Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Päris jama... kurb et nii läks, üsnagi hea äri..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeps, sellepärast tahaks ise sellega tegelema hakata ja enda boss olla:DKopp ees sellest jooksmisest 6eur/h.

 

Ise mõtlesin ka sinna 700-800 kanti, muidugi oleneb autost:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jeps, sellepärast tahaks ise sellega tegelema hakata ja enda boss olla:DKopp ees sellest jooksmisest 6eur/h.

 

Ise mõtlesin ka sinna 700-800 kanti, muidugi oleneb autost:D

 

Nojah. 6€/h Eesti kohta väga kõva sõna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah. 6€/h Eesti kohta väga kõva sõna.

 

See on alles algaja värvija palk.Mul saavad vennad seal 8/h.

Ja ise tehes veel palju suurem:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peab vist maalriks õppima jahm. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oleneb muidugi firmast ka:D

Kõik ei taha maksta.Alles tuli üks meile juurde, kes oli 15a vist värvinud ja sai 4.5/h.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soomemaal profipalgad 30e/t :) Ülemakstud tegelased ...

 

Rääkimata oma töödest. Sõbra hinna juures auto ülevärvimine kuskil 1000e-1500e ning nädalavahetusega teeb poiss töö ära.

 

Ilus raha!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See oleneb muidugi firmast ka:D

Kõik ei taha maksta.Alles tuli üks meile juurde, kes oli 15a vist värvinud ja sai 4.5/h.

 

Siis see tüüp ei oska lihtsalt küsida ja on lati liiga madalale lasknud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimise ja andminse vahe on suur.Kui sul on veel lapsed kodus, kes süüa tahavad, pole sul erilisi valikuid.

Elu pole nii lihtne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda nüüd küll. Krt ma ei tahaks uskuda, et sellise kogemusega mees ei saa paremat kohta..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vot seda ma ei oska öelda, miks ta sellises firmas töötas ja paremat ei leidnud varem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pigem on asi siiski otsimises/küsimises/pakkumises. Kui meil oli plaan kolida Hispaania(mina ja preili), kõik olid seda meelt, et seal hetkel töötus 30%, tööd te seal ei leia jne jne. Kuulasin, kuulasin neid...Nädal peale siia jõudmist leidis Preili Kinnivara Büroos tööd, palk 1000e, poole rohkem, mis teenis Eestis. Mina olen ikka seda meelt, et kes tegeleb, surub peale ning avaldab arvamust õigel kohal, suudab endale leida ka meelepärase võimaluse.

 

 

Mis arvate?

http://www.auto24.ee/used/1187035

Minu meelest näeb päris kena välja :)

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pigem on asi siiski otsimises/küsimises/pakkumises. Kui meil oli plaan kolida Hispaania(mina ja preili), kõik olid seda meelt, et seal hetkel töötus 30%, tööd te seal ei leia jne jne. Kuulasin, kuulasin neid...Nädal peale siia jõudmist leidis Preili Kinnivara Büroos tööd, palk 1000e, poole rohkem, mis teenis Eestis. Mina olen ikka seda meelt, et kes tegeleb, surub peale ning avaldab arvamust õigel kohal, suudab endale leida ka meelepärase võimaluse.

 

 

Mis arvate?

http://www.auto24.ee/used/1187035

Minu meelest näeb päris kena välja :)

 

 

Mina selles midagi erilist ei näe. Värvitud on tõenäoliselt tavalise spreivärviga. 2-l pildil on näha tugevaid värvivigu. Teiseks on mootor väga halb. Tean rääkida. E34, E38, E39 2.5tds on väga perse kukkunud mootor ja on kogemused olemas. Minu silmis on siiski 7ne selline auto, mille "tuunimine" tuleks ära unustada. Nö Stockina näeb ta kõige viisakam välja. (Ei pea silmas Angel eyes jm).

 

http://www.auto24.ee/used/1152380 Vot selline on tõsine maasikas, mille ma oleksin nõus ostma, kui vaataksin 7seid.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis arvate?

http://www.auto24.ee/used/1187035

Minu meelest näeb päris kena välja RpS_smile.gif

 

Moto pole just parim sellele kerele, välimus selline.. nii ja naa, oleneb vaatajast. :D Mõni ütleks, et täielik porr, aga mõni jällegi, et üsna kenake.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina selles midagi erilist ei näe. Värvitud on tõenäoliselt tavalise spreivärviga. 2-l pildil on näha tugevaid värvivigu. Teiseks on mootor väga halb. Tean rääkida. E34, E38, E39 2.5tds on väga perse kukkunud mootor ja on kogemused olemas. Minu silmis on siiski 7ne selline auto, mille "tuunimine" tuleks ära unustada. Nö Stockina näeb ta kõige viisakam välja. (Ei pea silmas Angel eyes jm).

