Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Mis mootor see normaalne siis oleks?

 

Nagu ma ütlesin, et alates 1.8. Veel parem kui on turbo (nt 1.8T 110kW/132kW).

 

4.2 v8 oleks viisakas a4'le

 

Vaevalt et A4 peal on 4.2 V8 mootor olemas kui siis A8 või siis mootor ümbertõstetuna.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Nagu ma ütlesin, et alates 1.8. Veel parem kui on turbo (nt 1.8T 110kW/132kW).

Vaevalt et A4 peal on 4.2 V8 mootor olemas kui siis A8 või siis mootor ümbertõstetuna.

 

Huvitav teooria.

Aga miks Audi üldse selle 1.6 mootori sinna A4'le peale panid, kui ta ei "kõlba" ja kütusekulu on suurem? :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvitav teooria.

Aga miks Audi üldse selle 1.6 mootori sinna A4'le peale panid, kui ta ei "kõlba" ja kütusekulu on suurem? :D

Sest mõnda ei koti kütusekulu:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Uurin just sellepärast, et ma ise kaalun auto ostmist ja just Audit, aastakäiguga 2002+ ja sedaan.

Oskate midagi soovitada? :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvitav teooria.

Aga miks Audi üldse selle 1.6 mootori sinna A4'le peale panid, kui ta ei "kõlba" ja kütusekulu on suurem? :D

 

Lihtne põhjendus - soodsam. Et mitte ainult kõrg- ja/või keskklassi inimene saaks Audit lubada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uurin just sellepärast, et ma ise kaalun auto ostmist ja just Audit, aastakäiguga 2002+ ja sedaan.

Oskate midagi soovitada? :D

 

Kui suur eelarve on?

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=36&f1=2002&k1=81&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

 

Väldi 2.5 diiselmootorit, vaata 1.8(B)/1.9(D)/2.0(D)/3.0(D) poole. Ma eelistaks manuaalkäigukasti, kuna automaatkasti hooldus on kallis ja remont veelgi kallim. #kogemused


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei! Oskab ehk keegi soovitada midagi esimeseks autoks. Midagi, mida oleks võimalikult soodne ülal pidada(vajab vähe hooldust ja ökonoomne). Hinnapiir on 1200-1250 juures. Kas tõesti peab audi 80 võtma, endale nagu eriti ei meeldi? :/


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei! Oskab ehk keegi soovitada midagi esimeseks autoks. Midagi, mida oleks võimalikult soodne ülal pidada(vajab vähe hooldust ja ökonoomne). Hinnapiir on 1200-1250 juures. Kas tõesti peab audi 80 võtma, endale nagu eriti ei meeldi? :/

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=36&f1=1995&g2=1500&k1=81&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Selle hinnaga leiab küll A4'sid.

1.8T on küllaltki ökonoomne ja vastupidav, kusjuures ülal pidamine võib soodne olla, aga turbo remont pole just odav. Ostuhetkel on oluline kontrollida turbo korrasolekut.

1.8 92kW on ilma turbota mootor ja 110kW/132kW turboga.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kui suur eelarve on?

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=36&f1=2002&k1=81&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

 

Väldi 2.5 diiselmootorit, vaata 1.8(B)/1.9(D)/2.0(D)/3.0(D) poole. Ma eelistaks manuaalkäigukasti, kuna automaatkasti hooldus on kallis ja remont veelgi kallim. #kogemused

 

Eelarve kuni 4000, aga kui tõesti leiab väga hea kandidaadi siis võib ka veidi üle olla.

Manuaalkastiga kindlasti ja minu jaoks vahet pole, kas kütuseks diisel või bensiin.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eelarve kuni 4000, aga kui tõesti leiab väga hea kandidaadi siis võib ka veidi üle olla.

Manuaalkastiga kindlasti ja minu jaoks vahet pole, kas kütuseks diisel või bensiin.

 

Näiteks http://www.auto24.ee/used/1982573

Suureks plussiks on see, et Eestist ostetud, seega Audi esinduses saab näha hooldusajalugu (et kas on korrapäraselt hooldatud või läbiaetud masin + läbisõidu õigsus).

 

Mis ajast audid vastupidavad on? Koolis praktikal olles põhilised kunded olidki audivennad.

