 

Teisest suunast jäi ka auto pidama inimesi üle tee laskma, läksin selle tagant. Väga loll manööver.

Eks enne sõitma minemist olin korralikult tüdrukuga tülli ka läinud ja sügavalt mõttesse vajunud, ning enne mõtlesin veel, et ei tohi nii olla muidu äkki panen matsu ka veel.

 

 

Igastahes täna oli palgapäev. Tunnid lähevad lukku kuu lõpus nii, et sain aint 104 euri palka eelmise kuu sees oleva 2,5 päeva eest.

100 saadan onule ära ja ongi raha läinud.

 

Laupäev ja pühapäev kavatsen teisel tööl olla ja siis esmaspäeval tagasilla ära tellida.

 

Reede:

Täna jalutas tänaval vastu naine kelle autoga kokku põrkasime. Oli sõbralik ja viha ei pea.

 

Tegin ka ära õigusabikindlustuse, maksab 15 euri kuus. Minu elustiili juures kulub marjaks ära.

 

Pean ka üle vaatama oma elukindlustuse.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Avarii tegemise ajal olin kaine. Audiga paarutasin ringi eelmine suvi. Siis oli küll jah nii, et kaanisin täis ja läksin sõitma, ning hommikul ei teadnud asjast midagi kui tuba mente täis oli. Mäletamist mööda andsin isegi võtmed eelmine õhtu ära, et sellist asja ei juhtuks.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal ainult tööd rüganud...

 

Plaan on siin omale üürida korter ja tüdrukuga sinna elama minna. Üür 180 euri kuu ja 2 toaline korralik mugavustega korter.

 

Vahepeal aga helistas mulle vanaonu, ning kurtis, et tema tervis halveneb ja tahab vist, et ma tartu tema juurde elama läheks.

 

Ei tea mis saab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.