Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Anonymousi häkkerid ähvardavad Eestit rünnata

Soovitatud postitused

Samal arvamusel.

 

Ega praegu ju heeliumid ei suuda ilma rate.ee, fb'ta olla. Mitte ainult siinsed heeliumid vaid üleüldse. ARVUTI ON ELU!!! > RUUUUUN & FB!!!

Samas, ise nad pidevalt seletavad siin, valus nolifer jne.. Suht naljakas lugeda.

 

Usun, kohe saan warni kahm.

 

Mille kuradi pärast te kõik fb'st ja runest räägite? Need ei puutu üldse asjasse.

 

Aeg käes varsti

 

Elusees ei usu, et nad kirjutaks vigases inglise keeles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin nende channelit. Nad on uploadinud 2 uut videot seoses sõnumitega Eestile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, maru kahtlane on et nad selliseid vigu teevad, inglise keeles.

 

Mina arvan nüüd, et see on puhas bs ja keegi üritab tähelepanu saada seal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, maru kahtlane on et nad selliseid vigu teevad, inglise keeles.

 

Mina arvan nüüd, et see on puhas bs ja keegi üritab tähelepanu saada seal.

 

Täna saadi ligi maantee ameti kodulehele, mille andmebaas riputati ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks oli mu vahvel hetkeliselt maas?

 

Sinu jutust loen ma selle välja, et kui mingi leht mõneks ajaks maas on, on tehtud "Anonymousi" poolt. See põhjus, miks maas on, võib olla tingitud mingist teisest asjast üldse.

 

Tõsiselt, sa ei pea igat pisiasja kommenteerima.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jesus christ, mida sa postitad siia, kas ma ütlesin, et kohe anonymous? Get a life.

 

Mis puudutab sinu "Get a life" väljend minu tekstiga? Jah, sa ei öelnud, et see oli Anonymous, aga sa vihjad sellele siin teemas.

 

Arene veidikene.

 

Hüva, ma ei tulnud siia vaidlema.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no kui oleks fake kas siis mitte ei oleks probleemi paanikaks?

 

facebookil juba mitmeid uuendusi old ja eesti.ee lehel ju kirjas et reede-esmaspäev on maas.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ilmselgelt on mingid vennad sealt eestlased, ning varemgi kuuldud kõvadest eesti päritolu häkkeritest kes on vene nimega kuid on igast usa pankadesse või kuhuiganes sisse häkkinud.

 

Usun, et midagi ikka tuleb, ning varemgi on olnud ju küberrünnakuid, venemaa poolt oli pronksiööl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed kes räägivad, et facebook ja Ekool lähevad maha eksivad.Facebook on ikkagi Facebook ja seda ei saa niikergelt maha võtta, sest sellel on maailma üks parimatest turvasüsteemidest.Ekooli ei võeta samuti maha, sest see on haridusega seotud leht ja selle mahavõtmine kahjustaks rahvast ja see oleks nende eesmärgi vastane.

 

ilmselgelt on mingid vennad sealt eestlased, ning varemgi kuuldud kõvadest eesti päritolu häkkeritest kes on vene nimega kuid on igast usa pankadesse või kuhuiganes sisse häkkinud.

 

Usun, et midagi ikka tuleb, ning varemgi on olnud ju küberrünnakuid, venemaa poolt oli pronksiööl.

Julgen vastu vaielda, et kõik Eesti passiga hackerid on Vene nimedega.Üks parimaid hackereid keda mina tean on 100% Eesti nimega.Ta on avastanud exploite Joomlas, Wordpressis ja mujal mis nõuab tõsiseid oskusi.Nime ei hakka mainima kuna isik ei pruugi seda soovida, kuid ta nimi on avalikult igalpool.Kes teab see teab.

 

See informatsioon võib kuidagi tõsi olla, kuid kohe kindlasti mitte ei ole võimalik havij'ga sisse saada EMT DB'sse.Kui #OpEstonia juhid kasutasid Havij nende töö tegemisel siis ei ole selle "rünnaku" kohta rohkem informatsiooni vaja. :D

Muudetud liikme Crackhackforum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja sa tõesti arvad ka,et mind kottib see kuidagi w?Mida nad sellega saavutavad enda arust?Tra minu silmis ainult,enda idiootsust ,kellel pole ajusi ega midagi pole oma eluga teha.

 

lol, väga arukas vend :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa arvad, et need ei olegi hooldustööd? Ja mida sa üritasid öelda enda teise lausega? Juba vigane eesti keel ajas mind segadusse.

Uurisin ka anoni twitterit, seal ei olnud kuskil näha #OpEstonia. Üha enam olen ma kindel, et see järgi tehtud.

Näiteks enamustel suurtel Rootsi lehtedel olid ka teated "Hooldustööd" mis sellest, et tegelikult oli see ennetav vabandus.Pärast on ju palju kergem õelda, et meil olid hoolustööd sellel päeval ja meie maasolek ei olnud seotud DDOS rünnakuga.

 

WTF?

 

 

Uskuge või mitte, kuid mina olen kindel, et see on fake. Sellest operatsioonist ei ole kirjas ühelgil Anoni kodulehel, teiseks nad ei räägi mitte kunagi ainuisikust.

Vaadates facebookist #OperationPayback on näha ka #OpEstonia.Seda saab ju juba lugeda nö ametlikuks leheks.Te ütlete, et ühelgi Anoni kodulehel ei ole sellest midagi üleval.Asi on selles, et anonymousel ei ole ametliku kodulehte kuna neil ei ole liidreid.Igal operatsioonil on uued liikmed ja uued leheküljed ja sellepärast ei saagi sellised asjad olla üleval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Einar on tolgus, kes üritab selle videoga feimi saada endale, pangu põlema ennast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.