Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kommuuni logimiseks kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse. ×

Crackhackforum

Liikmed
 • Postituste kogus

  106
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 • VP$

  230 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

10 Good

info Crackhackforum'i kohta

 • Aste
  Pehme Vahvel
 • Sünnipäev 14.01.1992

Kontaktid

 • Veebileht
  http://crackhackforum.com
 1. Väga paljudel põhjustel tuleb küll see veateade, aga alati kui selline veateade ilmub, siis on võimalik teha ka SQL'i.
 2. Mina ei pakkunudki abi, vaid ütlesin mis võib olla selle errori tagajärg. Selle peale tuli teilt vastus, et "SQL injection ei puutu antud olukorras küll asja.", kuid tegelikult ju puutub ja vägagi otseselt.Minul ei ole vaja teile tõestada mida ma oskan, kui ma oleksin seda tahtnud siis ma oleksin hetkel autorilt küsinud tema veebilehte, et mängida "l33t h4x0rit".
 3. Jah.Ma näen seda süntaksit ja ma tean mida see tähendab ka, kuid kas te olete teadlikud, kuidas SQL injectioni auk tekib? See on 100% kõigis pentestingu blogides, foorumites ja kõikjal muudel kohtadel ka olemas.Kuna te mind ei usu hetkel ja tõenäoliselt ei usuks peale seda kui ma seletaksin siia selle täiesti ära, sellepärast ma panen siia väikese teksti ühest maailma suurimast Pentestingu blogist (BTH) Võin veel ja veel näiteid tuua vähemalt 1000'st blogist ja suurtelt lehtedelt.Kas te arvasite, et SQL injectionit annab ära tunda, kui ekraanile ilmub "Your server can be hacked by Structured Query Language Injection"?
 4. Kas te ikka teate mis asi SQLi on, kuidas SQL injectioni haavatavust testitakse ja kuidas see välja näeb? Ennem kui teisi hakkate lollideks nimetama, siis soovitaksin ennem faktid ja põhitõed selgeks endale teha.
 5. Seda on kerge parandada.Kirjuta googlesse "Structured query language injection repair", "SQL injection fix" või midagi muud taolist.Soovitaksin enda veebilehte siia mitte avaldada, kuna see error näitab haavatavust SQL injectionile mis aitab pahadel inimestel sinu DB'sse sisse saada.
 6. Siit saab tõmmata. http://www.realtek.com/downloads/
 7. Ma ei soovitanud Safe Mode'i niisama, ma olen seda ise ka teinud.Safe mode'is ei ole vaja eelnevat administraatori parooli, et seda muuta!
 8. 1)Lülitage arvuti tööle. 2)Vajutage F8't. 3)Nooltega saate valida seal kas valida "Boot Windows XP" ja veel paar valikut ja siis tuleb "Boot in SafeMode". 4)Arvuti läheb tööle 5)Avage "Control Panel" 6)Vajutage "User accounts" 7)Ette tulevad kõik Windowsi kasutajad.Valige selle oma mille parooli soovite kustutada. 8)Peaks vist olema nupp nimega "Change the Password", või midagi taolist. 9)Sisestage Uus parool kaks korda ja salvestage. 10)Tehke arvutile restart. Kui esimene variant mis ma pakkusin ei aita ja BIOS'i ka sisse ei saa siis see peaks olema vist viimane variant. Kas vähemalt "Guest" kasutajasse on võimalik sisse saada, siis tekiks palju võimalusi juurde?
 9. Olen Twize[k]'iga nõus.Kui hakkad uut Operatsioonisüsteemi installima, siis sul annab valida, kas soovite vanad andmed salvestada või mitte.
 10. Soovitaksin otsimise lõpetada, kuna Eestis ei ole väga palju inimesi kes suudavad sellist asja kvaliteetselt teha.Eks neid "Teen ilma probleemita ära" inimesi on kindlasti palju, kuid ise asi kas telefoni tagasi saab ja kui saab kas siis ka tervelt? See on siis Asfaqi tehtud video sellest, kuidas vahetada IMEI'd.Keda huvitab, siis see annab ülevaate asjast.
