Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HostMe.ee » Minecraft Hosting [7.99/GB]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Eespool juba teatatud, et koduleht kinni seoses veebihosti probleemide töttu, loodame, et asi paraneb kiireimal viisil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks mitte, loodame, et tänase või homse päeva jooksul saab korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks me ei oska täpset aega öelda, kuna asi ei sõltu meist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Samuti veebihosti põhised probleemid tavaliselt lahendatakse lähima 2-3 tunni jooksul ära, kui viga on hostis.

 

Ma olen muidugi seda maininud juba eespool, kuid mainin siis taaskordselt. Kui teie veebiserverit pakkuv firma (mul ükskõik kes see on, ei huvita ausaltöeldes) saab teie veast teada, bugtrackeri/ticketi/livesuppordi vms järgi, siis tavaliselt kulub vea likvideerimiseks 2-3 tundi. Kuna teie veebiserveritööd kestavad pikemat aega juba, siis on teil ju võimalus mingi refund küsida vms. Kui tegelete ise, siis on see teie oma asi juba.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma olen muidugi seda maininud juba eespool, kuid mainin siis taaskordselt. Kui teie veebiserverit pakkuv firma (mul ükskõik kes see on, ei huvita ausaltöeldes) saab teie veast teada, bugtrackeri/ticketi/livesuppordi vms järgi, siis tavaliselt kulub vea likvideerimiseks 2-3 tundi. Kuna teie veebiserveritööd kestavad pikemat aega juba, siis on teil ju võimalus mingi refund küsida vms. Kui tegelete ise, siis on see teie oma asi juba.

 

Tänud nõu eest. Kahjuks neil on nagu näha selleks rohkem aega kulunud. Kiri neile on juba ammu saadetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma lihtsalt arvan, et te lihtsalt ei maksnud arvet ära.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama siin. Minul läheb vaja nii konsooli kui ka FTP, kuhugi sisse ei pääse..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4ndat päeva ei pääse ligi serveri ressurssidele, nii pikaajaline maasolek on luksus, mida majutust pakkuv teenus endale lubada ei saa. On esinenud varemgi probleeme kontrollpaneelile ligipääsuga, kuid need probleemid paistavad vastupidiselt lahenemisele aina süvenevat. Äärmiselt pettunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et HostMe peaks ise teile raha tagasi maksma, kui kõikide serverid maas on.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsige kindlasti raha tagasi, kui ei maksa siis võite scammerite alla teema teha ju vahvlis.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma juba ammu uues hostis!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida sa ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.