Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Anonymousi häkkerid ähvardavad Eestit rünnata

Soovitatud postitused

Eile riputati Youtube'i videokeskkonda üles video, milles tuntud häkkerirühmituse Anonymous väidetav esindaja hoiatab Eesti riiki ähvardava küberrünnaku eest.

 

Videos väidetakse, et Eesti valitsus ei hooli rahvast ning tuuakse mitmeid näiteid sellest, kuidas oma elanike aitamise asemel on raha suunatud hoopis suuremate sissetulekutega ja parema sotsiaalabiga Kreeka abistamisele.

«Tervitus, Eesti valitsus! Siin Anonymous. Oleme täheldanud, et te ei hooli oma rahvast ega näita nende vastu üles vähimatki lugupidamist,» alustab videopostitus.

Näiteks toob anonüümne rühmitus, et Eesti valitsuse selgitused on viimasel ajal märkinud rahapuudust, kuid samal ajal leitakse Kreeka toetuseks 357,24 miljonit eurot.

«Eestlaste keskmine palk on 2,9 korda väiksem kui kreeklastel. Ka miinimumpalk on 3,1 korda väiksem.»

Videopostituses ei jäeta viitamata ka Eesti pensionitele, mis häkkerite rühmituse hinnangul jääb Kreeka vanurite riigitoetusele 6,1 korda alla. «Palku on vähendatud, kuid hinnad on samal ajal tõususuunda jätkanud,» märgitakse videos.

«See peab lõppema. Me pole teid unustanud, Eesti rahvas,» ütleb Anonymous lõpuks.

Video on üles laadinud AnonSwedenOp nimeline kasutaja.

 

 

 

Allikas:http://www.e24.ee/1000088/anonymous-i-hakkerid-ahvardavad-eestit-runnata


Untitled-1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dafuq is this???Jälle mingi mõttetu mula,sama asi nagu,2012 tuleb maailma lõpp.

Aga nõustun ühe asajaga,kui eestil pole omalgi raha,nahuij tal veel vaja annetada?

Õhtulehe kommetaarid on väga haiged lihtsalt

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njh homme pidi rünnak tulema. Eks ootame :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dafuq is this???Jälle mingi mõttetu mula,sama asi nagu,2012 tuleb maailma lõpp.

Aga nõustun ühe asajaga,kui eestil pole omalgi raha,nahuij tal veel vaja annetada?

Õhtulehe kommetaarid on väga haiged lihtsalt

 

Kuidas annab seda võrrelda maailma lõpuga? see on küll loll jutt. Ise arvan ka, et see bullshit, aga kui on midagi reaalset, siis huvitav mida nad teh aplaanivad.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nad peaksid küll väga proffesionaalid olema,et häkkida sisse.Ja kui nad kinni võetakse või jäävad vahele,siis neil küll ei vea.

Väga küll ei usu,et see rünnaks tuleb,ennem nemad saadakse kätte kui see rünnak tuleb.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rootsit juba hackiti ju.

Tegelt eesti on vägagi haavatav.

Elioni dns server saab rünnaku ning terve eesti pime :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad peaksid küll väga proffesionaalid olema,et häkkida sisse.Ja kui nad kinni võetakse või jäävad vahele,siis neil küll ei vea.

Väga küll ei usu,et see rünnaks tuleb,ennem nemad saadakse kätte kui see rünnak tuleb.

 

Sul vist pole õrna aimugi kellega tegu on.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad peaksid küll väga proffesionaalid olema,et häkkida sisse.Ja kui nad kinni võetakse või jäävad vahele,siis neil küll ei vea.

Väga küll ei usu,et see rünnaks tuleb,ennem nemad saadakse kätte kui see rünnak tuleb.

 

Puhas naer tuli praegu tänu sulle.

Nagu eelnev inimene juba mainis. Sa vist ei tea kellega tegu on.

 

Rühmitus Anonymous oli vastutav FBI.gov ning rootsi pangalehe sulgemises.

Su tekst on lihtsalt nii idiootne.

Kui nad suudavad maha võtta nihukese suure saidi nagu FBI.gov siis kujuta nüüd palun ette mida nad mitu korda väiksema eestiga teha suudavad.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Puhas naer tuli praegu tänu sulle.

Nagu eelnev inimene juba mainis. Sa vist ei tea kellega tegu on.

 

Rühmitus Anonymous oli vastutav FBI.gov ning rootsi pangalehe sulgemises.

Su tekst on lihtsalt nii idiootne.

Kui nad suudavad maha võtta nihukese suure saidi nagu FBI.gov siis kujuta nüüd palun ette mida nad mitu korda väiksema eestiga teha suudavad.

