Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Anonymousi häkkerid ähvardavad Eestit rünnata

Soovitatud postitused

SUPERVIP
eus^^;2205480']Igalühel on õigus avaldada enda arvamust.

No see on päris raske kui kohe tullakse plõksima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

425857_396291263776046_152117732_n.jpg

 

Huvitav kommentaar seal "Everyone and everything what I want". Minu teada on anon siiski rühmitus/grupeering, kutsuge seda kuidas tahate, mitte ainuisik. See on ka esimene kord kui ma kuulen/näen anonin rääkimas ainuisikust.

 

E// Ärge seda punasega märgitud kommentaari tähele pange, see pilt võetud fb'st, lihtsalt ülemine kommentaar jäi silma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pffff. http://eesti.ee

kirjas et reede-esmaspäev on "hooltustööd" :D:D:D

 

425857_396291263776046_152117732_n.jpg

 

Huvitav kommentaar seal "Everyone and everything what I want". Minu teada on anon siiski rühmitus/grupeering, kutsuge seda kuidas tahate, mitte ainuisik. See on ka esimene kord kui ma kuulen/näen anonin rääkimas ainuisikust.

 

E// Ärge seda punasega märgitud kommentaari tähele pange, see pilt võetud fb'st, lihtsalt ülemine kommentaar jäi silma.

 

siis kui PSNi hackisid siis olid kah räägimas samuti kui lasivad FBI lehele siis olid räägimas :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pffff. http://eesti.ee

kirjas et reede-esmaspäev on "hooltustööd" :D:D:D

 

 

 

siis kui PSNi hackisid siis olid kah räägimas samuti kui lasivad FBI lehele siis olid räägimas :D

 

Miks sa arvad, et need ei olegi hooldustööd? Ja mida sa üritasid öelda enda teise lausega? Juba vigane eesti keel ajas mind segadusse.

Uurisin ka anoni twitterit, seal ei olnud kuskil näha #OpEstonia. Üha enam olen ma kindel, et see järgi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pffff. http://eesti.ee

kirjas et reede-esmaspäev on "hooltustööd" :D:D:D

 

 

 

siis kui PSNi hackisid siis olid kah räägimas samuti kui lasivad FBI lehele siis olid räägimas :D

 

 

WTF?

 

 

Uskuge või mitte, kuid mina olen kindel, et see on fake. Sellest operatsioonist ei ole kirjas ühelgil Anoni kodulehel, teiseks nad ei räägi mitte kunagi ainuisikust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pffff. http://eesti.ee

kirjas et reede-esmaspäev on "hooltustööd" :D:D:D

 

 

 

siis kui PSNi hackisid siis olid kah räägimas samuti kui lasivad FBI lehele siis olid räägimas :D

 

Jube kuidas naerda sai ikka :D räägimas ja lasivad ja räägimas . Aga eks vaatame mis aeg toob .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd juba uus video:

Tundub, et Kanal2 saab nüüd paraja DDOSi kaela :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga tore et keegi hoolib meist kui rahvast ja osutab siis meie eest vastupanu riigile teha kuid kahjuks pean tõdema, et see on realsus.

Me ei ela filmis ning päris elus ei toimi need asjad nii.

 

Nii, et jah need kes kardavad oma kodulehtede pärast või on lihtsalt väga erutunud sellest uudisest siis võin kindlalt öeldes teie tuju rikkuda, et seda ei juhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WTF?

 

 

Uskuge või mitte, kuid mina olen kindel, et see on fake. Sellest operatsioonist ei ole kirjas ühelgil Anoni kodulehel, teiseks nad ei räägi mitte kunagi ainuisikust.

 

Ma ei saa aru kuidas moderaatorid saavad nii lolli iba ajada.

Absurdne, et see seltsimees selle teema sulges, enne kui kuupäev polnud veel kätte jõudnudki.

 

Teiseks, asi ei saa olla "fake", Anonymous ei ole mingi organisatsioon, see on lihtsalt nimi, mille alt korraldada niinimetatud "hackimisi". Anonil pole mingit kindlaid "juhte" kes ütlevad, et see on fake ja see ei ole. Kodulehti on ju tohhuja nende kohta, eraldi riikide jne, kas siis sinu arvates on üks see päris ja teised faked? Nii lolli iba on lausa valus lugeda, do your homework.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No vb Hooldustööde käigus ongi maximum protection ensured, selliseid ähvardusi alati kaalutakse läbi. Aga noh, kui ei tule, siis oleme sellised edasi nagu see tüüp videos mainis. Vähemalt kellelgi jätkub julgust välja astuda absurdsuse eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru kuidas moderaatorid saavad nii lolli iba ajada.

Absurdne, et see seltsimees selle teema sulges, enne kui kuupäev polnud veel kätte jõudnudki.

 

Teiseks, asi ei saa olla "fake", Anonymous ei ole mingi organisatsioon, see on lihtsalt nimi, mille alt korraldada niinimetatud "hackimisi". Anonil pole mingit kindlaid "juhte" kes ütlevad, et see on fake ja see ei ole. Kodulehti on ju tohhuja nende kohta, eraldi riikide jne, kas siis sinu arvates on üks see päris ja teised faked? Nii lolli iba on lausa valus lugeda, do your homework.

 

Get your facts straight. Ma isegi ei viitsi sinu argumentidele vastata, mul on omad põhjused, millest ma seda järeldan. Suhteliselt naiivne on arvata, et see tõesti juhtub. Miks siis lükati see asi Reede peale, mil hetkel toimub http://www.eesti.ee hooldustööd. Et nimetada hooldustöid rünnakuks? Anonil on Twitter, milles nad teatavad. Jah on küll grupp, Hacktivist grupp on see. Ütle mulle millisest minu postist sa välja lugesid väite, et grupis on kindlad inimesed, juhid jms? AnonIRC on vägagi kursis Anonymouse tegevusega ning selle staff kinnitas, et see on fake. Ning mis see jääb ette sulle, et ma teema sulgesin? Saada oma sõim PM-i ja ole lahe.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Get your facts straight. Ma isegi ei viitsi sinu argumentidele vastata' date=' mul on omad põhjused, millest ma seda järeldan.[/quote']

 

Mhmh, "ära rohkem peale võta", siis tuleb vähem lolli juttu ka.

 

 

Aga iseasi on kindlasti see, kui tõsiselt võetav too ähvardus on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Valitsus.ee on maas igatahes :D

 

Enam küll ei ole.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega keegi ei saa seda kindlalt öelda kas see fake või mitte, kui seal pole ju mingi kindel arv isikuid, võib olla seal vabalt miljoneid häkkereid, mõned häkkerid võivad arad olla, et ei hakka seda tegema ja ütlevad, et see on fake, siis arvab ka rahvas, et see on fake aga on ka võimalus, et on julgemaid ja võivad seda ikkagi teostada ja ei räägi sellest kellegile, kuna see kui 1 osapool annab inimestele lootust mitte karta, et midagi ei juhtu, võib teine osapool samal ajal juba neile käru keerata.

Kui Facebook läheb kinni, mis siis on? Midagi ei juhtu, inimesed said 2000 aastat tagasi ilma FB'ta hakkama, saavad ka nüüd.

Muudetud liikme ristikene'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa vaatad mingi võõra riigi valitsuse kodulehte, sest minu oma ütleb : [h=1]Andmeid ei ole vastu võetud[/h]Veebilehte ei saa laadida, kuna server ei saatnud andmeid.

 

Kindel v?

kindel.PNG


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.