Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

VIP

Kui all paremal nurgas ei ole ühtegi sellist kohta, kust saaks valikuid võtta, siis ma ei oska enam aidata kahjuks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

https://pood.elion.ee/productInfo/24/sulearvuti-samsung-np900x3d/NP900X3D-A01EE

 

Kas see läpakas veaks NBA 2k13 ning madala/keskmise graafika peal Black opsi või GTA 4 välja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei, hd 3000 on v2ga halb gpu. vaata parem mingi nvidia gt 6** seeria videokaarte

 

See peaks siis hea olema?

http://www.klick.ee/sulearvutid/asus-ux32vd-r4002h.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Võtab küll välja uuemaid nbasi ja fifasi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oleks abi vaja. mitte mul vaid mu vanaemal - tal on läppar ja lauakas. läpparis on väga palju pilte ning ta tahab neid lauakasse saada. ma ei kujuta ette kuidas, ma lihtsalt panin need kõik 1 rar faili ja hakkasi netti üles laadima ning siis teise arvutisse alla laadima pärast. see aga võtab tohutult aega ja suht tüütu overall. kas oleks mingit kiiremat ning lihtsamat viisi?


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mälupulgaga ehk?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige lihtsam mälupulgaga jah ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi kellel on win8 oskaks öelda kus ma arvutist leiaksin koha kust näeb neid asju mis mul arvutis on(prosed ja videokaardid ja asjad) Nagu sellest tehnika alafoorumist järgmisel teemal või asjal inimesed näitavad mis neil arvutis on...... EI oskand seda seletada, aga pole hullu, äkki keegi sai aru ja oskab aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
iT+;2339843']Kas keegi kellel on win8 oskaks öelda kus ma arvutist leiaksin koha kust näeb neid asju mis mul arvutis on(prosed ja videokaardid ja asjad) Nagu sellest tehnika alafoorumist järgmisel teemal või asjal inimesed näitavad mis neil arvutis on...... EI oskand seda seletada' date=' aga pole hullu, äkki keegi sai aru ja oskab aidata.[/quote']

 

Sa mõtled vist seda downitavat progra: http://www.piriform.com/speccy/download

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis see windwos phone kujutab ?On parem kui android ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiilub kinni täiesti, halb jama, android parem !

 

su 3310 vb, lumiad ning uued windowsi osiga telod ei ole üldse pahad. ja üldse, miks sa lohh spämmid üldse? endale läheb rohkem windows peale, väga mugav menüü (vajab harjumist) ning istub käes hästi. nimelt isal on lumia 920. kui oled andriodiga harjunud, siis võta android, sest mul oli ümber harjumine vääga raske


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul arvuti teeb sellist pulli, et vahepeal täiesti lambist ei tule enam mingit soundi. Ei youtubest, ei kuskilt mängust, täiesti vaikseks jääb ja kui resa teen, siis tuleb sound tagasi. Viskab sinna soundi alla mingi kahtlase ikooni ja nii jääbki. Asi ei ole kindlasti mitte kõlarites. Vahest harva esineb seda, aga täna juba mitmes korda nii. Oskab keegi aidata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul arvuti teeb sellist pulli, et vahepeal täiesti lambist ei tule enam mingit soundi. Ei youtubest, ei kuskilt mängust, täiesti vaikseks jääb ja kui resa teen, siis tuleb sound tagasi. Viskab sinna soundi alla mingi kahtlase ikooni ja nii jääbki. Asi ei ole kindlasti mitte kõlarites. Vahest harva esineb seda, aga täna juba mitmes korda nii. Oskab keegi aidata?

 

Oli täpselt sama jama, helidraiveritele reinstall ja peaks korras olema.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.