Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Eks ma panen ka siis kirja mis mul täna/eile juhtus. Eile õhtul pani arvuti pange(tööle ei läinud) ja ma eeldasin, et eks mingi viirus siis jälle ja hakksin windowsi reinstallima. Seal aga avastasin, et kõvaketas VIST katki, mõtlesin ja mõtlesin ning siis läksin täna uue järele (ilma kasti avamatta, et äkki mingi asi ei anna ühendust.). Kui siis koju jõudsin ja kasti avasin vaatas mulle vastu kõvaketas millel oli SATA kaabel lahti... Siis hakkasin ma naerma niiet vähe pole, sest sain aru kui loll ma olin kuid õnneks ei läinud raha raisku täielikult ja nüüdsest siis 2 kõvaketast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vot selline küsimus siis tarkuritele, et mida te arvate sellisest telefonist nagu LG Optimus G Pro. Sugulane kolis hiljuti USAsse ning soovib nüüd korralikku telefoni osta. See telefon oleks päris hea valik, kuid liiga suur. Äkki on mingeid sarnaseid telefone? Kõik soovitused oodatud. Tasub ka märkida, et mingit gamer-telefoni pole vaja, pigem võimalikult hea kaameraga vms.

 

Ette tänud!

 

//E: Mainin ära, et hind USAs võrreldes Eestiga on ulme, niiet te nii väga hinna pärast ei pea muretsema.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot selline küsimus siis tarkuritele, et mida te arvate sellisest telefonist nagu LG Optimus G Pro. Sugulane kolis hiljuti USAsse ning soovib nüüd korralikku telefoni osta. See telefon oleks päris hea valik, kuid liiga suur. Äkki on mingeid sarnaseid telefone? Kõik soovitused oodatud. Tasub ka märkida, et mingit gamer-telefoni pole vaja, pigem võimalikult hea kaameraga vms.

 

Ette tänud!

 

//E: Mainin ära, et hind USAs võrreldes Eestiga on ulme, niiet te nii väga hinna pärast ei pea muretsema.

Leidsin googlest midagi:siin


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot selline küsimus siis tarkuritele, et mida te arvate sellisest telefonist nagu LG Optimus G Pro. Sugulane kolis hiljuti USAsse ning soovib nüüd korralikku telefoni osta. See telefon oleks päris hea valik, kuid liiga suur. Äkki on mingeid sarnaseid telefone? Kõik soovitused oodatud. Tasub ka märkida, et mingit gamer-telefoni pole vaja, pigem võimalikult hea kaameraga vms.

 

Ette tänud!

 

//E: Mainin ära, et hind USAs võrreldes Eestiga on ulme, niiet te nii väga hinna pärast ei pea muretsema.

Lumia 1020 pakub 41 mp't.

Muudetud liikme henz'i poolt

Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sülearvutil CPU ja mobo tempid 85 kraadi CSi mängides, idles 65-70 kraadi. Termopasta? :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtsin pulkadeks selle esimest korda just, puhastasin ära. Ventika radika ees oli 0,5cm paksune tihe tolmukiht, nagu vilt oleks ees. :D Nüüd idles 45-50 kraadi (yay :D), aga CSi mängides ikka 80 kanti.. linna jõuan vahetan termopasta ka ära, eks näis kas aitab.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Galaxy Core, ainus 2 tuumaline su variantidest.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti, 2 tuumaline on kiirem ikkagi kui 1 tuumaline.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ok, aga sooviks selle telefoni kohta ka infot: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p760-optimus-l9

Kas rakendused töötavad ilusti, et liiga suur ekraan ei jooksuta kokku asju.

 

Muidugi mitte :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah. Ise ka ostsin alles L9. Igatipidi rahul sellega. Soovitan sulle ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://thehackernews.com/2013/08/vulnerability-in-usb-internet-modems.html

 

Taaskordne viga leitud turvalisuse barjäärist. Kõigil, kellel on USB modem telefoni numbriga, olete nn ''exploititavad''.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uut sülearvutit vaja, hinnaklassis kuni 500€, oskab keegi midagi head soovitada, mis mõned mängud ka välja veab?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asus K56CB

 

CPU: i5-3337U, 1.8Ghz, turboga tõmbab 2.7Ghz

GPU: Geforce GT 740M, 2GB

RAM: 6GB

 

Pudelikaela võib esineda? Kui jah, siis milles?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei, kas keegi teab või mäletab selle programmi nime, mille saab alla laadida android poest telole, see fail nagu pääseb ligi kõigile faili kasutadele, asi selles et ma tõmbasin USB-ga ühe mängu teatud kasuta, aga seda kasuta pole telos, ja siis kunagi lasin ma mingi programmi peale, millega sai sinna kasuta ja sealt installisin alla, loodan et keegi sai aru :D

 

 

e:/ leitsin ise, marketise: file manager

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enamjaolt kasutatakse selle jaoks ASTRO File Manageri.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on üks küsimus videokaardiga. Nimelt mul on sülearvutil Intel® HD Graphics 3000.

Asi on siis selles, et igal videokaardil on oma mälu, nagu nt: 1GB,2GB jne . Nagu ma aru sain, siis minu kaart võtab ise niiaplju mälu kui ta just vajab, tavaolekus on 64MB, kuid minu küsimus on siis selline, et videokaardil peab kuskil max ka olema, et palju on minu Inteli videokaardi max mälu, sest lõpmatuseni see ei saa ju minna? :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.