Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP
Mis hinnaga müüki paneksid, kui üldse?

 

2-ga annaksin ära.

 

Sky - Mul sellest autost teema siin foorumis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
V4tXS9O.png

 

Keegi võib ju proovida, kas töötab. :P

 

Hambapasta suht sama(va ei sisalda silikoni), mis poleerimis pasta. Miks ei peaks töötama? Selgesti on vaja kasutada ikka poleerimis masinat, et saada hea tulemus.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://auto.motors24.ee/vehicles/439982-BMW-520-1998.aspx?pg=0&sort=paid

Võiks veel nädalake alles olla samahinnaga. :S


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Müüsin eile 08 A4 maha.

 

Browsin marketit, otsin X5 E70't.

 

Hambapasta suht sama(va ei sisalda silikoni), mis poleerimis pasta. Miks ei peaks töötama? Selgesti on vaja kasutada ikka poleerimis masinat, et saada hea tulemus.

 

Olen täiesti kindel, et nägin paar nädalat tagasi NFL Probowli vaadates mingit USA infomercialit, milles oli mingisugune lapp, millega saad sama teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
10968268_786296924757985_841328285_n.jpg?oh=261e57eafa2a28838dd0454b7bf8504d&oe=54DC0668&__gda__=1423765173_c7d632c63c6222935750dd76fa53490e

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Segitus Olari?

 

 

Kui sa enda hetkesed tahad vahetada nende vastu, siis eieieieiei. Miks? Sest need on täpselt sellise disainiga, et pole newschool, ega oldschool, täpselt see vahepealne, mis on enamustel autodel all(muidugi laiendus riba natuke eristav) ...

 

 

Aga, this being said, otsus on ikkagist ainult sinu ja sinu kätes.

 

Sest on üpriski suur võimalus, et kui veljed on autol all, sis vaade on uskumatu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

17 tollised 3 osalised nagu näha. 8 ja 9 laiad. Need keskosad nagunii 5x112 ja lähevad kappi seisma. Ehk siis tulevad uued custom keskosad ja pmst sellised veljed, et teist samasugust jooksu maailmas pole.

 

Ja vahetuse põhjus lihtne. Tahaks midagi uut ja tahaks ka 17 tolli ja 3 osalisi velgi alati tahtnud. Aga ära põe, uued veljed tulevad paremad kui praegused, aga näevad samahead kui mitte paremad välja, luban sulle, et sa ei pea pettuma, ja asi jääb endiselt vanakoolikaks:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mul selline probleem esiklaasiga.

 

Juba pikemat aega, umbes 3 nädalat, on olnud esiklaasil ja tervel autol rasva- või õlikiht, ei oskagi öelda kumb.

Muret teeb just esiklaas, sest väga ebameeldiv on sõita, kui triibud ja laigud jäävad esiklaasile peale kojameeste kasutamist. Ja nii igakord ...

Olen proovinud teha kojamehe kummid atsetooniga puhtaks, aga tulutult.

Käisin paar päeva tagasi ka Lukoili tavapesus, lootes et peseb selle jama aknalt maha, aga ei midagi.

 

Oskab keegi midagi soovitada?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul selline probleem esiklaasiga.

 

Juba pikemat aega, umbes 3 nädalat, on olnud esiklaasil ja tervel autol rasva- või õlikiht, ei oskagi öelda kumb.

Muret teeb just esiklaas, sest väga ebameeldiv on sõita, kui triibud ja laigud jäävad esiklaasile peale kojameeste kasutamist. Ja nii igakord ...

Olen proovinud teha kojamehe kummid atsetooniga puhtaks, aga tulutult.

Käisin paar päeva tagasi ka Lukoili tavapesus, lootes et peseb selle jama aknalt maha, aga ei midagi.

 

Oskab keegi midagi soovitada?

 

kui jahutusvedelikku esiklaasile läinud, siis pmst ei saagi seda sealt täielikult ära, uus klaas


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kiiresti saab arkist load kätte nagu kui see sõidueksam on tehtud(esmased) ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle paberi saad kohe

aga need load ?

Mäletan, et kunagi sai nädal või kaks hiljem kätte need load aga ei tea, kas tõsi või mitte


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga need load ?

Mäletan, et kunagi sai nädal või kaks hiljem kätte need load aga ei tea, kas tõsi või mitte

Nädal peaks max olema..

Reaalselt vist toimib see nii, et Tallinnast vms saadetakse load sinna ja siis saad enda kodukandi ARKist kätte?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.