Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Usaldusväärne

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Yep oli ka usaldusväärne või ei olnud? Ja mis nüüd temast saanud on? Temal käisid ka suured summad läbi, Psycho enne midagi summadest rääkis.

Ei poolda seda.

 

-YEP oli moderaator isegi, 2k+ tehinguid, päris suuri summasi lasi üle.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kipun nõustuma Logic-u poolt pakutuga.

Võiks olla mingi variant neile, kes tahavad tõestada enda ausust/pühendumust. Seda võiks märkida mitte "usaldusväärse", vaid nt. "kontrollitud" (või mis iganes see nimi ka olla võiks sellisel puhul...) embleemiga.

Seda peab juhtkonnalt ise taotlema , eelduseks mingi arv pos. tehinguid (100% ofc), nt. ütleme... 200?? ja väh. 1 aasta foorumis. Juhtkonnale asja inimlikuks tegemise mõttega võiks soovija tulla juhtkonna liikme juurde (kel janu, sel jalad :)) ja andmetega asi seal korda ajada.

 

Mitte mingil juhul ei othiks see nii toimida nagu sina selle välja tõid. Mis mõttes on kasutaja kontrollitud kui vaadatakse postituste arvu? Isegi tehingud ja foorumis veedetud aeg ei sobiks kuidagi.

Kui keegi tahab enda ausut/usaldusväärsust kuidagi moodi tõestada, siis minu silmis oleks selleks ainuke lahendus, kui isik jagab oma andmeid administratsiooniga. Tõsi, raske on oma andmeid jagada täiesti võõra inimesega, kuid sellistel puhkudel saabki sõlmida n.ö lepingu, et andmeid ei edastata kolmandale isikule. Asi kisub küll keeruliseks ja oleks palju jamamist, kuid muud võimalust lihtsalt pole. Kui kõik see tehtud, siis alles saaks anda embleemi/autasu, et kasutaja on kontrollitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igaüks valib ise, keda ta usaldab, mitte et juhtkond peaks kedagi mõjutama. Embleem võib jätta vale mulje ja pärast juhtub sama nagu Yepiga, siis näeksin mina süüd ka juhtkonnas, et nemad tekitasid inimestes lisausaldusväärsust.

IMO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mitte mingil juhul ei othiks see nii toimida nagu sina selle välja tõid. Mis mõttes on kasutaja kontrollitud kui vaadatakse postituste arvu? Isegi tehingud ja foorumis veedetud aeg ei sobiks kuidagi.

Kui keegi tahab enda ausut/usaldusväärsust kuidagi moodi tõestada, siis minu silmis oleks selleks ainuke lahendus, kui isik jagab oma andmeid administratsiooniga. Tõsi, raske on oma andmeid jagada täiesti võõra inimesega, kuid sellistel puhkudel saabki sõlmida n.ö lepingu, et andmeid ei edastata kolmandale isikule. Asi kisub küll keeruliseks ja oleks palju jamamist, kuid muud võimalust lihtsalt pole. Kui kõik see tehtud, siis alles saaks anda embleemi/autasu, et kasutaja on kontrollitud.

 

Kes tahab see jagab, kes ei taha, see ei jaga. Mul oleks ausalt öeldes täiesti ükskõik oma andmeid jagada. Mida halba nendega ikka tehakse. Hästi otsida leiab need netist nagu nii üles, kui nimi teada. Nii, et pooldan sinu varjanti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Igaüks valib ise, keda ta usaldab, mitte et juhtkond peaks kedagi mõjutama. Embleem võib jätta vale mulje ja pärast juhtub sama nagu Yepiga, siis näeksin mina süüd ka juhtkonnas, et nemad tekitasid inimestes lisausaldusväärsust.

IMO

 

Asi ongi selles, et igaüks mõtleb seda erinevalt. Peale selle embleemi väljastamist hakkaksid nad ''Ette käin ainult usaldusväärsetele'' kirjutama ,et ette käin alates 200 tehingust vms. Saaks selle lahtri ära täita ,et inimesed täpsustama hakkaks, kes on usaldusväärne nende jaoks ja kes mitte. Ja kui kirjutavadki ,et ''Usaldusväärsetele'' siis saavad just need isikud riburadapidi sinna lennata ja pakkuma hakata.

 

Nagu mainisin ise seda embleemi ei taha ja tõin kõigest idee, et ärge siis valesti aru saage. Ja ei pea olema ju usaldusväärne võibolla ,et ''Usaldatav'' Mis jätaks asjale ka kerge kõhkluse.

