Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Lampi kadus Google Chrome'l ikoon ära, kui Audacity uuesti peale installisin. Milles asi võib tingitud olla?

 

Vaatan, proovin korra Audacity uninstallida, kui ikoon siis ka katkine siis jama lugu.. :S

 

//E tuligi ikoon tagasi, :lol:.

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas veaks selline videokaart bf3?

Sapphire Radeon HD 4890 Vapor-X 1Gb OC

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=570&pid=259&psn=&lid=1&leg=0

Videode järgi siis nii(usutav?)

http://www.youtube.com/watch?v=Ax32WmQIrs8

 

Äkki hoopis Sapphire 5770 1GB parem??

Muudetud liikme Resi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tohi tolmuimejaga ka, suruõhuga või kompressoriga ( seda ka ettevaatlikult muidu võid mõne komponendi küljest minema lasta.)

 

Palun tee selgeks, miks ei tohi.

Ma ei vaidle vastu, ega ürita su väided ümber lükata. Aga siiski, ei mõista.

 

Arvutist staatiline maandatud, tagakorpuselt pandud off nupp, vooluvõrgust eemaldatud ja eemaldatud kõik välised seaded(printer, klaver, kuvar, hiir). Mis on eelmainitud operatsioonis ohtlikku? Et staatiline levib seadmesse, mis ei ole kuidagi ühenduses vooluvõrguga? Ei mahu mu pähe ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

See ma ei tea kas see küsimus siia sobib, aga kas eestis mingi Arvuti juppide müüa kodukatel saab teha komplkteerimise võimalust? Et umbes sellised nagu välismaa lehtedel olen näinud et nt panen i7 siis hakkab nt andma videokaart mis sobivad i7, siis sobivad toitekad jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ma ei tea kas see küsimus siia sobib, aga kas eestis mingi Arvuti juppide müüa kodukatel saab teha komplkteerimise võimalust? Et umbes sellised nagu välismaa lehtedel olen näinud et nt panen i7 siis hakkab nt andma videokaart mis sobivad i7, siis sobivad toitekad jne

Esiteks ei hakka prose järgi keegi komplekteerima midagi (just saying :D).

Aga jah arvutikeskus on koht kuhu sa saad minna ning öelda milliseid juppe sa soovid ning nad siis aitavad kas need sobivad kokku või ei sobi :).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Esiteks ei hakka prose järgi keegi komplekteerima midagi (just saying :D).

Aga jah arvutikeskus on koht kuhu sa saad minna ning öelda milliseid juppe sa soovid ning nad siis aitavad kas need sobivad kokku või ei sobi :).

see prosa oli lihtsalt näitena, ning ma oskan ise kah kokku panna arvuti aga lihtsalt tahtsin eesti mingit lehte kuus saaks umbes kokku ära juppid panna ning sebiks need hiljem kuskil välismaalt odavamalt või siis eestis kuskilt

 

alguses valid ikka emaplaadi vastavalt mis hinnaklassis tahad arvutit ;)

ma tean, seda ma küsisin selle kohta, et kas eestis pole sellised lehti et paned mingi arvuti umbes kokku ära siis saaks ligikaudse hinna ning sebiks juppid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see prosa oli lihtsalt näitena, ning ma oskan ise kah kokku panna arvuti aga lihtsalt tahtsin eesti mingit lehte kuus saaks umbes kokku ära juppid panna ning sebiks need hiljem kuskil välismaalt odavamalt või siis eestis kuskilt

 

 

ma tean, seda ma küsisin selle kohta, et kas eestis pole sellised lehti et paned mingi arvuti umbes kokku ära siis saaks ligikaudse hinna ning sebiks juppid

Arvutikeskus.ee

Lisad soovitud jupid ostukorvi ja siis saad teada ka hinna :).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai täna soetatud pruudi tingival soovil ''Sülearvuti Sony Vaio SVE-1511D1E/W 15.5" HD/Core i3-2370M/4 GB/500 GB//Win7HP White''.

 

Disain täiesti naiselik, aga üpriski stiilne. Hetkel tundub hea investeering. Läpakas 4 kuud vana, ei ostnud uut.

 

sony-vaio-sve1511-wit.png?width=500&height=500

sony_vaio_sve1511d1ew.jpg

2_152278-2000x1305.jpeg


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On kuskil kohti kust saaks kuni 200 euro eest xboxi kätte, millel oleks 250GB Kõvaketas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hey, mul oleks siis selline küsimus, et "http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/url/Arvutikeskus-Trinity-Hybrid-CrossFire-186736" kas seda arvutit tasuks osta? Kas mängib ilusti kõik mängud Ultra peal ära? Mõned miinused ja plussid?

 

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.