 11. Sellel patareil, millest Jõuluvana kirjutas on ka "Lithium battery xxxx" peale kirjutatud, kuid ei usu, et selle restart midagi muudab.See patarei asub seal selleks, et määrata kellaaega arvutis.Näiteks kui arvuti hakkab näitama, et hetkel on "Aasta 2130" siis tähendab see seda, et lithium battery on tühjaks saanud.
 12. IMEI ei ole tarkvarapõhiline.IMEI'd saab software'iga vahetada ainult üksikutel telefonidel, mis on üpriski vanad.Seda kindlasti ei ole võimalik teha programminga Sony Ericson Xperia.IMEI on paigaldatud telefoni kiibiga, kui soovite vahetada IMEI'd, peate vahetama kas IMEI kiibi või siis telefoni emaplaadi.Võin kindlalt väita, et Sony Ericson Xperia IMEI vahetamiseks läheb vaja teada inimesi ja ise seda ei saa teha. Teooria on väga kerge. 1)Võtke üks vana telefon. 2)Eemaldage mõlemalt telefonilt musta värvi RX12 Kiip 3)RX12 Kiip asub pea alati aku ja raami all.See on ka ainukene kiip millele on graveeritud "RX12" 4)Vahetage vana ja uue telefoni RX12 Chip'id ära ja tehtud. Teooria oli küll kerge, kuid kui keegi hakkab ise kodus üritama RX12 kiipi kätte saada siis see lõppeb sellega, et tõenäoliselt on kiip katki ja ei kõlba kuhugile.
 13. Windowsi kasutaja parool on ära unustatud ja soovitakse seda taastada BIOS'i kaudu, kuid BIOS'il on samuti parool, kuid seda autor kahjuks ei tea.Sellepärast kirjutasin ka teise õpetuse kuidas saada Windowsi kasutaja parooli tagasi ilma BIOS'i ligipääsuta.
 14. Kui BIOS'il on parool peal, siis proovi neid: Award BIOS backdoor passwords: ALFAROME BIOSTAR KDD ZAAADA ALLy CONCAT Lkwpeter ZBAAACA aLLy CONDO LKWPETER ZJAAADC aLLY Condo PINT 01322 ALLY d8on pint 589589 aPAf djonet SER 589721 award HLT SKY_FOX 595595 AWARD_SW J64 SYXZ 598598 AWARD?SW J256 syxz AWARD SW J262 shift + syxz AWARD PW j332 TTPTHA AWKWARD j322 awkward AMI BIOS Backdoor Passwords: AMI BIOS PASSWORD HEWITT RAND AMI?SW AMI_SW LKWPETER CONDO Phoenix BIOS Backdoor Passwords: phoenix PHOENIX CMOS BIOS Misc. Common Passwords: ALFAROME BIOSTAR biostar biossta CMOS cmos LKWPETER lkwpeter setup SETUP Syxz Wodj Other BIOS Passwords by Manufacturer: Manufacturer----Password VOBIS & IBM---- merlin Dell--Dell Biostar-- Biostar Compaq--Compaq Enox--xo11nE Epox--central Freetech--Posterie IWill--iwill Jetway--spooml Packard Bell----bell9 QDI--QDI Siemens--SKY_FOX TMC--BIGO Toshiba--Toshiba Toshiba--BIOS Biostar--Biostar--Q54arwms Compaq--Compaq Daewoo--Daewuu Daytek--Daytec Dell--Dell Enox--xo11nE Epox--central Freetech--Posterie HP Vectra--hewlpack IBM--IBM--MBIUO--sertafu Iwill--iwill List on küll pikk, aga ehk aitab. Kirjutan siis väikese õpetuse kuidas seda teha ilma BIOS'ita, kuna sinna ligipääsu hetkel ei ole. 1)Lülitage arvuti tööle. 2)Oodake kuni arvuti jõuab Logon screenile, kus on võimalik valida kasutajaid. 3)Ärge valige ühtegi kasutajat.Vajutage ühel ajal nuppe CTRL+ALT+DELETE kaks korda järjest. 4)Peaks ette tulema must taust ja sellel valge kastikene, kastikesse on võimalik kirjutada Administraatori kasutajanimi ja parool. 5)Administraatori kasutjanimeks valige : "Administrator" (ilma jutumärkideta) ja parool jätke täiesti tühjaks ja vajutage enter. 6)Windows laseb teid sisse teisse Administraatori kasutajasse mis on olnud varem peidetud. 7)Avage "Control Panel" 8)Vajutage "User accounts" 9)Ette tulevad kõik Windowsi kasutajad.Valige selle oma mille parooli soovite kustutada. 10)Peaks vist olema nupp nimega "Change the Password", või midagi taolist. 11)Sisestage Uus parool kaks korda ja salvestage. 12)Tehke arvutile restart. 13)Profit!
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.