Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HostMe.ee » Minecraft Hosting [7.99/GB]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ei lagga ja ega crashi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Crapey nagu varemgi teatatud on, siis meil on hetkel vastav paneel maas, millega saaksime küsimustele vastata. Täna saame paneeli uuesti töökorda ning vastame jälle.

Meie serverid ei lagga ega crashi iseenesest, seda põhjustab ikka kogenematu klient. Endal on ka paar serverit sealt ning ükski ei lagga.

Kõik serverikasti andmed on samuti korras.

Kui klient on kogematu ja server crashib pidevalt, siis on ''hea'' hosti ''töötajatel'' võimalus seda vältida aidates oma klienti ja pakkudes talle supporti.


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Crapey nagu varemgi teatatud on, siis meil on hetkel vastav paneel maas, millega saaksime küsimustele vastata. Täna saame paneeli uuesti töökorda ning vastame jälle.

Meie serverid ei lagga ega crashi iseenesest, seda põhjustab ikka kogenematu klient. Endal on ka paar serverit sealt ning ükski ei lagga.

Kõik serverikasti andmed on samuti korras.

 

Teie serverid võivad mitte lägata ega crashida, aga kui on klienditugi, siis peaks see ikka aitama inimesel seda lägi vältida, soovitades pluginaid ja seadistusi ja vajadusel need korralikult ära paigaldada. Ja serveri läg võib veel tekkida halvast internetiühendusest (nagu ma olen aru saanud, host on Saksamaal, kust tuleb Eestisse ühendus suhteliselt suure pingiga).

Ja huvitav, miks klienditugi peaks WHMCS tõttu seisma? Email, Skype, LiveChat support pole siis lubatav?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Serverid võivad vahepeal olla head, kuid kui midagi juhtub, siis suport süüdistab alati sind.

Odav jama!

Odav jama? Keda me siis süüdistama peaksime, kui klient korraldab ei tea mis asju seal kokku. Meil on ju kuldsed tõendid sellest, et server kus on asjatundja taga on laggi vaba jne. Kui klient soovi esitab teeme alati temal asjad ise korda. Ega sa ei saagi oma serveril tekkinud muredest lahti, kui ticketit ei esita vaid tuled siia sõimama?

 

Teie serverid võivad mitte lägata ega crashida, aga kui on klienditugi, siis peaks see ikka aitama inimesel seda lägi vältida, soovitades pluginaid ja seadistusi ja vajadusel need korralikult ära paigaldada. Ja serveri läg võib veel tekkida halvast internetiühendusest (nagu ma olen aru saanud, host on Saksamaal, kust tuleb Eestisse ühendus suhteliselt suure pingiga).

Ja huvitav, miks klienditugi peaks WHMCS tõttu seisma? Email, Skype, LiveChat support pole siis lubatav?

Esimese osa kohta ütlen seda, et alati, kui klient meie poole pöördub murega, et server laggab, crashib jne, siis aitame teda alati. Tihtipeale toimub asi niimoodi, et kui kellegi serveri laggama hakkab, ei kurda ta muret ticketi teel, vaid tuleb siia teemasse karjuma.

Pingi kohta seda, et see on isegi madalam kui vaja.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma räägin, et sinu hostil pani kõik crashi, aga teisel hostil kõikide samade failidega ei pannud.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingit paanikat LionHosti teemas küll ei tekkinud, tekkis hoopis arutelu selle üle.

 

Mis arutelu?

Mainisin seda lionhosti teemas -> postitus kustutati -> kirjutasin uuesti -> sain warni.

Hea arutelu oli.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma räägin, et sinu hostil pani kõik crashi, aga teisel hostil kõikide samade failidega ei pannud.

Sa veidikene mõtled ka, ennem kui tuled enda hosti õigustama ja teisi niiöelda sõimama?

Äkki siis, kui sa teises hostis olid, ei olnud 1.5 dev build, vaid recommend. Kuna meil hetkel dev build, siis vead, crashid, lag on paratamatu. Oleme isegi kliente ticketite teel hoiatanud, et dev buildile minemine on nende enda vastutusel. Ei taha sinult rohkem seda juttu kuulda, et ühes sain teises ei saanud. Peagi lisame ka Recommend buildi, kui see välja tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas nüüd asi korras??

Saab vastuse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Maksime eile litsentsi ära, kätte saades sisestame ning siis asi jälle korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna hosting pidi ennast parandama tahaksin teada, kas nende tehnikud on vahepeal midagi juurde õppinud:

 

Ning tekkis veel huvi, et kui kiiret interneti pakute te ühele mänguserverile. Kui vastate, võiksite anda ka mõne tõendi selle kohta.

 

Ja mind absoluutselt ei koti see magistraalvõrk seal esimeses postituses. Sellest ei ole mitte ühegile kliendile sittagi kasu.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mitu päev tagasi pidi neil see jama kordasaama!

Präägu kõik endine!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks on meie koduleht hetkel maas, seoses veebihosti probleemidega. Loodame, et asi paraneb peagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See pidi juba ammu korda saama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See pidi juba ammu korda saama!

Mida sa ajad?

Täna päeval juhtus alles see, et koduleht läks veebihosti probleemi töttu kinni. Varem sellist asja küll olnud ei ole. Arvan, et räägid hoopis WHMCS litsentsist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa ajad?