 

Minul audi on küll vastupidav.. eks see oleneb auto omanikust - kes hooldab korrapäraselt või mitte, kes laseb odavad/originaal varuosad peale jms.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ajast audid vastupidavad on? Koolis praktikal olles põhilised kunded olidki audivennad.

 

Ma olen kõigile pakkumistele avatud :P ei pea üldse audi olema. Ei tea sellest autoturust eriti midagi. Mida sina oma praktika alusel soovitaksid?

 

 

Mis te Jaapani autodest arvate? Roostetavad?

Või siis ka millistest markidest tasuks mööda vaadata?

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen kõigile pakkumistele avatud :P ei pea üldse audi olema. Ei tea sellest autoturust eriti midagi. Mida sina oma praktika alusel soovitaksid?

 

 

Mis te Jaapani autodest arvate? Roostetavad?

1.9td golf/passat, lihtne ja vastupidav mootor. Saad enamus töödega ise hakkama.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

BMW'd kahjuks ei soovi, tahaks ikkagist Audit.

 

Näiteks http://www.auto24.ee/used/1982573

Suureks plussiks on see, et Eestist ostetud, seega Audi esinduses saab näha hooldusajalugu (et kas on korrapäraselt hooldatud või läbiaetud masin + läbisõidu õigsus).

 

Seda kandidaati ma vaatasin ise ka, tundub päris hea pakkumine.

 

Minu kriteeriumid:

Audi A4 2002+.

Sedaan/universaal, kõik pakkumised oodatud.

Vahet pole, kas diisel või bensiin.

Käigukast võib olla nii manuaal kui ka automaat.

 

Hind 4000+, kui väga hea pakkumine siis olen valmis rohkem maksma.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hei! Oskab ehk keegi soovitada midagi esimeseks autoks. Midagi, mida oleks võimalikult soodne ülal pidada(vajab vähe hooldust ja ökonoomne). Hinnapiir on 1200-1250 juures. Kas tõesti peab audi 80 võtma, endale nagu eriti ei meeldi? :/

 

Tead, usu või mitte, aga see on väga ökonoomne masin. Tõsi, nii vana aastaarv kipub roostetama, aga sellel autol on õudselt eeliseid.

1. Küttekulu olen maanteel saanud 4.0l/100km. Linnas sees 5.5l/100km.

2. Õli ei võta põhimõtteliselt üldse, sõidan rahulikult TÜV hooldusest TÜV hooldusesse (kuigi kannataks kauem ka sõita).

3. Jupid üllatavalt odavad + hetkel on romulad sarnaseid autosid täis.

4. Mootor hea tugev turbokas, 250 000 ls puhul on seda isegi vähe. Hetkel mul on kellal 218 000 ja tunnen, et autot on veel pikaks ajaks. Kogemuste põhjal - isa kandis just ühe sellise masina maha, mille lõppläbisõiduks oli ~860 000km. Oleks veel sõitnud, aga välimuselt nii räim, et TÜV poleks läbi lasknud. Viimased paarsada tuhat km oli see auto veidi enam kuluma hakanud (turbo, roolilatt + karp, sild vajus ära).

 

Auto miinuseks on roostetamine (esimestena lähevad karbid, rattakoopad ja tagaluuk) ja 250 000 km puhul omane kõrgsurvepump. Muu on nagu väga okei selle auto puhul.

 

Esimeseks autoks on sulle seda küll. Kui sedaan ja punane ei istu, siis on ka teisi variante :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.auto24.ee/used/1856260

http://www.auto24.ee/used/1979741

 

Julgen midagi sellist soovitada. Endal samasugune 2005 a oma. 2.4D 96kW atm kastiga. Novembrist saati olen omanud ja praeguseks 12k läbi sõitnud. Enne oli Hollandis takso olnud. Siiani null probleemi. Kütust võtab maanteel viiekas, linnas 9-10. Väga suur ja mugav auto, olen igati rahul. Bensukate janususe kohta kogemused puuduvad, väga hull olla ei tohiks ja üldiselt volvodel pole mootoritega ka ämbreid, vaataks eemale ainult 200kW biturbost. Üldiselt turbot peetis jms probleemid.

