Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oskab öelda, mis viga võib olla kui pöörded kõiguvad tühikäigul. Vahepeal 1500 siis alla 1000, täna isegi 500 peal. Nissan primeraga tegu.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õhulugeja peetis.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi oskab öelda, mis viga võib olla kui pöörded kõiguvad tühikäigul. Vahepeal 1500 siis alla 1000, täna isegi 500 peal. Nissan primeraga tegu.

 

Võta õhulugeja pistik tagant ära, kui läheb normaalseks siis õhulugeja kutu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tühikäigu mootor võib ka olla.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Turvavööd pingul hoidev/tagasi tõmbav jubin on väsinud. Kuhu peaks pöörduma, kuidas vahetada?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Turvavööd pingul hoidev/tagasi tõmbav jubin on väsinud. Kuhu peaks pöörduma, kuidas vahetada?

 

Võta plastikud ümbert ära ning õlita mehanismi, äkki ei peagi välja vahetama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimase jätaksin ma 100% välja, 400k pmst sõidetud juba ning automaat ka veel pealekauba.. Kui nendest kahest valida siis võtaks esimese

Miks E46'te ei vaata? http://www.auto24.ee/used/2064269 http://www.auto24.ee/used/2077034


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läbisõidule ma üldiselt eriti tähelepanu ei pööra nii vanade autode puhul, eks nad ole kõik sinna 400k kanti. :D

E46, siis ainult kupee. Sedaan ja uni ei meeldi eriti.

Tolle sinise läbisõitu on juba mnt.ees näha et mingi 50k vähemalt keritud.

 

Too must(m-paketiga) tundub kõige ausam pill

HuOIfOK.png

 

1AzQyUp.png

 

Muidugi olen avatud ka muudele pakkumistele, max hinnapiir 4500€.

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jah alates 2006 juba Eestis olnud ja selle ajasees olnud ainult 2 omaniku mis on väga asjalik. Selle sinise ma jätaksin välja, kuid need teised 2 ma käiksin ära vaatamas mõlemad. Kuulutus on siiski kuulutus ja kohapeal oma silmaga asja näha on midagi muud. BMW Automaat+diisel on vägagi mõnus kooslus.

 

Ise eelistaksin M-pakett BMW. Aasta noorem ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Korralik aju oled ikka, auto oli pesust tulnud pmts, lihtsalt hämaras tehtud, telefonikaamera jättis sellisena, kahju küll aga väga lollimulje jätad endast.

 

auto müüdud

 

Ei ole lolle küsimusi vaid lollid vastused, kes paneb automüüki kui pildi peal paistab auto imelik. Kõik ei pese autot võibolla ja ei tea, et see pesust tulnud. Ja pole probleemi kui jätan lolli mulje, jumalast pohui


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole lolle küsimusi vaid lollid vastused, kes paneb automüüki kui pildi peal paistab auto imelik. Kõik ei pese autot võibolla ja ei tea, et see pesust tulnud. Ja pole probleemi kui jätan lolli mulje, jumalast pohui

 

Iga normaalne inimene näeb ära, et tegu on kuivanud veepiisa jälgedega. Pole seal mitte midagi imeliku.

 

 

Winston, kindlasti jäta endale varuks ka raha. Saad ostes hooldused jms ära teha ning üllatusvead likvideerida.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jep, olen juba arvestanud rihmade vahetamisega, õli/õlifiltritega jne

vaheajal(17 - 26 okt) plaanis midagi ära osta, seni hoian turul silma peal.

 

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2021175

 

selle auto omanikuga kirjutasin juba, ei soovita jevgeniga tegemist teha :D

 

lugege alt üles sõnumeid :D :D

 

HIgWTJd.png

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ok targad http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=11&t=14763 kui need on veepiiskade jäljed siis hea teada.

 

 

 

Miks bemmi valid Winston


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milles sinu probleem on, ma ei ole kunagi näinud autot mis on asja pestud ja soovin endale midagi soetada. Mis sa arvad, et sellise pildiga kuulutuse juures jääks pilk seisma?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ok targad http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=11&t=14763 kui need on veepiiskade jäljed siis hea teada.

 

Selline tunne, nagu oleks tegemist Instagrami filtriga, mis müra suuremaks tegi. Täpselt nagu suur ISO tundlikkus.

 

Samsung_NX20_12.jpg

 

Jälgi pardi nokka, mida suuremaks ISO läheb, seda rohkem on müra.

 

Winstonile ütleks niipalju, et milleks vaadata nii suure läbisõiduga autot? 4k eest peaks juba korraliku 200-250k vahemikus auto saama... Minu W210 E-klass, 2.9 liitrise diiselmootoriga, on sõitnud 343k. Tunda on, et mootor juba suht hõre - 95kW omast minekut enam sellel ei ole, uimab jubedalt. Minu 66kW'ne Focus on selle kõrval nagu särts. Samas, E-klassi puhul väideti remonditöökojas, et mootori töös vigu pole, lihtsalt pihustid ja kolvid on suhteliselt hõredad. Riskivabam ost oleks võtta ligi auto, millel läbisõit madal.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline tunne, nagu oleks tegemist Instagrami filtriga, mis müra suuremaks tegi. Täpselt nagu suur ISO tundlikkus.