Täna päeval juhtus alles see, et koduleht läks veebihosti probleemi töttu kinni. Varem sellist asja küll olnud ei ole. Arvan, et räägid hoopis WHMCS litsentsist.

 

 

Mitte see kodulehe värk vaid see et vastate küsimustle jne!!

See ikka pole korras!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See ei saagi korras olla, kuna koduleht maas. Küsimustele vastamine käibki läbi kodulehe.

Kellel küsimusi, siis saate hetkel neid küsida msn kaudu gladiaator@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei saagi korras olla, kuna koduleht maas. Küsimustele vastamine käibki läbi kodulehe.

Kellel küsimusi, siis saate hetkel neid küsida msn kaudu gladiaator@hotmail.com

Host on ikka nii jama ja kaka, et koguaeg kõik on maas, katki, maksmata ja siis küll midagi ei tööta ning mingit süsteemi ei ole. Kohe näha et tegu on täielike meelakkujatega. Te võite end õigustada ja mind sõimata palju tahate, aga FAKTID on FAKTID ning nende vastu enam ei saa !

Muudetud liikme Blanksmiley'i poolt

riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Host on ikka nii jama ja kaka, et koguaeg kõik on maas, katki, maksmata ja siis küll midagi ei tööta ning mingit süsteemi ei ole. Kohe näha et tegu on täielike meelakkujatega. Te võite end õigustada ja mind sõimata palju tahate, aga FAKTID on FAKTID ning nende vastu enam ei saa !

 

Õige jutt! Üritate küll suure ettevõttena välja end näidata, kuid kui asi tööle ei hakka, siis pole see järelikult teie teema...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Host on ikka nii jama ja kaka, et koguaeg kõik on maas, katki, maksmata ja siis küll midagi ei tööta ning mingit süsteemi ei ole. Kohe näha et tegu on täielike meelakkujatega. Te võite end õigustada ja mind sõimata palju tahate, aga FAKTID on FAKTID ning nende vastu enam ei saa !

Sellele ei oska isegi vastata, aga tõesti palun anna asu. Keegi ju ometi siin teemas ei käsi meie teenust soetada. Teame ise ka, et siiani on tulnud palju probleeme, kuid nagu eespool mainitud, siis tulekul suuremad uuendused. Uuenduste käigus ongi eesmärgiks kogu asi paremaks muuta ja igast muud.

Kes tahab sel teemal veel edasi vaielda, siis minu postkast on vaba, nii edasi jätkates ei oleks enam imelik, kui tekib teema tühjendus, põhjendama ei hakka.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tean 2 inimest kes tellis sealt serveri 8 päeva tagasi ja nad ei ole kätte saanud!!

 

Vähemalt nad väitsid niimodi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma tean 2 inimest kes tellis sealt serveri 8 päeva tagasi ja nad ei ole kätte saanud!!

 

Vähemalt nad väitsid niimodi!

Ei märganud minu eelmist postitust või jäid üldse eelmised postitused lugemata? Ise peaksid sa samuti teadma, et meil oli litsentsiga probleeme. Ammu see meil makstud, kuid WHMCS'i ettevõtjates on asi kinni, et lahendatud ei saa. Kõik serverid anname kätte niipea kui võimalik, lihtsalt on hetkel see kõik aeglasem kõige selle töttu. Teemas on sellest kõigest teavitatud ning muret ei tohiks olla. Pealegi, olen sul MSN's olemas, miks seal midagi ei kurda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei märganud minu eelmist postitust või jäid üldse eelmised postitused lugemata? Ise peaksid sa samuti teadma, et meil oli litsentsiga probleeme. Ammu see meil makstud, kuid WHMCS'i ettevõtjates on asi kinni, et lahendatud ei saa. Kõik serverid anname kätte niipea kui võimalik, lihtsalt on hetkel see kõik aeglasem kõige selle töttu. Teemas on sellest kõigest teavitatud ning muret ei tohiks olla. Pealegi, olen sul MSN's olemas, miks seal midagi ei kurda?

 

Ma räägingi kuidas teised pevad kannatama kui teie oma asju õigel ajal ei maksa!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma räägingi kuidas teised pevad kannatama kui teie oma asju õigel ajal ei maksa!

 

Kas sa oled pime?

Ei märganud minu eelmist postitust või jäid üldse eelmised postitused lugemata? Ise peaksid sa samuti teadma, et meil oli litsentsiga probleeme. Ammu see meil makstud, kuid WHMCS'i ettevõtjates on asi kinni, et lahendatud ei saa. Kõik serverid anname kätte niipea kui võimalik, lihtsalt on hetkel see kõik aeglasem kõige selle töttu. Teemas on sellest kõigest teavitatud ning muret ei tohiks olla. Pealegi, olen sul MSN's olemas, miks seal midagi ei kurda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma räägingi kuidas teised pevad kannatama kui teie oma asju õigel ajal ei maksa!

Palun sind veelkord ilusti, et loe minu postitatud postitused kenasti ja rahulikult läbi.

Kirjutasin sulle juba, et kohe, kui litsents kehtetuks sai, maksime arve ära, hetkel seisab ettevõtjate taga asi kinni, nemad pole meile veel uut litsentsi andnud. Parajaks "Vabateemaks" Muutub siin juba. Lasen mõtetutele postitustele warni panna nagu see siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.