Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi velgedes midagi tajub?

alessio monza 15 veljed (rehvid saab kaasa) on normaalsed kui saaks 60-70€ eest??

Mõõtmed on 4x114,3 vist

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sattusin üle pika aja siia. Plaanis auto soetada hinnavahemikus 1000-3000€, oskab keegi nõu anda mida kindlalt vältima peaks jne? Abi oleks ka mingi selleteemalise foorumi vms lingi andmisega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sattusin üle pika aja siia. Plaanis auto soetada hinnavahemikus 1000-3000€, oskab keegi nõu anda mida kindlalt vältima peaks jne? Abi oleks ka mingi selleteemalise foorumi vms lingi andmisega.

Vähe lihtsam oleks soovitada kui sa ütleks mis kerega ja mis mark oleks selline mis sulle huvi pakkub;)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis arvate sellisest sõidukist nagu Jaguar XF Luxury 3.0 177kw? Äkki kellegil jaguaritega kogemusi ja oskab midagi öelda, endal kogemust sellise masinaga pole veel. Endale välimuse ja sisustuse poole pealt küll meeldib ja tahaks ära proovida, äkki oskab keegi midagi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahakott peab küll päris paks olema, et sellist masinat hooldada :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal seisab hoovis üks ideaalses seisus vana kooli E klass.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vähe lihtsam oleks soovitada kui sa ütleks mis kerega ja mis mark oleks selline mis sulle huvi pakkub;)

 

Olen vaadanud Saab 9-3, bmw 3. seeria 2000+ aasta omad, peugeot 407. Eelistaks ilmselt sedaani, olulist vahet ei ole. BMW puhul olen aru saanud et pärast ostu saab veel suure tõenäosusega remontimise peale hea kopika kulutada ja läbisõidule ilmselt 100k veel otsa panna?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen vaadanud Saab 9-3, bmw 3. seeria 2000+ aasta omad, peugeot 407. Eelistaks ilmselt sedaani, olulist vahet ei ole. BMW puhul olen aru saanud et pärast ostu saab veel suure tõenäosusega remontimise peale hea kopika kulutada ja läbisõidule ilmselt 100k veel otsa panna?

 

Ostsin aasta algul naisele peugeot 407, siiamaani ainult tankima pidanud.

//ahjaa, juhipoolse lähitule pirni olen ka ühe korra vahetanud.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsin aasta algul naisele peugeot 407, siiamaani ainult tankima pidanud.

//ahjaa, juhipoolse lähitule pirni olen ka ühe korra vahetanud.

 

Hm kõlab hästi. Mis mootoriga, kuidas kütust võtab?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nohh jaguar on jaguar, kui jaksad osta siis arvesta ka sellega, et sa ikka jaksad ka hooldada, sest sellega esinduse külastust paari saja euroga ei maksa;)

Vanu autosi sa võid osta igasuguseid, hooldus olenevalt margilt võib olla kas väga odav või väga kallis. Ostujõust on asi kaugel. Saaks aru, et räägiks uuest autost...

 

Olen vaadanud Saab 9-3, bmw 3. seeria 2000+ aasta omad, peugeot 407. Eelistaks ilmselt sedaani, olulist vahet ei ole. BMW puhul olen aru saanud et pärast ostu saab veel suure tõenäosusega remontimise peale hea kopika kulutada ja läbisõidule ilmselt 100k veel otsa panna?

 

Vanu BMW-si on odav üleval pidada. Ostujärgne remontimismaht oleneb suurelt sellest, kuidas eelmine omanik seda hoidis. Ja läbisõidu näit on 99% vanadel autodel valed. BMW-del on lihtsalt kerge tuvastada seda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hm kõlab hästi. Mis mootoriga, kuidas kütust võtab?

 

2.0, bens - manual. Maanteel sõltub kuidas vajutada. ~110-120 7-8L/100, 90-95 sõites ~6L/100.

Linnas ~9-10, naine on raske jalaga. :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanu autosi sa võid osta igasuguseid, hooldus olenevalt margilt võib olla kas väga odav või väga kallis. Ostujõust on asi kaugel. Saaks aru, et räägiks uuest autost...

 

 

 

Vanu BMW-si on odav üleval pidada. Ostujärgne remontimismaht oleneb suurelt sellest, kuidas eelmine omanik seda hoidis. Ja läbisõidu näit on 99% vanadel autodel valed. BMW-del on lihtsalt kerge tuvastada seda.

 

No tegelikult ma seda üritasingi talle selgeks teha, ju oli mu sõnastus veidike segane, ja teiseks mis aastast siis auto sinu arust vana on?


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2.0, bens - manual. Maanteel sõltub kuidas vajutada. ~110-120 7-8L/100, 90-95 sõites ~6L/100.

Linnas ~9-10, naine on raske jalaga. :D

 

Okei tänud, midagi sellist kujutasin ette et ta on jah.

 

Tänud loomale ka, uurin ja puurin veel edasi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Segu suht lahja küünla järgi. Saab liiga palju õhku.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.