Mugavuse, suuruse ja kütusekulu suhe on väga hästi paigas.

 

Tead, usu või mitte, aga see on väga ökonoomne masin. Tõsi, nii vana aastaarv kipub roostetama, aga sellel autol on õudselt eeliseid.

1. Küttekulu olen maanteel saanud 4.0l/100km. Linnas sees 5.5l/100km.

2. Õli ei võta põhimõtteliselt üldse, sõidan rahulikult TÜV hooldusest TÜV hooldusesse (kuigi kannataks kauem ka sõita).

3. Jupid üllatavalt odavad + hetkel on romulad sarnaseid autosid täis.

4. Mootor hea tugev turbokas, 250 000 ls puhul on seda isegi vähe. Hetkel mul on kellal 218 000 ja tunnen, et autot on veel pikaks ajaks. Kogemuste põhjal - isa kandis just ühe sellise masina maha, mille lõppläbisõiduks oli ~860 000km. Oleks veel sõitnud, aga välimuselt nii räim, et TÜV poleks läbi lasknud. Viimased paarsada tuhat km oli see auto veidi enam kuluma hakanud (turbo, roolilatt + karp, sild vajus ära).

 

Auto miinuseks on roostetamine (esimestena lähevad karbid, rattakoopad ja tagaluuk) ja 250 000 km puhul omane kõrgsurvepump. Muu on nagu väga okei selle auto puhul.

 

Esimeseks autoks on sulle seda küll. Kui sedaan ja punane ei istu, siis on ka teisi variante :)

See, et õli ei võta pole mingi eelis, ükski auto ei võta õli millel mootor korras. Kui õli hakkab võtma sisi midagi perses. Romulates neid praegu veel on, aga vaevalt, et kauaks. Ega romulad üldiselt vanu autosid sisse ei võta, nende jupid ei maksa midagi ja see lammutamine ei tasu ära lihtsalt. See focus üsna vaja juba ja ilmselt kaob varsti romulatest.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uurin just sellepärast, et ma ise kaalun auto ostmist ja just Audit, aastakäiguga 2002+ ja sedaan.

Oskate midagi soovitada? :D

 

Ilus auto ja ökoliikur ka veel.

http://www.auto24.ee/used/1993966

 

ja teine

http://www.auto24.ee/used/1967002

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei!

Keegi oskaks soovitada või oma arvamust avaldada mida esimeseks autoks võtta?

Hetkel nsm vaatan palju läheks kokku load + auto .

Load vast 700eur(b-kat + esmaabi jne, mnt kulud)

Autot vaatan nii 300-400eur piires ja jätaks veel remondiks 200eur reservi.

 

Hetkel teemasi lapates jäid silma odavad ja odavate juppide hinnaga sellised autod:

Audi B3 80

VW Passat / Golf 66kw

Fordid ka sellise hinna eest liiguvad aga need pidavat roostetama. Eks sellise vanuse kohta ikka autod roostetavad aga nood pidavat eriliselt roostehunnikud olema.

See küll väikeraha auto jaoks - aga usun et õigel momendil ikka kuskilt osta-st või nsm otsides midagi leiab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laon ka oma küsimuse siia letti. Mul on hetkel teemaks suverehvid, kuna praegused mis all on näivad juba rohkem slickide moodi välja, siis oleks uusi vaja. Ehk oskab keegi midagi tarka öelda. Olen netis uurinud neid rehve. Hinnad on alates 50'st kuni 200'ni. Kindel on see, et päris megakallist ma ka võtma ei hakka, samas nagu odavamaid ka väga ei oska valida. Kõik on kuidagi tundmatud loomanahad. Siiski ma võin ise olla mingi lolli eelarvamusega, et odavad on sitad. On siin mõni rehviekspert?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osta korralikud kasutatud, hoiad kokku, kestavad hooaja ära küll.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ilus auto ja ökoliikur ka veel.

http://www.auto24.ee/used/1993966

 

ja teine

http://www.auto24.ee/used/1967002

 

A3 kahjuks ei soovi :(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kas on mõtet iga hooaeg uusi rehve osta?

 

Oleneb mis hinnaga ja kui normaalsed rehvid saad. Kui tuleb odavam siis miks mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.