Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Sai just tagaveoga endal isu täis sõidetud(tänaseks):D

 

Oli ka neljaveoline seal ja sellega tundus väga igav......kuna tüübil läks auto koguaeg otse edasi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maitse üle ei vaielda ja nokkis kukk sitta edasi. Labane on sõimata rullnokaks. Milleks peab elu ohtu seadma ja 90kmh põiki laskma, et saada adrekapauku kätte, kui piisab vähemast. Samahästi sa võid seda öelda driftigurudele, et nad on rullnokad ja saamatud. Iga inimese huvid ei kattu. Mina sind ei sõima, et sulle nelik meeldib ja taga ei meeldi.

 

Ja mina pole sind ka sõimanud.

Ühiskond on pannud vanadele bemaritele märgi külge - rullnokad. Mina see ei olnud. Ära aja ennast turri ja ürita näidata, et oled moderaator vahvlis. Kõik siinsed teavad seda, et üritad olla ''range'' käega ning sõidad eelmise sajandi viiesega(vist mitte enam?).

 

Drifti gurud? Nende autod ei ole 150kw bemarid, millega asfaldil on raske teise käiguga rehvi keerlema panna, kolmandast rääkimata. Me räägime siiski 300-400 kw autodest. Mis on ehitatud driftimiseks. Ei saa võrrelda stock autoga.

 

Teeni raha, harrasta ekstreemsust ilma eurodest muretsemata, ehk tee üks koki triip ja siis vaata, mis tunne on kiirus ja ohtlikkus. Kas siis ka piisab vähemast? Vaevalt ...

 

Ära alahinda mind, ma võin ka väga ''üleolev'' olla.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õige drift(ma ei räägi talvest ja lumest) on enivei ainult tagaveoga, nelikul ja esiveolisel see powerslide.

 

 

Agajah, maitseüle pole mõtet vaielda, mulle meeldib tagavedu sellest hetkest mil selle volvo ostsin. Ja mingiks ajaks jään ka selle juurde ilmselt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige drift(ma ei räägi talvest ja lumest) on enivei ainult tagaveoga, nelikul ja esiveolisel see powerslide.

 

 

Agajah, maitseüle pole mõtet vaielda, mulle meeldib tagavedu sellest hetkest mil selle volvo ostsin. Ja mingiks ajaks jään ka selle juurde ilmselt.

 

Tõsi, kuna isegi väga võimsa nelikuga on raske/võimatu saada asfaldil neli ratast pöörlema ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mina pole sind ka sõimanud.

Ühiskond on pannud vanadele bemaritele märgi külge - rullnokad. Mina see ei olnud. Ära aja ennast turri ja ürita näidata, et oled moderaator vahvlis. Kõik siinsed teavad seda, et üritad olla ''range'' käega ning sõidad eelmise sajandi viiesega(vist mitte enam?).

 

Drifti gurud? Nende autod ei ole 150kw bemarid, millega asfaldil on raske teise käiguga rehvi keerlema panna, kolmandast rääkimata. Me räägime siiski 300-400 kw autodest. Mis on ehitatud driftimiseks. Ei saa võrrelda stock autoga.

 

Teeni raha, harrasta ekstreemsust ilma eurodest muretsemata, ehk tee üks koki triip ja siis vaata, mis tunne on kiirus ja ohtlikkus. Kas siis ka piisab vähemast? Vaevalt ...

 

Ära alahinda mind, ma võin ka väga ''üleolev'' olla.

 

Oli vist nii, et iga bmw omanik pole idioot, vaid igal idioodil on bmw.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mina pole sind ka sõimanud.

Ühiskond on pannud vanadele bemaritele märgi külge - rullnokad. Mina see ei olnud. Ära aja ennast turri ja ürita näidata, et oled moderaator vahvlis. Kõik siinsed teavad seda, et üritad olla ''range'' käega ning sõidad eelmise sajandi viiesega(vist mitte enam?).

 

Drifti gurud? Nende autod ei ole 150kw bemarid, millega asfaldil on raske teise käiguga rehvi keerlema panna, kolmandast rääkimata. Me räägime siiski 300-400 kw autodest. Mis on ehitatud driftimiseks. Ei saa võrrelda stock autoga.

 

Teeni raha, harrasta ekstreemsust ilma eurodest muretsemata, ehk tee üks koki triip ja siis vaata, mis tunne on kiirus ja ohtlikkus. Kas siis ka piisab vähemast? Vaevalt ...

 

Ära alahinda mind, ma võin ka väga ''üleolev'' olla.

 

Mis on sinu probleem, et kukud kohe suruma? Miks sa tood mängu siin selle, et ma olen moderaator? Häirib see sind? Palun väga, mu PM kast ootab. Ma võin samahästi öelda, et nelikvedu on neile, kes ei saa tagaveolise käsitlemisega hakkama. Jube raske küll, vajuta lihtsalt lappi ja auto tõmbab ennast ilusti tagasi. Omast arust ma ei maininud bemmist mitte midagi, vaid jutt oli üleüldse tagaveost. Ära tee järeldusi mingisugusest signatuuripildist. Minu unistus ei ole see, et saaksin bemmiga kuskil tagaparklas rehvi põlema lasta. Anyways, puhka end välja ja siis tule edasi rääkima. Selle surumisega sa ei jõua kuskile. Mina ei aja mingit puru endal ninast sisse, et oma elu huvitavaks teha.

 

 

Oli vist nii, et iga bmw omanik pole idioot, vaid igal idioodil on bmw.

 

Just nii.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oli vist nii, et iga bmw omanik pole idioot, vaid igal idioodil on bmw.