 

Winstonile ütleks niipalju, et milleks vaadata nii suure läbisõiduga autot? 4k eest peaks juba korraliku 200-250k vahemikus auto saama... Minu W210 E-klass, 2.9 liitrise diiselmootoriga, on sõitnud 343k. Tunda on, et mootor juba suht hõre - 95kW omast minekut enam sellel ei ole, uimab jubedalt. Minu 66kW'ne Focus on selle kõrval nagu särts. Samas, E-klassi puhul väideti remonditöökojas, et mootori töös vigu pole, lihtsalt pihustid ja kolvid on suhteliselt hõredad. Riskivabam ost oleks võtta ligi auto, millel läbisõit madal.

 

Saaks kindlasti väiksema läbisõiduga auto ka, aga ei taha eriti osta sellist autot mis endale ei meeldi. Loomulikult võiks mingi vähe vuranud focuse osta ja väikese läbisõidu ning särtsakuse üle rõõmu tunda. :)

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimase jätaksin ma 100% välja, 400k pmst sõidetud juba ning automaat ka veel pealekauba.. Kui nendest kahest valida siis võtaks esimese

Miks E46'te ei vaata? http://www.auto24.ee/used/2064269 http://www.auto24.ee/used/2077034

 

3 seeria Bmw-d koledad ja väiksed ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

90ndates autol on üldse mõttetu vaadata läbisõitu. Tegelikult ka 2000+ autodel, eriti veel need mis on Saksamaalt tulnud. Kiirteedel 100k km maha uhada aastas on täiesti normaalne. Õige läbisõiduga autot võid vaadata ainult neid, mis uuena Eestist ostetud. Ammu teada asi, et auto tehnilist olukorda ei määra läbisõit vaid omanik ning reaalne olukord.

Carbon - Kui mootor hõre siis sitasti hooldatud auto. Minu autol reaalne läbisõit on üle 700 000 ja nurrub nagu kiisu. Täheldanud olen ka et mootor on oluliselt vaiksem võrreldes teiste samade autodega. Enamus autodel on see ls nkn kõvasti alla keritud.

Djfg sa vaidled nii mõttetu asja üle, endal pole veider?

 

Nende jevgenide ja igoritega olen isegi kokku puutunud ja naerda olen saanud kõvasti. Üldiselt väldin venelastest automüüjaid, enamus üritavad kotti pähe tõmmata. :D

 

Käisin just vennale toomas uut autot. BMW 525d 120kw 2001 M-pakett. Üsnagi viisakas pill. Minek on üllatavalt hea sellel mootoril.

12141493_973745862698622_2173475118574615680_n.jpg?oh=bd59b277c4441900e2ee51b1edf5ba44&oe=56A99566

 

Mõtted endilgi vaikselt liiguvad uue auto suunas. Pikemat aega juba olnud üks ja kindel soov. Ehk siis midagi sellist:

http://www.auto24.ee/used/2077037

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
90ndates autol on üldse mõttetu vaadata läbisõitu. Tegelikult ka 2000+ autodel, eriti veel need mis on Saksamaalt tulnud. Kiirteedel 100k km maha uhada aastas on täiesti normaalne. Õige läbisõiduga autot võid vaadata ainult neid, mis uuena Eestist ostetud. Ammu teada asi, et auto tehnilist olukorda ei määra läbisõit vaid omanik ning reaalne olukord.

 

(Y)(Y)

 

Eestlane ostab läbisõidu järgi, populaarseim LS läbisõit on 200k ringis.

Muudetud liikme Tundmatu_Isik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2.6 110Kw audi mootor pidi jama olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka ei taipa. Unustage see läbisõit ära, need autod on kõik keritud nagunii, enamus neist on pool milli naguniii läbi sõitnud. Ostke autot selle järgi millises korras ja seisundis see on. Its just a number. Ja kuna enamus eestlasi ostavad läbisõitu mitte autot, siis on ka see kerimine massiline. Kuidas muidu seletate seda, et olgu auto 1990 või 2008, ikka on läbisõit 250k. Auto on tarbeese ja loogiline, et sellega sõidetakse. Enda dailyga tuleb ca 30k km aastas. Auto on 2005 aasta masin ja sellise läbisõiduga oleksin praeguseks hetkeks läbi sõitnud 300k ja ainult 10a vana autoga. Ostes oli 209k, hiljem sain teada, et on hollandis takso olnud, järelikult nagunii tajooba läbi sõitnud ja ei saa öelda, et sitem auto seepärast oleks. Väga hästi vastu pidanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.