Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Tal tükkaega seitsmekas olnud, too saab vist soliidse madalduse ja mingi ilusa velje, aga tulemas uus projektikas tal.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub, et eestlastele hakkab lowrider stiil järjest rohkem huvi pakkuma :)

Kahju küll muudavad Eesti teed kulgemise jubedaks. Ainult 20+ miinuskraadiga on enam vähem, siis jää ja lumi täitnud kõik augud ...

 

Kerge madaldus annab ka minu meeles autole väga palju juurde.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lowrider on midagi muud. See mida lowlifer taga ajab on stance, fitment, strech jms sellised märksõnad. lowrider on see neegrite teema, kus hüdraulikaga autodega ringi kargavad.

 

 

Ja Eesti teedel pole viga midagi. Võrreldes poola läti ja leeduga on siin kvaliteet missugune, muidugi saksamaa jms pole mõtet võrdlema hakata. See peab lihtsalt piisavalt suur pisik olema, et sind ei kotiks lihtsalt need teed, ajad fitmenti ja stäänsi taga ja sõidadki madala autoga.

 

Ja fuck i have to raise my car for winter :ˇ( ma ei saa talverehvidega sõita muidu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, läksin täna uute (võinoh kasutatud, kuid originaal pikkused) vedrude järele:D aga nagu mainisin, et rehv hõõrub konstantselt vastu koobast, siis tuli ratast vahetada tee peal:D Nv läheb ja siis vaatab, esialgu vähemalt pepu, vb lõikab tagasi mõõtu, vb panen talve tehase seadega:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, no see alles kevadel/suvel, panen talve selle seisuga ära pole mõtet värvida ja uuesti soola sisse ronida:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olari, sa peaks üldse seda autot talvel garaazis hoidma ja selle asemele mingi panni võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei. Kuna sain suvel load, siis ei ole veel talviste autorituaalidega tuttav ning suutsin oma mercedesel tagumise märgi kaapitsaga katki lüüa. Kuna märgil vist 3 kinnitust siis ta on ikkagi ilusasti auto küljes, aga tegemist pole enam perfektse ringiga ning pragu on sees. Küsimus oleks siis, et kust saada uut märki. Igaks juhuks lisan mudeli ka. Tegemist siis 2006 aasta Mercedes-Benz C220-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mercedese esindus, romula ja kindlasti mingi mersu foorum ka olemas, kus müüakse juppe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Märke müüakse igas autopoes. Tavaliselt leti peal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga tava autopoes tasuks kindlasti võrrelda orginaali ning müüdava sarnasust. Mõningad märgid topitakse poltidega teiselt poolt kinni, või siis jalgade ning liimiga. Orginaal võib olla täiesti erinev :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Autopoes on kindlasti sitt kraam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ossin endale bemmi märgi 3 euriga BMW varuosadest.Suht korralik ja usun, et saab ka mersu omasi päris hea hinnaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmm... Ma kardan, et mersu esindusest see vist väga odav ei tule. Nii et ma pigem loodan siis mõnest muust poest saada või siis hüppab mõnest romulast läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmine talv lähebki garaazi ilmselt, kui suvel keretööd tehtud saab, siis tuleb talveks mingi tagaveoline odav pill. See talv ei näe põhjust. Eelmine talv sai ka sellega ringi lastud+sellega on nii fun sõita, kuradi hea juhitavuse ja kaalujaotusega on:P ehk siis kui suvel keretööd + uus värv tehtud saavad sisi ei raatsi tõesti enam talvel sõita.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järgmine talv lähebki garaazi ilmselt, kui suvel keretööd tehtud saab, siis tuleb talveks mingi tagaveoline odav pill. See talv ei näe põhjust. Eelmine talv sai ka sellega ringi lastud+sellega on nii fun sõita, kuradi hea juhitavuse ja kaalujaotusega on:P ehk siis kui suvel keretööd + uus värv tehtud saavad sisi ei raatsi tõesti enam talvel sõita.

 

Correction - nelikveoline ikka ...!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nop. Nelivedu nõrkadele, kes tagaveoga hakkama ei saa. Tagavedu kordades vingem. Jahin ilmselt järgmiseks talveks omale teise volvo. vinge tagaveolise punni nimega 340:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nop. Nelivedu nõrkadele, kes tagaveoga hakkama ei saa. Tagavedu kordades vingem. Jahin ilmselt järgmiseks talveks omale teise volvo. vinge tagaveolise punni nimega 340:P

 

Neid ei anna minu meelest nii võrrelda. Minu silmis vähemasti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellessuhtes sul õigus. Samamis esivedu ja tagavedu võrrelda. Kuid ikkagi tundub tagavedu põnevam. + kavatsen talve pilli osta max 500 euri:D ehk mingi odavalt ülal peetava pilli, ala sierra, volvo 340 vms. sellise papi eest pandavas korras normaalset nelikut ei leia enivei.

 

http://www.auto24.ee/used/1150898

 

Sellise ostaks. Vahepeal oli üks 300 euriga müügis. Sitaks äge pill imo. pisike junn + tagavedu:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sierra imeb kütust palju. Vaata pigem mingit bemminärakat. Tagavedu on jah põnevam, ei vaidle vastu. Endale meeldib ka see rohkem.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ustav nelikveole. Alati olnud ja alati jään. Kahjuks küll nüüdses elukohas lund ei tule, aga alati jäävad head mälestused audist ja subarust ...

 

Tagavedu on rullnokkadele, nelikvedu on adrenaliini armastajatele.

 

Tagavedu max kiirus 50km/h kurvilistel libedatel teedel, nelikulisega vabalt 80km/h.

 

Tagavedu nõrkadele, kes ei kannata suuri kiiruseid ...!! Parklas oskab igaüks kasvõi esikveolisega ringe teha. :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen ustav nelikveole. Alati olnud ja alati jään. Kahjuks küll nüüdses elukohas lund ei tule, aga alati jäävad head mälestused audist ja subarust ...

 

Tagavedu on rullnokkadele, nelikvedu on adrenaliini armastajatele.

 

Tagavedu max kiirus 50km/h kurvilistel libedatel teedel, nelikulisega vabalt 80km/h.

 

Tagavedu nõrkadele, kes ei kannata suuri kiiruseid ...!! Parklas oskab igaüks kasvõi esikveolisega ringe teha. :)

 

Maitse üle ei vaielda ja nokkis kukk sitta edasi. Labane on sõimata rullnokaks. Milleks peab elu ohtu seadma ja 90kmh põiki laskma, et saada adrekapauku kätte, kui piisab vähemast. Samahästi sa võid seda öelda driftigurudele, et nad on rullnokad ja saamatud. Iga inimese huvid ei kattu. Mina sind ei sõima, et sulle nelik meeldib ja taga ei meeldi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.