 

Ideaalis võiks embleemi kanda ainult need, kelle on liikmed valinud, sest just nemad on need, kes teavad, keda nad usaldavad. Hääletuse põhiselt ja võtame siis absurdsed numbrid ,et näiteks 100 poolthäält ja mitte ühtegi vastuhäält. Midagi sinnakanti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ideaalis võiks embleemi kanda ainult need, kelle on liikmed valinud, sest just nemad on need, kes teavad, keda nad usaldavad. Hääletuse põhiselt ja võtame siis absurdsed numbrid ,et näiteks 100 poolthäält ja mitte ühtegi vastuhäält. Midagi sinnakanti.

 

Kadedad lapsed ja trollid paneks ikka ei, olgu nii legit vend kui tahes. Aga hea, et julged ideid avaldada. Mina enam ei julge, sain vastu pead aint. :D Nüüd avaldan ideid ainult juhtkonnale.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kadedad lapsed ja trollid paneks ikka ei, olgu nii legit vend kui tahes. Aga hea, et julged ideid avaldada. Mina enam ei julge, sain vastu pead aint. :D Nüüd avaldan ideid ainult juhtkonnale.

 

Kõik hääletajad peavad ka enda valikut põhjendama. Miks. Kui keegi paneb, et hääletasin jah kuna müüsin ühekorra 2m rsgp siis see ei ole piisavalt hea põhjendus ja poolt hääl eemaldatakse.

 

Kui hääletatakse EI oleks hea kui hääletaja tooks välja, miks. Näiteks üritas MSNis ükskord mind kahtlaselt ette käima panna, ei olnud nõus kasutama MMi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mitte mingil juhul ei othiks see nii toimida nagu sina selle välja tõid. Mis mõttes on kasutaja kontrollitud kui vaadatakse postituste arvu? Isegi tehingud ja foorumis veedetud aeg ei sobiks kuidagi.

Kui keegi tahab enda ausut/usaldusväärsust kuidagi moodi tõestada, siis minu silmis oleks selleks ainuke lahendus, kui isik jagab oma andmeid administratsiooniga. Tõsi, raske on oma andmeid jagada täiesti võõra inimesega, kuid sellistel puhkudel saabki sõlmida n.ö lepingu, et andmeid ei edastata kolmandale isikule. Asi kisub küll keeruliseks ja oleks palju jamamist, kuid muud võimalust lihtsalt pole. Kui kõik see tehtud, siis alles saaks anda embleemi/autasu, et kasutaja on kontrollitud.

Miks mitte?

Nagu ma aru olen saanud, siis see kategooria peaks teenima eelkõige turvalisema kauplemise huve.

Me mõlemad arvame ju, et asja üks KOHUSTUSLIK osa oleks oma andmete jagamine adminiga. Minu arvates aga teeniks see eesmärki ainult siis, kui taotleja on juba end usaldusväärse kauplejana tõestanud (suur hulk tehinguid, mida on raske "osta"). Foorumis veedetud aja nõue peaks veel oluliselt raskendama selliste tegelaste elu, kes teevad kasutaja, ostavad fantoom-tehinguid suvakatelt ja siis scammivad.

Postcount on ebaoluline, selles on sul õigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See usaldusväärne värk tõenäoliselt põruks igaljuhul mingit moodi,. Keegi laseks üle vms... Verified süsteem tuleb käima saada. Et mingi passi/idkaardi koopiad ja koduseaadressi kuidagi ära tõestama ja muud jamad. IRL nägu näitama jms. Ja vb isegi mingi tagatisraha äkki kuhugi maksma.

 

Ntks maksad tagatisraha 50eur.

Siis ongi sul mingi selline verified oleks vahvlis, et saad teha tehinguid kuni 50euri ulatuses. Aga noh, eks seda abusetakse ikkagi, tehakse suuremaid tehinguid vms.. Aga noh.... :D:D See vaid idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See usaldusväärne värk tõenäoliselt põruks igaljuhul mingit moodi,. Keegi laseks üle vms... Verified süsteem tuleb käima saada. Et mingi passi/idkaardi koopiad ja koduseaadressi kuidagi ära tõestama ja muud jamad. IRL nägu näitama jms. Ja vb isegi mingi tagatisraha äkki kuhugi maksma.

 

Ntks maksad tagatisraha 50eur.

Siis ongi sul mingi selline verified oleks vahvlis, et saad teha tehinguid kuni 50euri ulatuses. Aga noh, eks seda abusetakse ikkagi, tehakse suuremaid tehinguid vms.. Aga noh.... :D:D See vaid idee.

