Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HostMe.ee » Minecraft Hosting [7.99/GB]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Vabandust, mul oli arvutikeeld, seega ei saanud tegeleda.

Jorks küsin omanikult, et miks nii ja ütlen, et korda teeks ka.

Linksys, oma küsimusele saad vastuse esitades selle ticketi teel meie arveldusportaalis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt ka ole kuss' date=' kui sa midagi ei tea. Mina ei ole seal mingi OMANIK. Minule pakuti kohta tehnikuna ning seda tööd teen ma enda vabast ajast. Järmiseid sinu lolle poste lasen warnida.[/quote']

 

Tehnikuna oleksid võinud juba ammu Linksys 'i küsimusele vastata, kui sa ei oska sellele lihtsale küsimusele vastata siis pole nagu suurem asi "Tehnik" või mis?

 

Vabandust, mul oli arvutikeeld, seega ei saanud tegeleda.

Jorks küsin omanikult, et miks nii ja ütlen, et korda teeks ka.

Linksys, oma küsimusele saad vastuse esitades selle ticketi teel meie arveldusportaalis.

 

Arvelduses saab ju küsimuse esitada vaid siis kui oled registreeritud klient.

Paranda mind kui eksin :)

Ja küsimusi mis käivad teie hosti kohta üldiselt esitada ei saa.

Küsimuste esitamine WHMCS'is on jagatud teenuste järgi kategooriatesse.

Seega ainuke võimalus küsida teie hosti kohta üldiseid küsimusi on siin foorumis.

 

 

Bump sellele ka ;)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Natukene naljakas asi on selle hosti juures juba see, et üks tehnikutest/omanikest saab arvutikeelu ja kogu värk seisab.. Sellest vanusest võiks ikkagi enne välja kasvada, kui hoste luua. See on ainult minu arvamus.

Testin hiljem teie servereid.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Natukene naljakas asi on selle hosti juures juba see, et üks tehnikutest/omanikest saab arvutikeelu ja kogu värk seisab.. Sellest vanusest võiks ikkagi enne välja kasvada, kui hoste luua. See on ainult minu arvamus.

Testin hiljem teie servereid.

 

Tegemist on väga noorte lastega jap. Üks kutt nende meeskonnas on 13 vist ja käib 7ndas klassis.

 

Miks te ei soovi vastata siin teemas?

 

Hetkel tundub, et serverid ei ole kuigi kvaliteetsed, sest on välja otsitud Saksamaa odavaim dedicated serverite rentija - webtropia.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Linksys kogu sinu jutt eelmises postituses ei olnud päris tõsi. Meie serverid on kvaliteetsed, see et koht, kust me servereid saame on odav ei tähenda, et kvaliteet peab alati halvem olema.

Asi ei jäänud minu arvutikeelu pärast seisma, vaid lihtsalt ei olnud minust siin teemas vastajat, kõik muu jätkus normaalsel viisil edasi.

Linksys, lihtsam vastus on antud sulle esimeses postituses, kui soovite saada täpsemat vastust pöördudki ticketiga meie poole, kuna seal saad kõige kiiremal viisil vastuse, mitte ei pea mitmeid päevi seda teemat siin jälgima, et vastust saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvelduses saab ju küsimuse esitada vaid siis kui oled registreeritud klient.

Paranda mind kui eksin :)

Ja küsimusi mis käivad teie hosti kohta üldiselt esitada ei saa.

Küsimuste esitamine WHMCS'is on jagatud teenuste järgi kategooriatesse.

Seega ainuke võimalus küsida teie hosti kohta üldiseid küsimusi on siin foorumis.

 

Kuna sa ei võtnud vaevaks eelmisi postitusi ennem linksysi omasid lugeda siis postitan uuesti.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuna sa ei võtnud vaevaks eelmisi postitusi ennem linksysi omasid lugeda siis postitan uuesti.

Arvelduses saab tõesti vaid küsimusi esitada, kui oled registeeritud, kuid kui on tõesti nii suur huvi asjast rohkem teada saada, ei tohiks see nii suur probleem olla.

Küsimuste esitamine WHMCS'is on jagatud teenuste järgi kategooriatesse.

Seega ainuke võimalus küsida teie hosti kohta üldiseid küsimusi on siin foorumis.

Selle jaoks ongi meil loodud kategooria, mille nimeks on Müük & müügieelsed küsimused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

WHMCS süsteemis on nii tõesti, et ticketeid saab esitada ainult registreeritud isik. Kuid registreerida võib seal ennast ka tooteid valimata/ostmata.

 

Ning Postiljonile nii palju, et kuidas saab server kvaliteetne olla, kui Linksys pole teilt vastust saanud? See näitab tegelikult juba seda, et kui "tõsiselt" suhtutakse klientidesse. HostMe ettevõtmisel on minuteada 3 inimest asja taga, kellest 1 on süsteemiadministraator ja 2 on tehnikud. Ükski tehnik ei suutnud küsimusele vastata... Härra Kristjanil oli arvutikeeld ja härra Egert ei võta isegi mõtet pähe inimesele vastata, vaid hakkab siin väitma, et ta pole omanik (ei ole tõesti, aga tehnikuna võiks inimene ikkagi vastuse ära anda).

 

Ma kahtlustan, et teie ettevõtmine läheb kiiremas korras siin juba põhja ära ka, sest viimased 3-4 lehekülge teemasid näitab juba, kui tõsiselt te oma töösse suhtute (ei vasta klientidele, kopeerite skripte jne). Aga palun, võite lasta mu postitust warnida, bannida mind või mida iganes, aga ma vähemalt rääkisin südamelt kõik ära nii enda, kuid arvatavasti ka teiste klientide eest, kuna see on juba suhteliselt absurdne, kuidas mõni ettevõtmine klientidesse suhtub.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

klenditugi on natuke aeglasemaks läinud kui varem olin oodanud üle 24 h.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
klenditugi on natuke aeglasemaks läinud kui varem olin oodanud üle 24 h.

 

Hetkel on meil süsteemiga probleem. Lahendame selle peatselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuna whmcs litsents sai läbi peame seda uuendama, seni ei pääse me vajalikule ligi. Kõik küsimused võite hetkel esitada emailile kristjan@hostme.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

okei saatsin kirja sinna!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vastasin ära ka kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saatsin kirja ,et soovin serverit suurendada aga kui täna vastust ei tule võtan teise hosti!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis nad selle teadmisega peale hakkavad?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Finnish, meil ongi see soetatud, varemalt sellest juba räägitud, enam uuesti rääkima ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Lionhostil on ka ostetud. Jorks mainis seda, siis tuli hull paanika ja teema puhastati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HostMed ei soovita, esiteks, nad copysid alguses SMS-skriptid maha. Serverid läggavad ja crashivad tihti.

Peksavad segast ja ei vasta klientide küsimustele.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Crapey nagu varemgi teatatud on, siis meil on hetkel vastav paneel maas, millega saaksime küsimustele vastata. Täna saame paneeli uuesti töökorda ning vastame jälle.

Meie serverid ei lagga ega crashi iseenesest, seda põhjustab ikka kogenematu klient. Endal on ka paar serverit sealt ning ükski ei lagga.

Kõik serverikasti andmed on samuti korras.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.