Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Homme lasen ühel tüübil amordipadjad ära vahetada, ei viitsi ise sellega jamada.

Pidursiklotsid ja bensufiltri vahetan ise täna või homme:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Volvo S60? Ei soovita. Esiteks ta on sitaks väike, teiseks tal laguneva nii idiootsed jupid, et sa maksad end emaseks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen just tegelikult kuulnud tuttavatelt vastupidist, et sõidukil on A varuosad (natukene küll kallimad), aga iseenesest on korralik ning vähekuluv sõiduk. Võrreldes S60 ja S80 on S60 tunduvalt ilusama persega ja üleüldse kujuga. Oleks vaja suvel osta -4K auto endale ja S60 on minuarust selleks piisav algus.

Plaanin osta diisel - manuaal

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

S80 on väga hea auto, onul on.Tank.

Mina kuulsin ka, et jupid ei ole väga odavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen just tegelikult kuulnud tuttavatelt vastupidist, et sõidukil on A varuosad (natukene küll kallimad), aga iseenesest on korralik ning vähekuluv sõiduk. Võrreldes S60 ja S80 on S60 tunduvalt ilusama persega ja üleüldse kujuga. Oleks vaja suvel osta -4K auto endale ja S60 on minuarust selleks piisav algus.

Plaanin osta diisel - manuaal

Aga eks sa anna minna. Mul sõbral on S60 ja ma näen, kuidas ta maadleb.. Mingi väga imelikud asjad lähevad perse, mis ei tohiks minna ja need on sitaks kallid ka veel. Alles vahetas roolil mingit juppi, mis maksis 300€ kanti. Ja S60 VS S80. Igaljuhul S80, kuna sitaks suurem ja mõnusam.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks siis on sattunud õnnetu auto talle. Samas võib juhtuda selliseid asju ka teiste sõidukitega. S80 kere mulle enam üldse ei meeldi võrreldes S60ga

Sattunud õnnetu auto? :D Ja nii ka igale ühele viiest inimesest? usu mind, tal pole ainuke, kellel see laguneb. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mnjaa, valikuvariante on küllaltki. Just sooviks siukest korralikku mõnusalt mugavat sõidukit -4K eurot, aasta võiks olla al. 2002

Volvo mulle endale vägagi meeldiks ning tuttavatel kellel see sõiduk on siis need on kiitnud seda väga.

 

S60 küll minumeelest mugav ei ole. :D Eesistmed on tõesti hea ehitusega, ei vaidle vastu, kuid mugav ta ei ole. Kõvad istmed jne(Nahkistmed). Kui 2002 ja 4k eurot... Audide peale ei ole mõelnud? Soovitan ka Passat 1.9TDI-id. Väga vastupidav ja mõnus auto.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja kui nüüd mugavust taga ajada, siis pakuksin ka välja sellise varjandi... ei ole küll nii uus, aga paar aastat siia sinna.

http://www.auto24.ee/used/1062359


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jätaks BMW seekord vahele, ei istu eriti need vanemad kered. Alustuseks võtaks natukene teistsugusema sõiduki, manuaal-diisel-väiksem mootor

 

Mulle pole vaja erilist püssi, oleks lihtsalt vaja siukest -4K manuaal diislit, et harjuda manuaaliga. Meil peres hetkel automaat ning tahaks siiski sõita manuaaliga. Ma teen piimaload ära ja siis ostan mingisuguse auto endale. Päris vanat loksu ka endale ei taha.

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

S80 for sure. Endale ei meeldi just s60 perse, niiet täielikult maitse asi. Ise valik iga kell s80 kuna suur laev ja minu arust väga ilus auto.

 

Üldiselt Volvod väga ei lagune, vb mingi sitt aasta või eelnevad kehvad omanikud. Soovitan Volvoklubist lugeda, seal nii ära leierdatud need s60, niiet head ja vead leiad kindlasti. Kui ostma hakkad, pane info autosse kontroll kirja ja vii auto sinna. läheb küll mingi summa kontrolli peale, aga saad tagasiside, mis seisus auto reaalselt on ja hoiad tulevikus võibolla tuhandeid kokku sellega. Sellist paska mis müüjad räägivad, et kontrollis käinud ja pole vaja jms, siis unusta kontreetne masin ära. puhas bullshit, kui ta ei julge eraldi kontrolli saata. Ise jään vanakooli volvode peale mingiks ajaks, kuna tagaveolised on parimad volvod mis kunagi toodetud. 740 tõenäoliselt kõige lollikindlam odavam ja lihtsam, ühesõnaga parim volvo mis toodetud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks näis jah mis veel saama hakkab. Ise tõmbun siiski hetkel veel Volvo poole. Muidu olen kuskilt kuulnud, et s80 ja s60 tuleb al 2001 vaadata, vanemad pidid jamad olema. Keegi oskab muidu midagi õelda TDI 2.4 kohta?