 

Mina ootan verifitseerimise süsteemi ja annetamise süsteemi muutust. Suhteliselt tarbetu tundub see tagatisraha süsteem, samahästi võiks saada suurema annetaja embleemi. Näiteks, kui oled annetanud 50€, siis vaevalt, et hakkad 10€ üle laskma. Minu silmis oleks 50€ annetanud isik märksa usaldusväärsem kui 6.4€ annetaja, kuid eks usaldusväärsuse juures mängivad rolli mitmed faktorid: liitumis aeg, postcount, tehingud, embleemid, annetamine, aktiivsus, teiste inimeste arvamus sinust. Need kõik kokku pannes saadki usaldusväärse isiku, kellele ette andmine ei ole probleem, kuid kui mõni neist puudub, siis jah...

 

Paluks mitte tulla ütlema, et postcount ei ole tähtis, kui natuke mõelda, siis saate isegi aru, et see mängib oma osa usaldusväärsuse valemis. 100 post or 1000 post does make a difference.

 

Igatahes loodan lähitulevikus mingit arengut näha :)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See usaldusväärne värk tõenäoliselt põruks igaljuhul mingit moodi,. Keegi laseks üle vms... Verified süsteem tuleb käima saada. Et mingi passi/idkaardi koopiad ja koduseaadressi kuidagi ära tõestama ja muud jamad. IRL nägu näitama jms. Ja vb isegi mingi tagatisraha äkki kuhugi maksma.

 

Ntks maksad tagatisraha 50eur.

Siis ongi sul mingi selline verified oleks vahvlis, et saad teha tehinguid kuni 50euri ulatuses. Aga noh, eks seda abusetakse ikkagi, tehakse suuremaid tehinguid vms.. Aga noh.... :D:D See vaid idee.

 

 

Käisin ka selle idee juba ammu välja

 

http://vahvel.net/showthread.php?140019-Aeg-midagi-korduvate-petturite-vastu-teha

 

Ei tea miks asi sinnapaika jäi, kedagi väga nagu ei huvitanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vabandage, kuid kuidas tõestab Liitumis aeg, postcount ja aktiivsus usaldusväärsust?

 

Mõni 2008 aastal registreerunud vend pole 250€ tehingut teinudki, nii, et keegi oleks talle ette käinud, järsku tekib tal selline võimalus, ning voila, asi tahe.

Ühesõnaga, paluks fakte või mingit tõestusmaterjali et liitumis aeg, pc ja aktiivsus foorumis, tõstab reaalset usalduväärsust.

Mina ootan verifitseerimise süsteemi ja annetamise süsteemi muutust. Suhteliselt tarbetu tundub see tagatisraha süsteem, samahästi võiks saada suurema annetaja embleemi. Näiteks, kui oled annetanud 50€, siis vaevalt, et hakkad 10€ üle laskma. Minu silmis oleks 50€ annetanud isik märksa usaldusväärsem kui 6.4€ annetaja, kuid eks usaldusväärsuse juures mängivad rolli mitmed faktorid: liitumis aeg, postcount, tehingud, embleemid, annetamine, aktiivsus, teiste inimeste arvamus sinust. Need kõik kokku pannes saadki usaldusväärse isiku, kellele ette andmine ei ole probleem, kuid kui mõni neist puudub, siis jah...

 

Paluks mitte tulla ütlema, et postcount ei ole tähtis, kui natuke mõelda, siis saate isegi aru, et see mängib oma osa usaldusväärsuse valemis. 100 post or 1000 post does make a difference.

 

Igatahes loodan lähitulevikus mingit arengut näha :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ootan verifitseerimise süsteemi ja annetamise süsteemi muutust. Suhteliselt tarbetu tundub see tagatisraha süsteem, samahästi võiks saada suurema annetaja embleemi. Näiteks, kui oled annetanud 50€, siis vaevalt, et hakkad 10€ üle laskma. Minu silmis oleks 50€ annetanud isik märksa usaldusväärsem kui 6.4€ annetaja, kuid eks usaldusväärsuse juures mängivad rolli mitmed faktorid: liitumis aeg, postcount, tehingud, embleemid, annetamine, aktiivsus, teiste inimeste arvamus sinust. Need kõik kokku pannes saadki usaldusväärse isiku, kellele ette andmine ei ole probleem, kuid kui mõni neist puudub, siis jah...

