Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Anonymousi häkkerid ähvardavad Eestit rünnata

Soovitatud postitused

VIP

Järgnevad idiootsed postitused saavad warni ja kes ilma roppusteta hakkama ei saa saavad nädal puhkust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui üks suvaline vant võib netist tõmmatava programmiga võtta maha enda naabri või ükstaspuha kelle interneti siis mida võivad teha anonymous rühmituse liikmed?

 

@reino

Tõmba suhkruvesi alla ja kao magama.

Sa lähed selle teema peale nii närvi, et sa ajad teise ka närvi oma debiilse tekstiga.

Ära võta siin teemas palun osa.

 

Ise pooldan.

 

Tõesti,peaks minema magama.Lolliks hakkan juba minema.

Eks ma ei võtta ,enam siit teemast osa.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma ei eksi, siis nende kogukond ulatub sadadesse liikmetesse.

Teil mõlemal on õigus.Anonymouse grupp võib koosneda 5-st inimesest ja võib ka koosneda 300-st inimesest.Sellel ei ole väga vahet kas operatsiooni juhib 300 inimest või 3 kuna nemad ei tee ise musta tööd.Nendel on olemas botnetid ja nendes on botid kes teevad DDOS rünnakut.

 

nad võiksid ekool.ee'ga ka midagi teha :D

Sihtmärk on küll hea, aga kahtlen selles väga.Ekooli ei võeta maha kuna see on seotud haridusega ja selliseid asju ei võeta maha.Maha võetakse ainult lehed mis mõjutavad/puudutavad otseselt valitsust.

Muudetud liikme Crackhackforum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rootsit juba hackiti ju.

Tegelt eesti on vägagi haavatav.

Elioni dns server saab rünnaku ning terve eesti pime :D

 

Elion pole ainuke teenusepakkuja Eestis, küll aga üks suurimaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

300 on väga hellalt öeldud, pigem 300k. Sellel ühendusel ei ole liidrit ega auasteid, igaüks kes tahab võib sellega liituda, iseasi kas tal midagi selle faktiga, et on liitunud, on peale ka hakata midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nad võiksid ekool.ee'ga ka midagi teha :D

Sihtmärk on küll hea, aga kahtlen selles väga.Ekooli ei võeta maha kuna see on seotud haridusega ja selliseid asju ei võeta maha.Maha võetakse ainult lehed mis mõjutavad/puudutavad otseselt valitsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Videot vaadates jäi mulje nagu räägiks tänapäeva Robin Hood. On teada ka, mida nad teha plaanivad täpsemalt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmake endale selline progre nagu Low Orbit Ion Cannon ja panustame kaasa seda rühmitust :)

 

cannon.PNG

 

No selle tooliga sa küll midagi ei tee peale selle ,et jääd ise vahele saad suure trafi või lähed kinni istuma!

Anonymous Kasutab darkneti ddos-iks mite tootle!

selleks on neil speteialne program ddos-imiseks mitte mingi tool.darknet ehk siis tunnel kus pole ip seepärst ei saagi jälitada nnde tegevust hästi kuna darknetis puudub ip pole lõppu ega lagust!

sinna taheti kunagi torrentid üle viia kui ASTA ähvardas tulla peale!

aga jah ärge vehkige oma toolidega !

need viivad vaid teid paksu pas*a!

Tean millest räägin kuna olen Anonymousi lähemalt uurinud ja see pole mingi raskus ddos-ida lihtsalt õppi kasutama darkneti!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna see siis tuleb täna?:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anda enda ip ma näitan sulle mida ma teen sellega :D

Minule sa vaevalt midagi teed! aga ma võin sulle teha kuna ma ise tean kuidas asi töötab pole propleem sellised vändertised nagu sina panna paariks päevaks lukutaha netita kodus:D

Ja kui sul midagi paremat rääkida pole kui teistele käru keeramisest siis pana suu kinni ja ära aja suust ila välja!

mõni admin võiks selliseid põrsaid warnida ila ajamise eest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ja nad ründavad riigiportaale, mitte tavainimeste eraelu.

mis teha mõned ei saa aru et nad ründavaid ainult neid kes kurja teevad, nende moto oli kah "We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us." Et teistel pole nende üle midagi karta

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dafuq is this???Jälle mingi mõttetu mula,sama asi nagu,2012 tuleb maailma lõpp.

Aga nõustun ühe asajaga,kui eestil pole omalgi raha,nahuij tal veel vaja annetada?

Õhtulehe kommetaarid on väga haiged lihtsalt

 

Te olete kahjuks asjast väga valesti aru saanud. Ma arvan, et sul pole absoluutselt aimugi palju Eestil raha on ja mis põhjustel annetab. Kuidas saab see olla seotud maailma lõpuga? Uuri natuke mis tegelikult toimub :)

 

Enda isiklik arvamus, et see rohkem Hr. Ansipile suunatud :) (Need kes aru ei saa, siis võtke seda kui naljaga)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja sa tõesti arvad ka,et mind kottib see kuidagi w?Mida nad sellega saavutavad enda arust?Tra minu silmis ainult,enda idiootsust ,kellel pole ajusi ega midagi pole oma eluga teha.

Oot sellega sa ütled, et sulle käib närvidele, et Anonymous seisab Eesti rahva eest? Selle peale ütleks, et kuul kuklas kraavi. Jumala õigesti teevad sest Eestlased ise ei julge midagi ette võtta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mingi puhas PASK ju. Vaadake, mis kanalinimi on, tundub see olevat "õige" Anonymous?

 

Ma vaatasin YouTubes videosi, kus igal videol on rääkijal erinev hääl. See n.ö background videol on KÜMNETEL erinevatel klippidel. :D

 

Seega minu jaoks on see bullshit.

 

Kui tegemist oleks tõsiselt võetava juhtumiga ja see "õige" Anonymous, siis ma careksin, siis oleks suhteliselt hüva, aga see on totaalne väljamõeldis.

 

GG.

 

// Vaadates kanalil olevate videode arvu, siis mul tekib lausa naer peale, kuna tegemist ei ole Anonymousiga. :D:D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Attachment , tead et neil on mitu yt channelit , erinevas riigis erinevad channelid .

 

 

No eks me siis homme näe seda pidu ja pillerkaari. :D:D

 

// Igatahes, kui see juhtuma peaks, siis oleks väga hea.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.