 

Väga hea kokkuvõte:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise käisin eile pit-ga driftimas nats. Päris jube tegelt, kui jää on all, korra rohkem gaasi peale annad, tõmbab kohe alt ära. Üle kolmanda käigu väga ei julgenud panna :D Siin pmst iga nurga ja tee peal jää.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmm... Kui teha minu maja ees statistikat, siis vist nelivedu võtab ka päris hästi libisema. Atm seisab üks suht mahakandmisele minev Kia maastur mu maja ees, eeldan (ja nende sõnul) et talverehvidega, ja kiiruspiirang on mu tänaval 30. Kuu aega tagasi oli Audi Quatro naabri aeda sisse sõitnud. Nii et jah, piisab 30nesest tunnikiirusest ja juba võtab neliveo niimoodi rajalt maha et oioioi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on sinu probleem, et kukud kohe suruma? Miks sa tood mängu siin selle, et ma olen moderaator? Häirib see sind? Palun väga, mu PM kast ootab. Ma võin samahästi öelda, et nelikvedu on neile, kes ei saa tagaveolise käsitlemisega hakkama. Jube raske küll, vajuta lihtsalt lappi ja auto tõmbab ennast ilusti tagasi. Omast arust ma ei maininud bemmist mitte midagi, vaid jutt oli üleüldse tagaveost. Ära tee järeldusi mingisugusest signatuuripildist. Minu unistus ei ole see, et saaksin bemmiga kuskil tagaparklas rehvi põlema lasta. Anyways, puhka end välja ja siis tule edasi rääkima. Selle surumisega sa ei jõua kuskile. Mina ei aja mingit puru endal ninast sisse, et oma elu huvitavaks teha.

 

Ei häiri, olgem ausad, üldse isegi ei huvita. Aga tundub, et sinu egole annab see küll hea löögi. Ära unusta, ego võib tõusta, aga IQ jääb samaks.

Tundub, et sa pole kunagi sõitnud korraliku nelikuga, kui oled sellisel arvamusel.

 

End of story minu poolt. Aja enda asja edasi sõbrake.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei häiri, olgem ausad, üldse isegi ei huvita. Aga tundub, et sinu egole annab see küll hea löögi. Ära unusta, ego võib tõusta, aga IQ jääb samaks.

Tundub, et sa pole kunagi sõitnud korraliku nelikuga, kui oled sellisel arvamusel.

 

End of story minu poolt. Aja enda asja edasi sõbrake.

 

Hale oled. Täiesti tühja koha pealt tuled huupi lahmima. Olen sõitnud nelikuga, rajal. Impreza WRX-iga, kui sind huvitab. Kõik ei pea sinuga samal arvamusel olema.

 

Aga ma saan aru sinust täiesti. Sul pole enda kaitseks midagi öelda, selle asemel leiad viisi, kuidas mind ära suruda. Keep going bro.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei häiri, olgem ausad, üldse isegi ei huvita. Aga tundub, et sinu egole annab see küll hea löögi. Ära unusta, ego võib tõusta, aga IQ jääb samaks.

Tundub, et sa pole kunagi sõitnud korraliku nelikuga, kui oled sellisel arvamusel.

 

End of story minu poolt. Aja enda asja edasi sõbrake.

wow, mis su vigastus on, et sa oma arvamust peale surud. Sinu arust on ainuõige nelivedu, aga sa ei pea seda kõigile teistele hakkama peale suruma, igalühel oma maitsed, üks asi ei saagi mitmele inimesele meeldida. Ja kui nüüd tsiteerida siis sa ütlesid, et tagavedu on rullnokkadele. Sa ei öelnud, et bmw on rullnokkadele, nagu selle maine on kujunenud, vaid tagavedu. Tagaveolisi masinaid palju, sigullid, mossed, mersud, vanad volvod, sierrad jne. Ei tasu üldistama hakata.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui te oodate minu tagasisidet, siis seda ei tule. Ma ei jaksa vaielda asjade üle, mis kellegi elu kuidagi ei mõjuta. Igaüks elab enda elu nii nagu tahab ja ostab, millest unistab.

Olari, ma ei surunud peale, vaid kaitsesin.

 

 

Vabandan kõikide ebameeldivuste eest. Kogu teema läks piiridest välja.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muudaks siis teemat ja küsiks, mis on teie unistuste auto.Pilt ei teeks paha:D

 

Endale läheb hirmsasti peale vanad Ameerika "muscle cars"

Eriti 69. aasta Camaro

Umbes selline:D

camaro.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ööu tseus, siin selline teema lausa olemas juba! :Phttp://vahvel.net/showthread.php?149690-Teie-lemmik-masin-masinad stick isegi


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahniii.....ei vaadanud ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Talvel ei hakka sellega igav:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loom lükka see pildi teema ka stickyks


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai auto autot kontrollitud, kuna oli kuulda imelikke hääli, kui sõitsin mingist august läbi.

Tuli välja, et esimsed ja tagumised amordipadjad on läbi.Esimesed piduriklotsidel on ka ainult raud kohe alles:D ja tagumised stabikavardad ka läb.

Käisin siis täna poes ja sai kõik uued padjad,bensufilter,stabikavardad,piduriklotisd ostetud 100 euri eest.

Lõpuks vaja käia sillastendis ja siis peaks kõik korras olema, loodame:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuunisime audit eile. B3.

 

WP_000341.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat tahtsin vedrusid ees vahetada. Ühe sain vahetatud, kuid teisel ei saa ülevalt amorti lahti, tee mis tahad. Võtme väänab vahelt lahti, keevitasin isegi võtme peale kinni sinna, siis murdis keevise lahti, no ei tea.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.