 

Paluks mitte tulla ütlema, et postcount ei ole tähtis, kui natuke mõelda, siis saate isegi aru, et see mängib oma osa usaldusväärsuse valemis. 100 post or 1000 post does make a difference.

 

Igatahes loodan lähitulevikus mingit arengut näha :)

 

http://vahvel.net/awards.php?do=viewaward&award_id=7

Annetuse süsteem on arenenud küll, mitte embleemide, vaid autasude näol. Aga palun, annetad 20eur+ , vaata kas siis oled usaldusväärsem :D

Kui soovid 50+ annetada, dvj teeme ära, sebime siis 50eurise autasu ka sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See usaldusväärne värk tõenäoliselt põruks igaljuhul mingit moodi,. Keegi laseks üle vms... Verified süsteem tuleb käima saada. Et mingi passi/idkaardi koopiad ja koduseaadressi kuidagi ära tõestama ja muud jamad. IRL nägu näitama jms. Ja vb isegi mingi tagatisraha äkki kuhugi maksma.

 

Ntks maksad tagatisraha 50eur.

Siis ongi sul mingi selline verified oleks vahvlis, et saad teha tehinguid kuni 50euri ulatuses. Aga noh, eks seda abusetakse ikkagi, tehakse suuremaid tehinguid vms.. Aga noh.... :D:D See vaid idee.

 

See on juba idee moodi.

 

ID kaardi pilt.

Telefoni number.

Teatud raha summa.

Näo näitamine. - Ise asi, kes kokku viitsiks saada. :D

 

Ükski pettur ei läbiks sellist miinivälja. Kohe üldse ei usu, et keegi nii väga petta tahaks, et selleks võimeline oleks. Pigem äri eesmärgil siis ausatel kodanikel soov verified saada.

 

Aga seni, kuni ainult Henry admin on, ei juhtu siin mingeid muudatusi. Just selles osas.

 

Käisin ka selle idee juba ammu välja

 

http://vahvel.net/showthread.php?140019-Aeg-midagi-korduvate-petturite-vastu-teha

 

Ei tea miks asi sinnapaika jäi, kedagi väga nagu ei huvitanud.

 

Seda sellepärast, et pole piisavalt inimesi kes sellega tegeleda saaks. Henry ei ole äridega tegeleja. Tegeleb foorumis muude asjadega, kui teda selline asi ei huvita, siis seda ka ei tule. Tahavad inimesed seda või mitte.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vabandage, kuid kuidas tõestab Liitumis aeg, postcount ja aktiivsus usaldusväärsust?

 

Mõni 2008 aastal registreerunud vend pole 250€ tehingut teinudki, nii, et keegi oleks talle ette käinud, järsku tekib tal selline võimalus, ning voila, asi tahe.

Ühesõnaga, paluks fakte või mingit tõestusmaterjali et liitumis aeg, pc ja aktiivsus foorumis, tõstab reaalset usalduväärsust.

 

Palun loe mu tekst korra uuesti läbi ja siis saad ehk aru, mis idootsust sa just kirjutasid. Edaspidi loe nii, et postitustest aru ka saad, mitte ainult märksõnu ja siis kohe ragema.

 

http://vahvel.net/awards.php?do=viewaward&award_id=7

Annetuse süsteem on arenenud küll, mitte embleemide, vaid autasude näol. Aga palun, annetad 20eur+ , vaata kas siis oled usaldusväärsem :D

Kui soovid 50+ annetada, dvj teeme ära, sebime siis 50eurise autasu ka sulle.

 

Minu usaldusväärsust on raske tõsta, see juba piisavalt kõrge, aga kindlasti annetan veel, kuna olen tänu vahvlile korraliku summa kokku ajanud ja natuke võib ju tagasi ka anda. Sythes 100$ annetada ei olnud mingi probleem, kuna seal on muidugi vastavad perkid, eks annetan lähitulevikus veel 100$. PlayerAuctionis läheb ka 150$ PowerSelleri alla (selle saan muidugi kunagi tagasi, kui soovi on). Kui vahvlis oleks ka mingeid perke, siis kindlasti oleks ammu annetanud rohkem kui 6.4€. Kuid nagu aru saan, siis see turu osa on üldse kõrvaline teema vahvlis, mis parata.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm, mulle nendest märksõnadest piisab, sest need samused "märksõnad" ei aita usaldusväärseks olemisele mitte kuidagi kaasa, võibolla piltlikult "tundub" et postituste arv ja vana kasutaja, et on usaldusväärne, never know mis kährik selle foorumi nime taga võib olla :)

 

My opinion, räägi mis tahad, mina lähtun sellest.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm, mulle nendest märksõnadest piisab, sest need samused "märksõnad" ei aita usaldusväärseks olemisele mitte kuidagi kaasa, võibolla piltlikult "tundub" et postituste arv ja vana kasutaja, et on usaldusväärne, never know mis kährik selle foorumi nime taga võib olla :)

 

My opinion, räägi mis tahad, mina lähtun sellest.