 

http://www.auto24.ee/used/1152380 Vot selline on tõsine maasikas, mille ma oleksin nõus ostma, kui vaataksin 7seid.

 

Tean rääkida, et minu e39 2.5tds pidas 60tkm minu käes vastu ilma probleemiteta ainult korrapärase hooldusega. Pigem asi oleneb autost, palju on keritud ja kuidas hooldatud.

 

Angel eyes 7-kal on tuunimine, sest orginaalis neid E38-le ei ole.

 

Mulle just meeldib kui E38 on ''tuunitud'', et eralduda nendest 30000000 muust e38, mis Eesti teedel liiguvad. Järmine kere on just selline, mida ei tuuniks ...Nii palju kui inimesi, nii palju arvamusi, no offence.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem on asi siiski otsimises/küsimises/pakkumises. Kui meil oli plaan kolida Hispaania(mina ja preili), kõik olid seda meelt, et seal hetkel töötus 30%, tööd te seal ei leia jne jne. Kuulasin, kuulasin neid...Nädal peale siia jõudmist leidis Preili Kinnivara Büroos tööd, palk 1000e, poole rohkem, mis teenis Eestis. Mina olen ikka seda meelt, et kes tegeleb, surub peale ning avaldab arvamust õigel kohal, suudab endale leida ka meelepärase võimaluse.

 

 

Mis arvate?

http://www.auto24.ee/used/1187035

Minu meelest näeb päris kena välja :)

Päris korralik, kuigi sisu annab soovida, ei lähe peale see pool puit pool nahk värk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tean rääkida, et minu e39 2.5tds pidas 60tkm minu käes vastu ilma probleemiteta ainult korrapärase hooldusega. Pigem asi oleneb autost, palju on keritud ja kuidas hooldatud.

 

Angel eyes 7-kal on tuunimine, sest orginaalis neid E38-le ei ole.

 

Mulle just meeldib kui E38 on ''tuunitud'', et eralduda nendest 30000000 muust e38, mis Eesti teedel liiguvad. Järmine kere on just selline, mida ei tuuniks ...Nii palju kui inimesi, nii palju arvamusi, no offence.

 

No loomulikult maitse üle ei vaielda. Angelid muidugi sobivad sellele, selle üle ei nurrise. Ja suurt rolli muidugi mängib jah see, kuidas on hooldatud ja hoitud masinat. Aga nendel mootoritel piisab vähesest, et pumbakaan paigast läheks. Peale etteande pumpa tuleks tagasivooluklapp panna. Ühesõnaga pumbad hakkavad trikitama ja on oioi kui kallid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust üks maitsekamaid e36 Eestis. Väga hästi kokku pandud kompott. Kahju, et Zladka maha müüakse, aga omanikul uued plaanid ja uued tuuled.

 

 

530688_395526263852762_255326647_n.jpg

tumblr_m50hzsF1Kc1rpyec3o1_500.png

tumblr_m4x4mbD8Cn1r7ut6vo1_500.png

tumblr_m4x4mbD8Cn1r7ut6vo2_500.png

tumblr_ltvnwdvIZ91r169ngo1_500.jpg

tumblr_ltvnwdvIZ91r169ngo4_500.jpg

tumblr_ltvnwdvIZ91r169ngo2_1280.jpg

Ideaalne seitsmekas. Eestis ka vb sellist ükshetk oodata.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimase 7- se veljed on lihtsalt rõvedad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maitseasi ütles kukk ja nokkis sitta edasi, minu arust idekad.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maitseasi ütles kukk ja nokkis sitta edasi, minu arust idekad.

 

Ei lähe uldse peale need.Vanad tunduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimase 7- se veljed on lihtsalt rõvedad.

Oleks sellised veljed all mis olid e36'l, siis oleks eriti maasikas. :P

Lowlifer foorumist ei näegi toda bemmi teemat? imo mingi piirang peal foorumis, et ei saa kasutajat teha.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sinna ei saagi teha kasutajat. Kutsetega ainult. Ja teatud osa foorumist ainult kasutajatele, osa on valik.

 

Aga Zladka kohta täitsa artikkel olemas.

http://www.lowlifer.ee/2012/09/17/tere-mina-olen-zladka/


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.