 

Ja sa tõesti arvad ka,et mind kottib see kuidagi w?Mida nad sellega saavutavad enda arust?Tra minu silmis ainult,enda idiootsust ,kellel pole ajusi ega midagi pole oma eluga teha.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niikaua kuni ma saan kasutada veebilehti, mida mul vaja on pooldan neid, kui ei siis Anonymous võiks putsi minna.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sa võtad siis teemast osa kui see sind ei huvita?

 

Segab midagi w?Tra need pede Anonymous ründavad kogumaailma,tra neil pole küll vist elu mida elada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja kui nad kinni võetakse või jäävad vahele,siis neil küll ei vea.

Väga küll ei usu,et see rünnaks tuleb,ennem nemad saadakse kätte kui see rünnak tuleb.

Sa räägid nagu nad oleks mingi 5 liikmeline grupp, kuid neid rohkem veel...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puhas naer tuli praegu tänu sulle.

Nagu eelnev inimene juba mainis. Sa vist ei tea kellega tegu on.

 

Rühmitus Anonymous oli vastutav FBI.gov ning rootsi pangalehe sulgemises.

Su tekst on lihtsalt nii idiootne.

Kui nad suudavad maha võtta nihukese suure saidi nagu FBI.gov siis kujuta nüüd palun ette mida nad mitu korda väiksema eestiga teha suudavad.

See, et Eesti on väikeriik, ei tähenda, et meie internetiavarused oleksid vähem turvatumad. Pigem on asi vastupidine! Loodan, et sedapuhku võetakse rünnak vähe tõsisemalt ette. Lehe poolepäevane maasolek ei tohiks mingisugust kahju tekitada, kuid samas ei tahaks, et isikuandmed jms kätte saadaks. Mina igatahes pooldan nende ettevõtmisi.

 

 

Sa räägid nagu nad oleks mingi 5 liikmeline grupp, kuid neid rohkem veel...

Kui ma ei eksi, siis nende kogukond ulatub sadadesse liikmetesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Segab midagi w?Tra need pede Anonymous ründavad kogumaailma,tra neil pole küll vist elu mida elada.

 

Ja sinu arust on Eestis kõik korras? Arstid streigivad ning riigikogu tõstab enda palka, mujal toimuksid rahutused, aga eestlased on nii tuimad, et riigikogu võib teha mis tahab suht.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no nad võivad putsi ka minna. (I dream that im proffessional good hacker hwo gonna kick their asses.)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja sinu arust on Eestis kõik korras? Arstid streigivad ning riigikogu tõstab enda palka, mujal toimuksid rahutused, aga eestlased on nii tuimad, et riigikogu võib teha mis tahab suht.

 

Olen ma midagi öelnud,et Eestiga on kõik korras,see riik on juba ammu ennast põhja keeranud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

JRISETHega samal meelel, niikaua kuni nende tegevus ei sega minu internetis viibimist on 5+ vennad


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et Eesti on väikeriik, ei tähenda, et meie internetiavarused oleksid vähem turvatumad. Pigem on asi vastupidine! Loodan, et sedapuhku võetakse rünnak vähe tõsisemalt ette. Lehe poolepäevane maasolek ei tohiks mingisugust kahju tekitada, kuid samas ei tahaks, et isikuandmed jms kätte saadaks. Mina igatahes pooldan nende ettevõtmisi.

 

 

 

Kui ma ei eksi, siis nende kogukond ulatub sadadesse liikmetesse.

 

Kui üks suvaline vant võib netist tõmmatava programmiga võtta maha enda naabri või ükstaspuha kelle interneti siis mida võivad teha anonymous rühmituse liikmed?

 

@reino

Tõmba suhkruvesi alla ja kao magama.

Sa lähed selle teema peale nii närvi, et sa ajad teise ka närvi oma debiilse tekstiga.

Ära võta siin teemas palun osa.

 

Ise pooldan.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen ma midagi öelnud,et Eestiga on kõik korras,see riik on juba ammu ennast põhja keeranud.

 

Ma vihjasin sellele, et nende rünnakute taga on põhjus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmistes postitustes on mitu korda näha sõna "hackitakse".Rootsit ei ole hackitud ja tõenäoliselt mitte ka Eestit.Rootsi vastu suunatud küberrünnak ei olnud hackimine, vaid *DDOS rünnak.Huvitav mis on Anonymouse sihtmärk?Kuna rünnak on suunatud Eesti valitsuse vastu siis tõenäoliselt peaks maha minema xxxx.riik.ee lehed, kuid meie riigil on neid vähe ja oleksid liiga kerged sihtmärgid.

 

Igatahes edu Anonymousele ja eks minagi üritan panustada sellese kui pihta hakkab, kas kaudselt või otseselt. :)

 

*DDOS - Distributed denial of service.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.