 

Okei ma teen siis sulle selle puust ja punaselt ette.

 

Ma ütlesin, et need kõik "märksõnad" KOOS muudavad kasutaja usaldusväärseks, aga kui mõni neist PUUDUB, siis on teine lugu. Kui ikka aru ei saanud, siis küsi julgelt PM kaudu.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgu nad või üksteise külge kokku liimitud nn "märksõnad" kõik KOOS, ROOSALT, LILLAL VÕI PRUUNILT, aga annetamine, tehingud ja embleemid on nendest "märksõnadest" need, mis usaldusväärsusele kaasa aitavad :) Ülejäänud 3 ei aita minusilmis isegi mitte ühel protsendil sellele kaasa.

 

Okei ma teen siis sulle selle puust ja punaselt ette.

 

Ma ütlesin, et need kõik "märksõnad" KOOS muudavad kasutaja usaldusväärseks, aga kui mõni neist PUUDUB, siis on teine lugu. Kui ikka aru ei saanud, siis küsi julgelt PM kaudu.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen ehk nõus, kui ma selle saan :D

On olnud mulgi olukordi kus mingi hiiro tuleb ja ütleb et feedbackid ei loe midagi, sul pole midagi mis usaldust tekitaks.

Kellegile kahju see nagu ei teeks ju...

Tuleb lihtsalt Henryl teema teha, et ka usaldusväärsed võivad scämmida, ja iga tehing toimub ikkagi oma riskiga.

Kuna see on internet, ei tea sa kunagi milline mandariin või sibul sinuga räägib.

 

Muidugi ei ole see vajalik, kuna tehingutest loeb välja vajaliku


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen ehk nõus, kui ma selle saan :D

On olnud mulgi olukordi kus mingi hiiro tuleb ja ütleb et feedbackid ei loe midagi, sul pole midagi mis usaldust tekitaks.

Kellegile kahju see nagu ei teeks ju...

Tuleb lihtsalt Henryl teema teha, et ka usaldusväärsed võivad scämmida, ja iga tehing toimub ikkagi oma riskiga.

Kuna see on internet, ei tea sa kunagi milline mandariin või sibul sinuga räägib.

 

Muidugi ei ole see vajalik, kuna tehingutest loeb välja vajaliku

 

Panid ühe postitusega 2 puud maha. 1. Feedback ei loegi mitte midagi. Sul ei olegi midagi mis sulle usaldusväärsust annaks. 2. Henryl on tehtud splash vms selle nimi oli, kus on selgelt kirjas, et mitte ükski inimene ei ole 100% usaldusväärne.

 

Ja just selle pärast olekski sellist asja vaja.

 

Just saying, ega ma paha pärast ei öelnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline asi ei juhtu kahjuks kunagi kuna see tekitaks inimestes võltsi turvalisuse tunde ning see paneks süü juhtkonna õlgadele. Neid erinevaid ID kaardi jms. ideid on pakutud meile juba ammu aga vastus on olnud IGA administraatori poolt ei. Kui teil on ideid kuidas muuta annetamise süsteemi siis tehke eraldi teema.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selline asi ei juhtu kahjuks kunagi kuna see tekitaks inimestes võltsi turvalisuse tunde ning see paneks süü juhtkonna õlgadele. Neid erinevaid ID kaardi jms. ideid on pakutud meile juba ammu aga vastus on olnud IGA administraatori poolt ei. Kui teil on ideid kuidas muuta annetamise süsteemi siis tehke eraldi teema.

 

Miks ei? Kas see süsteem on tasuline? Või on seda liiga raske paigaldada? See muudaks foorumi korralikult turvalisemaks, idee on ju hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See süsteem maksaks meile umbes 1000 eurot, vähemalt nii oli see vanasti, ma ei usu, et see oleks muutunud.

//Rääkimata lisa kuludest hostingule ja SSL sertifikaatidele.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Feedback ei loegi mitte midagi. Sul ei olegi midagi mis sulle usaldusväärsust annaks.

 

Mismõttes ei loe? Midagi ikka on, sest enamus kes minuga äri teevad, annavad ikka reeglina ette.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.