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanematel võivad mingid praagid sees veel olla jah mis uuematel parandatud. Kõige töökindlam mootor ever vist 2.5 TD, veidi vanema tüübi mootor, mingi audi/volksu oma, aga 2.4 D5 on mingine uuem asi. Jällegi uuri volvo klubist. Sealt leiad materjali.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vanematel võivad mingid praagid sees veel olla jah mis uuematel parandatud. Kõige töökindlam mootor ever vist 2.5 TD, veidi vanema tüübi mootor, mingi audi/volksu oma, aga 2.4 D5 on mingine uuem asi. Jällegi uuri volvo klubist. Sealt leiad materjali.

 

2.5 TD audi mootor kõige töökindlam? Not rlly, seda kutsutakse hitleri kättemaksuks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ja kui nüüd mugavust taga ajada, siis pakuksin ka välja sellise varjandi... ei ole küll nii uus, aga paar aastat siia sinna.

http://www.auto24.ee/used/1062359

 

Seda autod veits kallis pole üleval pidada ?

Auto küll ilus aga nõub palju hooldust ka ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda autod veits kallis pole üleval pidada ?

Auto küll ilus aga nõub palju hooldust ka ?

 

Küttekulu poolest on mõistlik auto. Kuid eks veermiku hooldus oleneb ikka suurel määral teedest, kust sõidad. Kui on igapäev sõita auklike teid, siis läheb veidi kalliks jah, kuid üldjuhul on siiski päris okei. Ja oma süü läbi laksu panna on ka suht nutune seis. Hooldust välimus iseenesest nüüd küll rohkem ei nõua, kui teised autod. Aga nagu ikka, siis sisu nõuab, kuid see on tavaline autode puhul, millel nahkistmed on. Neid käest ära lasta on minu arust suht lollus.

 

Audi 2.5 TDI pidi puhas kaka olema

 

Jahm, tasub suure kaarega eemale hoida. Nimelt õlitussüsteem on halvasti ehitatud, selle tagajärjel nukad kuluvad ~200-300tkm läbisõidu juures ära ja halvimal juhul küündib mootori remont mitmete tuhandete eurodeni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2.5 TD audi mootor kõige töökindlam? Not rlly, seda kutsutakse hitleri kättemaksuks.

Ära aja segamini 2.5 tdi v6 ja tavalist 2.5 tdi-d. V6 ämbris sitt, tavalist peavad paljud üheks töökindlaimaks diisliks üldse.

 

Tsideerides volvoclubist

 

2,5 tdi on parim mootor töökindluse, jõudluse ja kütuse tarbimise suhte poolest.

 

Saksa autode üldise vihkajana pean kiitma seda 2.5 diislit(4 aastat sõitmist endal, 5 sama mootorit suguvõsas, keegi ei kurda). See on lihtne ja väga töökindel mootor suuresti olenemata mis "(tõlkimatu rõve sõim)" sa sinna paaki kallad. Kui hakkad sõimama ja maha tegema mitte kunagi remonditud ja Kamazi õliga eluaeg sõidetud kohvistunud 2.5 diislit siis kahjuks peab arstile minema....Mis puutub Volvo D5 siis tegemist on ikkagi uue generatsiooni mootoriga, mis aga kardab kehva kütust. Kuid võrreldes Tdiga on D5 vaiksem, ökom ja palju erksam. Suur läbisõit ja eelnevad halvad omanikud võivad, aga sellegi mootori väga suureks rahakotitapjaks saada. Aga see pole mootori viga.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See hitleri kättemaks oli 110kw-ne varjant ehk siis jah V6. Sry et mainimata jätsin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see v6 tõesti audi kõige ebaõnnestunum mootor läbi aegade. Ei soovita isegi vaenlasele.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii hull mootor siis w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No too täielik feil ja. Endal kogemusi pole, aga pole kordagi head sellest kuulnud. Mingid pseudoprobleemid ja tüüpvigu suht palju. Ja võllud on kärmed kuluma tõesti.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.